Autor Tema: Tema za sve i svasta!  (Pročitano 503644 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #210 poslato: 24.12.2010. 11:16:10 »
4 sata sam danas igrao pod drugim nickom, imam dovoljno materijala da skinem 6 admina, ovaj put cu zanemariti to sto sam vidio, sljedeci put skidam bez imalo milosti. Psovanje admina se nece tolerisati, a da ne govorim mjenjanje mapa po vasoj zelji iako igraci izaberu na autovotu. Ja napisem 5 puta provjeri citera, nitko ne provjerava svi igraju, e pa potrudite se malo ili ja skidam admine. Ne zanima me tko je iz Zepca, Bilece i ostalih gradova. Sramota da dodje neki lik prvi put na server i vidi neke stvari!

Hahaha to to samo skidaj..ja juce nisam igro cjeli dan,...tako da..siguran sam jos...iako istina nisam ni ja zlatan admin i ja znam da psujem na serveru ovo ono...ali sam bolji od 90%posto njih...jedan od rijetki koji se brine o pingu i o tome da se neigraju iste mape stalno...

1.Empty ima evidenciju o mojim banovima..znam lupit i po 15 banova na dan radi pinga..jel nekad stv ima takvi dana.
2.NEDAM DA SE IGRA U 3 SATA 2 PUTA dd2 i inferno ili ww ili aztec..a da se neigraju dust castle train nuke cbble dust dust4ever clan1mill i tak te mape...neki dan su i nick praskaton i durke vidjeli kad se igrao inferno mislim.a. prije inferna je bio dd2..i ide automatski vote oni biraju opet dd2..ja kazem mjenjat cu..oni mi kazu neka igraju sta su izabrali..i ja dadnem novi vote ove druge mape....SERITE PO MENI KOLKO OCETE AL JA NEDAM DA SE IGRA STALNO ISTO..NEMA SANSE.
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #211 poslato: 24.12.2010. 11:46:13 »
4 sata sam danas igrao pod drugim nickom, imam dovoljno materijala da skinem 6 admina, ovaj put cu zanemariti to sto sam vidio, sljedeci put skidam bez imalo milosti. Psovanje admina se nece tolerisati, a da ne govorim mjenjanje mapa po vasoj zelji iako igraci izaberu na autovotu. Ja napisem 5 puta provjeri citera, nitko ne provjerava svi igraju, e pa potrudite se malo ili ja skidam admine. Ne zanima me tko je iz Zepca, Bilece i ostalih gradova. Sramota da dodje neki lik prvi put na server i vidi neke stvari!
Zamolio bih te da das meni taj materijal, vodim neku statisktiku pa eto, bicu kratak.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #212 poslato: 24.12.2010. 14:42:46 »
ZAR JA MORAM DANAS LUPITI 30 BANOVA ZA PING..ZAR JA JEDINI MORAM GOVORITI SPEC IN I TAKO TO..ZAR JA JEDINI MORAM PAZITI DA SE NEIGRAJU ISTE MAPE STALNO.....NISAAM HTIO SRAT PROTIV ADMINA JER SU MI VECINA PRIJATELJI...ALI FAZON JE STO 90% ADMINA NISTA NERADI..SVE SKINUT ADMINE..ja sam se umorio..al bas umorio..evo ruke me bole od pisanja..i mnogo sam popizdio.....
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #213 poslato: 24.12.2010. 15:52:11 »
Salter je u pravu. 3-4 admina na serveru jedini on vodi brigu o pingu i mapama. J a sam namjerno promjenio nick u "Don't Stop Believin' " cisto da vidim kako ce se admini ophoditi prema igracu. Salter je pristojan, svaka cast, a vidio sam da Tae voli opsovati koju javno...

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #214 poslato: 24.12.2010. 17:11:34 »
Salter je u pravu. 3-4 admina na serveru jedini on vodi brigu o pingu i mapama. J a sam namjerno promjenio nick u "Don't Stop Believin' " cisto da vidim kako ce se admini ophoditi prema igracu. Salter je pristojan, svaka cast, a vidio sam da Tae voli opsovati koju javno...

e djeco,ja često igram na druge nickove

dabar,bad angel,jelen-a?.....pa vidim šta se radi

psujem,ali našao se pravi za reći to hhhh

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #215 poslato: 24.12.2010. 20:27:34 »
Evo sad se jednom adminu nesvidja mapa-de_tuscan i dadne vote za inferno i nije bilo dovoljno glasova i daje opet vote za inferno i bude dovoljno glasova i prebaci?..pa ajd nek je on stavio onaj jedan...posto nas pola nije imalo te mape tuscan...al prvi vote nije uspio i on sad stavlja i drugi... >:(

Van mreže Durke

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 71
  • Ugled: +10/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #216 poslato: 24.12.2010. 22:31:15 »
4 sata sam danas igrao pod drugim nickom, imam dovoljno materijala da skinem 6 admina, ovaj put cu zanemariti to sto sam vidio, sljedeci put skidam bez imalo milosti. Psovanje admina se nece tolerisati, a da ne govorim mjenjanje mapa po vasoj zelji iako igraci izaberu na autovotu. Ja napisem 5 puta provjeri citera, nitko ne provjerava svi igraju, e pa potrudite se malo ili ja skidam admine. Ne zanima me tko je iz Zepca, Bilece i ostalih gradova. Sramota da dodje neki lik prvi put na server i vidi neke stvari!

ja i nick , citavo vrijeme na serveru igrali pod drugim nickom  i mocni admini nista nerade na serveru znaci jedina sladja od svih admina ja sam vidio da govori  SPEC IN ko naprimjer i tako to a vamo mocni admini gaguju ljude , banaju perm to jest ja sam primio ban ito 2 puta necu rec od koga je ali ovo stvarno nemoze vise ovako mjenjanje mapa svojevoljno sa nuke na aztec pa na d2002 pa ww stvarno ono , nije mi jasno sta ce vama admin? Furate se kao imam admina nemozes mi nista ? Stavljate mape koje vi zelite igrati?Ima i pohvala za neke admine.
« Poslednja izmena: 24.12.2010. 22:35:23 Durke »

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #217 poslato: 25.12.2010. 13:27:57 »
Tae sine mogu ti biti profesor kulture, pismenosti i lijepog izrazavanja, i kad psujem psujem u admin say, SAM SEBI, a ti kad psujes psujes javno i psujes kome stignes... Prvom malom Angeru rijecima "jebote bog prestani me smarati, pobjegnem sa facebooka od tebe ti i dalje smaras". Culi smo te Tae. Pozz & Srecan Bozic

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #218 poslato: 25.12.2010. 13:29:03 »
4 sata sam danas igrao pod drugim nickom, imam dovoljno materijala da skinem 6 admina, ovaj put cu zanemariti to sto sam vidio, sljedeci put skidam bez imalo milosti. Psovanje admina se nece tolerisati, a da ne govorim mjenjanje mapa po vasoj zelji iako igraci izaberu na autovotu. Ja napisem 5 puta provjeri citera, nitko ne provjerava svi igraju, e pa potrudite se malo ili ja skidam admine. Ne zanima me tko je iz Zepca, Bilece i ostalih gradova. Sramota da dodje neki lik prvi put na server i vidi neke stvari!

ja i nick , citavo vrijeme na serveru igrali pod drugim nickom  i mocni admini nista nerade na serveru znaci jedina sladja od svih admina ja sam vidio da govori  SPEC IN ko naprimjer i tako to a vamo mocni admini gaguju ljude , banaju perm to jest ja sam primio ban ito 2 puta necu rec od koga je ali ovo stvarno nemoze vise ovako mjenjanje mapa svojevoljno sa nuke na aztec pa na d2002 pa ww stvarno ono , nije mi jasno sta ce vama admin? Furate se kao imam admina nemozes mi nista ? Stavljate mape koje vi zelite igrati?Ima i pohvala za neke admine.

Zamolio bih te da mi kazes ako sam ja medju njima da korigujem svoje greske... Stalno primam od nekih ljudi dojave da se kurcim, a pitam se cime ?

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #219 poslato: 25.12.2010. 14:18:39 »
BOLJE DA SAM JUCE OTISAO IGRAT NOGOMET MANJE BI SE UMORIO NEGO NA SERVERU...
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #220 poslato: 25.12.2010. 15:14:52 »
Anger bez psovanja na forumu.

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #221 poslato: 25.12.2010. 15:54:17 »
Tae sine mogu ti biti profesor kulture, pismenosti i lijepog izrazavanja, i kad psujem psujem u admin say, SAM SEBI, a ti kad psujes psujes javno i psujes kome stignes... Prvom malom Angeru rijecima "jebote bog prestani me smarati, pobjegnem sa facebooka od tebe ti i dalje smaras". Culi smo te Tae. Pozz & Srecan Bozic

Ne bih rekao da mi možeš biti išta od navedenog....
Ovo što sam podebljao bilo je rečeno na admin say,ali ne želim se prepirati s tobom i to zbog igrice.
CS nije život

Pozz svima

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #222 poslato: 25.12.2010. 16:01:14 »
mA SHAKALL ja i tae jedni drugima govorima pizda ti materina i to  :P :P :P :P :P Ne psujemo to mi sebi haha  :D :D :D

Van mreže Durke

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 71
  • Ugled: +10/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #223 poslato: 25.12.2010. 16:48:23 »
4 sata sam danas igrao pod drugim nickom, imam dovoljno materijala da skinem 6 admina, ovaj put cu zanemariti to sto sam vidio, sljedeci put skidam bez imalo milosti. Psovanje admina se nece tolerisati, a da ne govorim mjenjanje mapa po vasoj zelji iako igraci izaberu na autovotu. Ja napisem 5 puta provjeri citera, nitko ne provjerava svi igraju, e pa potrudite se malo ili ja skidam admine. Ne zanima me tko je iz Zepca, Bilece i ostalih gradova. Sramota da dodje neki lik prvi put na server i vidi neke stvari!

ja i nick , citavo vrijeme na serveru igrali pod drugim nickom  i mocni admini nista nerade na serveru znaci jedina sladja od svih admina ja sam vidio da govori  SPEC IN ko naprimjer i tako to a vamo mocni admini gaguju ljude , banaju perm to jest ja sam primio ban ito 2 puta necu rec od koga je ali ovo stvarno nemoze vise ovako mjenjanje mapa svojevoljno sa nuke na aztec pa na d2002 pa ww stvarno ono , nije mi jasno sta ce vama admin? Furate se kao imam admina nemozes mi nista ? Stavljate mape koje vi zelite igrati?Ima i pohvala za neke admine.

Zamolio bih te da mi kazes ako sam ja medju njima da korigujem svoje greske... Stalno primam od nekih ljudi dojave da se kurcim, a pitam se cime ?

Ti postupas dobro sa adminom sto je za pohvalu ali tvoje psovke i zajebancije... da ne govorim o njima , ako mozes da prestanes psovati sve bi bilo uredu to je sve od mene.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #224 poslato: 25.12.2010. 16:55:57 »
POSLI NOVE GODINE REZATI ADMINE..PODHITNO.
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...