Autor Tema: Gdje muvate djevojke / momke?  (Pročitano 21121 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #30 poslato: 16.09.2008. 03:15:12 »
stormy,hoces poc?
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #31 poslato: 16.09.2008. 20:32:11 »
pa neznam,dok razmislimn.... :D :D :D

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #32 poslato: 30.09.2008. 01:41:27 »
Ma daj pusti razmisljanje...
Hocemo u kino veceras,igra ovaj novi Americki? ;)
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #33 poslato: 04.10.2008. 15:37:29 »
e mogli smo...a posle do disca  :D :D

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #34 poslato: 27.10.2008. 15:17:17 »
 8)
« Poslednja izmena: 15.11.2008. 15:35:06 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #35 poslato: 27.10.2008. 16:18:17 »
U petak vece sam izasla u Tb s jednom Trebinjkom i ona mi se zali kako joj se mauvanje s jednim momkom neslavno zavrsilo,pa da vam prenesem njene impresije...
Vec neko vrijeme njoj se svidjao momak sto radi u Marketu na odjelu za bijelu tehniku ili kako sam ja to zvala "na sporetima" ;DOna je skoro svaki dan isla da gleda "smederevce"i ostala cuda tehnike,trudeci se da izazove interesovanje kod tog svog svidjaca.IIIIIIIIIIIIII nista!Malo je poceo da joj se smjeska,ali to je bilo sve,nista konkretno!I ona skupi petlju i trazi mu broj telefona pa da "nekad"izadju na kavu i on bez problema izbifla svoj broj.Sjutro vece ona s nestrpljenjem iscekuje susret i sva ustreptala salje mu poruku da se vide.A curu znam 100 godina,bas je super lik i stvarno joj se svidio na prvi pogled!
I kaze ti on njoj da ga ceka na Gorickom pravcu u 9h,on ce "naljec"autom po nju!
Nakon sto je sjela u auto,on njoj kaze da bas i nije "raspolozen"za kafu nego da se provozaju malo....
Okrenuo on prema brani Grancarevo i zaustavio auto na zgodnom prosirenju da malo "popricaju" ???
Nakon par kurtoaznih recenica,pokusao je da izvrsi atak na njeno medjunozje bez suvisnog objasnjenja :o
"Crna"djevojka se sokirala!.....I da vas vise ne gnjavim,uglavnom on je njen poziv "na kafu"shvatio kao poslednji vapaj jedne "zagoreluse"koju je zasvrbilo tamo gdje ne moze sama da se pocese! ;)
Izgleda da imamo ozbiljne smetnje na trasama sto se musko-zenskih odnosa tice :zvizduk:
Pa "pripusta" li mu? :D :D :D

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #36 poslato: 28.10.2008. 14:15:57 »
U petak vece sam izasla u Tb s jednom Trebinjkom i ona mi se zali kako joj se mauvanje s jednim momkom neslavno zavrsilo,pa da vam prenesem njene impresije...
Vec neko vrijeme njoj se svidjao momak sto radi u Marketu na odjelu za bijelu tehniku ili kako sam ja to zvala "na sporetima" ;DOna je skoro svaki dan isla da gleda "smederevce"i ostala cuda tehnike,trudeci se da izazove interesovanje kod tog svog svidjaca.IIIIIIIIIIIIII nista!Malo je poceo da joj se smjeska,ali to je bilo sve,nista konkretno!I ona skupi petlju i trazi mu broj telefona pa da "nekad"izadju na kavu i on bez problema izbifla svoj broj.Sjutro vece ona s nestrpljenjem iscekuje susret i sva ustreptala salje mu poruku da se vide.A curu znam 100 godina,bas je super lik i stvarno joj se svidio na prvi pogled!
I kaze ti on njoj da ga ceka na Gorickom pravcu u 9h,on ce "naljec"autom po nju!
Nakon sto je sjela u auto,on njoj kaze da bas i nije "raspolozen"za kafu nego da se provozaju malo....
Okrenuo on prema brani Grancarevo i zaustavio auto na zgodnom prosirenju da malo "popricaju" ???
Nakon par kurtoaznih recenica,pokusao je da izvrsi atak na njeno medjunozje bez suvisnog objasnjenja :o
"Crna"djevojka se sokirala!.....I da vas vise ne gnjavim,uglavnom on je njen poziv "na kafu"shvatio kao poslednji vapaj jedne "zagoreluse"koju je zasvrbilo tamo gdje ne moze sama da se pocese! ;)
Izgleda da imamo ozbiljne smetnje na trasama sto se musko-zenskih odnosa tice :zvizduk:
Pa "pripusta" li mu? :D :D :D
Ma jok,djevojka se pravo potresla,mislila je da je tip skroz "regulara"!
A ja je posle zezam da se trebala skinut i rec mu :"Evo zadnje ti bilo Dabogda!" :D
« Poslednja izmena: 28.10.2008. 14:39:07 smizla »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #37 poslato: 28.10.2008. 16:58:23 »
Samo neka ne gubi nadu.Neka proba na "friziderima",kazu da su njima  glave hladnije.  :D

Van mreže promenjenNick

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +0/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #38 poslato: 02.11.2008. 09:11:13 »
Gdje god nadjem zgodno mjesto ja flertujem s momcima i naravno vodim racuna da mi momak ne uhvati pogled!
Ako mi se neko svidi,dajem male signale i to super bude,pa iste te momke zamisljam u odredjenim situacijema,pustim masti na volju hahaha

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #39 poslato: 15.11.2008. 15:37:13 »
Svudje  ;D
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gdje muvate djevojke / momke?
« Odgovor #40 poslato: 15.11.2008. 18:55:07 »
Svudje  ;D

 pa kako ne mogu na tebe naletiti nikad    :'( :D