Autor Tema: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA  (Pročitano 25330 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #30 poslato: 18.11.2010. 00:28:42 »
to u vezi davanja admina nije fer brate ima pravilo 100 h mini 150 full admin doduse ja sam prije 8 mjesci dobio mini admina za 50 h na serveru  ;D a davanje admina svakome skocit ce vam na nos jednog dana  :(

To Aldine je nesto kao "akcija" , akcijska ponuda koja se dava da privuce igrace da igraju na tom serveru, obicno akcija traje u fazi raradjivanja servera dok jos nema puno igraca, to je tada bilo i nema toga vise.
I aldine ti kad si dobio admina nisi imao pojma o CS, al si vremenom napredovao i kao igrac i kao admin i zato ga jos uvjek imas, i sve dok budes korektan i pravedan imaces ga!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #31 poslato: 18.11.2010. 00:30:39 »
Marija dobila admina?!?!?! MARIJA JE DOBILA BANSHOT I BANIP SA MOJE STRANE RADI KORISTENJA CITA!!! Tresao joj se nisam ko napaljen zec! Puca kroz zidove ubi...

Sokantno.

Necu dalje komentarisati, ja sam administrator i radicu svoj posao.

"Necu dalje komentarisati, ja sam administrator i radicu svoj posao." Ti bi se stvarno trebao potruditi da radis malo svoj posao, jer toliko zalbi na tebe imam na PP, msn, fb. da si 6 admina zasluzio da ti skinem!


Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #32 poslato: 18.11.2010. 00:35:05 »
Mislim da nije fer da sade "ko hoce",dobije admina! Sa moje tacke gledista,ja nisam za te stvari,ali ima eto nekih koji jesu za to... Mislim da bi trebalo smanjiti br.admina na minimum,po mom top 15 igraca koji stalno igraju neka budu admini... I ako bi ja ili bilo ko sutra izgubio admina,neka ga dobije neko ko je na redu,po statistici ili vec po cemu hed admini djelee/..eto pozz St@mpedo
Problem je sto niko ne moze garantovati da ce u svakom trenutku bii neko od admina na serveru, i onda se pojave citeri i rushaju a server tada gubi na ugledu i kredibilitetu sto nije ni malo dobro. Veci broj admina statisticki veca vjerovatnoca da ce uvijek neko biti na serveru. Al je problem sto povecanjem broja admina vise i pogresnih banova, jer na serveru je oko 80% promasaja pri banovanju.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #33 poslato: 18.11.2010. 00:38:45 »
OVDE DEMOKRATIJE NEMA!OVDE SVAKO GLEDA SVOJ POSAO!
TO SVATITE!
HEAD ADMINE BOLI ćuna,ne uvazavaju predloge za bolji rad servera!

Ja znam da radim svoj posao fer i korektno !
"OVDE DEMOKRATIJE NEMA!OVDE SVAKO GLEDA SVOJ POSAO!
TO SVATITE!" Slazem se! Demokratija je relativan pojam, i mislim da nije dobra kada je u pitanju organizacija, mnogo bolje funkcionise hijerarhija, jer po demokratskom principu ne bi ni postojali headi!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #34 poslato: 18.11.2010. 00:43:02 »
Nista pravite neke proteste pa skinite ove sa vlasti...  ;D I da,mislim da bi merim lovac trebao dobiti admina,covjek je bas redovan i poo cijeli dan na serveru..... ::)
Merim lovac je steker najgori :) ( iako si to mozda ti merime ), podrzavam proteste, moze i parada povodom diskriminacije admina!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #35 poslato: 18.11.2010. 00:45:33 »
Lajkujte jos malo postove, pa da brisem temu zbog ne prikladnog imena.

Brisi odma.

<3

Pa mislim da "SRANJIMA" nije prikadan izraz za javni forum, pogotovu za jednog admina sa servera, prvenstveno jednog srednjoskolca!

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #36 poslato: 18.11.2010. 00:47:06 »
Nista pravite neke proteste pa skinite ove sa vlasti...  ;D I da,mislim da bi merim lovac trebao dobiti admina,covjek je bas redovan i poo cijeli dan na serveru..... ::)
Merim lovac je steker najgori :) ( iako si to mozda ti merime ), podrzavam proteste, moze i parada povodom diskriminacije admina!
Nisam merim,nego strumf ...  ;D
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #37 poslato: 18.11.2010. 01:01:38 »
Ako sam necij post preksocio nek me napomene odg. cu i na njega!

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #38 poslato: 18.11.2010. 01:26:49 »
jebte empty koliko vremena ti je rebalo da odg na ove postove  ;) znas sta mene nezanima ti si head i t daji admine kome hoces al brate nemoj svakome makar da ima 50 h  :) na serveru ko ja pa mu daj admina a ne covjek na serveru 10 sati odma dobije admina mislim nemo da se ljutis ja sam mozda i dalje bot meni to nesmeta nisam pro al postacu sutra kad ponovo kupim sluske  :P

Van mreže empty

  • Urednik Bileca servera.
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 106
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Нађено је драже негубљена!
    • Pogledaj profil
    • Game tracker Bileca 2
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #39 poslato: 18.11.2010. 01:41:31 »
jebte empty koliko vremena ti je rebalo da odg na ove postove  ;) znas sta mene nezanima ti si head i t daji admine kome hoces al brate nemoj svakome makar da ima 50 h  :) na serveru ko ja pa mu daj admina a ne covjek na serveru 10 sati odma dobije admina mislim nemo da se ljutis ja sam mozda i dalje bot meni to nesmeta nisam pro al postacu sutra kad ponovo kupim sluske  :P
Evo veceras je bio na CS TheJunac, trazio mi imuntet, ja mu davam admina igrao sam sa njim bar 30 puta znam momka nema nikad nista od cita, igra samo tako, iskustva kao admn ima na pretek.
yoe nije nikad ni usao na server imao je admina spremna za povratak u zivot kanterasa, sta trebalo je da cekam njega da skupi 50 ili 100 h ?! poznajme ga vise od 15 godina, popili smo zajedno sam Bog zna koliko, jednostavno neko ni sa 300 ni sa 500 nije za admina a neko sa 0h jeste!

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #40 poslato: 18.11.2010. 01:45:28 »
pa dobro to ti kazem koga znas nekoliko god i znas da nece pravit sranja njemu das to je normala i ko dobro igra npr  ;)

Van mreže shakall

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #41 poslato: 18.11.2010. 02:23:24 »
salter i boki mi nisu nikako jasni.Prvo, govorite kako ima previse admina a sad predlazete mali milion ljudi za admina. Drugo,koliko puta sam neke admine vidio da psuju igracima na tsay. Trece,znam da pojedini admini daju pw svojim drugarima(na onome mijenjanju freezetime na dd2002 me niste prevarili). Ima tu jos dosta stvari o kojima bih pisao ali dosta  za sada. 

Van mreže shakall

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #42 poslato: 18.11.2010. 02:26:39 »
ČUNE JE U POTPUNOSTI U PRAVU...
ALI MORAMO SE MI ADMINI ORGANIZIRAT ALI STVARNO ORGANIZIRAT MALO...A NE DA SVATKO RADI ŠTA HOĆE OD ADMINA JBT...TOLIKO OD MENE I VOLIO BIH DA MI SE UVJETI ISPUNE...zZ
Bas bih volio da vidim da se sami organizujete.Svaki dan se svadjate oko gluposti.

Van mreže eskobar

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +5/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #43 poslato: 18.11.2010. 02:27:46 »
empty,shakall ne znam za sta pisete ista---radite svoj posao i to je to--a botici nek se bune....:D

Van mreže shakall

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: STVARNO STE PREŠLI SVE GRANICE SA NEKIM SRANJIMA
« Odgovor #44 poslato: 18.11.2010. 02:34:05 »
OVDE DEMOKRATIJE NEMA!OVDE SVAKO GLEDA SVOJ POSAO!
TO SVATITE!
HEAD ADMINE BOLI ćuna,ne uvazavaju predloge za bolji rad servera!

Ja znam da radim svoj posao fer i korektno !
Odakle znas da bi svaki tvoj prijedlog pobosljao server? Za sad je server solidno pun.