Autor Tema: Dodik na HRT  (Pročitano 10905 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #15 poslato: 07.01.2008. 06:48:28 »
E,hvala za Bozic, ne slazem se nija da je Dodik dobar,al nema trenutno boljeg,a sto se tice sta bi nama njbolje bilo to je sigurno jedno REFERENDUM za samostalnu R.S. mi bolesni kuku nama,ne znam zasta bi se vi za nas sjekirali,vama je frka ako se mi odvojimo trazice i Hrvati pa kuku vama ostaste bez teritorije, a vi ste zdrava nacija Dzihad i ostalo....
I jos da te pitam,ti si rece u inostranstvu?! od kada?

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #16 poslato: 14.01.2008. 19:37:07 »
A jesu u federaciji vaši predsjednici bolji, ajde ne kenjaj svega ti, svi su isti. Da su vaši toliko dobri ne bi tamo pola federacije krepavalo od gladi, isto je ko kod nas, možda i gore.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #17 poslato: 07.07.2008. 15:40:43 »
On je predobar za nas i nije nas stid da kazemo da nam je to premijer.Za sada toliko


Pa bolan dokle ce te vi eto da kazem da ste srbi iako vas smatram Hercegovcima nositi caktar

Pa bolan ima vas pametnih i obrazovanih ljudi,steta je da svi nosite caktar iza nekoga ko bi trebao biti zadnji u stadu,a vi Dodik i samo Dodik

Pa eto reci ti meni konkretno sta je to on ucinio za tebe i tvoju familiju da bolje zivite

Kakav je to inat kod vas pa da kazete travu cemo jesti ali neka on samo nastavi da laje na Bosnjake

Pa bolan nebio zar nevidis da je taj covjek sirovina on nemoze ni stado ovaca cuvati a da neizgubi koju

Slusaj decko,mene boli ova moja cuna osunecena ko vam je presjednik jer ja licno zivim u inostranstvu,ali bolan ako si imalo pametan nemoj ici ko milava za cobanom iako vidis da nije upravu,imaj ponekad i svoje ja

Meni licno da mi je on presjednik bilo bi me stid,jer da mi je iz oka ispao ako nevalja onda nevalja,ako je seljak seljak je,pa za njega su Vranjstani svjet izmislili

Pa zar nevidis da se njegova politika zasniva samo da laje na ove i one,i sad si ti tolika ovca da bi se svadjao samnom iako me neznas zbog toga sto si ti nedje gledo dnevnik i Dodika na njemu i kaze on bice ovo treba ono i ti ko tele za njim

Pa jadan sta tebe boli kurac jeli ti na kovnici direktor,vlah,balija ili eskim ako ima posla i ako tebi plata legne na vrijeme,ali ti nisi ni svjestan da plate sada nema,pokucaj ko Dodika mozda ti je da,pa on nije ni marku ulozio u Bilecu otkako je na vlasti,vi ste za njega neznam kako da se izrazim ali vi ste svi za vaseg presjednika jedno veliko NISTA

Nadam se ako si ti sirovina ti ko i Dodik da medju vama ima i pametnih ljudi i da imaju svoje oci,ja kao Hercegovac Musliman ipak bi zelio bez obzira na sve sto je bilo ipak odrastate u nekoj zdravoj okolini i atmosferi,da barem imate neke normalne uslove za zivot,gdje vam nece svaki dan pricati kako ste vi najbolji a svi ostali biva zele vam zlo

Vama niko druze bane nezeli zlo,vi ste najveci dusmani sami sebi i zbog toga ste tu gdje i jeste,i tako vam je kako vam je

I vi ste puno bolesna nacija i sto prije ozdravite bolje i vama a i nama sa vama

Sretan vam Bozic






cim ti i lagumdzija mislite tako odmah mi je jasno da je covjek u pravu, ako sam do sad i sumnjo. M. DODIK NAS LIDER
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #18 poslato: 07.07.2008. 17:48:11 »
On je predobar za nas i nije nas stid da kazemo da nam je to premijer.Za sada toliko


Pa bolan dokle ce te vi eto da kazem da ste srbi iako vas smatram Hercegovcima nositi caktar

Pa bolan ima vas pametnih i obrazovanih ljudi,steta je da svi nosite caktar iza nekoga ko bi trebao biti zadnji u stadu,a vi Dodik i samo Dodik

Pa eto reci ti meni konkretno sta je to on ucinio za tebe i tvoju familiju da bolje zivite

Kakav je to inat kod vas pa da kazete travu cemo jesti ali neka on samo nastavi da laje na Bosnjake

Pa bolan nebio zar nevidis da je taj covjek sirovina on nemoze ni stado ovaca cuvati a da neizgubi koju

Slusaj decko,mene boli ova moja cuna osunecena ko vam je presjednik jer ja licno zivim u inostranstvu,ali bolan ako si imalo pametan nemoj ici ko milava za cobanom iako vidis da nije upravu,imaj ponekad i svoje ja

Meni licno da mi je on presjednik bilo bi me stid,jer da mi je iz oka ispao ako nevalja onda nevalja,ako je seljak seljak je,pa za njega su Vranjstani svjet izmislili

Pa zar nevidis da se njegova politika zasniva samo da laje na ove i one,i sad si ti tolika ovca da bi se svadjao samnom iako me neznas zbog toga sto si ti nedje gledo dnevnik i Dodika na njemu i kaze on bice ovo treba ono i ti ko tele za njim

Pa jadan sta tebe boli kurac jeli ti na kovnici direktor,vlah,balija ili eskim ako ima posla i ako tebi plata legne na vrijeme,ali ti nisi ni svjestan da plate sada nema,pokucaj ko Dodika mozda ti je da,pa on nije ni marku ulozio u Bilecu otkako je na vlasti,vi ste za njega neznam kako da se izrazim ali vi ste svi za vaseg presjednika jedno veliko NISTA

Nadam se ako si ti sirovina ti ko i Dodik da medju vama ima i pametnih ljudi i da imaju svoje oci,ja kao Hercegovac Musliman ipak bi zelio bez obzira na sve sto je bilo ipak odrastate u nekoj zdravoj okolini i atmosferi,da barem imate neke normalne uslove za zivot,gdje vam nece svaki dan pricati kako ste vi najbolji a svi ostali biva zele vam zlo

Vama niko druze bane nezeli zlo,vi ste najveci dusmani sami sebi i zbog toga ste tu gdje i jeste,i tako vam je kako vam je

I vi ste puno bolesna nacija i sto prije ozdravite bolje i vama a i nama sa vama

Sretan vam Bozic


Gospodine hadzibeg vi ste skroz skrenuli sa pameti toliko mrzite srpski narod....A i mene koji sam se uvijek trudio da budem tolerantan prema vama sada ste me stvarno razocarali.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #19 poslato: 07.07.2008. 18:14:42 »
Ovo je extra, Dodik je dobro rekao dok imamo silajdzica i ovakve slicne jasno vidimo sta nam misle. Sto ih vise ima sve su jasniji, pa tako znamo sta nam je cinit da se ne dese neke stvari......
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Dodik na HRT
« Odgovor #20 poslato: 07.07.2008. 18:25:50 »
On je predobar za nas i nije nas stid da kazemo da nam je to premijer.Za sada toliko


Pa bolan dokle ce te vi eto da kazem da ste srbi iako vas smatram Hercegovcima nositi caktar

Pa bolan ima vas pametnih i obrazovanih ljudi,steta je da svi nosite caktar iza nekoga ko bi trebao biti zadnji u stadu,a vi Dodik i samo Dodik

Pa eto reci ti meni konkretno sta je to on ucinio za tebe i tvoju familiju da bolje zivite

Kakav je to inat kod vas pa da kazete travu cemo jesti ali neka on samo nastavi da laje na Bosnjake

Pa bolan nebio zar nevidis da je taj covjek sirovina on nemoze ni stado ovaca cuvati a da neizgubi koju

Slusaj decko,mene boli ova moja cuna osunecena ko vam je presjednik jer ja licno zivim u inostranstvu,ali bolan ako si imalo pametan nemoj ici ko milava za cobanom iako vidis da nije upravu,imaj ponekad i svoje ja

Meni licno da mi je on presjednik bilo bi me stid,jer da mi je iz oka ispao ako nevalja onda nevalja,ako je seljak seljak je,pa za njega su Vranjstani svjet izmislili

Pa zar nevidis da se njegova politika zasniva samo da laje na ove i one,i sad si ti tolika ovca da bi se svadjao samnom iako me neznas zbog toga sto si ti nedje gledo dnevnik i Dodika na njemu i kaze on bice ovo treba ono i ti ko tele za njim

Pa jadan sta tebe boli kurac jeli ti na kovnici direktor,vlah,balija ili eskim ako ima posla i ako tebi plata legne na vrijeme,ali ti nisi ni svjestan da plate sada nema,pokucaj ko Dodika mozda ti je da,pa on nije ni marku ulozio u Bilecu otkako je na vlasti,vi ste za njega neznam kako da se izrazim ali vi ste svi za vaseg presjednika jedno veliko NISTA

Nadam se ako si ti sirovina ti ko i Dodik da medju vama ima i pametnih ljudi i da imaju svoje oci,ja kao Hercegovac Musliman ipak bi zelio bez obzira na sve sto je bilo ipak odrastate u nekoj zdravoj okolini i atmosferi,da barem imate neke normalne uslove za zivot,gdje vam nece svaki dan pricati kako ste vi najbolji a svi ostali biva zele vam zlo

Vama niko druze bane nezeli zlo,vi ste najveci dusmani sami sebi i zbog toga ste tu gdje i jeste,i tako vam je kako vam je

I vi ste puno bolesna nacija i sto prije ozdravite bolje i vama a i nama sa vama

Sretan vam Bozic




COVJEK STVARNO NEMA POJMA STA PRICA, NEUZEVSI KAKVE SU MU NAMJERE, ALI POKAZUJE KOLIKO NEMA POJMA IZ POLITIKE, ISTORIJE, EKONOMIJE PA IZ LJUDSKOSTI AKO BAS HOCE.ZA SVAKU NJEGOVU TJ.LAGUMDZIJINU TEZU IZ OVOG TEKSTA IMAM PO 15. ARGUMENATA KOJI IH OBARAJU U STARTU,ALI STVARNO NIJE VRIJEDNO....
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am