Autor Tema: POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA  (Pročitano 3723 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže batke

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 46
  • Ugled: +0/-1
    • Pogledaj profil
POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA
« poslato: 29.12.2007. 09:25:47 »
Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, prema nezvaničnim informacijama poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni „sitroen C4“ kojim je, prema nepotvrđenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
- U pomoć! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladić koji je trčao prema meni - priča za „Blic“ Nikola Negran, portir firme „AD Voćnjak“ koja se nalazi u blizini mesta nesreće.
- Dao sam mu ćebe i telefon koji je tražio da bi pozvao neku
Tanju. On joj je rekao da se vrate - priča Negran.
Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su sinoć u Loznicu gde su trebali da se nađu na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takođe, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto. Kako smo sinoć nezvanično saznali, vozilo je zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla“.
Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf“ u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.
Nekoliko minuta potom, zbog neprilagođene brzine „sitroen“ je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila. Nakon desetak pređenih kilometara vozač „golfa“ ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača, čije identitet nije bio poznat do zaključenja ovog broja, ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.
- Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.
Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.
- Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem - rekao nam je jedan od policajaca sa uviđaja koji je počeo odmah nakon što je „sitroen“ izvađen iz reke.
Kako saznajemo, čelni ljudi „Emotiona“, verovatno će prekinuti emitovanje „Velikog brata“.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA
« Odgovor #1 poslato: 29.12.2007. 10:43:26 »
 :o Istina je...Boze sacuvaj :( :( :( :'(
« Poslednja izmena: 29.12.2007. 10:47:50 Mare »
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA
« Odgovor #2 poslato: 29.12.2007. 14:12:05 »
veliki brat se prekida nocas u 21h.
nagrada se dijeli na 7 jednakih dijelova.

vise informacija na http://bilecainfo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=223&Itemid=2

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA
« Odgovor #3 poslato: 30.12.2007. 09:29:38 »
I Zorica,Stevan i Elmir su zaista bili dobri.

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: POGINULO TROJE BIVŠIH UKUĆANA
« Odgovor #4 poslato: 02.01.2008. 14:41:38 »
Nema smisla drzati otvorenu ovu temu vise...
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...