Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178164 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #15 poslato: 20.01.2011. 22:22:16 »
Celjevo jest psujem al ne keve, familiju, mozete pogledati u logovima slobodno i ja nisam nikad dao vote sem ako se nekad igra dd2 , ww , italy2 koje su bile 1,2 pre toga, celjevo tebe sam psovao priznajem al to je samo 1% od onogo sto treba do dobijes od 1000000000000000000000000000000% i bolje bi ti bilo da cutis posto neznas kupit municiju i puske, nemas 20h na serveru meni si nasu da kazes nesto, ako su cobani, retardi, debili, kreteni neke strasne uvrede skinite mi admina.A ti dajes vote tebe boli kurac slusas igrace ovaj 1 kaze menjaj ti odma vote i ako nisi znao svaki put kad si reko da ja stavljam vote ja sam pogledao u konzolu i pise celjevo 1 votemap.Ti si debilcina jedna velika i bolje bi tebi bilo da se malo spustis na zemlju posto si admina dobio sad se kurcis samo ban znas i to bez ikakvog pregleda i vote,ni ping, ni psovke, ni stekove po spawnu, bukvalno nista ne radis osim bana i vote.I skinite mu admina pls decko iritira i nezna radit poso admina.

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #16 poslato: 20.01.2011. 22:33:28 »
Citat
da ja sam mjenjao, uso sam na server taman italy 2 pocela, igra se 14 na 14 i vise od 50% se zali da se mjenja jer je mala, na oko 10-15 min prije kraja mape stavio sam vote dd2002 i inf iako nisam znao da je bila prije (pitao sam assassina al je igro pa nije procito valjda) promjeni se u dd2002 i pocnu govorit da je bila i ja se fino ispricam svim igracima i priznam da sam pogrijesio i stavim novi vote ww i dd2, odabere se ww a posto sam igro u igr nije bilo wwa pa je skidalo mapu...sred skidanja mape (1 min remaining) odjednom mi loadira i udje u train O.o pa eto ja priznajem gresku zbog dd2002 a i da su mi rekli da je bila prije nisam mogo znat koja je bila prije dd2002  :) :) :)

Ok Amaru, moja greska nisam vido da si pito za mape,ali samo kad dajes vote tako nemoj davat dd2,inf,ww,daj neke "nepoznatije" Train,Cbble,Verso,Tuscan,za neke nepoznate inace za mene ne. ;)

Van mreže nemanja.m

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #17 poslato: 21.01.2011. 02:43:31 »
celjevo ima najvise sati na serveru xD :D

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #18 poslato: 21.01.2011. 07:29:51 »
Ako je 19h najvise onda stv ? :-\

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #19 poslato: 21.01.2011. 09:16:32 »
Vi bre ljudi niste normalni! Žalite se na svaki klinac! I Šalteru kako možeš ti izreći kaznu? Mislim da headovima pripada ta čast, a možda amaru i zex kao njih 2 mogu znati bolje od tebe. Šta misliš ko je pametniji: čovjek ili magarac i čovjek?
Aj se malo obuzdajte pišite ako vas je neko ajmo reći zlostavljao na serveru, a ne za svako govno!

Van mreže D@mpLe | X2

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 58
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Mislim,dakle jesam...
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #20 poslato: 21.01.2011. 10:56:48 »
Mapa: de_aztec 0
Optuzeni: Amaru
Sadrzaj:Igra se aztec i mene merim lovac killer jednom ubije....Ok...Ja njega ubijem sljedecu rundu,,bez steka i on meni rece: JEBEM TI MATER USTEKANU DEMIRE-....Onda ja kazem Amaruu de gag ga psuje mi stalno i Amaru meni opsova mater onda i on...A nas gaguje cim svezemo je i be....Ako je njemu ono xD i xP sala meni nije i dajte da se to regulise...Hvala i evo SS...

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #21 poslato: 21.01.2011. 14:43:13 »
ama assassin sharm ne seri ti daješ vote i psuješ i vrijeđaš druge i ti ćeš meni govorit da ja neznam municiju napunit i kupit pušku tebi treba ne znaš kada neko ima cit a kad nema i odakle tebi pravo da lažeš u oči da ja dajem vote i banujem kad me neko kill ja možda imam manje preigranih sati od tebe ali nisam brzoplet s dokazima i lažima kao ti. a madaru na serveru nema zajebencije koliko ja znam da piše u pravilniku NEMA PSOVANJA
i zato njemu oduzmite vote i ban komandu a ne meni  ASSASSIN SHARM empty dobro promotri situaciju da laže ............... i nemojte se puno žaliti na mene jer ne bih bezveze baco 20 KM za kojih sam kupio admina malo ljudi logički razmišljajte................... ja sam samo redatelj mira u serveru a onaj koji će izazvati ne mir i ne psujem i ne vrijeđam ja samo dajem kazne i molio bih empty-a nisam provjeravao ali mislim da su mi uzeli neke komande i da ih vrate a ako nisu onda ništa a ako su uzeli bilo ko od HEADOVA  nek mi reknu i neka mi ih vrate jer je ovo laž da me se riješi admina! molio bih EMPTY-a, NICK-A PRASKANTON-A , SHAKALL-A AKO SU MI UZELI NEKU KOMANDU NEKA MI JE VRATE JER JE OVO LAŽ zašto mora biti
da sam ja postavio vote sto moža nije neko od drugih admina
sto sam ja bogu skrivio pa da me lažno optuživaju nije mi jasno ASSASSIN SHARM  prestani sa svojim sranjima nemoj da se ja počnem žaliti na tebe ali ne bih lagao već bih govorio istinu I JOŠ JEDNOM AKO SU MI ODUZETE KOMANDE MOLIO BIH DA mi se vrate jer su m lažno oduzete  a ja ASSASSIN SHARM dajem vote kkada na timeleft piše 2 MINUTE I ZAMPAMTI JA TO NISAM RADIO I VRATITE MI KOMANDE MOLIO BIH KOJE JE ON NAVEO AKO STE MI IH UZELI ZNAČI B-A-N I V-O-T-E MOLIO BIH JER LAŽNO SU MI ODUZETE!!!!!!!! MOLIO BIH DA MI NE ODU NA LAŽI 20 KM !!!

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #22 poslato: 21.01.2011. 14:57:25 »
ama assassin sharm ne seri ti daješ vote i psuješ i vrijeđaš druge i ti ćeš meni govorit da ja neznam municiju napunit i kupit pušku tebi treba ne znaš kada neko ima cit a kad nema i odakle tebi pravo da lažeš u oči da ja dajem vote i banujem kad me neko kill ja možda imam manje preigranih sati od tebe ali nisam brzoplet s dokazima i lažima kao ti. a madaru na serveru nema zajebencije koliko ja znam da piše u pravilniku NEMA PSOVANJA
i zato njemu oduzmite vote i ban komandu a ne meni  ASSASSIN SHARM empty dobro promotri situaciju da laže ............... i nemojte se puno žaliti na mene jer ne bih bezveze baco 20 KM za kojih sam kupio admina malo ljudi logički razmišljajte................... ja sam samo redatelj mira u serveru a onaj koji će izazvati ne mir i ne psujem i ne vrijeđam ja samo dajem kazne i molio bih empty-a nisam provjeravao ali mislim da su mi uzeli neke komande i da ih vrate a ako nisu onda ništa a ako su uzeli bilo ko od HEADOVA  nek mi reknu i neka mi ih vrate jer je ovo laž da me se riješi admina! molio bih EMPTY-a, NICK-A PRASKANTON-A , SHAKALL-A AKO SU MI UZELI NEKU KOMANDU NEKA MI JE VRATE JER JE OVO LAŽ zašto mora biti
da sam ja postavio vote sto moža nije neko od drugih admina
sto sam ja bogu skrivio pa da me lažno optuživaju nije mi jasno ASSASSIN SHARM  prestani sa svojim sranjima nemoj da se ja počnem žaliti na tebe ali ne bih lagao već bih govorio istinu I JOŠ JEDNOM AKO SU MI ODUZETE KOMANDE MOLIO BIH DA mi se vrate jer su m lažno oduzete  a ja ASSASSIN SHARM dajem vote kkada na timeleft piše 2 MINUTE I ZAMPAMTI JA TO NISAM RADIO I VRATITE MI KOMANDE MOLIO BIH KOJE JE ON NAVEO AKO STE MI IH UZELI ZNAČI B-A-N I V-O-T-E MOLIO BIH JER LAŽNO SU MI ODUZETE!!!!!!!! MOLIO BIH DA MI NE ODU NA LAŽI 20 KM !!!

Koliko?
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #23 poslato: 21.01.2011. 17:14:53 »
šta koliko

Van mreže nemanja.m

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #24 poslato: 21.01.2011. 17:45:43 »
celjevo je pravi admin... 8)

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #25 poslato: 21.01.2011. 17:52:02 »
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #26 poslato: 21.01.2011. 19:24:30 »
šta si mislio reci sa koliko sta to znači

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #27 poslato: 21.01.2011. 19:25:57 »
HAHAH Decko ae iskuliraj malo, ti si 0, kako mogu da te lazem u oci alo ??? i sam si prizno da kad te kill banujes, si ti retardiran, meni kupovat pusku ??? Kao prvo nisi zasluzio admina imas 19h ??!??! Pogledajte u logovima ko je davo vote.Naravno na pri kraju 3-4 min nego na sredini i kad je piso da ja dajem vote, alo decko nisam nenormalan znam sta radim i ako si 20KM kao dao za admina, samo kvaris serv.I nemojte sad davati svakom admina ko plati, to je malo kretenski moze sad doci hiljadu njih i svi bi admina postali ???? i celjevo kazi istinu bas me interesuje.

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #28 poslato: 21.01.2011. 19:39:28 »
Daj vas dva manite se nije ova tema otvorena da se vas dva prepirete nego  da igraci zale se na neke admine bogati smirite se malo  :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #29 poslato: 21.01.2011. 20:01:21 »
SVIM ADMINIMA KOJI SE BOJE BANOVAT IGRACA JER MISLE DA CE IM EMPTY ILI SHAKAL NESTO SRATI TREBA UZETI BAN OPCIJU...ovo cisto pisem iz protesta jer ja nemam ban opciju a radio sam po meni odlican posao
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...