Autor Tema: Logic is back ;)  (Pročitano 37642 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže logic2

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Logic is back ;)
« poslato: 10.12.2007. 22:52:43 »
Samo da vas pozdrav i pozelim sve najbolje i da kazem da sam se lijepo druzio sa vama i bila mi je cast ucestovati na ovom forumu do otvaranja ove teme. Zelim Vam sve najbolje a za Vladu, druze mozes me blokirati po IP adresi al ja ipak o ovome znam malo vise a zabraniti mi pristup bez obavjestenja nije dostojno nikoga pa ni tebe al oprastam ti.
Pozdrav od LOGICA ili da kazem Dejana.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #1 poslato: 10.12.2007. 22:58:11 »
nije nikakkav problem za IP adresu, to bi svak ko imalo zna mogao, a postoji 101 način...i normalno da ću ti zabraniti pristup, nego da gledam šta radiš sa forumom?...hvala ti što sam ti povjerio moderaciju i što si mi tako vratio.
« Poslednja izmena: 10.12.2007. 23:00:22 vladix_admin »

Van mreže logic2

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #2 poslato: 10.12.2007. 23:03:03 »
Druze sad sam cuo detalje oko tvojih problema. Sto mi to neku vee u razgovoru nisi rekao i ja bih te podrzao prvi i najglasnije bio protiv teme. A ne ti si mene lagao clanove lagao i onda me odbacio. Ja sam se druze borio za svoje stavove a meni je izgledalo da ti to ne smijes uraditi. Pricali smo sat vremena a nisi se udostojio da mi to objasnis i ustedis meni i sei truda i vremena. Sad je kasno. Pozdravljam te.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #3 poslato: 10.12.2007. 23:05:08 »
da si normalan i da nisi fanatik ne bi brisao hiljadu postova...čisti hir, ali nije ti uspjelo, veću nulu od čovjeka nisam upoznao na forumima.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #4 poslato: 10.12.2007. 23:12:20 »
Samo da vas pozdrav i pozelim sve najbolje i da kazem da sam se lijepo druzio sa vama i bila mi je cast ucestovati na ovom forumu do otvaranja ove teme. Zelim Vam sve najbolje a za Vladu, druze mozes me blokirati po IP adresi al ja ipak o ovome znam malo vise a zabraniti mi pristup bez obavjestenja nije dostojno nikoga pa ni tebe al oprastam ti.
Pozdrav od LOGICA ili da kazem Dejana.

Ovo je cinizam, čovjek priča o dostojnosti!? Jel dostojno brisati pola foruma? A što je najgore, ajde da je čovjek upao pa brisao, ali bio globalni moderator i to da uradi.

I još uvijek propagira da sve živo, svaka čast, nemam šta reći, ali za brisanje poruka ne treba mnogo znanja, a ni za promjenu IP.

Van mreže logic2

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #5 poslato: 10.12.2007. 23:28:19 »
DRUZE JA SAM OBRISAO SAMO SVOJE POSTOVE I SUGAR. TI TO ZNAS JER SI ADMIN. AKO TVRDIS A SAM OBRISAO BILO CIJE DRUGE TI SI ONDA NAJOBICNIJI LAZOV. ZABRANISM MI PRISTUP NA FORUM I ONDA PLJUJES PO MENI? SVAKA TI CAST.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #6 poslato: 10.12.2007. 23:32:00 »
Svak ima pravo da bise svoje postove ne vidim vise u cemu je problem.
Ajd sad se lepo pomirite, pa u caffe OBI na pivo ;D

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #7 poslato: 10.12.2007. 23:32:41 »
Slazem se sa Hercegovcom ;D ;D Ja castim  :zvizduk:
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #8 poslato: 10.12.2007. 23:35:25 »
Nemojte se vrijedjati i svadjati...nema smisla...
Vlado sto zabrani Logicu da udje i da svoje misljenje na forum sad?
Nije posteno...
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #9 poslato: 10.12.2007. 23:38:08 »
DRUZE JA SAM OBRISAO SAMO SVOJE POSTOVE I SUGAR. TI TO ZNAS JER SI ADMIN. AKO TVRDIS A SAM OBRISAO BILO CIJE DRUGE TI SI ONDA NAJOBICNIJI LAZOV. ZABRANISM MI PRISTUP NA FORUM I ONDA PLJUJES PO MENI? SVAKA TI CAST.

Tebi je data odgovornost da brises ono sto ne treba a ne da isterujes svoje hirove. Kao moderatoru daleko ti je lakse brisati. Ako nisi bio zadovoljan ovim forumom mogao si da ides i kao covjek zna se sta je trebalo da uradis.
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #10 poslato: 10.12.2007. 23:38:08 »
E ovako,hajde vlado fino pusti covjeka da komentarise ove teme i da se brani kada ga svi vec napadamo,pa i u nacistickoj njemackoj komunisti su imali kakvo takvo pravo da se brane,a mi kao divljaci ne damo covjeku nista da kaze. Ali i on se mora obavezati da to nece zloupotrijebiti,pa za to vrijeme brisati svoje postove, ili bilo sta.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #11 poslato: 10.12.2007. 23:43:27 »
Ja mislim da svako ima pravo na svoje postove...Tako da je logic sa svojim mogao da radi sta hoce,nase diro nije...Ne znam zbog cega je covjeku sada zabranjen pristup da ne moze iznijeti svoje misljenje i stav,a pogotovo da se brani?!
To je glupo...Vlado nemoj braniti nikome pristup,nema smisla,vidite li kako se bezveze zakuva!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #12 poslato: 10.12.2007. 23:44:53 »
Ne znam sta da kazem na sve ovo...Mozda nismo trebali goniti Vlada da otvori tu temu,jer ipak sajt je njegov,dosta je ucinio za sve nas sto nam je dao ovakav sajt.Moze i on valjda da ima samo jednu zelju koju mozemo da ispostuejmo...Svi mi imamo svojih hirova i gdje bi bili kad bi svakom sve ispunjavali. ;)
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže Caki HEO

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 491
  • Ugled: +11/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #13 poslato: 10.12.2007. 23:48:26 »
Forum (bilo kakav, osim nekadasnjeg iz Valjadolida (poznavaoci kosarke znaju o cemu pricam)) je isuvise malo mesto za svadju. Ali, ako postoje odredjena pravila treba ih postovati i tolerancije mora biti. Ako nema teme, nema je. Ako je nece biti, nece je biti. Obi je u pravu, Vlado je uradio isuvise da bi neko od nas to sad pokvario.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #14 poslato: 10.12.2007. 23:54:38 »
Ne znam sta da kazem na sve ovo...Mozda nismo trebali goniti Vlada da otvori tu temu,jer ipak sajt je njegov,dosta je ucinio za sve nas sto nam je dao ovakav sajt.Moze i on valjda da ima samo jednu zelju koju mozemo da ispostuejmo...Svi mi imamo svojih hirova i gdje bi bili kad bi svakom sve ispunjavali. ;)


Aman ljudi mozete otvoriti koliko hocete. Ili vam je stalo da uredjujete izgled foruma da se pita vasa?

Kome se ne svidja forum nek brise svoje postove ali ne kao mod. i nikako tudje pa ni najblize osobe. Nemate to pravo kao modovi. Nek brise gospodjica Sugar sama niko joj ne brani. Brisite svi kojima je stalo do toga niko vam ne zabranjuje.
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише