Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 69851 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #105 poslato: 13.08.2011. 00:36:45 »
Molio bih da skrenete paznju adminu ''alkazar'' da me popusti vise, popeo mi se na qr. Pisem na teamsay, pa nobu ako ja cuvam mid ti cuvaj b, nekom igracu, bila neka situacija, iznervirao me. I on mene lijepo gaguje na 7min. Posle 2min jedan iz TT pise '' Citeru goni se u pm '' ! . I dobija gag na 3min. Kada neko opsuje nekom majku ne dobija preko 5min, a ovo uopste nije bilo za gag, psovao nisam. I za svaku j*benu sitinicu me gaguje, maltretira me na serveru. Ako ima nesta licno protiv mene, ne mora to pokazivat na serveru.
Molio bih, hvala.
zajecar-hq.com  !

Van mreže Ko da je bitno

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #106 poslato: 13.08.2011. 01:08:03 »
Imam primjedbu na alkaraza. Malo prije dok sam bio na serveru pustio je nekog, vjerovatno svog jarana ili koga već da čita. Radi se o nicku "Eric Cartman". Svi terori su se žalili da lik ima čit jer je bilo preofirno ali alkaraz je gagovao ili negirao da on ima bilo šta. Mi taman pomislimo da je istina kad opet taj lik izleti iza zida u pukne mi head. Ja napišem alakarazu da ga ide još par puta provjerit a on mi spuca ban. Strašno loše vodi server.

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #107 poslato: 13.08.2011. 01:44:13 »
Imam primjedbu na alkaraza. Malo prije dok sam bio na serveru pustio je nekog, vjerovatno svog jarana ili koga već da čita. Radi se o nicku "Eric Cartman". Svi terori su se žalili da lik ima čit jer je bilo preofirno ali alkaraz je gagovao ili negirao da on ima bilo šta. Mi taman pomislimo da je istina kad opet taj lik izleti iza zida u pukne mi head. Ja napišem alakarazu da ga ide još par puta provjerit a on mi spuca ban. Strašno loše vodi server.
HAHAHHAHAHA.covjek ovdje igra ne znam vec koliko vremena i bio je admin,tako da je to smijesno....drugo ban si dobio zbog psovke,koja se odnosila na porodicu

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #108 poslato: 13.08.2011. 01:47:11 »
Molio bih da skrenete paznju adminu ''alkazar'' da me popusti vise, popeo mi se na qr. Pisem na teamsay, pa nobu ako ja cuvam mid ti cuvaj b, nekom igracu, bila neka situacija, iznervirao me. I on mene lijepo gaguje na 7min. Posle 2min jedan iz TT pise '' Citeru goni se u pm '' ! . I dobija gag na 3min. Kada neko opsuje nekom majku ne dobija preko 5min, a ovo uopste nije bilo za gag, psovao nisam. I za svaku j*benu sitinicu me gaguje, maltretira me na serveru. Ako ima nesta licno protiv mene, ne mora to pokazivat na serveru.
Molio bih, hvala.
Debila koji mi je opsovao majku pustam da igra jedino zato sto ne znam kad igra iz igraonice i necu da =??= banujem kompjutere.A gag svaki put dobijas zasluzeno,npr danas si psovao boga.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #109 poslato: 13.08.2011. 01:58:57 »
Mrcino, nemoj da lazes, crces bolan u paklu ! ZAKUNI se da sam opsovao boga kad si me gagovao na 7minuta? A to za majku, nikad ti nisam opsova. TJ bio si pod nekim nickom, i ja jesam napisao jebem ti majku tome i ti si kasnije promjenio nick u alkazar. Ne bih nikom od sa Bilece koje znam napisao tako nesta, nisam znao da si ti. Davno je bilo, ali se sjecam. Izvinjavam se zbog tog, nisam do sada jer si me odmah banovao i skinuo admina. Nije ni bitno, ne mozes me je*avat po serveru. Ja se tebi obratim ti me quit iz igre, tjeras sa servera. Zasluzeno a? Najbolje da pocnem slikavat od sad, pa ce odluciti glavni jel zasluzeno.
zajecar-hq.com  !

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #110 poslato: 13.08.2011. 02:13:08 »
Mrcino, nemoj da lazes, crces bolan u paklu ! ZAKUNI se da sam opsovao boga kad si me gagovao na 7minuta? A to za majku, nikad ti nisam opsova. TJ bio si pod nekim nickom, i ja jesam napisao jebem ti majku tome i ti si kasnije promjenio nick u alkazar. Ne bih nikom od sa Bilece koje znam napisao tako nesta, nisam znao da si ti. Davno je bilo, ali se sjecam. Izvinjavam se zbog tog, nisam do sada jer si me odmah banovao i skinuo admina. Nije ni bitno, ne mozes me je*avat po serveru. Ja se tebi obratim ti me quit iz igre, tjeras sa servera. Zasluzeno a? Najbolje da pocnem slikavat od sad, pa ce odluciti glavni jel zasluzeno.
Prvo znam da citam i vidio sam da si opsovao.Drugo,ti si mi opsovao 2 puta tada i sad kao posto sam bio pod drugim nickom to nema veze,kao nekom smijem da psujem,nekom ne.Trece,rekao sam ti da mi se ne obracas i da ces dobiti ban ako mi se budes obracao,zato quit je izlgleda bio samo moja greska,sto nisam ispunio obecanje.Cetvrto,da te tjeram sa servera logicnije bi bilo da te banujem,a ne gagujem kad psujes.Ne znam sta ima cudno sto ne zelim da mi se obraca osoba koja mi psuje porodicu?!?!?!Zato ne obracaj mi se i gotovo

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #111 poslato: 13.08.2011. 02:19:51 »
NEMOJ DA ME GAGUJES NA 7 MINUTA KAD KAZEM NEKOM DA JE NOB, A NEKOG 2 MINUTA KAD OPSUJE PRAVO. Previse si se umslio i ufurao, spusti se malo bolan.
P.S Nisam siguran to za citanje, kriticno je. Opsovao mozda jesam preko dana, veceras nisam.
« Poslednja izmena: 13.08.2011. 02:36:28 CHECK IT OUT NOW ! »
zajecar-hq.com  !

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #112 poslato: 13.08.2011. 02:31:01 »
NEMOJ DA ME GAGUJES NA 7 MINUTA KAD KAZEM NEKOM DA JE NOB, A NEKOG 2 MINUTA KAD OPSUJE PRAVO. Previse si se umislio i ufurao, spusti se malo bolan. Debil vazda debil
P.S Nisam siguran to za citanje, kriticno je. Opsovao mozda jesam preko dana, veceras nisam. ODABIJ OD MENE .!.
Da,da ..ufurao sam se zbog csa ...i posle se pitas sto gag,sto ban ...

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #113 poslato: 13.08.2011. 02:35:58 »
Ja nisam za svadju, ako hoces na lijep nacin da se dogovorimo. Kao svaki normalan admin, gaguj me kad zasluzim i koliko zasluzim, kad opsujem. Izvini za psovku, moja greska bila. Ja cu se prema tebi ponasati korektno, ti prema meni kako hoces... ;)
zajecar-hq.com  !

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #114 poslato: 13.08.2011. 02:40:17 »
Ja nisam za svadju, ako hoces na lijep nacin da se dogovorimo. Kao svaki normalan admin, gaguj me kad zasluzim i koliko zasluzim, kad opsujem. Izvini za psovku, moja greska bila. Ja cu se prema tebi ponasati korektno, ti prema meni kako hoces... ;)
Svaki gag koji si dobio si zasluzio.Najkorektniji odnos koji mogu da imam sa tobom posle onoga je da mi se ne obracas i to je to

Van mreže Ko da je bitno

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #115 poslato: 13.08.2011. 12:48:24 »
HAHAHHAHAHA.covjek ovdje igra ne znam vec koliko vremena i bio je admin,tako da je to smijesno....drugo ban si dobio zbog psovke,koja se odnosila na porodicu

Boli me bolan kita, kurac,čuna, karina, nazovi kako hoćeš, koliko čovjek igra i šta je bio i kad je bio. Ako ima čit onda ima čit i zaslužuje ban koliko i svi ostali. Šta sereš tu. Im'o je čit i svi su govorili jer je imo skor 70-9+ ubija kroz zidove, gdje god kreneš on te dočeka, kad se neko ušteka on skoči iza zida pa ga podere. Niko nije budala, ti si mali seronja koji se umislio. Ništa više. Vodi taj server normalno i nemoj kenjat bez osnove. Nemoj mi starih poznanika, jarana, admina. Kažnjavaj k'o što se kažnjavaš. I dalje, nisam ništa opsovao a ti dalje tu laži. Smrdo.

Van mreže alkazar91

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #116 poslato: 13.08.2011. 13:11:28 »
HAHAHHAHAHA.covjek ovdje igra ne znam vec koliko vremena i bio je admin,tako da je to smijesno....drugo ban si dobio zbog psovke,koja se odnosila na porodicu

Boli me bolan kita, kurac,čuna, karina, nazovi kako hoćeš, koliko čovjek igra i šta je bio i kad je bio. Ako ima čit onda ima čit i zaslužuje ban koliko i svi ostali. Šta sereš tu. Im'o je čit i svi su govorili jer je imo skor 70-9+ ubija kroz zidove, gdje god kreneš on te dočeka, kad se neko ušteka on skoči iza zida pa ga podere. Niko nije budala, ti si mali seronja koji se umislio. Ništa više. Vodi taj server normalno i nemoj kenjat bez osnove. Nemoj mi starih poznanika, jarana, admina. Kažnjavaj k'o što se kažnjavaš. I dalje, nisam ništa opsovao a ti dalje tu laži. Smrdo.
Prvo i osnovno budi musko i predstavi se.Drugo lik nema cit,drugo je sto si ti bot.Trece nije mi nikakav jaran.Cetvrto,ako neko ima dobar skor znaci da je citer??blago tebi onda nikad neces imati problema sa prozivanjem.Peto nauci se kulturi,ili se vrati u misju rupu pa od tamo grakci.Sesto,nisi opsovo majku???

Van mreže pikachu

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 26
  • Ugled: +0/-6
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #117 poslato: 13.08.2011. 13:49:11 »
Zelim da se zalim na admina pod nikom "Noa" banovao me je na 13 hiljada i nekoliko stotina minuta zbog psovanja,a i to nije bilo psovanje ja i kefa smo se klali i ja sam ga trebao zaklati a onda je Kefa uzeo usp i ubio me i mi smo se salili i ja sam mu rekao iz sale "mamu ti uzimas usp kad vidis da cu te zaklati" a i kad to kefi nije smetalo nije ni Noa imao razloga da me banuje na ovoliko dugo vremena,msm istjeruje igrace sa servera!!!!!!!  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Van mreže _PeruzzY_

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 82
  • Ugled: +1/-3
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #118 poslato: 13.08.2011. 15:51:39 »
Zalba na admina "   Noa   "
Prvo me Slay a onda neprestano Slap na ss se moze sve vidjet nisam mogo da igram cim runde krene krene me Slapovati.
To me dokazat i crazyindian bio je na serveru tada.!

Van mreže Ko da je bitno

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #119 poslato: 14.08.2011. 01:01:38 »
Prvo i osnovno budi musko i predstavi se.Drugo lik nema cit,drugo je sto si ti bot.Trece nije mi nikakav jaran.Cetvrto,ako neko ima dobar skor znaci da je citer??blago tebi onda nikad neces imati problema sa prozivanjem.Peto nauci se kulturi,ili se vrati u misju rupu pa od tamo grakci.Sesto,nisi opsovo majku???

Necu se predstavit, lik ima sve citevea ne cit. Lapsus, jbg. Ako ćemo tako gledati, zašto si mene banovao a im'o sam skor menisečini 30:8? Pratilo me pet admina i niko ništa i onda mi ti pukneš ban jer ti tako misliš. Pratio sam ga i ima cit. Nije to nikakva nekultura već izljev frustracija na nepravdu. Zamisli situaciju gdje sam ja admin, ima svaki božiji čit, radim šta hoću a ne smiješ mi niti riječi reći? Neko se žali na čovjeka koji očigledno ima čit a ti sve to negiraš? Šta bi uradio? Aj nemoj srat.