Autor Tema: Tema za sve i svasta!  (Pročitano 506585 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #585 poslato: 28.01.2011. 23:47:01 »
Mogu li ja dobiti admina, s obzirom na 300/350 sati na svim nickovima ... HercuLes >>HercuLes<< i tako to otprilike 300/350 ! + Skinut mi je na bl 1 [Reason]=Roknuo server
Bileca CS [Reason]=Roknuo server
[Bileca cw] Nzm reason ! msm na 3/4 servera sam bio admin, a sad ostalo samo [AB] na bileci 2 ! Sad posto ste mnogima skinuli admina, i posto cu posatiti reovan na cs [Nabaljam [Bolji] net] Ako moze prijedlog da se razmotri ! et' posto sad da kazem "fali" admina , a mislim da sam zasluzio vidite :D

Vreme na forumu 2dana,4sata i 37 minuta !
52% progress !


http://www.gametracker.com/player/%3E%3E%7CHeRcuLes%7C%3C%3C/188.40.58.145:27000/

Taj nick samo 200 sati
hercules sa vise strelica 15 sati
! Samo ukucajte hercules i vidite kolko me je :D :D :D
Bileca 1 mozda 100 150 sati da nestavljam link provjerite !
Bileca cs mozda 30 40 !
Bileca cw 5/10 ! Pozdrav  8)
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #586 poslato: 28.01.2011. 23:50:04 »
Ne znam sta da kazem, bio sam na tom serveru i tamo je par admina pisalo dovodite igrace sa bilece i imate admina, sto smatram da je krajnje nekorektno, ali eto, sta je tu je, sretno momci sa serverom.

Da ima admina s bilece to je tocno ja mozda zovnem neke frendove s fb-a i par admina frendova sa "FB-a" a ne sa b2 preko pm..Kao sto kaze shakall.Pa ocel mi se vratit admin il?

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #587 poslato: 28.01.2011. 23:52:09 »
Mogu li ja dobiti admina, s obzirom na 300/350 sati na svim nickovima ... HercuLes >>HercuLes<< i tako to otprilike 300/350 ! + Skinut mi je na bl 1 [Reason]=Roknuo server
Bileca CS [Reason]=Roknuo server
[Bileca cw] Nzm reason ! msm na 3/4 servera sam bio admin, a sad ostalo samo [AB] na bileci 2 ! Sad posto ste mnogima skinuli admina, i posto cu posatiti reovan na cs [Nabaljam [Bolji] net] Ako moze prijedlog da se razmotri ! et' posto sad da kazem "fali" admina , a mislim da sam zasluzio vidite :D

Vreme na forumu 2dana,4sata i 37 minuta !
52% progress !


http://www.gametracker.com/player/%3E%3E%7CHeRcuLes%7C%3C%3C/188.40.58.145:27000/

Taj nick samo 200 sati
hercules sa vise strelica 15 sati
! Samo ukucajte hercules i vidite kolko me je :D :D :D
Bileca 1 mozda 100 150 sati da nestavljam link provjerite !
Bileca cs mozda 30 40 !
Bileca cw 5/10 ! Pozdrav  8)

Dajte i herculesu admina zasluzio je covjek

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #588 poslato: 28.01.2011. 23:54:34 »
Ne znam sta da kazem, bio sam na tom serveru i tamo je par admina pisalo dovodite igrace sa bilece i imate admina, sto smatram da je krajnje nekorektno, ali eto, sta je tu je, sretno momci sa serverom.

Da ima admina s bilece to je tocno ja mozda zovnem neke frendove s fb-a i par admina frendova sa "FB-a" a ne sa b2 preko pm..Kao sto kaze shakall.Pa ocel mi se vratit admin il?
Odaberi server na kome ces biti admin!

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #589 poslato: 29.01.2011. 00:08:28 »
Ne znam sta da kazem, bio sam na tom serveru i tamo je par admina pisalo dovodite igrace sa bilece i imate admina, sto smatram da je krajnje nekorektno, ali eto, sta je tu je, sretno momci sa serverom.

Da ima admina s bilece to je tocno ja mozda zovnem neke frendove s fb-a i par admina frendova sa "FB-a" a ne sa b2 preko pm..Kao sto kaze shakall.Pa ocel mi se vratit admin il?
Madaru je napisao da cete ti i on srediti admine jednom igracu. Ima to u logovima. Po meni to je vrbovanje igraca.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #590 poslato: 29.01.2011. 00:09:47 »
Eto vam hedova pa se dogovorite, sta se i ja mijesam...shak ajd nadji neki mix da bacimo noacas.

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #591 poslato: 29.01.2011. 00:10:41 »
Eto vam hedova pa se dogovorite, sta se i ja mijesam...shak ajd nadji neki mix da bacimo noacas.
Sve i da nadjem igrace nemamo server :zvizduk:

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #592 poslato: 29.01.2011. 00:12:13 »
Ne znam sta da kazem, bio sam na tom serveru i tamo je par admina pisalo dovodite igrace sa bilece i imate admina, sto smatram da je krajnje nekorektno, ali eto, sta je tu je, sretno momci sa serverom.

Reci koji su pisali to da ih riješim odmah,jer ja sam server kupio da bi imali fin i uredan žepački server,a ne srali po drugim

Bileća 2 je extra server postao,a zelim da naš bude barem upola ovakav

poz svima!!
Svaka cast za post. Nemam ja nista protiv vaseg servera. Samo nije u redu da neko vrbuje igrace na Bileca2.

Van mreže HeRcuLeS

  • C r v e n A | Z v e z d A
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 266
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #593 poslato: 29.01.2011. 00:12:22 »
De jarane kad ste svi tu razmotrite :D :D :D  :P
Upališ komp, sjedneš u stolicu, klikneš dva puta na ikonu, udješ na server, izabereš tim, staviš slušalice i tvoj život je savršen idućih 3 sata. Nije te briga jesi gladan,jeli ti zima,dali imas para

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #594 poslato: 29.01.2011. 00:15:04 »
Pa danas sam htio uplatiti CW server, ajd sutra cu ako ustanem dok ne zatvore banku, subota je jbg.

Van mreže shakall

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 133
  • Ugled: +15/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #595 poslato: 29.01.2011. 00:16:47 »
Pa danas sam htio uplatiti CW server, ajd sutra cu ako ustanem dok ne zatvore banku, subota je jbg.
Kupi novu jetru. Vidim ja sto se ti ne mozes ustati rano ;D ;D ;D ;D

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #596 poslato: 29.01.2011. 10:29:07 »
Ne znam sta da kazem, bio sam na tom serveru i tamo je par admina pisalo dovodite igrace sa bilece i imate admina, sto smatram da je krajnje nekorektno, ali eto, sta je tu je, sretno momci sa serverom.

Da ima admina s bilece to je tocno ja mozda zovnem neke frendove s fb-a i par admina frendova sa "FB-a" a ne sa b2 preko pm..Kao sto kaze shakall.Pa ocel mi se vratit admin il?
Madaru je napisao da cete ti i on srediti admine jednom igracu. Ima to u logovima. Po meni to je vrbovanje igraca.

Libo mene tuki sto je madaru pisao...Ja imam admina tamo i igram juce na b2 odma svi admini jeebaju me jer nemam admina i odma sam izaso popizdio...Ja nikom ne pisem preko psay niti kome sredujem admina tamo nisam head

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #597 poslato: 29.01.2011. 11:47:12 »
Bogati oko kakvih se vi gluposti svadjate to nije normalno....evo vam svima po jedan SLADOLED da se smirite

 :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream: :icescream:
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #598 poslato: 29.01.2011. 14:39:19 »
L 01/28/2011 - 19:31:52: [kgb_admin_color_chat.amxx] PM From: "BoKi***<27><STEAM_0:0:1488905927><>" To: "Nick Praskaton.<13><STEAM_0:0:1944288939><>" Message: "eeee kupili smo server kgb hosting premium "
L 01/28/2011 - 19:31:52: [kgb_admin_color_chat.amxx] PM From: "BoKi***<27><STEAM_0:0:1488905927><>" To: "Nick Praskaton.<13><STEAM_0:0:1944288939><>" Message: "eeee kupili smo server kgb hosting premium "
Kasnije si Praskaton-a zvao da navrati kod vas. Imam i to u logovima. Ako oces mogu postaviti.
Madaru-u je skinut admin iz istog razloga. Zbog reklamiranja drugih servera na psay.


a MENI POGLEDAJ LOGOVE PA MI ONDA SKINI
Ne mozes biti admin na dva servera.

Kakva je ovo nebuloza?

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Tema za sve i svasta!
« Odgovor #599 poslato: 29.01.2011. 17:17:45 »
e ljudovi razmisljam da kupim RAZER DEATH ADDER, pa ako nego zna nesto o njemu nek kaze, posto ozbiljno planiram da kupim death addera.HVALA