Autor Tema: jadan naš server  (Pročitano 10301 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #15 poslato: 13.12.2010. 13:12:31 »
Правда за Ескобара!!!
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #16 poslato: 13.12.2010. 13:32:03 »
Pravda za sve    ::)
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #17 poslato: 13.12.2010. 13:48:34 »
Pravda za esku  :P :P

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #18 poslato: 13.12.2010. 14:31:39 »
Citat
jednostavno Mostarci misle da su glavni na serveru i kurce se koliko oce...podrzavam taeta..nemoze jedan igrac s 50 sati imat veci utjecaj od nekog s 300..neka se zna neki red

Zepcani da kazu za nekoga da se kurci... NI OVO JOS NE MOGU VJEROVAT!!!

Pravda za Eska! ;)

Žepčaci se kaže...hhh...PRAVDA ZA UROSA,.(ako znate ko je uros) ....UVJEK SAM BIO KOSARKAS
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže vuduu

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 79
  • Ugled: +2/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #19 poslato: 13.12.2010. 15:10:45 »
Neznam sta je bilo izmedju njih dvoje al eskobar je jedan od boljih admina na ovom serveru...

Van mreže .::Zepce Crew::.|BoKi|

  • Neću kući neću nikad!!!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 273
  • Ugled: +8/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #20 poslato: 13.12.2010. 15:14:44 »
HackeD ti mala da šutiš da te nebi karali u šupak,momentalno, sva četvorica :)...

ESKOBAR JE BOG I BATINA...

Van mreže Fatality.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #21 poslato: 13.12.2010. 18:06:28 »
kenny ovde.. znaci kao prvo empti svaka ti cast da si skinuo admina a nisi HTJEO da me fino pitas na fejsu sta je ustvari bilo..znaci drama.
prvo ovo u vezi mape -> nezz sada jeli neko stavio votemap nuke ili je auto votanje bilo uglavnom isla je sama mapa nuke i ovaj retard fusion je sam od sebe promjenio ww znaci pojma neam zasto ni kako(sad se nesjecam jeli prvo stavio votemap WW) uglavnom on je promjenio i ja sam normalno vratio na nuke . koji je on kurac da mjenja mapu kad se vec glasalo bilo za nuke...
a drugo ovo u vezi gagga.. ja elz i fatality smo bilo na tsu i zajebavali se (dok fatality nije imao micr pa je pisao bio po chatu) ja njega bio slayovo i kicko i on normalno opsovao nesto meni znaci meni .. sta imaju oni sa tim lol i ovaj ga je gagg a ja ungag i eto
a vi zepcani mozete samo laganice da mi popusite :p
/hugz [jbte ove cirilice nemogu se snaci nikako u pm]

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #22 poslato: 13.12.2010. 18:20:32 »
sto se tice mjenjanja mape ja sam bio online kad se to dogodilo i bilo je ovako, bio je autovote igraci su normalno izabrali ww, ti si dao vote na de_nuke, igrac isu izabrali nuke, fusion je vratio na ww, ti si vratio na nuke, fusion opet na ww ti opet na nuke. Tad su pale neke prijetnje koje nikako ne razumijem o skidanju admina?

+ za ostale ako vam skinem ban opciju nemojte se cuditi, jer igraci vam napisu da netko ima cit vi kulirate igrate i pisete meni koji sam head da provjeravam igrace. Pa jel trebam ja provjervati svakog igraca ili vi. Ja napisem provjerite tog igraca vi nista i dalje igrate, e pa nece moci, radite svoj posao ili skidam opcije, eventualno skidam admina i dajem likovima koji su malo zahvalniji.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #23 poslato: 13.12.2010. 18:34:51 »
sto se tice mjenjanja mape ja sam bio online kad se to dogodilo i bilo je ovako, bio je autovote igraci su normalno izabrali ww, ti si dao vote na de_nuke, igrac isu izabrali nuke, fusion je vratio na ww, ti si vratio na nuke, fusion opet na ww ti opet na nuke. Tad su pale neke prijetnje koje nikako ne razumijem o skidanju admina?

+ za ostale ako vam skinem ban opciju nemojte se cuditi, jer igraci vam napisu da netko ima cit vi kulirate igrate i pisete meni koji sam head da provjeravam igrace. Pa jel trebam ja provjervati svakog igraca ili vi. Ja napisem provjerite tog igraca vi nista i dalje igrate, e pa nece moci, radite svoj posao ili skidam opcije, eventualno skidam admina i dajem likovima koji su malo zahvalniji.
e za ovaj dio pod + RESPECT!!!!

Van mreže Fatality.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #24 poslato: 13.12.2010. 19:26:10 »
alo sad je fataliti
slusaj empti!
sta se onaj mali cigo tae ima zalit na kenija kad mu nije dostojan ni kurac popusit ???
skino si keniju admina jer sam mu ja reko da mjenja mapu jer je ww bio jednu mapu prije!
i sta ovde bogati ima utjecat nesto tae koji je on kurac???
sad cu rec durketu da skine ww da se nemoze igrat nikako ako je tako ;)
ako cemo posteno trebo si i elzetu stavit admina on je igro s nama u ekipi i osvojili smo 2. mjesto jel tako?
sta skidas keniju admina bola radi neke gluposti nisi mi jasan nikako koda ti je 13 godina :S
VRATI MU JEBENOG ADMINA A TAE NEK POPUSI KURAC !

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #25 poslato: 13.12.2010. 19:44:31 »
Aloooo bolan koji kurac ti fatality i kenny serete..imate po 30 sati na serveru..koji ste vi kurac...mislite da ste neki igraci..aloo bolan sta vam je...od vas durke jedini zna nesto..ostali ste prosjek.....
VI TU DIRIGUJETE NEKA PRAVILA OVO ONO..serete protiv taeta koji ima 300 sati na ovom serveru i 20 000 kilova vise od vas...niste normalno...ovo nije vas server.vi se na njemu niko i nista..niste zasluzili admina nijedan..imate ga cisto zato jer vam je durke sredio..dokazali ste se kakvi ste ljudi i igraci kada niste objavili SS-ove od turnira jos......Decki oladite neglumite neke fazone kad to niste.
.I DA IZVINITE SE ZEPCACIMA za ove bezpotrebne uvrede...INACE CU DA VAM LUPAM REDOVNO BANOVE ...

EMPTY UZ DUZNO POSTOVANJE MOJE MISLJENJE..A MISLIM DA SE SA MNOM SLAZU MNOGI JE TO DA SE OVOJ DVOJICI UZMU ADMINI..I DADNU SE NEKOM TKO JE ZASLUZIO
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #26 poslato: 13.12.2010. 19:55:27 »
E moj Kenny. 8 istih prica protiv tvoje jedne. Cvrsti zubi i tvrd orah slome.

Van mreže Y.W.Tae

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 156
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #27 poslato: 13.12.2010. 22:50:35 »
alo sad je fataliti
slusaj empti!
sta se onaj mali cigo tae ima zalit na kenija kad mu nije dostojan ni kurac popusit ???
skino si keniju admina jer sam mu ja reko da mjenja mapu jer je ww bio jednu mapu prije!
i sta ovde bogati ima utjecat nesto tae koji je on kurac???
sad cu rec durketu da skine ww da se nemoze igrat nikako ako je tako ;)
ako cemo posteno trebo si i elzetu stavit admina on je igro s nama u ekipi i osvojili smo 2. mjesto jel tako?
sta skidas keniju admina bola radi neke gluposti nisi mi jasan nikako koda ti je 13 godina :S
VRATI MU JEBENOG ADMINA A TAE NEK POPUSI KURAC !

odakle da počnem sine???

evo ovako ---http://www.gametracker.com/server_info/188.40.58.145:27000/top_players/

pogledaj 9.igrača sine

zar je pošteno da ja koji imam ovoliko igre na serveru budem manji od nekog KENNY-a  ili tebe sine koji si se pojavio prije 10 dana na serveru

cigo tae... :) tvoj odgoj dečko...

a ovo "PUŠI KURAC" sigurno te naucila tvoja majka ili baka...ili sestra ili rodica...nebitno dječak..

"sad ću javit Durketu da skine ww" ---durke nije zasluzio head admina dječak...
ali necu u to da ulazim,nego da kazem da je on mala maca pored dragana ilije i radosava...

imate mahanje obojica

Van mreže eskobar

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +5/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #28 poslato: 13.12.2010. 23:04:27 »
MA PFC

Van mreže eskobar

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +5/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: jadan naš server
« Odgovor #29 poslato: 13.12.2010. 23:06:16 »
LUDAK 2  za head admina,dajte mu zaboga zasluzio je covjek......a najprimjerniji je admin.....