Omladinski forum > Na fakultetu...

Privatni smjestaj vs studentski dom

(1/6) > >>

Jelena:
Gdje zivite dok studirate/dok ste studirali?
Privatni smjestaj...studentski dom(koji)....kod rodbine...ili...
Prednosti i mane jednog i drugog....
Podjelite vase misljenje,iskustva....cimeri/ke...

Mare:
Jos uvijek nigdje...
Napisacu iduce god.kad odem na fax! ;)

kuksi:
Ako mislis da studiras i da studiranje bude kvalitetno, zanimljivo onda obavezno moras da vidis i okusas zivot u studentskom domu. To je jedan period u zivotu koji se nikad ne zaboravlja, al stvarno, pogoto ako imas dobru ekipu sa kojom zivis

Jelena:
Slazem se Kuksi...meni evo peta godina u Studenjaku,i ne bih ga mjenala ni za kakav stan.....Iskustvo za citav zivot,mnosto ljudi koje sam upoznala i sa kojima sam se sprijateljila,15 cimerki sam promjenila,i svima bih preporucila da zive u domu.....Znam da mnogi nece u dom a kao razloge navode te mala soba,buka,dobiju cimerke koje ne poznaju,zale se na wc-u domovima gdje su zajednicki...i mnogo drugih razloga...ali ja sam srecna sto zivim u domu...Na Studenjak ce me uvjek posjecati lijepe stvari,mnogi ljudi,zurke,pijanstva,cuvene "klupice" u Studenjaku,menza,citaonica i mnogo drugih stvari...naravno tu sam prije 4 god upoznala decka sa kojim sam jos uvjek  :love4:
Mozda jesam subjektivna ali bih svima preporucila domski zivot!

Jelena:

--- Citat: Mare  18.12.2007. 15:39:54 ---Jos uvijek nigdje...
Napisacu iduce god.kad odem na fax! ;)

--- Kraj citata ---

U dom,Mare,ako ne mognes prve godine,posto brucosa malo dobije dom,onda odmah sledece...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju