Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178075 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #465 poslato: 04.06.2011. 10:03:49 »
De bo ljudi, oladite malo ;)
zajecar-hq.com  !

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #466 poslato: 04.06.2011. 13:30:58 »
neznam sta bi ovo trebalo znacit .. ali perm radi prozivanja   ??? ??? ???  :o :o
+ psovanje !! daj rijesavajte ovo !!!  :o :o :o


De mi reci samo jesam li ja banovao tog igraca perm? A ti mu nebi zaprijetio da ga opominjes za prozivanje od petka do utorka....a za psovanje sam opsovao jer me lik provocirao sa c4 svaku rundu.....to priznajem a i to mi je prvi put da sam nesto opsovao javno brt P.S .SloW
.SloW^

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #467 poslato: 04.06.2011. 13:33:46 »
molim skidanje  da se slow-u skine admin pod hitnoo !!!! sjebace bezveze server !! evo jos koji Ss

Dalje da razjasnim....stavio sam vote jednom kada je bio shakall na serveru i on mi rekao da nemjenjam tako mapu ...rekao da imam komandu za nextmap ( to je cvar komanda kao sto se idi na SS ) znaci ja sam pitao sve admine mozeli sljedeca mapa biti de_piranesi a oni su se slozili svih 6 admina osim Ovog Avasta znaci tada je on uslikao to onda je flekica stavio nextmap na inferno....tako da se nemam sta prepirati mislim da je nepravedno i da mi je smjesteno .SloW
.SloW^

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #468 poslato: 04.06.2011. 14:24:49 »
Mrvice nemoj mi tih prica pa bolan imam 300h na 1 nicku i jos mozda 4 nicka po 30h i nemam ni Imunitet a kamoli admina ! Ali nmvz ja imam svoj server radi ok jos malo ko bileca mi smo za vas djeca ti mi mozes tata bit ! I ja cs shvatam ozbiljno a ne kao vi zajebanciju ! ;) Poz

Joj Legt jaro kad tebe vidim tjesim se... Al ono bas...

P.S. Alka ugled + za pjesmu

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #469 poslato: 04.06.2011. 15:33:13 »
Mrvice nemoj mi tih prica pa bolan imam 300h na 1 nicku i jos mozda 4 nicka po 30h i nemam ni Imunitet a kamoli admina ! Ali nmvz ja imam svoj server radi ok jos malo ko bileca mi smo za vas djeca ti mi mozes tata bit ! I ja cs shvatam ozbiljno a ne kao vi zajebanciju ! ;) Poz
Legt posmatraj to ovako ako ti nije jasno zasto nemas, ti drzis kafic ja drzim kafic, i sad dok ti nisi imao kafic pio si kod mene a od kad imas svoj pijes kod sebe, i sad trazis da ti ja dam da vodis racune u mom kaficu, na osnovu toga sto si ranije pio kod mene. Nadji mi razumna covjeka koji ce ti to dopustiti?!
« Poslednja izmena: 04.06.2011. 20:39:04 mrvica »

Van mreže JohN

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +0/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #470 poslato: 04.06.2011. 16:05:16 »
hahahahaahaha idi piti kod sebe sta ce ti racuni ?!  :D

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #471 poslato: 05.06.2011. 00:16:40 »
Mrvice nemoj mi tih prica pa bolan imam 300h na 1 nicku i jos mozda 4 nicka po 30h i nemam ni Imunitet a kamoli admina ! Ali nmvz ja imam svoj server radi ok jos malo ko bileca mi smo za vas djeca ti mi mozes tata bit ! I ja cs shvatam ozbiljno a ne kao vi zajebanciju ! ;) Poz
Legt posmatraj to ovako ako ti nije jasno zasto nemas, ti drzis kafic ja drzim kafic, i sad dok ti nisi imao kafic pio si kod mene a od kad imas svoj pijes kod sebe, i sad trazis da ti ja dam da vodis racune u mom kaficu, na osnovu toga sto si ranije pio kod mene. Nadji mi razumna covjeka koji ce ti to dopustiti?!

Ne znam sto trosis zivce, jer da mu nacrtas trazio bi da obojis

Van mreže bazilisk

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #472 poslato: 05.06.2011. 00:43:25 »
e sad me na dm banovao oFc l Shoo.X jer sam navodno imao ban....pa bih vas zamolio da me unban jer nemam nista....sad cu brzo postaviti demo...samo da izvalim kako se postavlja...

Van mreže bazilisk

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #473 poslato: 05.06.2011. 00:50:04 »
evo ss....banuje me bezveze....nisam cak ni imao neki preterano dobar skor...niti cak neka spektakularna ubistva...bo2...nije mi jasno kako banuje,nije me ni pogledao...igra protiv mene i cim sam ga ubio par puta odmah smara gasi...nije isao u spec...ni nista....strasno!!!

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #474 poslato: 05.06.2011. 01:57:38 »
evo ss....banuje me bezveze....nisam cak ni imao neki preterano dobar skor...niti cak neka spektakularna ubistva...bo2...nije mi jasno kako banuje,nije me ni pogledao...igra protiv mene i cim sam ga ubio par puta odmah smara gasi...nije isao u spec...ni nista....strasno!!!
Vidim da je stari banshot jos na DM, CUNE ubaci plugin sa Bileca CS 2 pa da fino pishe ko je banovao...da ne trazis po logovima.

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #475 poslato: 05.06.2011. 02:26:34 »
jebo majku sad cu adminima ostaviti samo opciju SLOT! to ce mi biti admin! jer:
das im CHAT odma seru i prozivaju
das im cvar odma idu amx_heal
das im ban eo sta nastane... cccc na SLOT CE TE VI MENI! i onda godina na serveru pa dobijes FLAG jos godina pa 2 FLAG!

Van mreže Durke

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 71
  • Ugled: +10/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #476 poslato: 05.06.2011. 10:48:30 »
jebo majku sad cu adminima ostaviti samo opciju SLOT! to ce mi biti admin! jer:
das im CHAT odma seru i prozivaju
das im cvar odma idu amx_heal
das im ban eo sta nastane... cccc na SLOT CE TE VI MENI! i onda godina na serveru pa dobijes FLAG jos godina pa 2 FLAG!


Tako je cune !!! nedaj nikom nista !!! :D dosta im ab :D

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #477 poslato: 05.06.2011. 11:33:39 »
Nemam vremena ni zivaca da sad sudim ko je upravu ko nije:
"Jocker
Novi na forumu


Ugled: +0/-0
[povećaj] [smanji]
 Van mreže

Pol:
Poruke: 3


Bileća

 
 
(Nema teme)
« Za: mrvica poslato: danas u 00:46:51 »
« Prosledili ste ili ste odgovorili na ovu poruku. »
Citat  Odgovor  Ukloni 
ae reci ! reko mi cune da ti se javim ! ..    prvo sto je durke reko po admina se kurci ! a sada situacija . cune nezz skojeg nicka nes sere durketu  .. ja mu dam kick .. on pise ko me kick . ja govorim ja.. kaze on nes ko nemoj me bola kick .. opet on nes durketu govori . ja ga gag .. i onda mi poceo nes govorit . kao . javi se empty-u na pp poslije mape .. eo ja ti se odma javljam"

 "Konobar CUNE
Poznat lik


Ugled: +7/-1
[povećaj] [smanji]
 Van mreže

Poruke: 59


Bileća

 
 
Odg: (Nema teme)
« Za: mrvica poslato: danas u 02:23:59 »
Citat  Odgovor  Ukloni 
mrvo! odleti do panela od libertasa i pogleda admine! maloprije se kurcio avast na serveru nesto  MUDO izigravao pa mene gagovo i kikovo na laznom nicku bez razloga.... pa sam ODLETIO na panel i skinuo mu admina.. Nisam mu skinuo sto je bas MENE kikovo nego sto je uopste srao na serveru, ja sam mu skinuo pa mu ti vrati ako hocesm... Ako neki problem u vezi toga ima samo reci.."
Dogovorite se ljudski, dao sam cunetu panel posto ja nemam vremena.

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #478 poslato: 05.06.2011. 14:21:29 »
Evo ima jedna zalba na admina St.Pocetnik....Znaci ovako je bilo : J sam bio an nicku [InVisioN] .SloW i dođose neki CLaus3robic sharm i lucy sharm .... znaci aj pitam tkoste i otkud vi u sharmu ( ja sam jedini ostao u sharmu) ? oni kazu mi smo odsada glavni u sharmu to ej nas klan....ja kazem nije aj sam zadnji ostao i slobo mi rekao da radim sa njega sta zelim.....ja promjenu nick u .S!mpLe|Sharm kao stose i vidi......Claus.....mi mjenja nick u ruzne nickove kao stosu konji bot player......evo SS pa se uvjerite....
.SloW^

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #479 poslato: 05.06.2011. 14:22:44 »
Evo ima jedna zalba na admina St.Pocetnik....Znaci ovako je bilo : J sam bio an nicku [InVisioN] .SloW i dođose neki CLaus3robic sharm i lucy sharm .... znaci aj pitam tkoste i otkud vi u sharmu ( ja sam jedini ostao u sharmu) ? oni kazu mi smo odsada glavni u sharmu to ej nas klan....ja kazem nije aj sam zadnji ostao i slobo mi rekao da radim sa njega sta zelim.....ja promjenu nick u .S!mpLe|Sharm kao stose i vidi......Claus.....mi mjenja nick u ruzne nickove kao stosu konji bot player......evo SS pa se uvjerite....

Zahtjevam da mu se skine admin!
.SloW^