Autor Tema: Poslednje sto ste pojeli,popili...  (Pročitano 36770 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Poslednje sto ste pojeli,popili...
« Odgovor #105 poslato: 17.07.2008. 11:22:29 »
zadnje što sam popio je skoro pa boca Smirnoffa sinoć  >:( jutros bi volio da sam govno izijo :'(

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Poslednje sto ste pojeli,popili...
« Odgovor #106 poslato: 17.07.2008. 19:57:59 »
zadnje što sam popio je skoro pa boca Smirnoffa sinoć  >:( jutros bi volio da sam govno izijo :'(


 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Зват ће мо те Зокс монти пајтон незнам кад сам се овако исмијао.
Већ смо ја и Ивке предлагали тему "Јутро после" или "Мамурлук из дна душе и главе која пуца" али смо установили да би нсе онда запоставиле друге теме на форуму.
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Poslednje sto ste pojeli,popili...
« Odgovor #107 poslato: 17.07.2008. 22:47:33 »
he he..pa zar nisam u pravu..ali dzaba kad pusta guzica zine za rakijom..jos mi Musa i Okac ''kupise Seitana''..e zato veceras sladoled kod nove radnje(extra je) i kuci..a Tina Ivanovic zabavlja Bilecane u 'Otelu..slucajno sam prolazio kad je pocela..opste odusevljenje..a kad je vesela Generacija 5 svirala odose sat vremena prije kraja ustanovivsi da nece svirat Splavove,Aspirin,Gacice,Brushaltere itd...uffff odlutah od teme..dakle zadnje sto sam pojeo je sladoled kod nove radnje :zvizduk:

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Poslednje sto ste pojeli,popili...
« Odgovor #108 poslato: 17.07.2008. 23:11:45 »
he he..pa zar nisam u pravu..ali dzaba kad pusta guzica zine za rakijom..jos mi Musa i Okac ''kupise Seitana''..e zato veceras sladoled kod nove radnje(extra je) i kuci..a Tina Ivanovic zabavlja Bilecane u 'Otelu..slucajno sam prolazio kad je pocela..opste odusevljenje..a kad je vesela Generacija 5 svirala odose sat vremena prije kraja ustanovivsi da nece svirat Splavove,Aspirin,Gacice,Brushaltere itd...uffff odlutah od teme..dakle zadnje sto sam pojeo je sladoled kod nove radnje :zvizduk:

Veso bio majstore što bi reko Vlado struka guzica i "loše" društvo je mnoge u neobran bostan okrenula(znajlu li ti kući s kim se družiš po gradu ;D ;D ;D) A za splavove, brushaltere, gaćice i aspirine (njih si zaboravio, nemoj molim te da ti se to dešava) suvišan je svaki komentar osim onog JADI NAŠI :udri: :udri: :udri: :guitar:

Dakle ne jedimo neobran bostan i nepijmo aspirine, a brushaltere i gaćice "meremo koji put i skinuti"!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am