Autor Tema: Evrovizija 2008  (Pročitano 42513 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže misterX

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 331
  • Ugled: +4/-2
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #90 poslato: 28.05.2008. 23:48:13 »
Samo mi objasni šta znači "HATER". Možda sam glup ali stvarno ne znam!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #91 poslato: 28.05.2008. 23:51:04 »
Nisi glup, to je forumski izraz za one koji udaraju kontra stav. Svaki zaključak kontriraju i ispravljuju i uvijek im nešto smeta i traže dlaku u jajetu.
« Poslednja izmena: 28.05.2008. 23:56:13 vladix_vlado »

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #92 poslato: 29.05.2008. 11:39:37 »
meni samo nije jasno kako slovenija nije usla u finale???

Ni meni, Rebeka je bila ekstra!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #93 poslato: 29.05.2008. 14:11:11 »

 Meni se bas i ne svidja ovaj festival, a pogotovo nema veze ko ce pobjediti sa kvalitetom. Ali me iznenadilo kako je sve dobro organizovano. Bio sam za vikend u BG - prateci dogadjaji po cijelom gradu, predstavljanje nase kulturne bastine, desetine hiljada ljudi koji su za vrijeme finala bili ispred Skupstine, atmosvera koja je tu vladala - ogromna pozitivna energija. Uopste svijetu je poslata jedna odlicna slika o Srbiji i Srbima, sto je jako bitno.
u se, na se i poda se

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #94 poslato: 29.05.2008. 17:49:01 »

 Meni se bas i ne svidja ovaj festival, a pogotovo nema veze ko ce pobjediti sa kvalitetom. Ali me iznenadilo kako je sve dobro organizovano. Bio sam za vikend u BG - prateci dogadjaji po cijelom gradu, predstavljanje nase kulturne bastine, desetine hiljada ljudi koji su za vrijeme finala bili ispred Skupstine, atmosvera koja je tu vladala - ogromna pozitivna energija. Uopste svijetu je poslata jedna odlicna slika o Srbiji i Srbima, sto je jako bitno.

Tačno tako, ne znam kolika je tačna korist i koliko smo zaradili, ali je jedno sigurno, poslali smo drugu sliku Srbije, pravu sliku Srbije koju nikako drugačije nismo mogli poslati.

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #95 poslato: 29.05.2008. 19:29:05 »
karte ti zavrsavam i tri moldavke sa tobom u svecanoj lozi da ti gule kivi i malo vitamina da uneses... ;D ;D ;D ;D nego mi je to malo rano za takav podvig , neka malo da pokupim jos iskustva, neka ceka evropa... :P
e kakav si zelude ;) ;)

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #96 poslato: 30.05.2008. 11:32:31 »

Pa koliko ja znam u 54. izdanja Evrovizije samo je jednom domaćin pobjedio, ne znam onda što je bolje biti domaćin?!

Nisi u pravu misterX Irska je pobjedila 3 puta za redom.
« Poslednja izmena: 30.05.2008. 11:40:16 BANES »

Van mreže ivke

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 199
  • Ugled: +12/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #97 poslato: 30.05.2008. 12:43:56 »
karte ti zavrsavam i tri moldavke sa tobom u svecanoj lozi da ti gule kivi i malo vitamina da uneses... ;D ;D ;D ;D nego mi je to malo rano za takav podvig , neka malo da pokupim jos iskustva, neka ceka evropa... :P
e kakav si zelude ;) ;)

        Sacuvao sam kod sebe ovu poruku da ne bude posle, jesam reko, nisam reko :)
u se, na se i poda se

Van mreže violeta

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 32
  • Ugled: +1/-1
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #98 poslato: 30.05.2008. 14:22:28 »
Ma zabolje mene qrac za Laku i Evroviziji,nego samim tim kada kazete da je Lakina pjesma dobra govorite dovoljno kakvu muziku volite i slusate.
Ja necu da se svadjam oko ove gluposti,a to da je Bosna dobila 12 bodova od Srbije ja mislim da ih vazda i dobije,mada ne pratim bas Evroviziju.U ovome takmicenju se ne gleda kakva je pjesma vec je ovo takmicenje medijskih kuca.
Ako se nekome svidja neka pjesma,to uopste ne znaci da slusa tu vrstu muziku, a ne vidim zasto je uopste lose slusati "onakvu" muziku.
A po  misljenju eminentnih muzicara, kao sto je Kornelije Kovac, Laka je imao jako kvalitetnu pjesmu.
I strucnjak, mozes li objasniti kakva je to muzika?
Izgubljeno je ono cega smo se sami odrekli.....

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #99 poslato: 30.05.2008. 17:57:24 »
Ma zabolje mene qrac za Laku i Evroviziji,nego samim tim kada kazete da je Lakina pjesma dobra govorite dovoljno kakvu muziku volite i slusate.
Ja necu da se svadjam oko ove gluposti,a to da je Bosna dobila 12 bodova od Srbije ja mislim da ih vazda i dobije,mada ne pratim bas Evroviziju.U ovome takmicenju se ne gleda kakva je pjesma vec je ovo takmicenje medijskih kuca.
Ako se nekome svidja neka pjesma,to uopste ne znaci da slusa tu vrstu muziku, a ne vidim zasto je uopste lose slusati "onakvu" muziku.
A po  misljenju eminentnih muzicara, kao sto je Kornelije Kovac, Laka je imao jako kvalitetnu pjesmu.
I strucnjak, mozes li objasniti kakva je to muzika?

Ja nisam nikakav strucnjak,a to kakva je ovo muzika stvarno ne znam niti me zanima.
Posto je on u stvarnosti debil,pa pretpostavljam da je muzika neka debilna.Samo mi nije jasno sta vam je dobro u onoj pjesmi.Znas sta je glas Jelene Tomasevic za Lakin,izmislio svijet.
Mozda su ti strucnjaci dobro ocjenili pjesmu,a kao sto je neko davno rekao da ne bi ni na Djurdjevdanskom festivalu mogao pjevati,potpuno se slazem i tamo bi bio 10.
Za mene je Evrovizija pravi cirkus,tako da se vise sve moze slusati.Ja se stvarno divim vama kako mozete slusati ove pjesme,svaka vam cast.
Hua,hua

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #100 poslato: 30.05.2008. 20:38:22 »
Ma zabolje mene qrac za Laku i Evroviziji,nego samim tim kada kazete da je Lakina pjesma dobra govorite dovoljno kakvu muziku volite i slusate.
Ja necu da se svadjam oko ove gluposti,a to da je Bosna dobila 12 bodova od Srbije ja mislim da ih vazda i dobije,mada ne pratim bas Evroviziju.U ovome takmicenju se ne gleda kakva je pjesma vec je ovo takmicenje medijskih kuca.
Ako se nekome svidja neka pjesma,to uopste ne znaci da slusa tu vrstu muziku, a ne vidim zasto je uopste lose slusati "onakvu" muziku.
A po  misljenju eminentnih muzicara, kao sto je Kornelije Kovac, Laka je imao jako kvalitetnu pjesmu.
I strucnjak, mozes li objasniti kakva je to muzika?

Ja nisam nikakav strucnjak,a to kakva je ovo muzika stvarno ne znam niti me zanima.
Posto je on u stvarnosti debil,pa pretpostavljam da je muzika neka debilna.Samo mi nije jasno sta vam je dobro u onoj pjesmi.Znas sta je glas Jelene Tomasevic za Lakin,izmislio svijet.
Mozda su ti strucnjaci dobro ocjenili pjesmu,a kao sto je neko davno rekao da ne bi ni na Djurdjevdanskom festivalu mogao pjevati,potpuno se slazem i tamo bi bio 10.
Za mene je Evrovizija pravi cirkus,tako da se vise sve moze slusati.Ja se stvarno divim vama kako mozete slusati ove pjesme,svaka vam cast.



Nesto mi je error malo nelogicno u ovim tvojim post-ovima,prvo kazes takva vrsta muzike,onda kazes da ne znas koja je to muzika pa onda ponovo kako ne mozes slusati pjesme sa Evrovizije jer su cirkus,a davas im komentar!To je najslusaniji muz.festival i ne moze biti da nije kvalitetan i da nema dobrih pjesama!A po mom misljenju Laka je stvarno legenda...I odakle znas kakav je u stvarnosti,da nisi prico sa njim?!Ima momak svoj stil,drugaciji je od ostalih-tako se predstavlja u javnosti i vjerujem da se bas onakav mnogima svidio:lud i iskren!
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #101 poslato: 30.05.2008. 21:34:13 »
Za Laku sam prije čuo po pjesmama Upiškila si se, Ja sam mor`o..... Nikad tu vrstu muzike nisam volio, ali ljudi vole zašto da ne. Od sada ću sa većom pažnjom posmatrati njegov dalji rad, neka pričaju da je debil, takav je kakav je.

Van mreže error

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 948
  • Ugled: +47/-40
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #102 poslato: 31.05.2008. 15:00:43 »
Ma zabolje mene qrac za Laku i Evroviziji,nego samim tim kada kazete da je Lakina pjesma dobra govorite dovoljno kakvu muziku volite i slusate.
Ja necu da se svadjam oko ove gluposti,a to da je Bosna dobila 12 bodova od Srbije ja mislim da ih vazda i dobije,mada ne pratim bas Evroviziju.U ovome takmicenju se ne gleda kakva je pjesma vec je ovo takmicenje medijskih kuca.
Ako se nekome svidja neka pjesma,to uopste ne znaci da slusa tu vrstu muziku, a ne vidim zasto je uopste lose slusati "onakvu" muziku.
A po  misljenju eminentnih muzicara, kao sto je Kornelije Kovac, Laka je imao jako kvalitetnu pjesmu.
I strucnjak, mozes li objasniti kakva je to muzika?

Ja nisam nikakav strucnjak,a to kakva je ovo muzika stvarno ne znam niti me zanima.
Posto je on u stvarnosti debil,pa pretpostavljam da je muzika neka debilna.Samo mi nije jasno sta vam je dobro u onoj pjesmi.Znas sta je glas Jelene Tomasevic za Lakin,izmislio svijet.
Mozda su ti strucnjaci dobro ocjenili pjesmu,a kao sto je neko davno rekao da ne bi ni na Djurdjevdanskom festivalu mogao pjevati,potpuno se slazem i tamo bi bio 10.
Za mene je Evrovizija pravi cirkus,tako da se vise sve moze slusati.Ja se stvarno divim vama kako mozete slusati ove pjesme,svaka vam cast.



Nesto mi je error malo nelogicno u ovim tvojim post-ovima,prvo kazes takva vrsta muzike,onda kazes da ne znas koja je to muzika pa onda ponovo kako ne mozes slusati pjesme sa Evrovizije jer su cirkus,a davas im komentar!To je najslusaniji muz.festival i ne moze biti da nije kvalitetan i da nema dobrih pjesama!A po mom misljenju Laka je stvarno legenda...I odakle znas kakav je u stvarnosti,da nisi prico sa njim?!Ima momak svoj stil,drugaciji je od ostalih-tako se predstavlja u javnosti i vjerujem da se bas onakav mnogima svidio:lud i iskren!

Pa on ima iq 70 sto znaci da je debil,eto odakle mi to da je debil.Ja sam saslusao po koju pjesmu jer kada god izadjes u grad za vreme Evrovizije ona se svukuda vrtila,skoro u svakom kaficu.Prije sam gledao Evroviziju pa iz tih prijesnjih serijala sam dao ovakav zakljucak.On jeste veliki festival,ali ako nisi skontala da se tu ne boduje kakva je pjesma i te stvari koje bi se trebale bodovat onda stvarno ne znam sta gledas.Ponavljam da je ovo takmicenje medijskih kuca.A sto se tice pjesama sve su iste samo promjenjeni malo tekstovi.Drzave svake godine salju neke pjesme koje su i prosle godine slali samo malo promjenjen tekst.Sve su ovo zakljuci iz proslih serijala kada sam je pratio dok nisam skontao da je sve ovo cirkus,ali je dobra stvar jer se Srbija dobro "proreklamirala" svijetom i ostavila dobar utisak.kao dobar domacin.A jos mi je glupo sto s ustavili taj preduslov da pjesam mora da traje 3 minuta.
Hua,hua

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #103 poslato: 31.05.2008. 18:08:26 »
Nastup je tri minuta već 10 godina, takođe na scenu može biti maksimalno 6 izvođača (pjevač/ica, prateća grupa...), tu ništa čudno, tako i treba, ako oni misle.

Pjesme sigurno nisu iste svake godine, što se može i vrlo lako zaključiti iz priloženog.
Takmičenje medijskih kuća tj. javnih radio tv servisa koji zastupljaju državu, naravno da jeste, učestvuju države i samim tim se i takmiče.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija 2008
« Odgovor #104 poslato: 01.06.2008. 16:13:13 »
e ljudi jel još traje eurosong?
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!