Autor Tema: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA  (Pročitano 25188 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #15 poslato: 17.11.2010. 23:12:10 »
Hocete post po post da ogovorim?

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #16 poslato: 17.11.2010. 23:12:58 »
Lajkujte jos malo postove, pa da brisem temu zbog ne prikladnog imena.

Brisi odma.

<3

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #17 poslato: 17.11.2010. 23:15:57 »
ajde emp :)

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #18 poslato: 17.11.2010. 23:17:45 »
Ako ti nije mrsko :P

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #19 poslato: 17.11.2010. 23:19:38 »
Nista pravite neke proteste pa skinite ove sa vlasti...  ;D I da,mislim da bi merim lovac trebao dobiti admina,covjek je bas redovan i poo cijeli dan na serveru..... ::)
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #20 poslato: 17.11.2010. 23:22:03 »
Nista pravite neke proteste pa skinite ove sa vlasti...  ;D I da,mislim da bi merim lovac trebao dobiti admina,covjek je bas redovan i poo cijeli dan na serveru..... ::)

Jos da zna kako da se ubaci u chat tj opciju "say" :D

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #21 poslato: 17.11.2010. 23:37:21 »
Kao prvo organizacija na bilecoj postoji, ali je vi ne vidite. Da je do mnogih vas na serveru bi bila samo 15-20 igraca jer bi banovali pola dobrih kvalitetnih igraca, a ostale bi ban zbog pinga (na jedno 50 tjedana), to su same 2 slucaja koja nabrajam. Zone za stekanje treba ukinuti skroz, pa nek se steka tko god hoce, postoji slay za to, a ne ja odem pogledati nesto u consolu ili provjeriti ping kad ono nemam pola hpa.
Na kojem to CW gdje pro igraju postoje camp zone??? Cuj terori ne smiju na krov, pa to nije bug mape, sve se smije, zasto uopce idete kod spawna od terora umjesto da cuvate sajt??? Jel vas itko trazi da rush?? Sto se tice Marije, cura je zasluzila po meni i ban opciju koliko joj serete. Marija hoces mi p...., pa Marija sta radis veceras i te gluposti, cura ne moze igrat na miru koliko joj psujete. Da je bilo do mene ja bi joj dao ban pa da ona rijesava stvari. Pa sta se desi kad vama netko nesto opsuje odma perm ban pucate..... Nemojte me tjerat da jos pisem, mogao bih poduzi esej napisati. E sad eto ja sam sve ovo napisao da se uvucem u guzicu emptiu i shakallu -.- Organizujte se igracki, pazite ledja jedni drugim, pola na jedan sajt pola na drugi, ne bacajte flash svojim, to je organizacija, pa cete vidjet koji ce server po ranku biti.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #22 poslato: 17.11.2010. 23:42:39 »
hahahahahhaha NICK TI SI MENI CAR!
e kad ovaj covjek objasni nema dalj! :) samo mzoes TACKU STAVITI :)

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #23 poslato: 17.11.2010. 23:42:53 »
Da vam ja kazem nesto.

Mene bk ko ce se stekati ko nece. Ubije li me T iz steka a da bomba nije plantana, ide slap od 10 dmg, pa slap od 50 dmg, pa slay, kick, i banip na pola sata.
Ja znam da organizacija na Bileci postoji!. Niste imali pojma kakva je Bileca bila prije 10-11 mjeseci. Ja kad sam tek postao admin server je imao 10 komandi i nije imao normalan tsay. Bileca je dobro organizovan server samo vi to ne vidite.
Empty, shakall, Nick, rowcice ili ko god da je jos head admine, svaka cast na uspjesnom vodjenju servera.
 

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #24 poslato: 17.11.2010. 23:52:04 »
Evo vam vase organizacije ne znate prepoznat tko cituje, a tko ne. Likovi me smorise na msnu de me unban nemam nista - salju mi ss. Niste svjesni koliko ih preko forumu empty dobije ili shakall, pa cak i ja. Gledaj ovo nema 10 minuta kako ga je netko ban, lik cist ko suza.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #25 poslato: 17.11.2010. 23:52:57 »
Jbt ja više ne kontam stvarno koji je vama klinac svima head adminima šta dajete svima admine npr. Mariji jbt nema ni 5 minuta na serveru vi njoj dadnete admina,a nema pojma igrat niti išta i još ne igra ona već igraju drugi za nju ali njih nećemo sad ovdje imenovati...Stvarno svi želimo da popravimo server do kraja da budemo među jačim u BiH i sve to ali vidim da pojedincima tj HEAD adminima koji daju admine svakom to nije u interesu...
Što npr ne dadnete admina igraču KAKI ili St.Anger njih dvojica su po cijeli dan na serveru i rokaju i odlični su igrači i nikad ne vrijeđaju samo igraju i igraju...TOLIKO OD MENE...POZZZZZZ >:( >:( >:( >:( >:(

Ovako, dao sam mariji imunitet na Durketov zahtjev (inache on mi je kolega HEAD admin, isto kao i shakall il' Praskaton Nick), admina je dobila kad i St.Anger znaci bas tada sam joj prosirio opcije posto sam bio par puta kad je psuju. Sto se tice Kake dok ne bude trazio admina nece ga dobiti, znaci ovdje na forumu, to tamo sto vi spamujete dok igram ne dajem ni grosa znacaja, znaci forum sta god da imate.
Onda Boki vidi ovo mozda si zaboravio da sam ti ostavio admina a dao si savjestno pw drugom igracu, pa nisam iako mi je to min posla.
Onda sto se tice "lajkova postova" ti, tae, salter lajkujte do zore postove jedan drugom, i ja imam dva profila na forumu a mogu reci i shakalu yoetu i ostalim da postuju i podrzavaju moje postove.
Onda kad Boki dodje na server obavezno je mapa cs_italy i de_prodigy(ili neka mapa koja se sigurno nece izvotati pored italy-je). Ako za nesto nisam u pravu izvucu logove (ne zelim da se mucim i izvlacim logove, jer ako ih izvucem za sve sto u stanovim da sam upravu poskidacu admine, jer moje vrijeme je meni dragocjeno).
Oko prepoznavanja citera nemate pojma, smiju mi se ljudi koje sam doveo sa drugis servera zbog cega popiju ban.
I Boki preispitaj se malo kad pises, da li pises u svoje ime?!

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #26 poslato: 17.11.2010. 23:57:30 »
Evo vam vase organizacije ne znate prepoznat tko cituje, a tko ne. Likovi me smorise na msnu de me unban nemam nista - salju mi ss. Niste svjesni koliko ih preko forumu empty dobije ili shakall, pa cak i ja. Gledaj ovo nema 10 minuta kako ga je netko ban, lik cist ko suza.

Bruka... Majke mi...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #27 poslato: 18.11.2010. 00:09:44 »
Apsolutno podrzavam bokija..i da...znaci neko kupi admin i ima vise opcija od mene koji imam 300 sati na serveru i koji imam najbolji prosjek od top10 igraca...t ...Kaki Noddy Anger i Eric Cartman su zasluzili admin....

ZNAM DA VAM JE U INTERESU I MALO ZARADITI..ALI NEMOZE SVAKI DEBIL DOBITI ADMINA...npr. Sniper Elite..dodje u igraonu nema veze..od kuce ko pro igra..sto puta ga mi hvatali s cit..lik ima admina.....

AJMO NAPRAVIT OD BILECE UREDJEN SERVER KAO STO JE JJJKM....


Meni je prvom u interesu da budemo sto jaci..sto dobrom organizacijom mozemo do 1. 2. mjesta u BIH bogati..imamo igrace imamo sve..AL SMO BRATE LOSE ORGANIZIRANI DO BOGA
Sniper Elite je kupio admina, ako tvrdis da je citer dokazi bice skinut admin a ti ces steci veci ugled kod mene i ostalih HEADa!
Kaki Noddy Anger i Eric Cartman, kaki kad bude u postu se obratio kako to dolikuje kad trazis admina dobice, Noddy ima na Bileca 1 admina, Anger ima admina na dvojci, eric cartman nije ni trazio admina (bar zvanicno da sam ja vidio na forumu u nekoj temi) Sve sto je van foruma je nezvanicno i nevazece, ja da razmisljam sta me ko pitao dok sam igrao CS ne pada mi napamet, ISKLJUCIVO forum!
"ZNAM DA VAM JE U INTERESU I MALO ZARADITI..ALI NEMOZE SVAKI DEBIL DOBITI ADMINA" admina moze dobiti onaj kog HEAD admin odredi ili ko kupi admina a da pri tome nije citer i da se ponasa u skladu sa pravilima servera!

"AJMO NAPRAVIT OD BILECE UREDJEN SERVER KAO STO JE JJJKM...." Server ce biti uredjen kad se admini srede, ne HEADi vec ADMINI, kad vi naucite osnovne norme ponasanja server ce biti u TOP 3 garantujem, HEAD je tu samo da procjeni koga staviti za admina, jbg. razumijem ja da pojednici nisu trebali nikad postati adini, al adj' trpim ih radi nekog druzenja na serveru i tako to, sto ne moram, sto je moja greska, al ubuduce se necu drzati te socijalne politike vec "cist racun duga ljubav".

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #28 poslato: 18.11.2010. 00:22:11 »
Podrzavam Bokia....Mada nisam nest dobar s kakiem ali je zasluzio admina kao i dosta njih....

Polako prvo da par ljudi izgubi admine, sto ce biti uskoro po novom pravilniku sami ce ga sebi skinuti, nece biti vise amx_banmenu amx_banip amx_ban, vec samo amx_banshot, jer 3 pogresna bana i to je to skidam !  !  !
Ipak igraci su najvazniji, zao mi je sto ih ranije nisam zastitio!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #29 poslato: 18.11.2010. 00:24:17 »
MA nemate vi POJMA!   ;D ;D ;D

Organizacija na BILECI nepostoji, niti moze da se dobije! :) u to sam ubjedjen! :) Svak svoju politiku vodi, svima uprvom planu KURCENJE, pa onda Cs...  ne moze se tu do reda.
ljudi, nego nastavite da igrate i to vam je :)

Organizacija postoji, mozda ne dovoljna al poradicu na tome dacu jos nekome HEADa pa da vode racuna, sa Nickom i Durketom sam prezadovoljan, prvenstveno kao zrelim osobama, zato sam im i dao heade i zvao da igraju samnom u ekipi!