Autor Tema: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]  (Pročitano 19117 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« poslato: 23.06.2011. 11:02:54 »
Evo za malo novije admine napisao sam par karakteristika kako vidjeti da li je neko citer. Znaci potrudite se da upamtite ovaj tutorial jer je vazan. Server nam se prazni jer banujete kako vam se cefi.

Znaci evo tih par karakteristika:

1.) Prvo izadjite u SPEC i posmatrajte igraca koji vam je sumnjiv. Igrac se iz igre NE MOZE posmatrati jer to je posmatranje na pola runde, niste vi mocni rendzer da mozete tako nesto. Znaci obavezno izaci u SPEC i provjeriti na najmanje 3 runde.

2.) Upalite ESP i pratite kako se igrac ponasa.
- Ako igrac kadkad predje nisanom preko ESP-a ili ostavi nisan na njemu to ne mora znaciti da ima cit.
- U slucaju da igrac stoji i da prati ESP kako se krece kroz zidove, uzmite mogucnost da je sreca nemojte odma govoriti "AHA eno ga prati ESP sad cu ga banovati ima cit!!!". Razmisljajte ovako: Ako igrate 2 godine CS svaki dan, pa za tih 732 dana morali ste BAR JEDNOM pratiti slucajno ESP kroz zid!
- U slucaju da igrac konstantno iz runde u rudnu prati ESP igrace kroz zidove i puca direktno u njih to je 90% da igrac ima WH, ali ne banujte dok niste 100% uvjereni!!!.
- Takodje uzmimo primjer cestih stekova. Evo npr na infernu na malom sajtu u cosku iza kutije. Ako se TT tu sakrio i vas sumnjivi CT igrac dolazi na sajt i automatski puca u to mjesto NE MORA znaciti da ima cit, vec da mozda poznaje ceste stekove.

3.) Kucajte u konzolu "luciaToggle". Lucia je imaginarni igrac koji se krece uz vaseg sumnjivog igraca stalno, i Luciu vide samo citeri. NIKADA se ne treba oslanjati na luciu jer je igraci sa aimom i silent aimom ne vide i aim ne detektuje Luciu.
- U slucaju da igrac ponekad opali u Luciu desava se ista stvar koju sam gore naveo. Ne mora znaciti da ima cit, moze biti da mu se eto prohtjelo da upali koji metak u to mjesto a bas je Lucia tamo, i tako covjek ni kriv ni duzan dobije ban jer mu se pucalu u taj zid koji mu se nikako nije svidjao.
- Ako igrac prati Luciu cijelo vrijeme i maltene stalno opali koji metak u nju velika je vjerovatnoca da ima wh. Medjutim nastavite provjeravati mozda ga sreca voli. Ako provjeravate 3 runde i on sve 3 runde od pocetka puca u nju ili je prati nisanom gdje god "ona" krene, da, vjerovatno ima cit.
- LUCIA NEMA BAGOVA! To je veoma razradjen plugin i sanse su 1:10000000 da igrac bez wh vidi Luciu. Ako je vidi a nema wh, preporucujem mu da igra LOTO.

4.) Kada pratite vaseg sumnjivog igraca obavezno nosite slusalice. Osluskujte da li vas igrac igra na slusalice, jer igrati na slusalice i igrati bez zvuka ili na zvucnike je OGROMNA razlika. Kada igrate na slusalice cujete kako igraci oko vas hodaju i ako ostanete npr 1 vs 2 naravno da ce te walkati i osluskivati gdje neko tapka. Igrac igra najmanje 40% bolje ukoliko ima slusalice.
Kako cete znati nosi li vas igrac slusalice?
Pratite ga i vi slusajte.
- Ako se igrac osvrce u smijeru zvukova ima slusalice jer logicno je da ih cuje, i otprilike locira.
- Ako igrac zvernja okolo dok vi cujete da neko hoda s njegove lijeve strane ili iza njega, taj il nema slusalice, ili je gluv ko "Debela Berta".

Znaci ako ste skontali da igrac nema zvuka a puca kroz zidove prema esp i za*****a se sa Luciom sigurno ima cit i to bi cinilo 100% utvrdjivanje


NAPOMENA: Ova 4 koraka ako su pozitivna igrac 100% ima cit.
Pratite kako se krece igrac! Ako igrac ima kretanja kao BOT a ima dobar skor il je SRECA (sere ga) il je citer! Jednostavno dobri igraci imaju karakteristicno kretanje! Cesto prebacivanje na noz kada se krecu kada negdje zure, ili konstantno WALKanje zbog slusalica. Lako se to primjeti! I jos nesto: kad nekog pratite razmisljajte o tome sta i kako radi, i kako bi ste vi postupili na igracevom mjestu!


ZA NOVE ADMINE:

- WH (skracnica WallHack) - cit pomocu kojeg igrac gleda kroz zidove.
- AIM - cit pomocu kojeg igrac automatski gadja u glavu.
- Silent AIM - cit pomocu kojeg igrac gdje god opuca pored protivnika meci opet lete u njega. Znaci ako vidite da igracev nisan je okolo protivnika i tuda lete meci, a protivnik brzo gubi hp mogu biti samo 2 stvari - LAG ili - Silent AIM.


Edite pisite u komentarima.


P.S. Tekst ispisan zelenim slovima je preuzet od Konobara CUNETA i Carlosa.
« Poslednja izmena: 23.06.2011. 19:34:41 Adrenaline [Vladan] »

Van mreže Nick Praskaton

  • Urednik za Kombiniranje
  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 299
  • Ugled: +24/-7
  • Pol: Muškarac
  • Kombiniram
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #1 poslato: 23.06.2011. 11:35:57 »
Samo da dodam da lucia ima bugove, jer sam igrao u nedjelju ako se ne varam, i bio sam na dd2 long sam i odjednom cujem korake oko mene, pogledam radar nema nitko iz mog teama, gledam lijevo, desno, gore dole, nigdje nikog a netko se cuje, pretpostavljam da je netko koristio luciju pa je zabug ili sam ja poludio.
This Kingdom Shall Fall.

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #2 poslato: 23.06.2011. 11:49:01 »
Daj Boze ako itko od admina bude ovako radio.Ja prvi nisam,ali sam pogadjao citere samo tako.Iskustvo je najvaznije!!


Dobra ti ovaj-Da opali u zid koji mu se nikad nije svidjao.HAHAHAHHAHAH
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Konobar CUNE

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #3 poslato: 23.06.2011. 12:06:16 »
Svidja mi se post! Imas  + za ugled! Nick je upravu za lucjiu, mada se nekada desi da se projektuje na zidovima gdje se mora raditi WALLBANG! kao npr kada si TT i ides na B pa zid kod "mrtvog steka" svi tu pucaju,a a nekad se tu projektuje, i kada se izlazi sa B na MID, projektuje se na vratima, a naravno si pucaju kroz vrata da provjere onaj stek na kutiji!
Adren je samo zaboravfio :
Pratite kako se krece igrac! Ako igrac ima kretanja kao BO2 a ima dobar skor il je SRECA (sere ga) il je citer! Jednostavno dobri igraci imaju karakteristicno kretanje! Cesto prebacivanje na noz kada se krecu kada negdje zure, ili konstantno WALKanje zbog slusalica. Lako se to primjeti!

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #4 poslato: 23.06.2011. 16:00:45 »
Svaka cast na postu,dobro odradjeno. Mislio sam dodati ovo za kretanje ali me je Cune pretekao. Mala napomena,kad nekog pratite razmisljajte o tome sta i kako radi,i kako bi ste vi postupili na igracevom mjetu. +

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #5 poslato: 23.06.2011. 16:04:21 »
Sto se mene tice ni lucija ni esp mi ne trebaju. 3 stvari koje pogledam 1 kretanje, 2 kako doticni igra na zvuk, 3 kad se puca sa igracem pogledam "kako to on puca".  Za ovo mi ne treba admin, 99.9% cu ga prepoznati.

Van mreže Konobar CUNE

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #6 poslato: 23.06.2011. 18:30:25 »
Sto se mene tice ni lucija ni esp mi ne trebaju. 3 stvari koje pogledam 1 kretanje, 2 kako doticni igra na zvuk, 3 kad se puca sa igracem pogledam "kako to on puca".  Za ovo mi ne treba admin, 99.9% cu ga prepoznati.
Ti IMAS VISE GODINA iskustva kao admin , nego neki tvoji admini godina zivota :)

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #7 poslato: 23.06.2011. 19:31:01 »
Sto se mene tice ni lucija ni esp mi ne trebaju. 3 stvari koje pogledam 1 kretanje, 2 kako doticni igra na zvuk, 3 kad se puca sa igracem pogledam "kako to on puca".  Za ovo mi ne treba admin, 99.9% cu ga prepoznati.

Da, sto se tice tebe i jos nas par koji godinama po serveru hvatamo citere, ali ovo sam namjenio svim onima koji doslovno prazne server svojim banovima jer ne znaju provjeriti pa nagadjaju.


Hvala vam svima za edite, sad cu ispraviti post.

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #8 poslato: 24.06.2011. 14:27:01 »
Drago mi je da sam pomogao.  :)

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #9 poslato: 26.06.2011. 23:50:25 »
Najvaznije je iskustvo i strpljenje. Jer, ima puno ''iskusnih'' citera, kriju wh tek tako. Zato treba biti u specu po 10-15 min ponekad. U tim situacijama, kada mi je igrac sumnjiv a nisam siguran da ima, najcesce zovem jos 1 admina da ga zajedno pogledamo... Zajedno smo jaci !  ;D
zajecar-hq.com  !

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #10 poslato: 27.06.2011. 02:25:06 »
Sto se mene tice ni lucija ni esp mi ne trebaju. 3 stvari koje pogledam 1 kretanje, 2 kako doticni igra na zvuk, 3 kad se puca sa igracem pogledam "kako to on puca".  Za ovo mi ne treba admin, 99.9% cu ga prepoznati.
Ti IMAS VISE GODINA iskustva kao admin , nego neki tvoji admini godina zivota :)
Nije bas tako :D, nema tolikih klinaca. Inache 9 godina igram CS (sa svim prekidima, naravno).

Van mreže stallone

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +2/-3
  • Pol: Muškarac
  • Live for nothing or die for something
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #11 poslato: 27.06.2011. 12:03:26 »
Ima jedna stvar oko "silent aim"......Ako metci lete u neprijatelja a ovaj i ne nisani u njega nemora znaciti da ima silent aim......To moze da bude i ex_interp 0.01 i kod njega metci lete na covjeka  :)
Play Hard.Go Pro

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #12 poslato: 27.06.2011. 14:13:34 »
Ima jedna stvar oko "silent aim"......Ako metci lete u neprijatelja a ovaj i ne nisani u njega nemora znaciti da ima silent aim......To moze da bude i ex_interp 0.01 i kod njega metci lete na covjeka  :)
Ne lete ne covjeka nego na mjesto gdje se nisan nalazi, procitaj malo o interaptu.

Van mreže stallone

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +2/-3
  • Pol: Muškarac
  • Live for nothing or die for something
    • Pogledaj profil
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #13 poslato: 27.06.2011. 22:14:31 »
A moja greska.....Vidio sam jedan video sa interpom gdje metak leti na lika pa sam zato mislio a i ja sam neko vrijeme igrao tako pa ....... :(
Play Hard.Go Pro

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Kako prepoznati citera [Mini tutorial]
« Odgovor #14 poslato: 27.06.2011. 22:40:45 »
A moja greska.....Vidio sam jedan video sa interpom gdje metak leti na lika pa sam zato mislio a i ja sam neko vrijeme igrao tako pa ....... :(
Bolje je sa interaptom, al treba jak net, mada igraci sa awp profitiraju bez njega, interupt ti je koliko cesto da ti sliku osvjezava, samim tim imas bolje pozicioniranje igraca.