Autor Tema: SRBI KAO NAROD  (Pročitano 25547 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VAKI

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 23
  • Ugled: +3/-3
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #30 poslato: 14.01.2008. 13:18:34 »
Ma pustite ga ljudi, nema on mozga za ništa kompleksnije, osunećeni nisi cool  ;D.
E  hadžibeg , srećna ti nova PRAVOSLAVNA i HEDŽREJSKA godina. Dabogda ti svaka preko 60-te dala.

 

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #31 poslato: 14.01.2008. 13:19:33 »
Đe si hadžibeg jebo ga, nemoj tako, ima ovdje curica na forumu, ne možeš tako pričati, a ja znam da u tebi kipi  srpska narav, samo si dao malo u kontru.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #32 poslato: 14.01.2008. 18:15:21 »
Nemoj bolan Hadzi banalizovat' temu! Sta se odma primas? A bas si fino i ozbiljno zapoceo a sad sve pokvari. Nemoj bolan, ne pristaje to Tebi.
Uzgred, Bilecanke se sada pale na intelekt, tako da s tim forama "Mala vidi ga sto je lijep, aj ga malo pomazi!" ne bi bas prosperiro. Mozda u Trebinju ili u Gacku.

ti znas da smo mi balije obdareni bogu fala fino,i veliki,i debeli a uz to osuneceni,cuna bez sesira,mozes zamisliti samo kad bi vlahinje vidjele takve cune,glavic suh ko barut,a uz to se cakli kao da je zlatan,ne bih ih pustale kuko ti,nebi picke vidjeli do Savina dana

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #33 poslato: 14.01.2008. 18:24:26 »
Đe si hadžibeg jebo ga, nemoj tako, ima ovdje curica na forumu, ne možeš tako pričati, a ja znam da u tebi kipi  srpska narav, samo si dao malo u kontru.
:D :D
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže cicerona

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #34 poslato: 22.02.2008. 15:24:54 »
Nemoj se ti Hadzibeze istresati na Srbe, kriv ti je dedo ili neki dalji predak sto se poturcio,pa ti sad imas krizu identiteta a i ponos ti je obogaljen.
A i ne moze svako biti Srbin to znaju najbolje tvoji preci koji su se poturcili iz straha ili iz zablude.

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #35 poslato: 18.03.2008. 17:56:09 »
Ovaj Hadžibeg ima grdih problema različite prirode, ali je u suštini kontraš i ovo mu dođe k'o kec na desetku jer zna da će na ovom forumu na takve teme uvijek dobiti kontru. Besmisleno se sa njim prepucavati jer čovjek ni sam ne vjeruje u ono što govori.
Ne znam samo kako može da poziva na intelektualnu prepisku, kad nije u stanju da pokaže elementarnu pismenost niti su mu jasni pojmovi oko kojih gradi svu ovu polemiku. A tek da se osjeti kompetentnim da dijeli licence za načitanost, piša se na nečije diplome...

Van mreže milidragovic

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 231
  • Ugled: +5/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #36 poslato: 01.04.2008. 15:25:41 »
Umorih se čitajuću ove mudrosti, sve me znoj obli od "bratske" ljubavi "kostitutivnih" i onih drugih, ali sve se svodi na to da Srbi jesu narod (i vakav i nakav), i da su "došli" ČUJ DOŠLI (pa ko nije DOŠO taj i nije ovde) odnekle i terorišu VAS AMEBE koje ste tu od pre 18 EONA "ISTO DOŠLI" pa tup u Bileću!!! Mudri moj i plemeniti hadžibegu a odakle su Bošnjaci došli? Iz Bošnjakije, iz Muslimanije, evo nisam pametan prosvetli me!?

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #37 poslato: 18.05.2009. 07:09:58 »
Ohhhoooo,merhaba zundelji,sta se radi,kako ide,rekoh samo da se javim,da prozborimo koju pametnu,pa taman se posvadjali,

Uzdravlju bili zundelji

Van mreže HERC_86

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +1/-4
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #38 poslato: 18.05.2009. 16:48:41 »
Znas li ti uopste svoje potomstvo,pretke, recimo ja o svojoj porodici znam sve.I od koga smo nastali i kad itd.To isto tebi preporucujem , pocni prvo kako ti se zvao djed, pradjed, cukundjed itd. , ako ne dodjes do kraja ti si vrlo nesrecan covjek, i nemas pravo da raspravljas o drugim nacijama.Vidim da nemas pojma o istoriji i da si budala na kvadrat.p.s.kad dodjes do svog prvog pretka od koga ti je porodica nastala molim te javi nam kako se zvao http://www.youtube.com/watch?v=6ndERAFiODE&feature=related
« Poslednja izmena: 18.05.2009. 22:58:43 .:VLADIX:. »

Van mreže mrgud

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 94
  • Ugled: +39/-5
    • Pogledaj profil
« Poslednja izmena: 19.05.2009. 15:14:51 mrgud »

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #40 poslato: 24.05.2009. 14:16:08 »


SUSRET

    Tako jednom pošao neki čovjek na posao, pa usput sreo drugog čovjeka koji se, pošto je kupio veknu poljskog hljeba, vraćao svojoj kući.

    To bi, u stvari, bilo sve.
Doprinos besmislenoj raspravi.

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #41 poslato: 24.05.2009. 14:31:38 »
Kad vidim čoveka imam, želju da ga mlatnem po njušci. Pravo je zadovoljstvo udarati čoveka po njušci!

Sedim u svojoj sobi i ništa ne radim.

Kao ono, neko mi došao u goste, lupa mi na vrata. Ja kažem: “Slobodno!” On ulazi i kaže: Dobar dan! Baš dobro da sam vas zatekao kod kuće!”! A ja njega –dum po njušci, i još pride čizmom između nogu. Moj gost pada, previjajući se od strašnog bola. A ja njega-štilkom, pa u oči!. Navodno, šta ima da skita. Kad ga niko nije zvao!

Ili, na primer, ovako nešto. Nudim gostu šoljicu šalja. Gost prihvata, sede za sto, pije čaj i nešto priča. Ja se pravim da ga slušam s velikim interesovanjem, klimam glavom, uzdišem, bečim oči kao da se čudim i smejem se. Polaskan mojom pažnjom, gost se sve više i više uživljava.

Ja mirno nalivam punu šoljicu ključale vode i bacam je gostu u njušku. Gost skače i hvata se za lice. A ja mu kažem: “ U mojoj duši nema više milosti. Marš napolje!” I Izbacujem ga napolje.

D.I. Harms 1939-1940.

Van mreže hugo chaves

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 149
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #42 poslato: 24.05.2009. 14:35:46 »
NEUSPELA PREDSTAVA

Vodvilj

Na pozornicu izlazi Petrakov-Gorbunov, hoce nešto da kaže, ali štucne. Pocinje da povraca. Izlazi.

Dolazi Pritikin.

PRITIKIN: Uvaženi Petrkov-Gorbunov trebalo je da vam saopšti... (Povraca i istrcava.)

Dolazi Makarov.

MAKAROV: Jegor... (Makarov povraca. Istrcava.)

Dolazi Serpuhov.

SERPUHOV: Da ne bi bilo... (Povraca i istrcava.)

Dolzi Kurova.

KLUROVA: Htela bih... (Povraca i istrcava.)

Dolazi jedna mala devojcica.

MALA DEVOJÈICA: Tata me je zamolio da vam svima prenesem da se pozorište zatvara. Svima nam se povraca.

(Zavesa.)

1934.

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: SRBI KAO NAROD
« Odgovor #43 poslato: 24.05.2009. 15:42:53 »
kao što se vidi srbi kao narod nemaju ništa od navedenih organa,u to ime prilažem sliku tipičnog Homo Srbikusa
    * Krvožedni sistem: protok krvi od usta ka crijevima
    * Probavni siatem: probava hrane buragom,kapurom i listavcem
    * Endokrini sistem: prenošenje informacija tijelom pomoću trač hormona
    * Odbrambeni sistem: odbrana tijela protiv uzročnika bolesti pregasivanjem kod hodže motkom,nožem i vatrenim oružjem
    * Limfni sistem: građa koja uključuje protok limfe između tkiva i krvnih žila dok ne dođe Rašo Arkan da ti naplati protok/Ua Arči,živio Savo Voda/
    * Mišićni sistem: pokretanje tijela mišićima/daleko bilo,jedino ako se baš mora/
    * Živčani sistem: kupljenje, prijenos i obrada podataka pomoću mozga i živaca/a a jok ja/
    * Sistem za razmnožavanje: organi za razmnožavanje/u prosjeku najveći u Evropi jeeeee/
    * Disajni sistem: organi za udisanje nikotina,tetrahidrokanabinola  kad kad tigar ljepila i vazduha ako se baš mora/pluća/
    * Mokraćni sistem: bubrezi i slični organi koje služe za proizvodnju i odbacivanje mokraćevine i odbijanje pendrekom.
    *Jedino što je kod par Homo Srbikusa pronađeno po 70 feninga za kafu kod Srđana
    * Ako Srbin ima rogove na glavi onda postoji opravdana sumnja da  je stoka.
« Poslednja izmena: 25.05.2009. 09:41:54 dead »