Zabava > Muzika

Download muzika

<< < (2/19) > >>

Nikolaj:

Da se ko nezbuni ima i free pored vip - a i vec je ucitan> za download vam je najbolje koristiti eMule 0.48a
i njega mozete skinuti sa http://www.emule.com/ Veoma je lak za podesavanje i sto je najbitnije ima pretrazivac i ako vam veza pukne ili ugasite program on ce zapamtiti dokle je stigao i nastaviti dalje. Skida sve zivo i filmove, samo pronadjite sta vas interesuje.

VLADIX:
LimeWire je efikasniji od eMULE-a

Nikolaj:


Jest ukoliko preko njega mozes naci sto te interesuje. Mazga je bogatija sa podacima. ;D

Nikolaj:


Sad sam ih bas poredio na filmu The Gods Must Be Crazy ( bogovi su pali na teme )  i to isti film u punom nazivu  i formatu ( The.Gods.Must.Be.Crazy.1980 ilti prvi dio  velicina 694.4 mb ). Programi su radili istovremeno ( 1 h )

Sa mazgom sam skinuo sva tri dijela prije nekoliko dana ( 700 mb svaki )

Kad Mazga ima download od 13-tak kb/s   LimeWare ima 5 kb/s i obratno. Mazga je na kraju skinula vise.

Prilikom skidnja Mazga je znala koristila vise servera a LimeWare 1 i u tome i jest razlika izmedju kolicine
koju su skinuli.

Pretrazivac na Mazgi  je pronasao daleko vise podataka ( cpecificna pretraga video ). Na LimeWare nisu pronadjeni 2 i 3 dio filma nikako u avi formi samo ovaj Prvi dio od 694.4 Mb

Na LimeWare cak morate u pretrazivacu  pored The Gods Must Be Crazy dopisati i avi jer drugacije i ne pronadje film.


Posle stizu uporedni rezultati za Moneybrother - Music skidam sve sto pronadju


VLADIX:
važno mi je da nađe sadržaj, a brzina gore-dole

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju