Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 177164 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AcHiLLeS 13

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 202
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
  • Visegrad
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #30 poslato: 21.01.2011. 20:26:31 »
E ovo mrzim neki admin poce da se zali da mi smanjimo ping to je u redu.Ali kad je njemu najveci onda on nama poce da psuje i banovo me na 30min a ping mi je bio 70.
It`s Only 1 Achilles!!!!

Van mreže amaru

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 36
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #31 poslato: 21.01.2011. 21:30:17 »
Mapa: de_aztec 0
Optuzeni: Amaru
Sadrzaj:Igra se aztec i mene merim lovac killer jednom ubije....Ok...Ja njega ubijem sljedecu rundu,,bez steka i on meni rece: JEBEM TI MATER USTEKANU DEMIRE-....Onda ja kazem Amaruu de gag ga psuje mi stalno i Amaru meni opsova mater onda i on...A nas gaguje cim svezemo je i be....Ako je njemu ono xD i xP sala meni nije i dajte da se to regulise...Hvala i evo SS...


kralju nisam tebi psovo mater uopce, vec sam se zajebavo sa connectom jer me pito jebes ista ^^ pa sam mu reko jebem ti mater :D:D i btw. pokuso sam gag merima al nece mi gag opcija, kao da je nesto sjebano, kod pola igraca mi hoce ko pola nece npr. amx_gag merim 120 onda iskoci Value must be in seconds. Ukucam onda amx_gag merim lovac opet isto, pokusam nekog drugog gag opet isto pokusam nekog treceg kasnije hoce pa et  ;D ;D

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #32 poslato: 21.01.2011. 21:42:11 »
To je sranje kucamo npr 3600 i nece "The Value must be in seconds"

Van mreže aldin

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 313
  • Ugled: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Tuzla
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #33 poslato: 21.01.2011. 22:10:38 »
ljudi kad gagujete nekog pisete ovako amx_gag ludak 999 a ne tamo neke minute preko preko 1000  ;)

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #34 poslato: 22.01.2011. 08:29:58 »
ASSASSIN ne seri puno imam manje sati ali sam 10000000000000000000000000000000000000000000 iskusniji od tebe iii ja uopće nemam 19 sati preigranih konju jedan

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #35 poslato: 22.01.2011. 09:12:35 »
Celjevo nebi ja reko da si ti iskusniji od njeg .  :-X

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #36 poslato: 22.01.2011. 09:34:53 »
HAAAAAHHAHAHAHHAHAA decko iskusniji od mene, ae mozemo igrati 1v1 ako me dobijes meni se skine admin.OK??????

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #37 poslato: 22.01.2011. 11:53:46 »
Daj ba nisam ni ja za to et da je celjevo dobio admina ali ga i ne vidam puno na serveru ;) Asasin pusti lika mlati bezze nemoj i ti....A sta se imate svadati ko je iskusniji kad se zna :D ASasin hahah

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #38 poslato: 22.01.2011. 12:08:06 »
ALOOO IDIOTI OVA TEMA JE ZA ZALBU NA ADMINA A NE ZA VASU SVADJU...TAKO DA PRESTANITE
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #39 poslato: 22.01.2011. 13:31:48 »
NESVADJAJTE SE BEZZE JA SAM ISKUSNIJI OD VAS OBADVA ZAJEDNO ETO..I TO JE TO...SAD VISE NEMA RAZLOGA ZA SVADJU...NESPAMUJTE TEME..ASSASINE LAKO TE SE MOZE SPRECIT..SAMO BAN S FORUMA
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #40 poslato: 22.01.2011. 13:33:52 »
Iskusniji od oboje (verovatno), a ajde kazi sad dal je normalno da kretencina poput celjevo 1 ima admina, i to opcije skoro ko ja.koj imam oko 200h odigrani na assassiN|Sharm,RemembeR.,RemembeR>,Fury(sad neko uzo),Ackey,>>???<<

Van mreže D@mpLe | X2

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 58
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Mislim,dakle jesam...
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #41 poslato: 22.01.2011. 13:41:51 »
Mapa: de_aztec 0
Optuzeni: Amaru
Sadrzaj:Igra se aztec i mene merim lovac killer jednom ubije....Ok...Ja njega ubijem sljedecu rundu,,bez steka i on meni rece: JEBEM TI MATER USTEKANU DEMIRE-....Onda ja kazem Amaruu de gag ga psuje mi stalno i Amaru meni opsova mater onda i on...A nas gaguje cim svezemo je i be....Ako je njemu ono xD i xP sala meni nije i dajte da se to regulise...Hvala i evo SS...


kralju nisam tebi psovo mater uopce, vec sam se zajebavo sa connectom jer me pito jebes ista ^^ pa sam mu reko jebem ti mater :D:D i btw. pokuso sam gag merima al nece mi gag opcija, kao da je nesto sjebano, kod pola igraca mi hoce ko pola nece npr. amx_gag merim 120 onda iskoci Value must be in seconds. Ukucam onda amx_gag merim lovac opet isto, pokusam nekog drugog gag opet isto pokusam nekog treceg kasnije hoce pa et  ;D ;D
Eh sorry onda..:))

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #42 poslato: 22.01.2011. 15:14:52 »
Iskusniji od oboje (verovatno), a ajde kazi sad dal je normalno da kretencina poput celjevo 1 ima admina, i to opcije skoro ko ja.koj imam oko 200h odigrani na assassiN|Sharm,RemembeR.,RemembeR>,Fury(sad neko uzo),Ackey,>>???<<

ASSASINE JA IMAM 350 SATI NA SERVERU..1 sam po kilovima..pa nemam sve opcije...sta seres bezze.....
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #43 poslato: 22.01.2011. 18:18:21 »
assassin suti pssssssssst nisam reko u igri brzopletko jedan nego u procjenjivanju

Van mreže assassiN|sharm

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 270
  • Ugled: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • .This is not the end.This is not the beginning.
    • Pogledaj profil
Одг: Zalba na admina:
« Odgovor #44 poslato: 22.01.2011. 18:22:01 »
OMGOMGOMG.I U PROCENJIVANJU, ALO DECKO NEMAS POJMA O CS. :udri: :udri: :udri: :icon_blackeye: :icon_blackeye: :icon_blackeye: :oops: :oops: :oops: AKO KONTAS STA OVO ZNACI.