Autor Tema: Dodik na HRT  (Pročitano 10911 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Dodik na HRT
« poslato: 18.12.2007. 22:33:07 »
[youtube]http://youtube.com/watch?v=kDvoJRgHrKM[/youtube]

-komentar

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #1 poslato: 19.12.2007. 02:13:03 »
E sad fali samo jos SANDROV komentar tipa <jos jedna pobjeda>
ovaj novinar ga je doveo do ludila.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #2 poslato: 22.12.2007. 00:43:36 »
Nisam primjetio da ga je doveo do ludila. jel gresim?

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #3 poslato: 22.12.2007. 01:04:11 »
Nisam primjetio da ga je doveo do ludila. jel gresim?
pa grijesis,koliko se ja sjecam Dodik je napustio emisiju prije vremena.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #4 poslato: 22.12.2007. 01:15:22 »
e ja sam pogledao ovaj snimak od 10 min
koliko ima djelova?

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #5 poslato: 22.12.2007. 01:20:51 »
ma kakav ova snimak,to je emisija koja traje 85 min. to si trebao pogledati na hrt-u kad je bilo,a ne sad da trazis po netu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #6 poslato: 22.12.2007. 01:28:49 »
taman sam trebo da gledam u tv 85 minuta :'( a sto onda postavise ovaj isjecak?
Samo ovaj mi se novinar nije svidio i ako je napustio i neka je. upada mu u rijec i provocira i ovih 10 min. Ne opravdavam dodika ako je planuo trebao je ostati smiren pa nek novinar ludi....

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #7 poslato: 22.12.2007. 01:40:35 »
ovaj snimak dava potpuno laznu sliku emisije,Dodik se ponasao kad ju dosao u emisiju u fazonu ko sam ti ja sam ti,mada ni poslije nije bio bolji jer je poslije bio kao seljak,ne moze se u emisije provokativnog tipa doci i rec samo dobarvece i sjest i blejat,pa ovaj novinar se za ovo pripremao bar dva mjeseca, a lola banula,izuo se i misli to su debilni srbi.ne smije ga niko provocirati,ja cu po svom malo seljackog humora,malo sile i to je to.....

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #8 poslato: 29.12.2007. 11:39:10 »
ovaj snimak dava potpuno laznu sliku emisije,Dodik se ponasao kad ju dosao u emisiju u fazonu ko sam ti ja sam ti,mada ni poslije nije bio bolji jer je poslije bio kao seljak,ne moze se u emisije provokativnog tipa doci i rec samo dobarvece i sjest i blejat,pa ovaj novinar se za ovo pripremao bar dva mjeseca, a lola banula,izuo se i misli to su debilni srbi.ne smije ga niko provocirati,ja cu po svom malo seljackog humora,malo sile i to je to.....
U potpunosti se slazem sa explorerom,znaci imao je izleta bruku,pa sa onim kako li se zove Salih ili Salid Hamidzic,pa ona nakraju ono rukovanje...

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #9 poslato: 01.01.2008. 10:10:12 »
Kada je ovo bilo.Kako se covjek zbunio,nije mu dao da dodje do rijeci.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #10 poslato: 02.01.2008. 05:36:43 »
E vala red je da i ja koju kazem o ovome vasem presjedniku,mogu vam reci da je to jedna velika ljudina,onako krsan,imaga,nego ga jebe to sto dobro pjeva,sluso sam ga,napili smo se slusajuci ga,jebo Halida,pogrjesio covjek profesiju,staces.
Pa bolan kako vas nije sramota da kazete da vam je to presjednik,ta sirovina,pa on nebi ni portir mogao biti na bilecanci,a kamoli da bi viljuskar mogo voziti na kovnici da su to neka sretna vremena,pa zar nije tako,hajde sad priznajte svi da vam je presjednik jedna sirovina,pa on nebi ni u Bilecu mogo uci bez pasosa,takve ko on je Popaj zaustavljo i rampu im stavljo u Podosoju,kaze da se malo iskoluju prije nego sljegnu u grad,e jada vasih smjesni ste

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #11 poslato: 02.01.2008. 15:18:17 »
E vala red je da i ja koju kazem o ovome vasem presjedniku,mogu vam reci da je to jedna velika ljudina,onako krsan,imaga,nego ga jebe to sto dobro pjeva,sluso sam ga,napili smo se slusajuci ga,jebo Halida,pogrjesio covjek profesiju,staces.
Pa bolan kako vas nije sramota da kazete da vam je to presjednik,ta sirovina,pa on nebi ni portir mogao biti na bilecanci,a kamoli da bi viljuskar mogo voziti na kovnici da su to neka sretna vremena,pa zar nije tako,hajde sad priznajte svi da vam je presjednik jedna sirovina,pa on nebi ni u Bilecu mogo uci bez pasosa,takve ko on je Popaj zaustavljo i rampu im stavljo u Podosoju,kaze da se malo iskoluju prije nego sljegnu u grad,e jada vasih smjesni ste
Slazem se i ja sa nekim stvarima,al sta ces,kakav je takav je..., boljeg nema u BiH bar trenutno,kod muslica i ustasa su gori politicari,imaju vece rupe...Muslici (ovi nasi,tj. Srbi Islamske vjeroispovjesti) probaju neku svoju drzavu da naprave od BiH,a jos im kandilo u kuci stoji.....pa bar oni ne mogu nikome reci "smjesni ste"

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #12 poslato: 04.01.2008. 01:05:03 »
Ma Dodik je Bog
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #13 poslato: 06.01.2008. 18:01:27 »
E vala red je da i ja koju kazem o ovome vasem presjedniku,mogu vam reci da je to jedna velika ljudina,onako krsan,imaga,nego ga jebe to sto dobro pjeva,sluso sam ga,napili smo se slusajuci ga,jebo Halida,pogrjesio covjek profesiju,staces.
Pa bolan kako vas nije sramota da kazete da vam je to presjednik,ta sirovina,pa on nebi ni portir mogao biti na bilecanci,a kamoli da bi viljuskar mogo voziti na kovnici da su to neka sretna vremena,pa zar nije tako,hajde sad priznajte svi da vam je presjednik jedna sirovina,pa on nebi ni u Bilecu mogo uci bez pasosa,takve ko on je Popaj zaustavljo i rampu im stavljo u Podosoju,kaze da se malo iskoluju prije nego sljegnu u grad,e jada vasih smjesni ste

On je predobar za nas i nije nas stid da kazemo da nam je to premijer.Za sada toliko.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #14 poslato: 07.01.2008. 03:50:05 »
On je predobar za nas i nije nas stid da kazemo da nam je to premijer.Za sada toliko


Pa bolan dokle ce te vi eto da kazem da ste srbi iako vas smatram Hercegovcima nositi caktar

Pa bolan ima vas pametnih i obrazovanih ljudi,steta je da svi nosite caktar iza nekoga ko bi trebao biti zadnji u stadu,a vi Dodik i samo Dodik

Pa eto reci ti meni konkretno sta je to on ucinio za tebe i tvoju familiju da bolje zivite

Kakav je to inat kod vas pa da kazete travu cemo jesti ali neka on samo nastavi da laje na Bosnjake

Pa bolan nebio zar nevidis da je taj covjek sirovina on nemoze ni stado ovaca cuvati a da neizgubi koju

Slusaj decko,mene boli ova moja cuna osunecena ko vam je presjednik jer ja licno zivim u inostranstvu,ali bolan ako si imalo pametan nemoj ici ko milava za cobanom iako vidis da nije upravu,imaj ponekad i svoje ja

Meni licno da mi je on presjednik bilo bi me stid,jer da mi je iz oka ispao ako nevalja onda nevalja,ako je seljak seljak je,pa za njega su Vranjstani svjet izmislili

Pa zar nevidis da se njegova politika zasniva samo da laje na ove i one,i sad si ti tolika ovca da bi se svadjao samnom iako me neznas zbog toga sto si ti nedje gledo dnevnik i Dodika na njemu i kaze on bice ovo treba ono i ti ko tele za njim

Pa jadan sta tebe boli kurac jeli ti na kovnici direktor,vlah,balija ili eskim ako ima posla i ako tebi plata legne na vrijeme,ali ti nisi ni svjestan da plate sada nema,pokucaj ko Dodika mozda ti je da,pa on nije ni marku ulozio u Bilecu otkako je na vlasti,vi ste za njega neznam kako da se izrazim ali vi ste svi za vaseg presjednika jedno veliko NISTA

Nadam se ako si ti sirovina ti ko i Dodik da medju vama ima i pametnih ljudi i da imaju svoje oci,ja kao Hercegovac Musliman ipak bi zelio bez obzira na sve sto je bilo ipak odrastate u nekoj zdravoj okolini i atmosferi,da barem imate neke normalne uslove za zivot,gdje vam nece svaki dan pricati kako ste vi najbolji a svi ostali biva zele vam zlo

Vama niko druze bane nezeli zlo,vi ste najveci dusmani sami sebi i zbog toga ste tu gdje i jeste,i tako vam je kako vam je

I vi ste puno bolesna nacija i sto prije ozdravite bolje i vama a i nama sa vama

Sretan vam Bozic