Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 177178 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #225 poslato: 17.03.2011. 18:20:56 »
Pretvorili ste ovu temu u spam. Ovdje sam zelio da pisete koncizno sa osnovom za zalbu a ne priche babe Mare.
Moracu ubaciti jos moderatora, da brihu ovakve postove kako bi forum dobio normalan izgled, razumljiv i prikladan za pracenje aktivnosti.

Dobrovoljno se prijavljujem da dobijem status moderatora po mogucnosti... Pedantan i perfekcionista sam... Dje cete bolje? :)
Ako ne budem valjao - skidaj!

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #226 poslato: 17.03.2011. 19:57:26 »
Neko vrjeme necu igrati pa al cu visiti na foruma pa se isto prijavljujem da za to vrjeme neigranja budem moderator..iako znam da su male sanse :D :D
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #227 poslato: 17.03.2011. 20:08:38 »
Pretvorili ste ovu temu u spam. Ovdje sam zelio da pisete koncizno sa osnovom za zalbu a ne priche babe Mare.
Moracu ubaciti jos moderatora, da brihu ovakve postove kako bi forum dobio normalan izgled, razumljiv i prikladan za pracenje aktivnosti.

Dobrovoljno se prijavljujem da dobijem status moderatora po mogucnosti... Pedantan i perfekcionista sam... Dje cete bolje? :)
Ako ne budem valjao - skidaj!

I za mene isto vrijedi pa dje ćete bolje adrealine,salter i ja  ;)

:D :D

Van mreže amaru

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 36
  • Ugled: +1/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #228 poslato: 18.03.2011. 09:13:02 »
Pretvorili ste ovu temu u spam. Ovdje sam zelio da pisete koncizno sa osnovom za zalbu a ne priche babe Mare.
Moracu ubaciti jos moderatora, da brihu ovakve postove kako bi forum dobio normalan izgled, razumljiv i prikladan za pracenje aktivnosti.

Dobrovoljno se prijavljujem da dobijem status moderatora po mogucnosti... Pedantan i perfekcionista sam... Dje cete bolje? :)
Ako ne budem valjao - skidaj!

I za mene isto vrijedi pa dje ćete bolje adrealine,salter i ja  ;)

:D :D

moj celjevo ko ce tebi dat moderatora  ;D ;D moderatora bi trebao dobit onaj ko ga zasluzuje... Salter posto vec nece igrat a visit ce na forumu ja kazem da bi mu trebalo dati moderatora kao i vladanu jer je aktivan na forumu... i normalno nominiram sebe jer ulazim na forum i provjeravam forum min. 2-3 puta na dan i razumijem se u Kompjutersku tehniku (to sto znam na kompovima radit, pravit i to nema nikakve veze sa forumima [forumi su zesce jednostavi ^^] al opet bolje dati moderatora nekome sa iskustvom koji zna radit takve stvari [btw. imo sam i ja par foruma prije ^^] pa eto mrvice imam samo jednu stvar za rec:" give us moderator [Amaru, Adrenaline, Salter]" i to ce biti dovoljno moderatora ja msm jer smo aktivni svaki dan   ;D ;D ) Peace out !  ;) ;)

Van mreže FACER

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 15
  • Ugled: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #229 poslato: 18.03.2011. 12:47:22 »
eee imam zalbu na admina na libertasu "markisha" ja  uso danas uso na srw  igrala se mapa noz i  nekoga ubiju a on govori (pise bijelim slovima) "JEBEM TE CORAVA" i tako igracima i igraci idu na druge srw zbog nepostovanja!!!!
Partizan je zakon!!!!!!!!!

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #230 poslato: 18.03.2011. 15:01:29 »
Pretvorili ste ovu temu u spam. Ovdje sam zelio da pisete koncizno sa osnovom za zalbu a ne priche babe Mare.
Moracu ubaciti jos moderatora, da brihu ovakve postove kako bi forum dobio normalan izgled, razumljiv i prikladan za pracenje aktivnosti.

Dobrovoljno se prijavljujem da dobijem status moderatora po mogucnosti... Pedantan i perfekcionista sam... Dje cete bolje? :)
Ako ne budem valjao - skidaj!

I za mene isto vrijedi pa dje ćete bolje adrealine,salter i ja  ;)

:D :D

moj celjevo ko ce tebi dat moderatora  ;D ;D moderatora bi trebao dobit onaj ko ga zasluzuje... Salter posto vec nece igrat a visit ce na forumu ja kazem da bi mu trebalo dati moderatora kao i vladanu jer je aktivan na forumu... i normalno nominiram sebe jer ulazim na forum i provjeravam forum min. 2-3 puta na dan i razumijem se u Kompjutersku tehniku (to sto znam na kompovima radit, pravit i to nema nikakve veze sa forumima [forumi su zesce jednostavi ^^] al opet bolje dati moderatora nekome sa iskustvom koji zna radit takve stvari [btw. imo sam i ja par foruma prije ^^] pa eto mrvice imam samo jednu stvar za rec:" give us moderator [Amaru, Adrenaline, Salter]" i to ce biti dovoljno moderatora ja msm jer smo aktivni svaki dan   ;D ;D ) Peace out !  ;) ;)

pa i ja sam aktivan!  :( :( :'( :'(

Van mreže hamas h.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #231 poslato: 18.03.2011. 15:19:00 »
ovako...1 me admin pitao SS da stavim stavio sam ss na forum(nick h.)....neki su me pratili rekli da nemm nista...a sad sam na WW dobio ban....mogu pitat sto ste toliko retardirani ko god me bano??

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #232 poslato: 18.03.2011. 17:11:41 »
Buduci moderatori,ovdje su vasi postovi off topic,otvorite novu temu vezano za to...  :P

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #233 poslato: 18.03.2011. 17:41:34 »
ovako...1 me admin pitao SS da stavim stavio sam ss na forum(nick h.)....neki su me pratili rekli da nemm nista...a sad sam na WW dobio ban....mogu pitat sto ste toliko retardirani ko god me bano??

Budi pristojan,,Okaci i taj drugi SS
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #234 poslato: 18.03.2011. 19:04:26 »
MOLIM DA DA OVO SVI PROCITATE KOJI UDJETE NA FORUM:
31      L[e]GT              10112      249.08      0.68 
1154      VakiC.              652      28.17      0.39
2255      celjevo 1              341      31.65      0.18
2499      SLow              312      38.27      0.14
EVO JEDAN DOKAZ DA SERVER PROPADA KAD VakiC,celjevo 1,SloW IMAJU ADMINA A IGRACI KOJI IMAJU PO 300 H (Onur Aksal,L[e]GT,Achilles,Hercules,ITD)NEMAJU NIS OSIM MENE SAMO (A KOMANDU)! Komentare Pisite Ispod !!! Hvala !!!  ;D ;D :D :D
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #235 poslato: 18.03.2011. 21:15:42 »
MOLIM DA DA OVO SVI PROCITATE KOJI UDJETE NA FORUM:
31      L[e]GT              10112      249.08      0.68 
1154      VakiC.              652      28.17      0.39
2255      celjevo 1              341      31.65      0.18
2499      SLow              312      38.27      0.14
EVO JEDAN DOKAZ DA SERVER PROPADA KAD VakiC,celjevo 1,SloW IMAJU ADMINA A IGRACI KOJI IMAJU PO 300 H (Onur Aksal,L[e]GT,Achilles,Hercules,ITD)NEMAJU NIS OSIM MENE SAMO (A KOMANDU)! Komentare Pisite Ispod !!! Hvala !!!  ;D ;D :D :D

Ovako Legt. Celjevo i slow su kupili admina. Vakicu sam ja dao (sati ne znace nista). Onur admina moze imati kad hoce + ima admina na Libertasu. Zadnji put ponavljam netko moze imati 500 sati i ne dobiti admina. A netko ga moze dobiti i za 20 sati. To je sve do vas i do vaseg ponasanja i kako igrate. Ti si Legt imao svoju sansu i vec si je iskoristio i prestani spamovat forum nece ti se vracat admin.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #236 poslato: 20.03.2011. 08:16:59 »
ZALIM SE NA SVE ADMINE JER 8h 30 min IGRA SE NA SERVERU 9 vs 9 I TO MAPA FY_SNOW ! DA JA IMAM ADMINA JA BI TO SVE REGULISAO UJUTRO U 5 ALI NEMAM !!! UVIJEK SAM SADNJI ISO SA SERVERA UVIJEK PRVI NA NJEGA ULAZIO ALI SAMO VIKENDOM !!! PoooZzZ  :-\ :-\ ;D ;D ;) ;) :D :D :) :) :zvizduk: :zvizduk: :'( :P :-X
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #237 poslato: 20.03.2011. 09:52:05 »
Legt tebi se stvarno nemoze objasnit vidis da ti nece vratit admina.

Van mreže VakiC

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #238 poslato: 20.03.2011. 14:05:18 »
Savicu Pa ti onda nisi normalan :)

Van mreže VakiC

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #239 poslato: 20.03.2011. 14:09:55 »
P.S. Ja stvarno ne znam sto sam dobio admina, Nick. mi je dao fino kulturno, nisam u zvotu 1 sec. igrao sa citom, na serveru sati nemam kilova nemam jer se ne trudim ko svi vi nije mi CS zivot, Ja se covjeku zahvaljujem evo ovde. Niti sam molio k'o neki pa onda sa citom da dokazu da znaju da igraju, Znam da igram ali kad udjem na server nije mi glavno da imam score 30:0 nego da se zezam i  druzim, A ako neko nesta ima protiv admina vi mi skinite ne znaci mi toliko ko nekima Jbt -.-' do 3h ovde molite o.O
Toliko :D