Autor Tema: Logic is back ;)  (Pročitano 37525 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kozara

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #60 poslato: 12.12.2007. 14:34:03 »
Druze ka odrastes pozovi me da pricamo ko ljudi: Ti i Vlado mozete sa mno pricati samo kad mi vezete usta i onda se hvalite kako ne brisete postove. Ti se ne bi branio da te neko veze i tuce?
Ja hocu druze.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #61 poslato: 12.12.2007. 14:53:05 »
uuuuuuuuuuuuuuu super spucao 30 pa misli da me moze zvat djevojcicom grrrrrrrrrrrrr i s...i  ko grlica.......


Djevojcice  - to bi valjda trebao biti kompliment za tvoje godine.


Ne znam sta da kazem na sve ovo...Mozda nismo trebali goniti Vlada da otvori tu temu,jer ipak sajt je njegov,dosta je ucinio za sve nas sto nam je dao ovakav sajt.Moze i on valjda da ima samo jednu zelju koju mozemo da ispostuejmo...Svi mi imamo svojih hirova i gdje bi bili kad bi svakom sve ispunjavali. ;)


Aman ljudi mozete otvoriti koliko hocete. Ili vam je stalo da uredjujete izgled foruma da se pita vasa?

Kome se ne svidja forum nek brise svoje postove ali ne kao mod. i nikako tudje pa ni najblize osobe. Nemate to pravo kao modovi. Nek brise gospodjica Sugar sama niko joj ne brani. Brisite svi kojima je stalo do toga niko vam ne zabranjuje. Ovo cu ponavljati sve dok budete postovali na ovu temu. I ne radi se ovdje o tome da neciji postovi vrijede ili ne vreceni su samo zato sto je tako ispravno postupiti pa nek brise sad svoje ko god hoce I sto bi rekao Matija - Cerat cemo se jos !


ja sam ga licno zamolila da pobrise moje postove...svoje je obrisao svojevoljno i nema tu zloupotrebe polozaja moderatora itd...da nije tako to bi morao da uradi neko drugi...toliko.

" Neka brise gospodjica Sugar sama niko joj ne brani"...Nikolaj nisam bila u mogucnosti da pobrisem svoje postove...
Logica znam licno tako da on ili jansvejedno je ko je to uradio....

Mozes ti i svi ovdje da brisu svoje  postove upravo u onolikoj mjeri koliko je i dozvoljenu bilo kom clanu na bilo kojem forumu. Lati se posla pa ispravi svaki svoj post, ostavi ih prazne niko ti ne brani.  Ima li zloupotrebe ili nema sam sam u mogucnosti da zakljucim. Ja to nikad nebi uradio, pogotovu kad se prica svodi na neslaganje oko izgleda a ne sadrzaja foruma. Koliko vidim na teme kojima je trebalo da se obezbijedi zaseban podforum ste u tolikoj mjeri odgovarali da je naprosto nastala guzva u dijelovima foruma gdje se one sada nalaze i jednostavno su postale nepregledne pa samim tim imate pravo da trazite da se otvori novi podforum? Nema sta da molis moderatora, on treba da radi i po pravilima i po onome sto ga odredjuje kao odgovorna  covjeka od znanja sa realnom percepcijom prema znacenju dobrog i loseg bilo da se radi o samim postovima ili njemu samom sto sam admin bi trebalo da uzme u obzir kad hoce nekog da postavi za moderatora. Ne sumnjam da se Vlado vodio ovim kad je bio u pitanju izbor tvog prijatelja. Na svim  nasim ( ozbiljnim, kakav ce biti ovaj, kao sto su fakultetski  ) forumima admin i mod se poznaju, ovo sto se izdesavalo samo dokazuje da to ima svojih razloga i u ovoj prici ako imamo sta Vladu da zamjerimo onda je to njegova sloboda i otvorenost da status moda da osobi koju u zivotu nije vidio.


"....Nema sta da molis moderatora, on treba da radi i po pravilima i po onome sto ga odredjuje kao odgovorna  covjeka ...."

ako si ovim mislio na logica...nisam ga pitala kao moderatora nego kao prijatelja da pobrise postove...


Nemam rijeci, vrtimo se u krug, lijepo je to sto ste vi prijatelji ali ajde ga pitaj da ucini nesto na svoju stetu kako bi tebi udovoljio. Ne radi se da su vasi postovi vrijedniji od ostalih - dobila si i ti obavjestenje zasto se tako postupilo. Bane mogao bi i ti da procitas to, mail sto ti ga je Vlado poslao! Djevojcice opet ti ponavljam nema razloga da  ti prijatelj ovako pomaze.  Moderator radi svoj posao ako ti je vec stalo da brises svoje postove mozes upravo na nacin kako i sam to mogu. Ko voli neka i izvoli, brisite sve sto mozete


Moderator je covjek  koji ispravlja nepravilne i neadekvatne postove. Nepravilne i neadekvatne mozete napraviti svi vi tako sto cete promijeniti svaki vas post u prazan i eto vam rjesenja ako vam je bas stalo da nemate ni jednog vaseg posta ovdje. I kakva potreba bilo koga vodi da bas mora izbrisati svaki svoj post sa foruma, jesu li to normalne i realne pobude ili nesto drugo. PONAVLJAM IMA SVAKO PRAVO  DA TO URADI, KOME JE TO INTERESANTNO. Meni je taj nacin izrazavanja bilo kakve potrebe smijesan, ako mi se ne svidja forum odem sa njega i to je to.


"Djevojcice opet ti ponavljam nema razloga da  ti prijatelj ovako pomaze.  Moderator radi svoj posao ako ti je vec stalo da brises svoje postove mozes upravo na nacin kako i sam to mogu. Ko voli neka i izvoli, brisite sve sto mozete "


sta tebe boli qrac kako meni prijatelj pomaze.... ja nisam bila u mogucnosti da tad pobrisem svoje...i stavite tacku na to....


Djevojcice opet mozes da pises a kad to mozes imas nacina i da izbrises, ovdje se na radi o tome da li mene boli ona stvar ili ne vase prijateljstvo gradite po svojim pravilima a forum ce funkcionisati po svojim. Jasno se zna sta su zaduzenja moderatora. Ono sto je tvoj prijatelj uradio nisu ta zaduzenja. I kad si vec voljna sponjinjati ku... nije ovo mjesto gdje cete ga vi nadizati ima nas koji su tu radi toga prije vas a kad mi to ne radimo necemo dozvoliti ni vama.




Nisam nikad iskazao zelju da budem moderator. Niti mislim da mi to treba. Bez obzira sto su to drugi izazvali svojim komentarima ( mr.zid ) zelim da se zahvalim Vladu na ukazanom povjerenju. Ovu temu ce imati vremena svi da procitaju poslije toga cu je sigurno urediti. Na predhodni post koji sam dobio i na pp mogu da odgovorim samo sa zaljenjem sto Vlado nije mogao da iskljuci emocije kad je postovao sa mr. Logic kojem je stalo do toga indentiteta  - citajte nicka nije mi bila namjera da miniram forum
logic says:samo hocu da nestanem sa forum i da se moje ime veze uz tu sramotu
  kao do imena i prezimena, jer Boze moj svi ce ga prepoznati sutra. Opet da se vratimo, prije Subote ili vec Nedelje, ne znam zato sto nisam prisustovao, nije mu prestavljalo sramotu. Odjednom se ona pojavi! Ne morate me uciti sta to znaci, mozete srednjoskolke.  Gospodjice Sugar - seceru nas, nije mi i nece biti nikad jasna potreba da se raspravlja sa djecom. Poput rasprave sa BatDjoletom i to mislim na raspravu kad se vec saznalo da se radi o djetetu . Ali sa druge strane razlozi i postupak brisanja postova od strane logica time su mi jasniji.

Pisite i brisite sta hocete ali samo sa odgovornoscu koja vam se moze dati, to kazem misleci na ovaj forum.





Tema ce biti uredjena prema mjerilima ovog foruma!!! Pitam se da li ona treba uopste da postoji a sa obzirom na moje, kako rekose uskraceno znanje o it tehnologijama i vjerujem sumnjom u sposobnost zakljucivanja, imacete vremena da uzivate u njoj. Zato uzivajte ako vam ovo pricinjava zadovoljstvo!??


Druze ka odrastes pozovi me da pricamo ko ljudi: Ti i Vlado mozete sa mno pricati samo kad mi vezete usta i onda se hvalite kako ne brisete postove. Ti se ne bi branio da te neko veze i tuce?
Ja hocu druze.



Ispravljat cu  i brisati ono sto nebi trbalo biti ovdje . Vjerujem da necu grijesiti i da vam puno necu ici na zivce ( barem vecini )jer znam da cu poduze  razmisliti  prije nego sto izbrisem
Kao sto rekoh i vjerujem sumnjom u moc zakljucivanja. Jbg da sam imalo pametniji u ovome bi prepoznao uvredu, ali sta da se radi, tako mi Bog udijeli
« Poslednja izmena: 12.12.2007. 18:43:43 Nikolaj »
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #62 poslato: 12.12.2007. 14:58:28 »
Ja mislim da je ova tema zrela za zakljucavanje!!!
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #63 poslato: 13.12.2007. 19:16:58 »
Ja vam rekoh saula ima jedno mjesec dana,imate tu stranicu pa sad saula nemoj da je presaulate i cuvajte je,a vi neprodje ni mjesec zakrvite,e pravoslavci nevalja vam to,vi bi samo da ratujete pa makar to bilo virtualno,pa nije internet livada pa da kazes,e dovde je moja medja a odavde tvoja,ali naucice te vi to akobogda jednog dana  ALLAHIMANET

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #64 poslato: 13.12.2007. 22:36:18 »
Ja vam rekoh saula ima jedno mjesec dana,imate tu stranicu pa sad saula nemoj da je presaulate i cuvajte je,a vi neprodje ni mjesec zakrvite,e pravoslavci nevalja vam to,vi bi samo da ratujete pa makar to bilo virtualno,pa nije internet livada pa da kazes,e dovde je moja medja a odavde tvoja,ali naucice te vi to akobogda jednog dana  ALLAHIMANET
a neka si se vala i ti javio,cisto da zadovoljimo ove evropske norme.
ucesce debila u javnom zivotu 1%.eto jos jednom hvala ti sto si ucinio ovaj sajt proevropskim.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #65 poslato: 15.12.2007. 16:55:26 »
necemo vise da se svadjamo.

Mir i samo mir.

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #66 poslato: 16.12.2007. 17:35:41 »
Logic otisao a mi dobili temu ;D ;D
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #67 poslato: 16.12.2007. 18:00:08 »
Logic otisao a mi dobili temu ;D ;D


a znao sam da ce tako i biti  8)
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #68 poslato: 16.12.2007. 21:16:42 »
Ma Vlado je kralj,ispostuje nas uvijek.I onda da onako zarko nismo trazili temu,on bi je prije otvorio
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #69 poslato: 16.12.2007. 22:58:06 »
Ma Vlado je kralj,ispostuje nas uvijek.I onda da onako zarko nismo trazili temu,on bi je prije otvorio
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže Coa

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 341
  • Ugled: +28/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #70 poslato: 17.12.2007. 03:00:26 »
Ova tema je sazrela za
« Poslednja izmena: 17.12.2007. 03:23:56 Coa »

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Logic is back ;)
« Odgovor #71 poslato: 17.12.2007. 08:09:36 »
u pravu si Coa...Aj Vlado reaguj ;) :zvizduk:
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!