Autor Tema: Tema za sve i svasta!  (Pročitano 506184 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nightwolf

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #255 poslato: 28.12.2010. 19:53:34 »
sto si me banovao na 999 min juce adrenalin, sta izigravas?

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #256 poslato: 28.12.2010. 20:27:53 »
dosadilo mi je pisati da ne banujete ljude bzvz i da ne psujete. . .sto se pinga tice postoji HPK 120 ms, znaci vi ne treba da vodite racuna o tome. Znaci cit i psovanje admini kaznjavaju, nemoj da bude da sam bez razloga skinuo nekom opciju ili admina.
NERADI DOBRO...I NEPOMAZE...IZBACI IH NA 2 3 MINUTE VRATE SE NA ISTO..ZATO KAD JA LUPIM BAN 30 MINUTA I NAPISEM PING....TAD SE VEC MALO UREDE
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #257 poslato: 28.12.2010. 20:51:36 »
sto si me banovao na 999 min juce adrenalin, sta izigravas?

1.) Gde ti je SS da nemas cit?
2.) Pucas kroz zidove kao da ti je ćaća staklar
3.) Odjednom ti nisan prelazi sa glave na glavu
4.) Psujes okolo
5.) Admini te pitaju nesto ti cutis

Nemoj mi samo reci da imas slusalice i super grafiku. Javi mi se sa SS

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #258 poslato: 28.12.2010. 20:52:56 »
sto si me banovao na 999 min juce adrenalin, sta izigravas?

1.) Gde ti je SS da nemas cit?
2.) Pucas kroz zidove kao da ti je ćaća staklar
3.) Odjednom ti nisan prelazi sa glave na glavu
4.) Psujes okolo
5.) Admini te pitaju nesto ti cutis

Nemoj mi samo reci da imas slusalice i super grafiku. Javi mi se sa SS

ja mislim da bi mu trebali dat admina..vidis sta covjek sve radi..hahahahahahahahha
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #259 poslato: 28.12.2010. 21:26:05 »
sto si me banovao na 999 min juce adrenalin, sta izigravas?

1.) Gde ti je SS da nemas cit?
2.) Pucas kroz zidove kao da ti je ćaća staklar
3.) Odjednom ti nisan prelazi sa glave na glavu
4.) Psujes okolo
5.) Admini te pitaju nesto ti cutis

Nemoj mi samo reci da imas slusalice i super grafiku. Javi mi se sa SS

ja mislim da bi mu trebali dat admina..vidis sta covjek sve radi..hahahahahahahahha

Hahahahahahahaa ja mislim da si ti bio tu kad smo ga ban... Pa reci i ti sta je jaro radio...

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #260 poslato: 28.12.2010. 21:32:57 »
neznam mu nick....jbg kolko se igraca banuje bas ja popamtim...al ovaj je zasluzio admina..xaxa
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #261 poslato: 29.12.2010. 21:31:38 »
Salteru, evo da se zna ko je tata, reko si kad me prestignes na gametrackeru, pa evo prestigao si me al po broju sati :P

Van mreže nightwolf

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #262 poslato: 29.12.2010. 21:41:11 »
sto si me banovao na 999 min juce adrenalin, sta izigravas?

1.) Gde ti je SS da nemas cit?
2.) Pucas kroz zidove kao da ti je ćaća staklar
3.) Odjednom ti nisan prelazi sa glave na glavu
4.) Psujes okolo
5.) Admini te pitaju nesto ti cutis

Nemoj mi samo reci da imas slusalice i super grafiku. Javi mi se sa SS

E stvarno si jedna obicna magarcina. Pogledao sam u cs folderu nisi mi uradio ss(nisam pronasao ni jedan HalfLife.tga koji bi trebalo da postoji ako si mi uradio amx_banshot) tako da mi nije jasno koji ss hoces da ti postavim. Dalje. nemam cacu i nije bio staklar dok je bio ziv. Trece nisam psovao nikome to izmisljas i samo nabrajas da bi se opravdao. Seres da se cesto ljudi zale na tebe.e pa to mi je sasvim opravdano jer se previse bezobrazno ponasas, mozda, radis svoj posao i mozda ga radis prilicno dobro(mada sumnjam)  al moras biti pristojniji. Ako si sazluzio to pravo da budes admin onda moras da se i ponasas u skladu sa tim odgovornostima koje su ti povjerene i da doprinosis poboljsanju i povecanju ugleda ovog servera. Dalje kazes da kad me admini nesto pitaju ja ne odg. Moguce, ako sam u tom trenutku igrao. Znam kasnije kad su me ubili postavio si mi pitanje i dobio si pristojan odg. Mozemo se i dalje bezobavezno prepucavati ovdje ko sta kako je rekao ili napisao, a mogu se i provijeriti svi logovi da ne bi dalje nastavili svu ovu polemiku.
ja cu potraziti u logovima kako te je banovao da li banshot ili obicnim banom. Ne znam kako uvjek se zlale na vas iste. . .
« Poslednja izmena: 30.12.2010. 13:16:54 mrvica »

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #263 poslato: 29.12.2010. 21:43:33 »
Salteru, evo da se zna ko je tata, reko si kad me prestignes na gametrackeru, pa evo prestigao si me al po broju sati :P

hahah kralju di je tu je...vidis ti ima kao bolji ovaj skor permminut..to mi je najsmjesnije...vjerovatno si to nabio dok je bileca2 bila jso botovski server..hehe....tu sam u pravu..hehe...a dobro di je tu je..prestic cu ja i tebe i eskobara...pitanje je dana....al pazi..vi igrate na bileci 2 godinu dana i vise..a ja 6 mjeseci tek....i opet sam vas stigo..hehe
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #264 poslato: 29.12.2010. 21:47:45 »
I plus ja kad sam kreno igrat na bileci 2 ti si imo preko 15000kilova vec..NEK SE ZNA KO JE TATA

 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :glasses7: :glasses7: :glasses7: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže yoe sakic

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 65
  • Ugled: +8/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #265 poslato: 29.12.2010. 21:48:23 »
Samo da se ja jos malo zaletim ostacete vi svi iza mene :):):)

Van mreže yoe sakic

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 65
  • Ugled: +8/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #266 poslato: 29.12.2010. 21:53:58 »
I plus ja kad sam kreno igrat na bileci 2 ti si imo preko 15000kilova vec..NEK SE ZNA KO JE TATA

 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

 :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :iroc: :glasses7: :glasses7: :glasses7: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :blob1: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :angel13: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :sign19: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

eh salter da on igra koliko i ti u zadnji par mjeseci dje bi mu bio kraj, plus imas slabiji skor po minuti od njega

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #267 poslato: 29.12.2010. 21:59:45 »
ja sebi ode skinuti cit pa cemo vidjeti.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #268 poslato: 29.12.2010. 22:05:18 »
eh stari provjeri na gametracker..neigram ni ja zadni tjedana puno....evo ovaj tjedan kreno igrat svaki dan tek.....vi imate veliku prednost nad mnom...bolji net 100 puta i igrate iz kuce ..a ja igraona...galama uvjek..ubi lag...NICK JE BIO I VIDIO SVE
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže yoe sakic

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 65
  • Ugled: +8/-0
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #269 poslato: 29.12.2010. 22:10:25 »
varas se. nemamo ni mi bolje uslove za igranje od tebe. mi smo u beogradu i igramo iz igraonice u kojoj je 70-80 kompjutera i jos 20 sonija pa da vidis kad galama nastane i laganje...a u svakom slucaju igras dosta vise u zadnjih par mjeseci od nas. Ma neka se samo puca

a ti nice aj malo zapni da te vidimo u prvih deset za koji dan :)

« Poslednja izmena: 29.12.2010. 22:12:39 yoe sakic »