Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 177121 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #390 poslato: 07.05.2011. 14:15:10 »
Admin Slow je banovao citav server. Na serveru su bila 24 igraca.

neko mu je provalio pw

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #391 poslato: 07.05.2011. 14:54:32 »
Skino sam mu admina, admin mu nije hackovan vec mu je neko vidio pw ili ga je iz igraona zaboravio promjeniti.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #392 poslato: 07.05.2011. 15:52:57 »
Skino sam mu admina, admin mu nije hackovan vec mu je neko vidio pw ili ga je iz igraona zaboravio promjeniti.

Zelio bih reci samo onima koji ne znaju, da se bezveze ne provaljuju. Ne postoji nijedan program za hakovanje admina ili necega tako. To je sve presipanje iz vruceg u prazno. Ako vam je neko usao na admina, to znaci da ste svoj pw negdje ostavili, ili gaje neko prenio. Budite malo pazljiviji da se ovakve stvari vise ne dogadjaju.

Van mreže skriva

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #393 poslato: 08.05.2011. 22:22:09 »
AVAST ae reci sto si mi dao perm ban
sto sam ti rekao jbs kada si me gag na 5 min
i rekao mi ponovis li to jos 1 skriva qq ti i posle toga ja te pitam je li mislis na jbs i das mi perm ban !
znas li ti za opciju kick ?

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #394 poslato: 08.05.2011. 23:47:17 »
Mogu li da dobijem objasnjenje za Permanently ban By Onur Aksal ?? Vako: Ulazi Onur na server i pise bijelim slovima L[e]GT ide ban ! Ja mu kazem nemoj me plss ban on kaze necu ! I imao sam nako skor 7:4 ! Kucam rs ! Nece me nikako to vece ! I posto kad kucas na p47 sv_aim 1 sv_cheats 1 nmz da ostane obadvoje po 1 ! I ja sam izasao sa servera ! Da bih ukucao sv_cheats 1 ! Ulazim na server izaberem TT i dobijam PERM BAN ! Why ??  >:(
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #395 poslato: 09.05.2011. 04:22:12 »
Mogu li da dobijem objasnjenje za Permanently ban By Onur Aksal ?? Vako: Ulazi Onur na server i pise bijelim slovima L[e]GT ide ban ! Ja mu kazem nemoj me plss ban on kaze necu ! I imao sam nako skor 7:4 ! Kucam rs ! Nece me nikako to vece ! I posto kad kucas na p47 sv_aim 1 sv_cheats 1 nmz da ostane obadvoje po 1 ! I ja sam izasao sa servera ! Da bih ukucao sv_cheats 1 ! Ulazim na server izaberem TT i dobijam PERM BAN ! Why ??  >:(
1 citer uvjek citer, po toj logici.

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #396 poslato: 09.05.2011. 09:47:48 »
AE u buduce ZALBE NA ADMINA kad pisete okacite i ScreanShot! kada vam neko "ZASERE" ili tako nesto imas dugme f5 slikaj nadju u csstrike folderu u upload dok se zalis!

Van mreže L[e]GT

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +4/-8
  • Pol: Muškarac
  • Macii
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #397 poslato: 09.05.2011. 10:40:49 »
Decko znas li da citas ? Cim sam usao odma sam dobio PERM nije bilo SS BAN ROLF CUNE !
VOLIM SAMO JEDNU MILANU ! <3 <3 <3

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #398 poslato: 09.05.2011. 10:48:12 »
kretenu jedan malomi! Ja nigdje u postu nisam napisao da se na tebe odnosi zato cuti! a sto se tice ban zasluzio si BATINE a ne ban!  da ima opcije amx_batine legt bila bi dobra a ne ban! zato ne seri! imas arsenal citova kuci! tvoj jedini zivotni problem je "KOJI CIT DANAS DA UKLJUCIM" zato KLINAC NE SERI!

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #399 poslato: 09.05.2011. 15:05:57 »
kretenu jedan malomi! Ja nigdje u postu nisam napisao da se na tebe odnosi zato cuti! a sto se tice ban zasluzio si BATINE a ne ban!  da ima opcije amx_batine legt bila bi dobra a ne ban! zato ne seri! imas arsenal citova kuci! tvoj jedini zivotni problem je "KOJI CIT DANAS DA UKLJUCIM" zato KLINAC NE SERI!
ahahahahahahahah... amx_batine,ahahahahahahaha... ovo obavezno uvesti u amx komande  :D :D :D :D :D :D :D :D

Van mreže .SloW^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 37
  • Ugled: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #400 poslato: 09.05.2011. 20:39:14 »
Ovako.....ja sam an svoga admina zadnji puta usao u petak navecer...u subotu sam se vratio kuci i saznao da mi je umro djed ...znaci nisam uopce bio do danas na kompu...a prije toga u igraonu nisam isao...tj. nikada dole neidem jedino ako sam u gradu pa malo odem vidjeti Salterai ostale.....i kada sam dole neulazim na svoga amdina...zato psst molicu vas lijepo ako encete lijepo znam i ja da budem bezobrazana hvala ti an ovim SS bas sam htio d aih pogledam jer ja svoj pw i admina nsiam nikome davao...tj.ni peruzzyu ni rockyu dok nisu jos imali admina a sa njima sam svaki dan i vani i sve to...nezz koje mogao skontati pw a kada bih znao ubio bih BOGA u njemu.....Toliko od mene .....pozz vas sve .SloW^ a admin mi je vracen danas i nadam se da je shakall sve objasnio pogotovo tebi empty....zao mi je zbog toga stose desilo.....ja nisam kriv....
.SloW^

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #401 poslato: 09.05.2011. 20:48:56 »
Mogu li da dobijem objasnjenje za Permanently ban By Onur Aksal ?? Vako: Ulazi Onur na server i pise bijelim slovima L[e]GT ide ban ! Ja mu kazem nemoj me plss ban on kaze necu ! I imao sam nako skor 7:4 ! Kucam rs ! Nece me nikako to vece ! I posto kad kucas na p47 sv_aim 1 sv_cheats 1 nmz da ostane obadvoje po 1 ! I ja sam izasao sa servera ! Da bih ukucao sv_cheats 1 ! Ulazim na server izaberem TT i dobijam PERM BAN ! Why ??  >:(

Ali NA P47 se LAKSE SKIDA BAN NEGO NA P48
VEROVATNO GA ZBOG TOGA KORISTIS !!

Van mreže UnstoppabLe^

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 60
  • Ugled: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • ^^ FLY LIKE A HAWK ^^
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #402 poslato: 09.05.2011. 20:49:56 »
kretenu jedan malomi! Ja nigdje u postu nisam napisao da se na tebe odnosi zato cuti! a sto se tice ban zasluzio si BATINE a ne ban!  da ima opcije amx_batine legt bila bi dobra a ne ban! zato ne seri! imas arsenal citova kuci! tvoj jedini zivotni problem je "KOJI CIT DANAS DA UKLJUCIM" zato KLINAC NE SERI!
ahahahahahahahah... amx_batine,ahahahahahahaha... ovo obavezno uvesti u amx komande  :D :D :D :D :D :D :D :D
amx_SakaNosPatos
amx_MajiGeri

:P

Van mreže DzO^

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • -.-'
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #403 poslato: 10.05.2011. 20:40:12 »
Daj ljudi molim vas naucite ih da ne moze ban za psovku! Danas igram sa nickom Prekratak kurcina (8), opsovao 2-3 puta i neko me ban perm. o.O evo ip ako neko moze unban..
94.250.72.51

Van mreže yoe sakic

  • Urednik
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 65
  • Ugled: +8/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #404 poslato: 10.05.2011. 21:15:41 »
Daj ljudi molim vas naucite ih da ne moze ban za psovku! Danas igram sa nickom Prekratak kurcina (8), opsovao 2-3 puta i neko me ban perm. o.O evo ip ako neko moze unban..
94.250.72.51
Unbanovo sam ti ovaj ip. bice provjereni logovi