Autor Tema: Klubska muzika  (Pročitano 19944 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #30 poslato: 25.01.2008. 01:31:03 »
mene zanima  dali mi_loske i nid@ zive u Bileci?

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #31 poslato: 25.01.2008. 09:12:23 »
Vidi ga opet on.... ma ko te bolan lozi, urazumi se!? Ti si izgleda malo paranoican cim mislis da te svak zajebava a ono, ljudi te hvale i vole! Kazes da si iz pasivne sredine, pa odkad je Minhen pasivan a i nisam znao da su tamo popularne gusle i rakija....covjek uci dok je ziv! I nemoj sebe toliko potcjenjivati mozes ti ukapirat ovu muziku, pametan si ti momak!
vidi cara,mani se makaaya!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #32 poslato: 25.01.2008. 13:08:19 »
mene zanima  dali mi_loske i nid@ zive u Bileci?
Kad bi neko sa strane cito ovaj i slicne postove pomislio bi da je Bileca najzabitije mjesto na planeti i sire. Ja i vi znamo da je ovo vas vid zajebancije ali mislim za neupucene ljude ovo je bas negativna kampanja grada i ljudi. Kao ono, mi smo seljaci, pusti mi sad tu neku modernu muziku u kojoj ne razumijes tekst pa ti moze i oca i mater je**vat a da nisi svjestan! Sto se tice te toliko vam omrazene muzike i u "zabitoj" Bileci je bilo par lokala u kojima se pustao dobar house a to su Lipa(kad je tek otvorena, sad su vec zastranili) i Boni(protekli praznici su bili uz elektronsku muziku). A da ne zaboravim za Bilecke uslove odlicni festival  na muzeju u ljetnom periodu koji je se vec odrzava po drugi put! A bilo je par dobrih zurki u domu izvidjaca, znaci nismo toliko zaostali koliko tvrdite! Da zavrsim, znam da u Bileci ima dosta ljudi koji vole ovakvu muziku i nacin provoda, samo su oni obicni normalni ljudi koji se ne eksponiraju! Ovo mi je dosad najduzi post ne znam sta mi bi.. ;) ;D
« Poslednja izmena: 25.01.2008. 17:32:26 mi_loske »

Van mreže Nid@

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +6/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #33 poslato: 25.01.2008. 14:19:16 »
ne znam zasto je bitno da li sam ja iz bilece ili ne, ne znam sta ces na osnovu toga da zakljucis ako ti je bas bitno toliko reci cu ti!
|^^^^^^^^^| |   
|  Niksicko pivo | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|..,]
(@)'(@)"""*| (@)(@)****(@)

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #34 poslato: 25.01.2008. 17:11:05 »
Evo par fotki sa muzeja, malo su slabijeg kvaliteta ali se vidi...

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #35 poslato: 25.01.2008. 21:09:00 »
Mi loske, nece se Bileca urbanizovati  ni procvjetati sa elektronskom muzikom. To je samo jedan od pratecih segmenata razvoja. I na kraju, to sto Ti propagiras kao elektronsku muziku je zapravo jedna moderna, komercijalna verzija elektronske muzike. Ona jeste muzika ovog vremena, ali nije garant da ce svi oni koji je slusaju odjednom postati progresivni i moderni u pravom smislu te rijeci. Imas gomilu omladinaca koji na festivalu "EXIT" u novom sadu skacu sa cvikama na glavi i pistaljkama u ustima na kojekavim tabletama da bi posle mjesec dana u identicnom fazonu skakali na festivalu u GUCI??!!??!?? E pa zamisli Ti sad koliko je to paradoks?.
NEmam ja nista ni protiv Egzita ni protiv Guce, samo imam protiv pomodarstva i protiv nekritickog srljanja u svaku novotariju samo sa ciljem da se bude cool. Mada, i to je izbor!
Inace elektronska muzika je stara preko 40 godina, moze biti veoma  ozbiljna, i u nastanku  je imala malo sta zajednicko sa ovim gore nabrojanim pravcima. Jedina zajednicka karakteristika je ta sto se stvara na neakusticnim instrumentima.

Van mreže Nid@

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +6/-4
    • Pogledaj profil
|^^^^^^^^^| |   
|  Niksicko pivo | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|..,]
(@)'(@)"""*| (@)(@)****(@)

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #37 poslato: 26.01.2008. 11:44:09 »
Ja i ne mislim da ce se Bileca urbanizovati ni procvjetati, kako ti kazes uz ovu muziku ali mislim da su to pozitivni pomaci i da je takva muzika i nacin provoda dobra alternativa sve prisutnom turbo-folku i ne kulturi! Kazes, ona muzika sto ja propagiram, ma ne propagiram ja nista ja jednostavno pisem o tome jer ja to volim da slusam ali ne samo takvu muziku, volim sve muzicke pravce od rocka do repa da ne nabrajam sad. Plesna(klubska) muzika je meni najbolja za vecernje izlaske! A sto se tice pravaca ove muzike, eno imas onaj opsiran tekst sto sam preuzeo s jedne kvalitetne stranice. Neki pravci u elektronskoj muzici su komercijalniji recimo house(on je nastao od disko muzike) a imas onda veliki broj tvrdjih pravaca i podpravaca, ma procitaj onaj post da ja ne pametujem sad! A ovo sto kazes za EXIT i Gucu, to je po meni OK skroz i ja bi isto! Truba je cudo, to je nasa tradicija a Guca jedan od najvecih etno festivala na svijetu. To jesu potpune suprotnosti ali ljepota i jest u tome. A pomodarstva ima kao sto ga ima u svemu, mnogi nisu iskreni u tome, jbg to ti je nus pojava! Jos da kazem, ovaj nas mini festival na muzeju je po mom misljenju je nesto najpozitivnije sto se u Bileci dogodilo u zadnjih 10 godina i svaka cast entuzijastima sto su ucestvovali u organizaciji. A bio sam i na komsijskom festu iste tematike u Jazinama i mogu ti reci da je ovdje bila dosta bolja atmosfera, iako su imali i jaca imena i bolje ozvucenje! ;)
« Poslednja izmena: 27.01.2008. 00:25:45 mi_loske »

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #38 poslato: 28.01.2008. 21:33:40 »
ma da zid,ja mislim da ovaj mi loske u opste kompententan za ovu temu,evo ja sam seljak i nemam sluha za elektronsku muziku,ali mi je ok,cak mi je super!!!!!
volim sa Slavom poslusati u srce da ti pucam necu od stoje ,vise nego od mog velikog prijatelja Baja bilo koji mix!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #39 poslato: 29.01.2008. 01:42:08 »
ma da zid,ja mislim da ovaj mi loske u opste kompententan za ovu temu,evo ja sam seljak i nemam sluha za elektronsku muziku,ali mi je ok,cak mi je super!!!!!
volim sa Slavom poslusati u srce da ti pucam necu od stoje ,vise nego od mog velikog prijatelja Baja bilo koji mix!!!
I tako.... ova "omrazena" tema dobi i trecu stranicu! Pozdrav za sve poklonike elektronske muzike a pogotovu za DJ zid-a i MS makaay-a! ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: 29.01.2008. 01:43:43 mi_loske »

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #40 poslato: 29.01.2008. 04:07:52 »
ma da zid,ja mislim da ovaj mi loske u opste kompententan za ovu temu,evo ja sam seljak i nemam sluha za elektronsku muziku,ali mi je ok,cak mi je super!!!!!
volim sa Slavom poslusati u srce da ti pucam necu od stoje ,vise nego od mog velikog prijatelja Baja bilo koji mix!!!
I tako.... ova "omrazena" tema dobi i trecu stranicu! Pozdrav za sve poklonike elektronske muzike a pogotovu za DJ zid-a i MS makaay-a! ;D ;D ;D
U HU,MANGUPE
MAFIJO,MAFIJSKA!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #41 poslato: 29.01.2008. 04:56:32 »
Sto si ljut? ;D Jeli MS makaayaaaa?   ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: 29.01.2008. 05:08:08 mi_loske »

Van mreže Nid@

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +6/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #42 poslato: 11.03.2008. 20:43:32 »
Nekome sam nekada obecao postaviti jedan mix iz kucne radinosti pa zaboravio i sad se opet sjetio kada sam naisao na njega sasvim slucajno.Pjesme govore koliko je to bilo davno ali eto makar da ispunim obecanje ;D

Evo ovako da ide odmah sa neta
Nid@ House Mix

|^^^^^^^^^| |   
|  Niksicko pivo | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|..,]
(@)'(@)"""*| (@)(@)****(@)

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #43 poslato: 11.03.2008. 23:28:07 »
sta je to
!AlKo TeSt!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Klubska muzika
« Odgovor #44 poslato: 10.04.2008. 22:33:31 »
Ево једна квалитетна страница www.mp3s.su за оне који имају FLAT ADSL  а уз то воле добру електронску музику(и више од тога ;)). Има свега.... албуми, компилације, концерти, спотови....сајт је за - 10! А музика је распоређена по жанровима. Да би сте могли скидати морате се предходно регистровати. А онда download иде преко rapid share-a.