Bilećke teme > Politika

EKONOMSKI RAZVOJ

(1/6) > >>

sandro:
EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
NOVI PROJEKTI VLADE R.S. ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA.
Izgradnja puta preko Čemernog, izgradnja aerodroma na Zupcima kod Trebinja, hidroelektrana u Bileći od velikog su značaja za istočnu Hercegovinu.

Coa:
Da, najveci od tih projekata je autoput "kroz Republiku Srpsku". To su dionice Gradiška - Banjaluka - Mrkonjic Grad - Sipovo - Kupres; i Prijedor - Banjaluka - Doboj - Šamac - Bijeljina - granica sa Srbijom. Sto ga ne nazvase autoput kroz zapadnu Srpsku bilo bi mi lakse, ovako vidim da za njih i ne postojimo uopste. Ali kad cuje Dodik za tebe Sandro, i za tvoju pozrtvovanost, siguran sam da ce pruziti jedan krak autoputa i  kroz nase krajeve, sa specijalno napravljenim ukljucenjem pred tvojom zgradom, samo za tebe.   ;D

kuksi:

--- Citat: sandro  04.12.2007. 14:44:20 ---EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.

--- Kraj citata ---
Daj, brate, kad otvaras ovakve teme, malo ih pojasni i objasni da ljudi poblize znaju o cemu se radi. To sto ce dionica puta Banjaluka Laktasi biti npr asvaltirana po n-ti put u zadnjih 10 godina bas me briga, ne zanima me i nemam koristi od toga apsolutno nikakve. Svi pricaju o nekim donacijama, izgradnji, projektima a mi u Hercegovini ko da ne postojimo, za nas nema nista, ima u stvari al na kasicicu.
Toliko toga je prodato a para nema, bar za nas u Hercegovini. Pa mogli su vala, kad su prodali termu u Gacku jedno 100 miliona prosuti iz helikoptera po Hercegovini sa sve lecima i natpisom: "Evo sirotinjo kukavna i vama nesto da ne poskapate od gladi". Sta je to za njih. Bice para prodace oni  i ovo sto je ostalo jos crkavice, zaduzit nas, pa ces ti moj Sandro da rmbacis za 20 maraka ko magarac i svi mi s tobom, i da tako vracamo dugove i okajavamo grijehe politickih garnitura koje gravitiraju poslednjih 20 godina.

Mare:
 ;) ;) ;)

explorer:

--- Citat: sandro  04.12.2007. 14:44:20 ---EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
Izgradnja puta preko Čemernog, izgradnja aerodroma na Zupcima kod Trebinja, hidroelektrana u Bileći od velikog su značaja za istočnu Hercegovinu.

--- Kraj citata ---
Dobro,hajde,redom cemo, za izgradnju puta preko cemernog vlada je izdvojila 20 milion km.ali je odabran projekat koji opet ne resava trajno tu dionicu niti resava kliziste,pa je opet moguce da i sledece godine budu izvrseni isti radovi.Da se zakljuciti da je bolje bilo sto nam je SDS krao dva miliona godisnje za sanaciju toga puta nego ovi po dvadeset miliona godisnje.
Aerodrom na zupcima. Ovaj projekat postoji od 1954 godine,nekom senilnom komunisti palo na pamet aerodrom na Zupcima i od tada do danas se poteze to pitanje, a ono se aktuelizuje samo kada treba pred neke izbore navuc koji glas vise,moj SANDRO kad ga nije Vlado Segrt napravio,nece niko.I tako cemo mi slusati tu pricu oko aerodrma pred svake izbore mozda i 2020 godine ako ne smisle neku novu foru.
Hidroelektrana u Bileci.to je projekat koji je davno odbacen,a radilo se o izgradni hidroelektrana male voltaze.
Eto moj Sandro,malo nam sto nam ovi politicari mazu oci,nego i ti nas navali ubjedjivati kako je vlada od nas napravila Monako,samo sto mi to ne vidimo, i brate kad otvoris neku od ovih tema daj nam i malo konkretnih podataka,a ne samo naslov i neku stranacku parolu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju