Anketa

Sex upaljenog ili ugasenog svjetla?

UPALJENIM
4 (28.6%)
UGASENIM
10 (71.4%)

Ukupno glasova: 14

Anketa završena: 30.12.2007. 03:26:37

Autor Tema: SEX  (Pročitano 26252 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #15 poslato: 25.01.2008. 03:30:00 »
Ovu temu treba zamandalit ili osvjeziti malo,ja predlazema da uvedemo i pitanja, a ovi lokalni ginekolozi neka davaju odgovore.

Više mi je tipova na zurci reklo da ako jedem bombone (ecstasy) ne mogu da zatrudnim, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna i moram na abortus. Da li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta za toliko njih?

Ja dobijam ovakva pitanja,ali ja veze nemam o ovome pa vama prosledjujem!

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #16 poslato: 25.01.2008. 14:44:45 »
Više mi je tipova na zurci reklo da ako jedem bombone (ecstasy) ne mogu da zatrudnim, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna i moram na abortus. Da li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta za toliko njih?


Ovo sam ja vec citao kao pitanja koja tinejdzeri salju u novine...Posle cu ovdje sve da postavim ako nadjem!
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #17 poslato: 25.01.2008. 14:47:20 »

* Moze li ginekolog kod pregleda saznati da redovno mastrubiram?

* Hoce li moji roditelji shvatiti da vise nisam devica?

* Da li je istina da masturbacija izaziva neplodnost?

* Prijateljica mi je rekla da ako se istusiram nakon seksa necu ostati trudna. Da li je to sigurno?

* Imam 13 godina i nedavno sam spavala sa rodjakom u istoj sobi (na odvojenim krevetima). Mogu li od toga zatrudneti?

* Vise mi je tipova na zurci reklo da ako jedem bombone (ecstasy) ne mogu zatrudneti, pa sam dala da svrsavaju u mene. Sada sam trudna i moram na abortus. Da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta za toliko njih?

* Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanela da sam je gurnula prejako i malo sam krvarila. Da li je to bio moj prvi seks?

* Da li mogu zatrudneti ako se kupam sa malim bratom u kadi?

* Cula sam neke cure iz 8. razreda spominju rec peting, pa me zanima sta je to i da li se moze izleziti. Hvala.

* Imam redovan seks sa deckom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvecao a menstruacija mi kasni cetiri meseca. Da li bi to moglo znaciti da sam trudna?

* Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pusim *****. Da li sam homoseksualac? [ priznaj zujo ovo si to poslo ]

* Star sam 15 i po godina i imam vec neko vreme devojku. J*bali se jos nismo, ali to nije problem. Imam starijeg brata, ima 21 godinu, koji mi je pokazao kako se drka. Tada sam bio star 12 godina. Sada svaki dan skupa drkamo, pa pusimo jedan drugom. A brat bi voleo i j*bati se samnom, ali meni je to gadno i radije bi se sa curom j*bao. Je li to pogresno sto radimo? Zbog toga jos ne znaci da sam p*der, ili? Hoce li me cura ubiti ako joj kazem? Hvala!

* Spavala sam s deckovim bratom, da li se to smatra varanjem?

* Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s de,,kom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?

* Ja i prijateljica smo se juce mazile i ljubile sa dva decka na krevetu. Danas ceo dan imamo "vetrove". Da li smo trudne? Odgovor: Mozda ste se samo najele pasulja...

* Samozadovoljavala sam se s Barbikom tokom cega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"... sta da radim? Molim vas, ne saljite me ginekologu!

* Imam 16 godina i imam decka s kojim imam intimne odnose. Muci me sto on voli da mi gura grlic boce tamo dole. Moje pitanje je da li mi je decko alkoholicar.

* Uvek kada se tusiram okrenem tus prema sebi i to mi jako godi, da li sam normalna? Odgovor: A kako bi se drugacije mogla tusirati?

* Neki dan sam usao kod roditelja u sobu i oni su jako stenjali, da li su normalni?

* Primietila sam da na reklamama za uloske uvek bude neka plava tecnost, a meni curi crveno... Jesam li normalna?

* Imam 13 godina i postacu tata. Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca skole i u mene su se zaljubile sve osmasice. Pomozite!

 :-\  :-\  :-\  :-\  :-\
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #18 poslato: 29.01.2008. 17:25:45 »
jebite se ljudi bili veseli,bolje nego da pijete drogu!izinjavam se zbog prve rijeci. :o
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #19 poslato: 18.02.2008. 13:40:06 »
-kome treba doktor? ;D

Seks dobar za cirkulaciju, kožu, umanjuje bol...

Seks je dobar za srce i cirkulaciju. Srce tokom seksa ubrzava ritam i sa 70 otkucaja u minutu penje se do 150 otkucaja. To je odličan trening za srce. Ako upražnjavate seks tri puta nedeljno, rizik od srčnog udara smanjujete za 50 odsto.

Dok traje seksualni odnos, žensko telo udvostručuje proizvodnju estrogena, što za rezultat ima povećani sjaj kose i mekšu kožu. Znojenje tokom seksa čisti pore što našu kožu čini sjajnijom i smanjuje rizik od nastanka dermatitisa.

Seks umanjuje bol čak i do deset puta bolje nego neki analgetici. Neposredno pre orgazma nivo hormona oksitocina raste pet puta što dovodi do velikog oslobađanja endorfina. On umiruje bol kao što je glavobolja, artritis, a za razliku od tableta, endorfin ne izaziva kontraindikacije.

Estrogen kod žena štiti srce, a dugoročno štiti i od Alchajmera i osteoporoze.

Seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Seks omogućava i bolju kontrolu bešike.

Prije su se ljudi stalno ebli i naravno dugo zivjeli.Po selima je bilo po 10 djece od jednog covjeka.To dovoljno govori koliko su se ebli. :)

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #20 poslato: 21.02.2008. 16:17:32 »
nikakve prevare niti udvaranja i ulizivanja tudjim i zauzetim djevojkama nije dozvoljeno. samo parove podrzavam, a kradju djevojaka i slicno osudjujem najstrozijom kaznom. pocinioce kaznjavao bih bicovanjem, znaju oni koji su radili slicno da ih stize soon boyija kazna. Dakle sex samo za parove, golubove

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #21 poslato: 23.02.2008. 18:59:25 »
svjedoci smo da golubice vole sa strane da se kljucaju,a to vjesto kriju.treba ih skenirati..
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #22 poslato: 24.02.2008. 20:37:02 »
nikakve prevare niti udvaranja i ulizivanja tudjim i zauzetim djevojkama nije dozvoljeno. samo parove podrzavam, a kradju djevojaka i slicno osudjujem najstrozijom kaznom. pocinioce kaznjavao bih bicovanjem, znaju oni koji su radili slicno da ih stize soon boyija kazna. Dakle sex samo za parove, golubove
patrijahalno ,nema sta!!!
i ako se nekom drugaru svidja neka djevojka ,nemojte slucajno nista pokusavati ,neka mu neko drugi obljubi simpatiju ,sve radi dobrih drugarskih odnosa!!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #23 poslato: 25.02.2008. 22:48:42 »
 ;D
« Poslednja izmena: 10.03.2009. 01:45:20 ekser »

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #24 poslato: 25.02.2008. 22:55:07 »
Kakva su ovo prozivanja  ;D  ;D  ;D

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #25 poslato: 25.02.2008. 22:56:36 »
Kakva su ovo prozivanja  ;D  ;D  ;D
usually
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #26 poslato: 26.02.2008. 12:13:37 »
THAT'S RIGHT

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #27 poslato: 26.02.2008. 13:20:10 »
 ;D ;D ;D ;D ;D
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #28 poslato: 26.02.2008. 13:26:09 »
predlozio bih pojedincima detektivsku agenciju koja se bavi pracenjem i otkrivanjem preljuba,ne kosta mnogo. 8)
a mozda i neku gataru,ocigledno nista nevide..
« Poslednja izmena: 25.07.2008. 15:49:54 vladix_vlado »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: SEX
« Odgovor #29 poslato: 26.02.2008. 19:27:30 »
Ma sta hocete da kazete, da se necija mala kljuca? Ne bajte na postenu đevojku  ;)