Autor Tema: Prijedlozi, pohvale, kritike...  (Pročitano 23836 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #15 poslato: 12.07.2011. 11:52:35 »
Kao prvo pohvaljujem hedove bilece 2 sto su opet napunili server iako prelazi na drugi host i server je jos puniji svaka cast
Pohvaljujem Masju i Cuneta kako su super napravili DM (momci su talentovani :D)
Evo moj jedan prijedlog
Ostavite pub,dm i fy_snow a ugasite ostale (nemojte se ljutiti adrenaline i ostali) jer da napunite sve server stalno...jedno vrijeme srw. je bio malo ispraznjen jer se otvorilo previse bileca servera...Po meni najbolje ostavit pub dm fy_snow a onda kasnije gg pa onda awp server..Lako je napuniti fy_snow i prodate lagano redirekt
Hvala jos jednom neka mi niko ne zamjeri na ovom postu :)

Istina jeste da su se naglo otvorili serveri ali eto vidis igraci polako dolaze. Prije mjesec dana na pubu je bilo stalno oko 25 igraca i ostali serveri prazni. Evo sada je Bileca 2 CS konstantno puna, i na DM ne pada ispod 15ak igraca. Takodje na DMHS uvijek ima neko, kao i na fy_snowu.
Ja sam se slomio dok sam zvao igrace na gg, jednostavno ljudi ne vole taj mod, nema gdje nisam reklamirao, davao admine ko god je usao na server, ma nista... Evo Cune i ja smo sada napravili mali "plan" kako da ga napunimo, zasad plan se pokazuje uspjesnim, vidjecemo dalje.

Ja sam jos pri svom i da nakon toga ti otvoris 4. server AWP arena to je dobar server.zz

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #16 poslato: 13.07.2011. 09:49:03 »
Kao prvo pohvaljujem hedove bilece 2 sto su opet napunili server iako prelazi na drugi host i server je jos puniji svaka cast
Pohvaljujem Masju i Cuneta kako su super napravili DM (momci su talentovani :D)
Evo moj jedan prijedlog
Ostavite pub,dm i fy_snow a ugasite ostale (nemojte se ljutiti adrenaline i ostali) jer da napunite sve server stalno...jedno vrijeme srw. je bio malo ispraznjen jer se otvorilo previse bileca servera...Po meni najbolje ostavit pub dm fy_snow a onda kasnije gg pa onda awp server..Lako je napuniti fy_snow i prodate lagano redirekt
Hvala jos jednom neka mi niko ne zamjeri na ovom postu :)

Istina jeste da su se naglo otvorili serveri ali eto vidis igraci polako dolaze. Prije mjesec dana na pubu je bilo stalno oko 25 igraca i ostali serveri prazni. Evo sada je Bileca 2 CS konstantno puna, i na DM ne pada ispod 15ak igraca. Takodje na DMHS uvijek ima neko, kao i na fy_snowu.
Ja sam se slomio dok sam zvao igrace na gg, jednostavno ljudi ne vole taj mod, nema gdje nisam reklamirao, davao admine ko god je usao na server, ma nista... Evo Cune i ja smo sada napravili mali "plan" kako da ga napunimo, zasad plan se pokazuje uspjesnim, vidjecemo dalje.

Ja sam jos pri svom i da nakon toga ti otvoris 4. server AWP arena to je dobar server.zz

Ja sam od pocetka bio za to da se otvori taj server, mrvica je rekao da ce biti otvoren poslije, a i logican je razlog: imamo previse server. Al nije sto je previse servera nego sto su ti serveri prazni. Tako da kad se napunimo (a na dobrom smo putu) otvorice se i taj server. Ja bih ga licno drzao, ne bi mi bio problem, jer volim servere koji nabijaju skill, em posebno sto volim awp, ali nebitno. Server ce vjerovatno biti otvoren kad se napune ostali.

Van mreže .::Zepce Crew::.|BoKi|

  • Neću kući neću nikad!!!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 273
  • Ugled: +8/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #17 poslato: 26.07.2011. 01:04:50 »
I ja isto kažem da bi se trebao izbaci DEATHRUN ili kako se već piše i još neki server a ubacit AWP ARENA...Ja sam baš razmišljao da s nekim popola uzmem neki server samo za AWP arena i naravno bit BILEĆKI NAZIV :))...Eto toliko...


Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #18 poslato: 26.07.2011. 01:22:52 »
Slazem se ! Pod hitno izbacite deadrun, il neki drugi server, sto bleji prazan. Ubacite awp, bilo bi ljudi, 100%. A bar ima i neke koristi !
zajecar-hq.com  !

Van mreže No Deagle-No Fun

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #19 poslato: 28.07.2011. 03:20:58 »
Da se ja pitam, Death Run bi bio istorija u ovom community-u.....Ja bih najradije jedan Deagle only server (a ni AWP nije loša ideja) jer volim to oružje a ne znam kao pro da igram....kako god....provodim vrijeme na DM-u ali ne služi kad 75% koristi AWP tako da bi bilo dobro za ljubitelje Deagle-a mogao bih reklamirati srw na FB-u......Što se tiče DeathRun-a Danas sam bio na serveru (samo zbog DRpoena xD) i bio sam sam.....bezze skakao ko neka budala....i kad bi neko dosao..malo...malo,pa ode....maksimalno nas je bilo 3 na srw ne racunajuci onu reklamu.......tako da DeathRun= Dead server
P.S. Ja sam veliki ljubitelj DeathRun-a ali igram na drugim srw....ovaj je bukvalno propao....Nemojte se vrijeđati admini sa srw.....xD To je to.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #20 poslato: 14.08.2011. 17:11:25 »
Napravite turnir 1 vs 1

Tipa 64 igraca,odma je knockout faza

Sad sam igrao takav jedan turnir na JJJKM pa su me ban u cetvrtfinalu kazu budale da imam wh iako sam im poslao demo i sve,al to je nebitno.

Uglavnom tamo su se igrale aim_headshot aim_ak-colt aim_map  fy_snow i de_dust 2x2


Uglavnom turnir dobra stvar jako,i mislim da bi lakocom skupili ta 64 igraca.

Mislim da je prijedlog dobar i da bi se trebao uvaziti i predlazem da opet organizator bude Vladan jer on to sve dobro vodi.Pozz
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Nico

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Zvezda je zivot ostalo su sitnice !!!
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #21 poslato: 14.08.2011. 19:22:09 »
moj prijedlog je da se stave helti iako to izgleda botovski ali to je moj prijedlog ono kada pucas u covjeka da ti se pokaze koliko si mu skino da nemoras kucat /me mozda je botovski ali eto :D

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #22 poslato: 15.08.2011. 12:15:36 »
moj prijedlog je da se stave helti iako to izgleda botovski ali to je moj prijedlog ono kada pucas u covjeka da ti se pokaze koliko si mu skino da nemoras kucat /me mozda je botovski ali eto :D

Stavi helt,ti pucas beze kroz zid,pokaze ti helt i odma znas di je covjek,meni je to u kurcu,ono bas na botovskim serverima,to mi je maltene kao wh,bacim HE negdje,pokaze mi helt,odma znam gdje su
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Dunlop

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 30
  • Ugled: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Live for nothing die for something
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #23 poslato: 20.08.2011. 23:46:07 »
Pohvaljujem admina Alkazara :)
Lik je extra admin...
Svaka mu cast,malo bi se mogli ugledati na njega :P

Van mreže Lucky

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #24 poslato: 22.08.2011. 19:24:47 »
neznam zasto se izbacili dust2002 , ona se bas igra , ja bi je ubacio , pa vi vidite

Van mreže Nico

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Zvezda je zivot ostalo su sitnice !!!
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #25 poslato: 27.08.2011. 12:27:33 »
da dodam pohvalu za hedove sto su ubacili italy_2 zato sto obozavam mapu  8)

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #26 poslato: 27.08.2011. 16:12:25 »
Ubacivanjem mape italy_2 je stavljen katanac na Bilecu, empty zakljucaj i razlaz.
Dno dna o.O
zajecar-hq.com  !

Van mreže Nico

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 24
  • Ugled: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Zvezda je zivot ostalo su sitnice !!!
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #27 poslato: 27.08.2011. 17:10:59 »
Svako ima svoje misljenje kad je tek bileca nastala igrala se italy2  ::)

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #28 poslato: 27.08.2011. 17:19:35 »
o mapama i adminima se brinu head admini. Dog. se.

Van mreže eskobar

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +5/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Prijedlozi, pohvale, kritike...
« Odgovor #29 poslato: 27.08.2011. 18:01:39 »
Svako ima svoje misljenje kad je tek bileca nastala igrala se italy2  ::)
Naravno da nije