Autor Tema: Kako vam se svidja Bileca??  (Pročitano 23434 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Kako vam se svidja Bileca??
« Odgovor #45 poslato: 16.04.2008. 09:11:50 »
Kome je prljavo u bileći neka dođe u beograd :D :D :D :D :D :D :D :D
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Kako vam se svidja Bileca??
« Odgovor #46 poslato: 16.04.2008. 11:53:46 »
u bileći je do jaja, eto baš sam se uželio jorgovana iz bećaruše pa ću oko 1 maja doć u posjetu našem gradu kad jorgovani procvjetaju. p.s. što ozeleni do ĐURĐEVDANA ozeleni...

Van mreže Trebinjka

  • оптимиста
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +3/-0
  • Pol: Žena
  • навратила...
    • Pogledaj profil
Odg: Kako vam se svidja Bileca??
« Odgovor #47 poslato: 31.01.2013. 01:23:09 »
Ја о томе писала мало на другој теми:
Општи утисак о Билећи
Билећа ми се свидјела. По мом мишљењу је љепша од Гацка и Невесиња. Архитектура је љепша, клима је пријатнија, а ближа је мору. Да је социо-економска ситуација боља, па да је самим тим још нешто у самом граду реновирано, саграђено, уљепшано, кладим се да би била посјећенија...
Иначе, ја сам имала много горе мишљење о овом градићу док га нисам посјетила.
А тај лош стандард се не види баш толико. Конкретно, Гачани много боље живе, а град им је, по мом мишљењу, ружнији од Билеће.
То туристички, везано за посјету, обилазак...
А за живот тамо, не.

a valjda ce biti bolje, mozda ima perspektive, vidjecemo za nekoliko godina
Уххххх.
Иако ми испод ника пише оптимиста, рећи ћу да за источнохерцеговачке општине нема перспективе.
Ја сам из Требиња, које је недавно добило статус града, у којем је доста тога урађено и које је доста испред Билеће, па сматрам да ни овдје нема перспективе ако немаш утицајне пријатеље или родбину који ће да те прогурају. А немају сви. ;)

Мишљења сам да је живот у много чему богатији у већим градовима (нпр. Београд, Нови Сад, Подгорица), али исто тако не потцјењујем живот у варошицама (нпр. Требиње, Билећа, Невесиње) ако се има солидан посао, кров над главом, па се може размишљати о стварању породице.
Међутим, овдје код нас је то многима мисаона именица и сада а биће и у будућности, па нешто баш и нисам у фазону пјесме ''Остајте овдје, Сунце туђег неба неће вас гријат'...''

Шта знам... Нека свако ради онако како мисли да треба, да је најбоље... Најгоре кад човјек почне да се пита гдје му прођоше неке лијепе године... :(
''И нога у задњицу је корак напријед'' - Мао Це Тунг