Autor Tema: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR  (Pročitano 8833 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« poslato: 05.01.2008. 21:07:09 »
Dje se zundelji

E vala bas me nesto interesuje navijate li vi ikad za BIH reprezentaciju kad igra ili ste i vi ko i presjednik vam Dodik pa navijate samo kad igra protiv Turske?!

Interesuje me navijateli barem kad igra protiv Norveske recimo,znam kad igra protiv Srbije da navijate za anamo one druge

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #1 poslato: 06.01.2008. 17:09:51 »
Joj izvini Hadzibeg nisam stavio ovu vijest.Nemoj da se ljutis.

Kada smo vec kod Meha Kodra on ima 40 godina i veoma je dobar trener.A reprezentacija BIH je ucinila pogresnu stvar kada su odigrali prijateljsku utakmicu ove godine protiv Hrvatske.To ih je demoralisalo.
Pa eto ako BIH ima kvalitetan tim neka se nadje na SP 2010 u Juznoj Africi.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #2 poslato: 06.01.2008. 17:15:19 »
Interesuje me navijateli barem kad igra protiv Norveske recimo,znam kad igra protiv Srbije da navijate za anamo one druge

Pa normalno da volimo da pobjedi BIH.Ali kada smo vec kod te utakmice sa Norveskom.Igrao sam keca a bilo dvica za 74 marke.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #3 poslato: 07.01.2008. 04:28:56 »
Sportin.ba: Ipak, ostaju u sjećanju dva super efektna gola Realu, od toga jedan petom. Znaš li za priču da je Dragiša Ćorsović, sada član komisije za medije u NSBiH, komentarišući navedenu utakmicu, za 90 minuta nije izgovorio nijednom tvoje ime i prezime? Govorio je napadač Barcelone ili igrač sa brojem devet, ali Meho Kodro neće preko usta. Sada taj čovjek otvara nogom vrata Saveza, putuje s reprezentacijom koju sigurno mrzi iz dna duše i doživljava orgazam kada komentariše utakmice Partizana.
Kodro: Čuo sam za tu priču o Ćorsoviću, samo čini mi se da se preziva Ćosović. Ali nije bitno. Šta da kažem, to je njegov problem, nije moj. Iznenađen sam sad kad sam čuo da radi u Nogometnom savezu BiH. Ali, kako mi to volimo kazati 'tako je to ovdje kod nas'


Za one koji neznaju to je bila utakmica sa realom 95 godine novinar SRNE cjelu je utakmicu prenosio a da nijednom nije reko MEHO KODRO,vec je govorio igrac sa broje 9

Jeste li vidjeli tog kastiga,bolesno,pravo bolesno

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #4 poslato: 07.01.2008. 09:46:32 »
Cista je glupost kazati kako treba navijati npr. eto za Norvesku ako igra protiv BiH. Sto se mene tice, ja sam navijao i za Hrvate kad su dobili Engleze i svaka im cast, to je momenat koji ce uci u antologiju fudbala, dobiti Engleze na sred Vemblija kad im najvise treba nije mala stvar. Ista stvar je i sa svim ostalim drzavama-bivsim republikama SFRJ. Pa nekad je to bila jedna reprezentacija i svi smo za nju navijali. Po meni logicnije je da navijam za bilo koju reperezentaciju tipa Srbija, BiH, Hrvatska, Slovenija,... ukoliko igra sa nekom skandinavskom ili nekom drugom reprezentacijom. Bez obzira na cinjenicu sta je politika uradila proteklih godina gledano iz sportskog ugla mislim da treba navijati i za Hrvate, Slovence,... ukoliko su im protivnici Englezi, Francuzi,....
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #5 poslato: 07.01.2008. 17:01:42 »
Cista je glupost kazati kako treba navijati npr. eto za Norvesku ako igra protiv BiH. Sto se mene tice, ja sam navijao i za Hrvate kad su dobili Engleze i svaka im cast, to je momenat koji ce uci u antologiju fudbala, dobiti Engleze na sred Vemblija kad im najvise treba nije mala stvar. Ista stvar je i sa svim ostalim drzavama-bivsim republikama SFRJ. Pa nekad je to bila jedna reprezentacija i svi smo za nju navijali. Po meni logicnije je da navijam za bilo koju reperezentaciju tipa Srbija, BiH, Hrvatska, Slovenija,... ukoliko igra sa nekom skandinavskom ili nekom drugom reprezentacijom. Bez obzira na cinjenicu sta je politika uradila proteklih godina gledano iz sportskog ugla mislim da treba navijati i za Hrvate, Slovence,... ukoliko su im protivnici Englezi, Francuzi,....


Pa normalno u pravu si.Kako se skandinavci dobro slazu(Norveska,Finska,Svedska pa i Danska sa njima).To nije ista stvar sa nama.

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #6 poslato: 01.02.2008. 00:53:00 »
Citat
BANES
Naj pametni momak na forumu
!AlKo TeSt!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #7 poslato: 01.02.2008. 23:48:53 »
Citat
BANES
Naj pametni momak na forumu

Pa sad Djole pozitivno sam se iznenadio. :o

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #8 poslato: 02.02.2008. 00:06:42 »
Cista je glupost kazati kako treba navijati npr. eto za Norvesku ako igra protiv BiH. Sto se mene tice, ja sam navijao i za Hrvate kad su dobili Engleze i svaka im cast, to je momenat koji ce uci u antologiju fudbala, dobiti Engleze na sred Vemblija kad im najvise treba nije mala stvar. Ista stvar je i sa svim ostalim drzavama-bivsim republikama SFRJ. Pa nekad je to bila jedna reprezentacija i svi smo za nju navijali. Po meni logicnije je da navijam za bilo koju reperezentaciju tipa Srbija, BiH, Hrvatska, Slovenija,... ukoliko igra sa nekom skandinavskom ili nekom drugom reprezentacijom. Bez obzira na cinjenicu sta je politika uradila proteklih godina gledano iz sportskog ugla mislim da treba navijati i za Hrvate, Slovence,... ukoliko su im protivnici Englezi, Francuzi,....


Pa normalno u pravu si.Kako se skandinavci dobro slazu(Norveska,Finska,Svedska pa i Danska sa njima).To nije ista stvar sa nama.

E vidis meni nije normalno! Ne navijam za BiH ni za Hrvatsku, a znam da niko u federaciji BiH niti u Hrvatskoj ne navija niti zeli ista dobro Srbiji. Da je drugacije mozda bih i navijao, ovako ne.

Jedne prilike sam bio u situaciji da zajedno na poslu sa hrvatima i muslimanima gledam tekmu Japan : BiH. Kad je Japan dao gol skocimo sa stolica mi i Hrvati, naravno od radosti ;D

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #9 poslato: 02.02.2008. 00:11:52 »
I da zaboravih da odgovorim Hadzibegu.
Za razliku od gospodina Dodika ja ne navijam za BiH ni kada igra protiv Turske.
E sad trebali bi Muslimani da se zapitaju zasto je to tako i zasto BiH ne vole ni Srbi ni Hrvati, ali nece vise im odgovara da se prave naivni i da se cude tome. Umjesto da svi radimo na tome da se to promjeni.
Opet ko ih *ebe ako njima nije stalo da se ova drzava sredi zasto bi meni bilo.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #10 poslato: 04.02.2008. 05:32:01 »
I da zaboravih da odgovorim Hadzibegu.
Za razliku od gospodina Dodika ja ne navijam za BiH ni kada igra protiv Turske.
E sad trebali bi Muslimani da se zapitaju zasto je to tako i zasto BiH ne vole ni Srbi ni Hrvati, ali nece vise im odgovara da se prave naivni i da se cude tome. Umjesto da svi radimo na tome da se to promjeni.
Opet ko ih *ebe ako njima nije stalo da se ova drzava sredi zasto bi meni bilo.



Dobro vece zelim svim ucesnicima foruma
I ako sam bio sam sebi rekao da necu da se vise oglasavam na ovome forumu jer je nekvalitetan,hocu reci malo je pismenih ljudi na njemu,CAST IZUZECIMA,ipak cu morati da odgovorim ovome IDIOTU

Nije problem navijati za Japan protiv svoje maticne drzave,vec je problem tvoja mrznja prema toj istoj,ti ustvari nenavijas za Japan,vec ti mrzis BIH

E vidis decko mrznja je zajebana stvar



Slusaj me ti sad seljacino i na stvar,ta mrznja je odraz prije svega tvog kucnog odgoja,pa tvoje nesigurnosti,tvoj osjecaj manje vrjednosti i nakraju tvoj mentalni sklop

Osobe koje mrze one pocinju da mrze prvo sebe ujutro kad se vide u ogledalu,pa onda cuka u avliji itd

Takve osobe su cesto vrlo niskih pobuda

Ja licno navijam uvjek npr. za Djokovica kad igra,znas li zasto,e pa zato sto je decko sportista,zdrav, i za Hrvatsku reprezentaciju kad igra protiv Engleza,znas li zasto, e pa zato sto se kockasti bore kao lavovi na Wembliju i sto je njih  deset,ustvari svi osim Modrica iz BIH,i sto ja to vidim kao sport a ne kao ti,i sto mi je taj Djokovic i ti kockasti nekako blizi od nekog tamo crnca i engleza

Cak navijam za Djokovica i kad dize tri prsta,mozes zamisliti
a znas li zasto,
zato sto u njegova tri prsta nema mrznje jer ih dize srbima,i sa pozitivnim ponosom
dok ti i pacijenti kao ti ih dizu iz mrznje prema svemu sto nije srpsko,(i japansko,mogu zamisliti tebe i tog hrvata ogrnuti japanskim zastavama,ko pravi samuraji)pa ti nikad i nisi digao tri prsta i okrenuo ih prema srbima,nisi,jer si kompleksas,i mrznja je tvoj izraz manje vrjednosti,ti ih uvjek dizes iz mrznje,a ne iz ponosa

Da naglasim ovome konju,sport je vrsta takmicenja,kako da ti objasnim da me razumijes,to ti je recimo ko da na Divinu imas seoske igre,kamena sramena,i ko baci  najduze kamen taj je pobjednik,i poslije se rukuju,i odu na pivu na trafu,to nije rat ,tu se neudaraju ripama,kao sto kaze moj drug explorer,to je jednostavno sport,i on je napravljen da se ljudi zblizavaju,a ne mrze

Ili mozda imas nesto licno protiv Kodra i reprezentativaca,moze biti da si pohadjao casove istorije kod,raznih guzina,djoga,noga,pa su ti moze biti naucili da je Kodro dok je igrao za Barselonu,u pauzama izmedju utakmica i treninga dolazio u Mostar bio u mudzahedinima i klao srpsku djecu oko Mostara

Ja mislim da ti decko treba da se lijecis,nemoj ici ni hodzama ni popovima probaj potraziti specializovanu psihiatrisku pomoc

E sad ako me nisi shvatio da ti objasnim narodno,ti hercegovac77 ti nisi bolestan,da imas ono gluho bilo sto kazu u narodu,ono najgore da imas,ne ti nemas rak,ni tuberkulozu ti si decko mentalno bolestan a da to i neznas,izvini za ove izraze nisi ti ni konj,ni primitivac,ni seljak ti si samo bolestan,jer nad tobom covjek treba samo da se sazaljeva


I netrebaj muslimani da se zamisle sto to ti i taj hrvat navijate za japan,BIH je bila i bice,zapitaj se ti na koju kliniku da odes bolje bi ti bilo






Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #11 poslato: 04.02.2008. 10:26:41 »
a kako je ovo poucno bilo,krv ti jebem!!!
evo npr.meni se svidjala reprezentacija BiH u fudbalu,jos dok su igrali Bola,Balja i Baka bijo selektor,cak se moze se reci navjao za njih,ali kad cujem kako Sabahudin Topalbecirevic zvani Baho komentarise ,ne da ih sve mrzim,nego bi zelio da svi pokrepaju ko kerovi na terenu!!!!!
a to kodro selektor,ma to je nidje veze,oni su toliko truli u fudbalskom smislu,a da ne pricam o jedinstvu u savezu,i tako kvalitetni igraci se pozivaju,da bi im preveliki strucnjak bio i moj prijatelj Djoko Bosnjak!
a koliko svakog boli ona stvar za b i h,pokazuje i podatak da nijedan igrac tipa Braca,Barbareza nece da igra.Pa i njima je jasno da repka za koju treba da igraju ne postoji.A ne ja jos tamo neki iz bilece bi trebo da navijam za BiH,pa ako nisi primjetio mi se svi zalazemo da se ta reprezentacija ukine,kao i drzava,a sad bi ja trebo komentarisati,ono kodro selektor!!!
Ali evo nesto i o Kodru,mislim da mu ni Lajcak,Solana,pa boga mi ni VELIKI PUTIN ne bi pomogo da ih odvede na SP!!!

Mozda bi mu Lajcak mogao pomoci da mu svirnu neki penal,ako bi kao domacini igrali u Trebinju!!! ;D
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #12 poslato: 04.02.2008. 10:27:23 »
Pa jebo te,cak ni moj drugar CANCAR nije htio da igra za reprezentaciju BiH,a igro je te godine za Rajovu Catrnju!!!
« Poslednja izmena: 04.02.2008. 10:31:02 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #13 poslato: 04.02.2008. 11:44:52 »
Mogu ti reci HADZIBEZE da je i meni milo kad vidim onog Salihamidzica kako po boku pici...
Ja sam recimo SRBIN a navijam za Argentinu,pun mi je kurac vise:zvezde-partizana,zelje-sarajva ili dinama i hajduka..
Neda bolan bjeda sama sebi naprjed.Tebi neda djavo smirom pa vazda zbarkas,dje ste zundelji itd.,a ocekujes da ti neko kaze da mu je bosna,ako nista drugo,simpaticna.
Ja se recimo neslazem sa Dodikom,ja navijam za Bosnu uvjek osim kad igra sa Srbijom ili Argentinom,naravno!Navijam i za partizan kad neigra sa zvedom,sto je i normalno.Nije mi krivo ni sto bi tebi bilo milo kad bi Turska punila Srbiju,recimo u vatrpolu.Glupo je pricati na tu temu,treba samo navijati fer i sportski pa taman i za vesela F.Ostrva.Vidim da si ok. momak i tako se pocni i ponasati na forumu,i ovde kao i kod vas ima budala i normalnih ljudi i normalno je da se njihova misljenja i ponasanje razlikuju.
Al moras priznat da bi crko da nesvratis malo kod nas...
Djaba bosna i sav sevdah moras ti curnut malo da vidis sta radi raja podno HADZIBEGOVA brda.Ko zna mozda i ti pocnes razmisljat ko Kusturica pa nam se vratis da zajedno zivimo..
Najbolje je da se ti i ovaj 77 privatno dopisujete,a kad ste dobro raspolozeni svratite da zajedno blejimo.pozz

       












                 
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: BIH REPREZENTACIJA-KODRO SELEKTOR
« Odgovor #14 poslato: 04.02.2008. 13:58:44 »
Jako konsruktivan i poucan tekst,cestitam sremac,mislim da je ovo napisano na iskustvo!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!