Autor Tema: Hoce li vesela Kovnica proraditi  (Pročitano 29659 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #30 poslato: 23.08.2008. 14:22:36 »
I zaboravih dodati ima nas da volimo svoju kovnicu a ti dođi da mi zabraniš da se zajebavam.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #31 poslato: 23.08.2008. 15:04:20 »
Добро се ви момци зајебавате на рачун пропалих фирми у Билећи али мислим да људима који раде у истим фабрикама и животаре от тих биједних 250КМ није нимало до зајебанције! Нико не ради у Ковници што је воли него што нема избора, зато баталите ове пошпрдне коментаре, није срамота радит него не радит!

bravo pametnjakoviću..šta bi mi da nam nije takvih što nam ukazuju na problem

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #32 poslato: 23.08.2008. 15:18:12 »
Добро се ви момци зајебавате на рачун пропалих фирми у Билећи али мислим да људима који раде у истим фабрикама и животаре от тих биједних 250КМ није нимало до зајебанције! Нико не ради у Ковници што је воли него што нема избора, зато баталите ове пошпрдне коментаре, није срамота радит него не радит!
Kakva predizborna je*ote. Ko da slušam ove lokalne likove što misle da su političari.
Podržavam deada u svemu što kaže. A vidim da se u poslednje vrijeme na forumu potencira neka kao ''ozbiljnost'' po pitanju svega i svačega...

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #33 poslato: 23.08.2008. 16:17:54 »
Ma pusti ga S.A.F.e znam ja da on zna ko sam ja a i ja znam ko je on nego voli da udara kontru samo me malo razočara kad ovako kenja jer znam da nije takav lik.a o radu i neradu bi se dalo razmisliti jer znam da su se za njega uvjek drugi znojili,neka bar to pošteno prizna.Ja njegovu inteligenciju nisam nikad podcjenjivao ali našto čovjek nemože da se opusti.Kad me budu ružili ovi moji onda svaka čast,samo da znaš da i ovi moji sa kovnice čitaju ovo i da znaju ko sam jer sam im lično pokazao koji je moj nik.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #34 poslato: 23.08.2008. 16:50:45 »
Da su svi kukali i nervirali se oko plata pola Bileće bi poumiralo od sekiracije, ma jok pola, 70%.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #35 poslato: 23.08.2008. 17:27:04 »
da da S.A.F-e ovo je itekako ozbiljan forum ,nemoj da bi neko nešto bleno' jer bi mogo završit u komitetu na ispitivanju...dakle da se ko nije slučajno našalio ovdje >:(...u potpisu drug.Ejup Kapidžić


i kad megaCAR kaže da...није срамота радит него не радит!...onda se to mora poštovat drugovi
« Poslednja izmena: 23.08.2008. 18:18:41 vladix_vlado »

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #36 poslato: 23.08.2008. 19:53:49 »
O. K. Vlado,ja nisam imenovao a i baš me briga,neću da ulazim u glupe virtualne rasprave sa MEGAEGOM,no on se nađe da mene brani od samoga sebe valjda.Mogao je pročitati bar prethodne postove  i vidjeti da i ja primam 250 km. pa mi to nesmeta da se zajebavam.Nek napravi svoj MEGAEGO OZBILJNI FORUM i stavi zabranu na svaki vid zajebancije.
« Poslednja izmena: 24.08.2008. 07:36:31 dead »

Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #37 poslato: 23.08.2008. 22:18:44 »
Ma pametuje dečko,sigurno mu je bliska neka od vladajućih stranaka,pa misli da može kako hoće...Kao ono sad se on zabrino za ljude sa Kovnice.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #38 poslato: 23.08.2008. 23:52:15 »
Dobro, nemojmo sada početi imenovati i polako sa ishitrenim reakcijama.

Van mreže dead

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 281
  • Ugled: +27/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #39 poslato: 24.08.2008. 07:40:32 »
Dobro, nemojmo sada početi imenovati i polako sa ishitrenim reakcijama.
Pogledaj koliko njih zbog ovakvih likova se više ili ne javlja ili ono baš u rijetko a zbog njih sam i pristupio ovom forumu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #40 poslato: 25.08.2008. 20:15:57 »
ko želi da se javlja ništa ih ne bi trebalo spriječiti u tome

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #41 poslato: 26.08.2008. 13:56:49 »
Ово прочитах на насловној страни билећаинфо сајта, добра вијест ако се ово реализује!

Tekstilni kombinat "Bilećanka" ima šanse da obnovi proizvodnju sa malim ulaganjima, a dolazak stranih investitora, najverovatnije iz Slovačke,očekuje do kraja ove godine, rekao je Srni Nikola Vukmirović, direktor Agencije za razvoj malih i srednjih preduzeća Republike Srpske.

"Bilećanka ima šansu da obnovi proizvodnju sa malim ulaganjima, jer su očuvani objekti i infrastruktura", naveo je Vukmirović...


On je istakao da su slovački menadžeri već nagovijestili mogućnost dovođenja investitora iz te zemlje koji bi obnovili proizvodnju u ovoj tekstilnoj industriji.

"Prvo treba uradi projekat koji bi bio proslijeđen Vladi RS, čiju podršku očekujemo. Planiramo da se ponovo sastanemo sa predstavnicima slovačkih kompanija", kaže Vukmirović.

Vukmirović je podsjetio da je u cilju oživljavanja proizvodnje i dovođenja stranih investitora u "Bilećanki" prije nekoliko dana održan sastanak kome su prisustvovali i predstavnici slovačke kompanije Peter Bek i Juraj Buha.

"Pred Bilećankom je veliki posao i težak put, ali se nadamo pozitivnom ishodu", kaže Vukmirović.

U ovoj firmi trenutno je na evidenciji zaposlenih 500 radnika, od kojih na posao dolazi manje od 100, dok ostali ne primaju plate, niti im se uplaćuje radni staž.

"Bilećanka", nekadašnji izvoznik, zapošljavala je 2 000 radnika.
Komentari    

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #42 poslato: 26.08.2008. 14:13:20 »
Zar nije ljudi Bilećanka privatna firma? Koliko znam državni kapital Bilećanke je odavno prodat, pa sad ne znam kako će to neko da investira u tuđu firmu. Ustvari znam da može da investira, ali ne znam ko je toliko lud. Mada ovaj narod je toliko očajan da se stvarno svakakve šuplje priče mogu prodavat.

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #43 poslato: 26.08.2008. 16:22:24 »
U pravu si SAF-e, pametan neće da uloži a budala nema para.
Koliko će još zamajavati ovaj veseli narod?
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Hoce li vesela Kovnica proraditi
« Odgovor #44 poslato: 26.08.2008. 16:34:24 »
Nemojete molim vas da ovdje pisete o bilecanci, ovo je iskljucivo podforum vezan za veselu kovnicu. Iskljucivo kovnica molicu lijepo. :)
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !