Anketa

sta mislite o gospodinu logic

SVE DOBRO
0 (0%)
LOSE
0 (0%)
BEZOBRAZAN JE
0 (0%)
TOBAR I LOS
0 (0%)

Ukupno glasova: 0

Autor Tema: sta mislite o gospodinu logic  (Pročitano 28301 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #45 poslato: 11.12.2007. 16:05:14 »
MENI JE DOSTA BRISANJA. neće više niko ništa izbrisati dok je foruma...pa ni ja!

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #46 poslato: 11.12.2007. 19:05:23 »
A smisao postojanja ove teme Vlado?!

Vlado ce ovo izbrisati.  I da napomenem tema je bila i kad su ostali moderatori mogli da brisu istu a opet nisu. Sad se bunite kad vam se ne dopada, pogotovu bilo kojem globalnom modu ciji si jedan predstavnik i pitam vas sve koji imaju pozitivan stav prema brisanju postova i nalaze da se to da opravdati koliko ste postova napisali na teme sex- a koje su dosad postojale i kakva je to njihova kolicina da ima razloga otvarati novi podforum radi toga. Koliko ste takvih tema vi otvorili?


I ovaj post ide do kraja sve dok budete odgovarali na ovu temu!!!


« Poslednja izmena: 11.12.2007. 19:30:40 Nikolaj »
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #47 poslato: 11.12.2007. 21:52:11 »
Ja i dalje imam Fino misljenje o Logicu (moje pravo na to).

Nikolaj ne bunimo se nego predlazemo (razlika je to) i sasvim je ok sto se ne usvaja.
Postova koliko sam napisao na temu sex? Hmm 1 ili 2 nemam pojma (moze se proveriti).
Zasto da se otvori podforum ? Mozda zato sto je 92% glasaca glasalo ZA otvaranje.
Ja sam prvi rekao da bi taj podforum propao......
Opet mislim da ste napali coveka preuhitreno (npr na svakom forumu, bio covek mod ili obican clan moze da obrise svoje postove), sasvim je nebitno dali to uradi za dva dana kao obican clan ili brze kao mod.
Moje misljenje........

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #48 poslato: 11.12.2007. 22:08:33 »
Dajte stvarno ovom Nikolaju da postane nesto (moderator npr) on je momak stvarno to zasluzio! Mislim da je dokazo lojalnost. A ima i znanje nije da nema. Ja mislim da bi on najbolje vodio ove poslove.

Van mreže kozara

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #49 poslato: 12.12.2007. 12:34:23 »
Ajd da vidimo vlado da li ces brisati i da li ces dati logicu tj. meni pravo da se branim. Ako neces obrisi onu pozdravnu poruku na pocetnij stranici.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #50 poslato: 12.12.2007. 19:53:22 »
Gospodine Logic!
Bilo bi pogresno pretvarati ovaj forum u mjesto licne rasprave izmedju Tebe i Administratora. Isto tako bi bilo pogresno ako bi administrator brisao ove poruke i zabranjivao Tvoje ucesce na forumu. Mislim da bi bilo posteno da se Ti branis.  (Ako se tu ima uopste od cega braniti).
Opet, apelujem na Tvoju svijest da iskljucis licnu sujetu i nekakvu "osvetoljubivost" koju cini mi se mogu da osjetim u Tvojim zadnjim postovima. Nema potrebe da se nadmeces ni da nekom dokazujes svoje  "kompjutersko znanje". U tome likujes samo Ti i tako ces se dalje samo hraniti mrznjom a sa druge strane izazivati prezir i otpor.

Isto tako porucujem svim clanovima foruma da ako ne dozvolimo da Logicu da bude na ovom forumu pali smo na ispitu iz demokratije, parlamentarizma, tolerancije i cega god!!!

Moje kritike na rad foruma i dalje stoje! JA jos nisam dobio odgovor: Ko je i zasto brisao moje poruke iz politickog podforuma upucene na racun nadmene i neukusne propagande SNSD-a.!!!!
Ali nema veze! NE moram ja ni dobiti odgovor! JA cu nastaviti i dalje da kritikujem  i ukazujem sve dok se to ne ispravi. Jer je to moja zelja i interes! DA ovaj forum bude stvarno NEZAVISAN!!!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #51 poslato: 12.12.2007. 20:15:10 »
Dosta toga sam vec rekao, pa se ponavljam, u temi "sta  mislite o seksu" ili kako vec se zove gdje sam raspravljao sa Nikolajem i gdje sam ga par puta uvrijedio( isprovociran njegovim nastupom). Zelim da mu se izvinim ovom prilikom jer je to bilo iz afekta!

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #52 poslato: 12.12.2007. 22:38:18 »


Isto tako porucujem svim clanovima foruma da ako ne dozvolimo da Logicu da bude na ovom forumu pali smo na ispitu iz demokratije, parlamentarizma, tolerancije i cega god!!!

DA ovaj forum bude stvarno NEZAVISAN!!!

Pametno napisano zid...Slazem se sa tobom!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #53 poslato: 12.12.2007. 23:29:24 »
Ja se zaista trudim maksimalno da se iskljucim iz ove situacije,jer je presla u licni sukob pun nekog nadmenog prepucavanja admina i logica.Mene licno to podsjeca na svadju dva djeteta koja prijete jedan drugom...Vladu nije u redu sto neda covjeku da se brani,a kod Logica mi se ne svidja to sto goni neku osvetu i to na racun foruma...Daj nadjite neko resenje ;) :) :)
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #54 poslato: 15.12.2007. 19:37:21 »
Daj civilizujte se.
Hua,hua

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: sta mislite o gospodinu logic
« Odgovor #55 poslato: 16.12.2007. 14:04:34 »
sta ima
!AlKo TeSt!