Autor Tema: Logic is back ;)  (Pročitano 37534 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #15 poslato: 10.12.2007. 23:57:53 »
Upravo sam sa logicem na msn
Kao sto on kaze, da je bio los ucesnik ne bi vracali njegove postove po cjenu brisanja drugih.
U pravu je.........meni je ovo sve bez veze al eto napravi se frka oko nicega.eblo vas i SEX I SELO

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #16 poslato: 10.12.2007. 23:58:08 »
Kad se neko lati posla da otvori forum, onda treba da zna je taj forum i niciji i svaciji. PA ne bi se zvao forum, kao mjesto slobodne rasprave i iznosenja svojih misljenja. Uostalom u pravilima ponasanja na forumu bi to trebalo da pise. TAmo i pise nesto u fazonu demokratija bla bla bla.
I ne moze se ponasati vlasnik tog foruma ko da mu je to babovina , da cenzurise sta hoce i da zabranjuje pristup kome hoce!
Ustvari moze se tako ponasati ali onda to vise nije forum??? PA je li?

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #17 poslato: 10.12.2007. 23:59:29 »
Sto citira moj post ;) ;) Ja nisam zloupotrebljavala svoju mod funkciju ;)
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #18 poslato: 11.12.2007. 00:10:31 »
Ne znam sta da kazem na sve ovo...Mozda nismo trebali goniti Vlada da otvori tu temu,jer ipak sajt je njegov,dosta je ucinio za sve nas sto nam je dao ovakav sajt.Moze i on valjda da ima samo jednu zelju koju mozemo da ispostuejmo...Svi mi imamo svojih hirova i gdje bi bili kad bi svakom sve ispunjavali. ;)


Aman ljudi mozete otvoriti koliko hocete. Ili vam je stalo da uredjujete izgled foruma da se pita vasa?

Kome se ne svidja forum nek brise svoje postove ali ne kao mod. i nikako tudje pa ni najblize osobe. Nemate to pravo kao modovi. Nek brise gospodjica Sugar sama niko joj ne brani. Brisite svi kojima je stalo do toga niko vam ne zabranjuje. Ovo cu ponavljati sve dok budete postovali na ovu temu. I ne radi se ovdje o tome da neciji postovi vrijede ili ne vreceni su samo zato sto je tako ispravno postupiti pa nek brise sad svoje ko god hoce I sto bi rekao Matija - Cerat cemo se jos !
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #19 poslato: 11.12.2007. 00:14:37 »
Moderatorima i globalnim moderatorima su smanjene privilegije, tako da sada ne mogu brisati svoje niti tuđe poruke ni teme samo ih mogu mijenjati!

Van mreže VAKI

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +3/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #20 poslato: 11.12.2007. 00:30:33 »
Kad bi svi brisali svoje poruke gdje bi isao forum??? pozdravljam ovaj gest, ja sam gledao danas oko 15, logic je izbisao poruke a na teme stavio smajli, ljudi koji bi posetili forum kasnije ni bi imali pojma o cemu se radi,luda kuca. Ne znam zasto admin odmah ne ukine logic2, jos ima petlju da se pojavi nakon ovog danas, covjek se ponasa kao klinac, a ceka bebu.Postavite se na mesto admina, pa prosudite.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #21 poslato: 11.12.2007. 00:31:10 »
Sto citira moj post ;) ;) Ja nisam zloupotrebljavala svoju mod funkciju ;)

Mozda nismo trebali goniti - Imali ste svoje uslove koji su se samo odrazavali zeljom da se otvori pod forum a mozete o tome pisati koliko hocete. Radi se o hiru i nicemu vise. Tu ste da predlozite a da li ce to biti tako to je druga stvar. Prvi sam naceo tu temu i nevidjeh vas koji bjehu aktivni na njima.
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #22 poslato: 11.12.2007. 00:34:02 »
dobro je rekao vaki, zar niste primjetili da Logic samo traži nekog za svađu, bio je uhvatio malog Đola, prešao na nidu pa sad i na mene...sam je rekao u jednom postu da traži nekog za svađu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #23 poslato: 11.12.2007. 00:34:54 »
Nebi niko ni bio aktivan , niti se radi uopste o toj temi nego o slobodi govora i pravu covjeka.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #24 poslato: 11.12.2007. 00:43:02 »
Neka je sloboda govora, ali uvijek se zna da neko odgovara za sve to što neko napiše...meni se to nije svidjelo, eto vam slobode, pa pišite u muško-ženskom kutku, lifesyle, bileca caffe, ljubav sve o sexu, zbog navaljivanja od strane nadmenog clana Logica to necu uraditi, a naravno što ne bi uradio, ništa strašno...jednostavno, ne volim da neko vrši pritisak na mene niti ja da vršim na bilo koga !!! Niti ćete Vi, niti Ja.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #25 poslato: 11.12.2007. 00:55:45 »
Ok je za pritisak. Ali glasovi su bili 10 : 1  znaci ubjedljivo za otvaranje.
Svaka ti cast za ovoliki ulozeni trud oko foruma i nemoj pomisliti da smo nezahvalni, ali ako vec clanovi zele da im se otvori nek im se otvori.
Logic je covek koji moze mnogo da pomogne bilo kome na sajtu, nikoga nije uvredio, da mu nisu vredili postovi nebi se ni vracali.Moze covjek da izabere bilo koji forum svugde je dobro dosao a odavde ga oterasmo.Nista neobicno za Bilecu!!!
I nazalos nece se vratiti ni da ga molimo.
Jedino pokusavam da ga ubjedim da ne brise svoje postove, covek ima pravo na to i mislim da ga treba zamoliti da to ne radi. A ne izazivati, jer znam da moze svasta nesto pa i ne daj Boze srusiti forum.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #26 poslato: 11.12.2007. 01:01:43 »
Moj Hercegovac, više niko ne može brisati poruke osim mene, postovi su vraćeni jer se poslednjih dana raspisao, otvarao nove teme i cijeli forum ne bi imao smisla, nije važno jesu li postovi dobri ili loši.
On da je dobrodošao na ostalim ne bi se ponovo ovdje vraćao.
Nemoj ga ništa ubjeđivati, niti ću ja, ovdje što se tiče mene nikad ne treba doći jer me njegova nadmenost i kurčenje zaprepašćuje, a fanaticizam i ponašanje djeteta me fascinira...+ što se pravi lud i pošten i cinik time što me zove Druže a zabio mi nož u leđa.

I neka sruši forum, tako ćemo vidjeti njegovu genijalnost na djelu...ajde, slobodno.

Van mreže Jelena

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 210
  • Ugled: +12/-3
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #27 poslato: 11.12.2007. 01:04:55 »
Ne treba nikoga zabranjivati,to mi je bezveze,jer ipak je ovo forum i svako moze da kaze sta hoce,i na koju temu hoce...ALI isto tako mi je totalno glubo ovo sto je Logic uradio,brisao poruke i ostalo,jos ne mogu da vjerujem da je to uradio i napravio ovakvu pometnju....Vlado zahvaljujuci tebi imamo ovaj forum zato radi kako mislis da je najbolje,ali bez zabrana ako je to ikako moguce....
P.S.Logic kaze da je brisao samo svoje i Sugarove postove pa kako nesta tema koju sam juce otvorila u zenskom kutku-Vas kosa?!?Sad sam je popet otvorila...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #28 poslato: 11.12.2007. 01:09:43 »
Ja sam protiv zabrane, bilo kakve, ali u ovim situacijama stvarno drugog nema.
Logic jeste brisao svoje i sugarlips postove, tvoja tema je zakačila nedjelju, a forum je vraćen u subotu, pošto je nastala zbrka...tako da nije Logic izbrisao tu temu.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #29 poslato: 11.12.2007. 01:10:13 »
Nije bolan Vlado u pitanju da se zabranjuje pisati o seksu. Jebote seks! ja ne bi ni pisao o tome! Ali recimo sto si meni briso poruke koje nisu nikoga vrijedjale! Jos i prije ove frke???!!!???
PA nije problem ne ljutim se ja stvarno! Ali taj princip nije dobar. Ako ces cenzurisati i filtrirati sta ce Ti biti na forumu onda ce Ti na kraju ostati samo grupa istomisljenika. Treba, naravno, brisati i cenzurisati pogrdne rijeci, licne uvrede, propagiranje mrznje i nekakvih nezdravih pojava. Ali ako sam ja kritikovao neciji stav, ne moras to da brises!
I znam ja bolan Bilecu. Nije Tebi lako, vjerovatno dosta ljudi iz neznanja i gluposti prebaci Tebi odgovornost za sve sto se pise na forumu. Ali jebiga, kad si krenuo sad guraj! I uvijek ces imati moju podrsku ako tako nastupas i predpostavljam vecine clanova ovog foruma!