Autor Tema: KK Hercegovac  (Pročitano 140892 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #45 poslato: 10.01.2008. 17:50:33 »
Taj fisio izgleda umjesto da lijeci on nanosi povrede! ;D ;D ;D

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #46 poslato: 10.01.2008. 23:38:25 »
Daj ne pricajte svasta kad nemate pojma...sta vi znate ko je kome prijetio i ko je nosio palicu!! >:(

Van mreže Fiba

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +4/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #47 poslato: 11.01.2008. 20:44:39 »
Zanimljivo.........

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #48 poslato: 11.01.2008. 21:48:22 »
Ostacemo u ligi 100%.
Hua,hua

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #49 poslato: 11.01.2008. 22:44:36 »
Ostacemo u ligi 100%.
Pa sta si ti mislio mi cemo mozda i u play-of
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #50 poslato: 11.01.2008. 22:52:30 »
Daj ne pricajte svasta kad nemate pojma...sta vi znate ko je kome prijetio i ko je nosio palicu!! >:(
Tica nemamo ti mi pojma ni o cemu a ne samo o ovome sto ti kazes! Al' si zato ti tu znalcino jedna, da nam sve pojasnis! Sta je lose u tome sto sam prenio zanimljivu sportsku pricicu iz KK Hercegovca, koja ima sretan kraj! ;) Mislim po onog famoznog domaceg igraca HEA (nije ga diro fizio, pa ni on nije morao palicu upotrebljavati)! ;D

Van mreže vukass

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #51 poslato: 11.01.2008. 23:31:38 »
Daj ne pricajte svasta kad nemate pojma...sta vi znate ko je kome prijetio i ko je nosio palicu!! >:(
Tica nemamo ti mi pojma ni o cemu a ne samo o ovome sto ti kazes! Al' si zato ti tu znalcino jedna, da nam sve pojasnis! Sta je lose u tome sto sam prenio zanimljivu sportsku pricicu iz KK Hercegovca, koja ima sretan kraj! ;) Mislim po onog famoznog domaceg igraca HEA (nije ga diro fizio, pa ni on nije morao palicu upotrebljavati)! ;D
Aj boga ti ne mlati..........

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #52 poslato: 11.01.2008. 23:57:59 »
Slusaj MegaCARe,samo pricas gluposti...bolje bi ti mozda bilo kad ne bi tako smisljao neke gluposti...Ne kazem ja,ima tu istine,ali mislim da nema potrebe da ni ti ni bilo ko pricate o tome,pogotovo ne ovdje!

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #53 poslato: 12.01.2008. 01:45:20 »
Slusaj MegaCARe,samo pricas gluposti...bolje bi ti mozda bilo kad ne bi tako smisljao neke gluposti...Ne kazem ja,ima tu istine,ali mislim da nema potrebe da ni ti ni bilo ko pricate o tome,pogotovo ne ovdje!
Sto si tako ljut i nervozan, opusti se malo. ;D Ne znam care sto se ti oko toga previse sekiras? A mislim da na forumu ne treba da postoje tabu-teme, pa nije komunizam(ko drukcije kaze klevece i laze)! :o Ovo je za mene bila i ostala zanimljiva prica sa srecnim krajem! ;D

« Poslednja izmena: 12.01.2008. 01:48:30 MegaCAR »

Van mreže Zdravko

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 420
  • Ugled: +15/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #54 poslato: 12.01.2008. 10:06:50 »
oladite se malo bice bolje

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #55 poslato: 12.01.2008. 12:49:19 »
MC,ne sekiram se ja zbog toga,nego me jednostavno iznervira kad ovako pisete te neke price se ne slazu sa onim sto se zaprave desilo...Mozete vi da pisete svasta,ali kakve koristi kad nema tu istine,to je tracanje...Bio sam u svlacionici kad se to desilo,i mozda bih ja trebao da pisem o tome,ali mislim da je ta tema za bilo koji forum zabranjena,jer to su neke PRIVATNOSTI kluba,koje nije red iznositi u javnost..Sta ce posle misliti ljudi o nasem klubu?Reci ce da su tu samo neki idioti...Ma daj covjece,razmisljajte malo...

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #56 poslato: 12.01.2008. 12:50:50 »
MC,ne sekiram se ja zbog toga,nego me jednostavno iznervira kad ovako pisete te neke price se ne slazu sa onim sto se zaprave desilo...Mozete vi da pisete svasta,ali kakve koristi kad nema tu istine,to je tracanje...Bio sam u svlacionici kad se to desilo,i mozda bih ja trebao da pisem o tome,ali mislim da je ta tema za bilo koji forum zabranjena,jer to su neke PRIVATNOSTI kluba,koje nije red iznositi u javnost..Sta ce posle misliti ljudi o nasem klubu?Reci ce da su tu samo neki idioti...Ma daj covjece,razmisljajte malo...
Tako je!Slažem se 100%!!!To može da šteti Ticinoj karijeri!Sram vas bilo!
numb3rs

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #57 poslato: 12.01.2008. 12:55:00 »
Ma ne,to ne skodi mojoj karijeri  ;D Nego mi je krivo sto ovako neki tip pise o tome,a ustvari ne zna ni sta se desilo...to su za njega španska sela...

Van mreže jiba

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 252
  • Ugled: +8/-11
  • Pol: Muškarac
  • Some things never change
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #58 poslato: 12.01.2008. 13:15:42 »
Nemoj te mi nervirati Ticu,veceras je utakmica!Ako ne zabije 30-ak poena pukli smo ;D
numb3rs

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #59 poslato: 12.01.2008. 18:12:37 »
Ma ne,to ne skodi mojoj karijeri  ;D Nego mi je krivo sto ovako neki tip pise o tome,a ustvari ne zna ni sta se desilo...to su za njega španska sela...
Vidi care nisam ja poceo ovu pricu nego Fiba! ;) Pogledaj malo u nazad. On je napisao kako fizioterapeut prijeti igracima dugom devetkom a ja sam se samo nadovezao na taj njegov post. I opet ti kazem, opusti se malo mnooogo si nervozan! ;D