Autor Tema: Komentari  (Pročitano 46452 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Komentari
« Odgovor #30 poslato: 22.11.2007. 13:57:39 »
Kako vam izgleda nova tema foruma? da li da vratimo na staro ili da ostane ovako?

Van mreže sandro

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #31 poslato: 22.11.2007. 14:13:36 »
ODLIČNA JE, SVAKA ČAST
$

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #32 poslato: 22.11.2007. 21:56:15 »
Puno ima tema! A nisu bas unteresantne! Isto leksikon! Cu' muski kutak !!! PA to me potsjeca na ove zenske casopise: BAzar, cosmopolitan i tako te?
Treba unositi neke teme o kojima se razlikuju misljenja. MAlo prepirke ne bi skodilo jer bi onda mozda bilo interesantnije!
Pod hitno ukljuciti u rad foruma poznate Bilecke spavace i povecati prisutnost izvjesnog clana "MAkaay" i dati mu vise pocasti!
Zatim, dozvoliti upotrebu nepristojnih rijeci i izraza, banalnosti, Koristiti vise Bileckog slenga, jednom rijecju, intezivirati klasicno bilecko blejanje .
To bi bio moj predlog mjera i bogami bi bilo pametnije da ga usvojite inace propast. Forum upada u krizu monotonije i dosade.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #33 poslato: 22.11.2007. 22:01:36 »
Naravno, iznosim svoje misljenje i ne mora znaciti da je ono ispravno! Forum ima dosta i zanimljivih i dobrih tema, ali ovog puta kritike, koje savjetujem da se shvate krajnje dobronamjerno!

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #34 poslato: 23.11.2007. 12:37:12 »
Da se primjetiti da pojedini clanovi poput "zid-a" imaju krajnje konstruktivne prijedloge koji se odnose na poboljsanje kvaliteta sadrzaja foruma. Cinjenica je neminovna da smo i dalje veoma konzervativni i zatvoreni kao osobe sto se moze primjetiti samim sadrzajem na forumu. MAlo je reci da se bojimo predstaviti ko smo i sta smo i na nasem jedinom pravom bileckom sajtu, mada vecina ni ne zna odakle takav strah potice, vecina se boji iznijeti svoje stavove na tematiku raznih problema koji drmaju Bilecom ili mozda nemaju jasno izdefinisana misljenja povodom tih problema, zatim rijetki su oni koji imaju izrazitu zelju da pomognu administratoru sajta oko prikupljanja vijesti i poboljsanju kvaliteta sajta,itd... Sve to zajedno navodi na zakljucak i krajnje jednostavno pitanje Koliko smo dragi Bilecani zasluzili jedan ovakav sajt, ukoliko ne zelimo da kreiranjem njegovog sadrzaja ukazemo na sve stvari i probleme koji muce nas grad godinama unazad, nacine eventualnog njihovog rjesavanja, i niz drugih stvari da ih sda ne nabrajam?
Zapitajmo se koliko nas se do sada javilo adminu da mu pomogne oko sajta. Veoma malo. Vecina, bar oni sa kojima dolazim u kontakt znaju da kritikuju, kako se sajt slabo azurira vijestima, kako bi moglo da se uradi ovo ili ono, a kad treba nesto da se uradi ni makac. Za pocetak ukoliko hocete da poreknete ove moje tvrdnje i dokazete da nisam u pravu mogli ste da prikupite podatke o selima sa kojih ste rodom i posaljete adminu da okaci na sajt.
Pozdrav
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Komentari
« Odgovor #35 poslato: 23.11.2007. 14:11:49 »
Puno ima tema! A nisu bas unteresantne! Isto leksikon! Cu' muski kutak !!! PA to me potsjeca na ove zenske casopise: BAzar, cosmopolitan i tako te?
Treba unositi neke teme o kojima se razlikuju misljenja. MAlo prepirke ne bi skodilo jer bi onda mozda bilo interesantnije!
Pod hitno ukljuciti u rad foruma poznate Bilecke spavace i povecati prisutnost izvjesnog clana "MAkaay" i dati mu vise pocasti!
Zatim, dozvoliti upotrebu nepristojnih rijeci i izraza, banalnosti, Koristiti vise Bileckog slenga, jednom rijecju, intezivirati klasicno bilecko blejanje .
To bi bio moj predlog mjera i bogami bi bilo pametnije da ga usvojite inace propast. Forum upada u krizu monotonije i dosade.

ne mogu ja birati članove niti im govoriti šta da rade i šta da pišu, ovo su slobodne diskusije.
a što se tiče člana Makaaya, koliko ja znam sve je u redu sa njim, pobrisao sam mu jednu poruku koja nema veze sa vezom, u temi Vaša krsna slava pozdravlja prijatelje i nešto još, ne mogu se sjetiti...
ipak mora se znati red, a na vama je da predlažete šta hoćete.

Ti si sada izložio da ne treba da bude sekcija Muški kutak. OK. Poštujem.
A da li si napisao prijedlog šta treba da bude umjesto toga?

Hvala na sugestijama...ali nisam supermen da mogu odrediti šta ljudi da govore.

Da se primjetiti da pojedini clanovi poput "zid-a" imaju krajnje konstruktivne prijedloge koji se odnose na poboljsanje kvaliteta sadrzaja foruma. Cinjenica je neminovna da smo i dalje veoma konzervativni i zatvoreni kao osobe sto se moze primjetiti samim sadrzajem na forumu. MAlo je reci da se bojimo predstaviti ko smo i sta smo i na nasem jedinom pravom bileckom sajtu, mada vecina ni ne zna odakle takav strah potice, vecina se boji iznijeti svoje stavove na tematiku raznih problema koji drmaju Bilecom ili mozda nemaju jasno izdefinisana misljenja povodom tih problema, zatim rijetki su oni koji imaju izrazitu zelju da pomognu administratoru sajta oko prikupljanja vijesti i poboljsanju kvaliteta sajta,itd... Sve to zajedno navodi na zakljucak i krajnje jednostavno pitanje Koliko smo dragi Bilecani zasluzili jedan ovakav sajt, ukoliko ne zelimo da kreiranjem njegovog sadrzaja ukazemo na sve stvari i probleme koji muce nas grad godinama unazad, nacine eventualnog njihovog rjesavanja, i niz drugih stvari da ih sda ne nabrajam?
Zapitajmo se koliko nas se do sada javilo adminu da mu pomogne oko sajta. Veoma malo. Vecina, bar oni sa kojima dolazim u kontakt znaju da kritikuju, kako se sajt slabo azurira vijestima, kako bi moglo da se uradi ovo ili ono, a kad treba nesto da se uradi ni makac. Za pocetak ukoliko hocete da poreknete ove moje tvrdnje i dokazete da nisam u pravu mogli ste da prikupite podatke o selima sa kojih ste rodom i posaljete adminu da okaci na sajt.
Pozdrav

čovjek tačno kaže, nema mnogo poruka na forumu, ali svaka mu je na mjestu ;D

Van mreže Obična_djevojka

  • VIP
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1890
  • Ugled: +59/-28
  • Pol: Žena
  • No fate!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #36 poslato: 23.11.2007. 14:17:27 »
Puno ima tema! A nisu bas unteresantne! Isto leksikon! Cu' muski kutak !!!

Jao molim te sto ne bi bio muski kutak...Nije ovo neki naucni sajt,da je ogranicen...Sto vise tema to bolje,imamo gdje pistai i razmjenjivati misljenja...
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #37 poslato: 23.11.2007. 18:44:36 »
Dobro ajde sta ste  odma planuli! Ja sam se ogradio da iznosim svoje misljenje. Ne mogu ja da sudim kakav je forum objektivno. Treba postovati i volju ove srednjoskolske omladine koja je cini mi se najprisutnija na sajtu. Ali ja prosto nisam mogo da ne prokomentarisem   odredjene teme. To je stvar stila! Zelim da ovaj forum bude zanimljiv,drugaciji, duhovit, A ne neki neorginalni, tabloidski "musko-zenski kutak" . Pa je li?

date=1195764975]

Ti si sada izložio da ne treba da bude sekcija Muški kutak. OK. Poštujem.
A da li si napisao prijedlog šta treba da bude umjesto toga?





Evo mozete da otvorite temu BLejanje i ja cu svaka dva dana doci na nju i napisacu BLEEEEE i imace vise smisla nego muski kutak.

Da se primjetiti da pojedini clanovi poput "zid-a" imaju krajnje konstruktivne prijedloge koji se odnose na poboljsanje kvaliteta sadrzaja foruma. Cinjenica je neminovna da smo i dalje veoma konzervativni i zatvoreni kao osobe sto se moze primjetiti samim sadrzajem na forumu. MAlo je reci da se bojimo predstaviti ko smo i sta smo i na nasem jedinom pravom bileckom sajtu, mada vecina ni ne zna odakle takav strah potice, vecina se boji iznijeti svoje stavove na tematiku raznih problema koji drmaju Bilecom ili mozda nemaju jasno izdefinisana misljenja povodom tih problema, zatim rijetki su oni koji imaju izrazitu zelju da pomognu administratoru sajta oko prikupljanja vijesti i poboljsanju kvaliteta sajta,itd... Sve to zajedno navodi na zakljucak i krajnje jednostavno pitanje Koliko smo dragi Bilecani zasluzili jedan ovakav sajt, ukoliko ne zelimo da kreiranjem njegovog sadrzaja ukazemo na sve stvari i probleme koji muce nas grad godinama unazad, nacine eventualnog njihovog rjesavanja, i niz drugih stvari da ih sda ne nabrajam?
Zapitajmo se koliko nas se do sada javilo adminu da mu pomogne oko sajta. Veoma malo. Vecina, bar oni sa kojima dolazim u kontakt znaju da kritikuju, kako se sajt slabo azurira vijestima, kako bi moglo da se uradi ovo ili ono, a kad treba nesto da se uradi ni makac. Za pocetak ukoliko hocete da poreknete ove moje tvrdnje i dokazete da nisam u pravu mogli ste da prikupite podatke o selima sa kojih ste rodom i posaljete adminu da okaci na sajt.
Pozdrav

JA se ne slazem da je neophodno da se svi javno predstavljaju. Naprotiv, mislim da je zanimljivije kad ne znamo svi ko je ko, ili kad mozda samo naslucujemo. Bileca je mala i svak' svakoga zna i jos bi trebalo svi da otkrijemo identitet na forumu i super. TEk tada ce svi zazirati da se slobodno izrazavaju. Ili ce ih biti blam. Bice ono
" Sta no bleji onaj(ona) xyx po forumu, jadan kuko!" 

Ova ideja za sela je dobra. To bi bilo zanimljivo!



Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Komentari
« Odgovor #38 poslato: 23.11.2007. 18:59:31 »
kud ću temu Blejanje, nismo ovce jbt

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #39 poslato: 23.11.2007. 19:23:21 »
Moj prijatelj, ili odnedavno frend "zid" misli u zargonskom smislu blejanje, pri cemu podrazumjeva na neformalno, neobavezno i krajnje zanimljivo dokolicarenje, zanimaciju i dinamicnost na forumu, a ne na jednostavne teme tipa ko je najbolji profesor pa onda treba da citamo poruke srednjoskolace koji se takmice u tome ko ce kome profesoru vise "da se u uvuce", cast izuzecima. Ako treba da se govori o profesorima onda treba iskoristiti ovo malo prostora na sajtu i posvetiti ga negativnoj kritici onim profama koji je zasluzuju ne bi li poboljsali svoj pedagoski rad. Zato prihvatimo poruku zida, pa se malo vise opustimo i zezajmo.
Zbog toga pozivam po ko zna koji put sve dokone Bilecane, isfrustrirane gledatelje spanskih sapunica i sve ljude dobre volje da se prepustimo zezanju ili blejanju kako to rece zid.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #40 poslato: 05.12.2007. 21:45:09 »
Sajt je extra!!!
Svaka cast,ovo sam dugo,dugo cekao...
Jos sam pod utiskom  ;D :)
!AlKo TeSt!

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #41 poslato: 05.12.2007. 21:48:55 »
Taman sam mislila da prokomentarisem pa me prestize,vidis da zna da bude veliki decko kada hoce :) ;) ;D
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #42 poslato: 06.12.2007. 01:14:45 »
DA JE GOSPODIN logic JAKO BEZOBRAZAN  :P
!AlKo TeSt!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #43 poslato: 06.12.2007. 11:04:12 »
jel mi se cini,ili mi gospodin direktor sajta,skida ugled,vjerovatno zato sto sam realan,ili???????molim objasnjenje ILI,ILI,IL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže logic

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 41
  • Ugled: +21/-18
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Komentari
« Odgovor #44 poslato: 06.12.2007. 13:08:02 »
Ko ti skid ugled? To moze svaki clan foruma ali jednom u 12 sati. Ne moras biti direktor bilo cega ;)
"Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku!".