Autor Tema: Што волите Хаџибега?  (Pročitano 31202 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #15 poslato: 26.09.2008. 16:07:11 »
Е мој "road runner-u", ништа ти не капираш.... ал добро, нисам ни очекиво да ћеш сконтат зајебанцију!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #16 poslato: 26.09.2008. 18:36:46 »
O , PA TI SI MI NEKI POZITIVNO UGLEDAN LIK OVDE IZGLEDA???
VIDIM SVI TE OBOZAVAJU....... :D :D :D


Van mreže MegaCAR

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 55
  • Ugled: +4/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #17 poslato: 26.09.2008. 18:57:05 »
....јбг и даље ништа не капираш!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #18 poslato: 26.09.2008. 19:00:14 »
vazno je da ti sve kapiras...ko zna kakve se sve vijuge  VAMA - MEGA CARE- motaju po glavi.... :zvizduk:

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #19 poslato: 26.09.2008. 22:52:01 »
road king, ma čista zezancija sa njim, kad kaže
Citat
Merhaba zundelji
ja se zacenem  :D

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #20 poslato: 06.10.2008. 16:40:28 »
Merhaba zundelji,sta se radi,jeli ugrijalo u Bileci,mirisu li lipe

Vidim vi to nesto biva o meni pricate

Nisam imao vremena da sve procitam,ali vidim nesto pisete o krscenju,itd,

Samo kratko da vam kazem da mi mozete svi vi ispusiti ovu debelu i veliku ,osunecenu Hercegovacku cunu

E toliko od mene,za ovaj put

UZDRAVLJU BILI,ZUNDELJI


Ne bleji poturico jedna.

Van mreže malisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #21 poslato: 06.10.2008. 18:26:21 »
Zato sto mu se neki pradjed zvao Dusan,Milos,Dragan,Mirko...

Van mreže sagashradojica

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #22 poslato: 06.10.2008. 21:03:48 »
Zato sto mu se neki pradjed zvao Dusan,Milos,Dragan,Mirko...
moji omladinci.ovakvi tipovi se banuju ili ignorisu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #23 poslato: 07.10.2008. 01:04:00 »
Ne treba ga banovati, drzimo ga zbog multietnicnosti  ;D ;)

Van mreže peca

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 344
  • Ugled: +4/-12
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #24 poslato: 07.10.2008. 09:07:58 »
Ma zna on da je naš,zato dolazi na sajt.Možda upozna nekoga od iste loze.Hoće da zna odakle je i to je to.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #25 poslato: 08.10.2008. 19:37:48 »
Ohohhho,merhaba zundelji,

Evo da vam kazem jos koju postenu posto me vucete za jezik uvezi tih Turaka i poturica,

Ovo sto cu vam sad reci vjerovatno necete cuti od Moma Kapora i Srpske akademije znanosti,

Posto stalno te Turke spominjete objasni te mi kako to da je 98% Srba crno ,tj crne kose kad je sve opste poznato da su Srbi na Balkan dosli kao ilirski narod,a ilirski narodi su i to je opste poznato,plavi narodi,

Da se niste mozda isuncali u zadnjih 600-700 godina?

Kako to da se Rusi neisuncase u uvih 600 godina?

Sve opste je poznato da svi Srpski sveci pocevsi od svetog Save su plavi i svi srpski sveci na ikonama su plavi,e fala bogu recite vi meni sad kako to da ste svi vi skoro crni?

E da vam kazem kako,znate li vi uopste koliko se generacija rodi i umre za 600 godina koliko su Turci bili na podrucju Balkana,i znate li vi uopste koliko su Turci voljeli picku u ta vremena,kad je sad ovoliko vole?

Znate li vi da Turci i dan,danas lude za plavim pickama,a kamoli u ta doba,kad su Srpkinje mahom bile plave kao sto su svedjanke danas?!

Necu sad ulaziti u to dali je to bilo na silu od raznih Sulejmana i Murata ili su Milica i Radojka kad vide zgodnog crnog momka pa brze bolje zadigni suknju u stali dok Miladin nedodje,to su ipak neke druge price

Ovo je samo jedan mali primjer cistoce Srpske nacije!

A nakraju Turci su bili i dan danas su plemenit i kulturan narod koji za 600 godina vladavine nije srusio nijednu srpsku bogomolju,za razliku od vas koji ste za mjesec dana nakon sto ste poubijali neduzne ljude srusili skoro 700 dzamija i BIH.

Prema tome ja mislim da su svi komentari uvezi ove teme nepotrebni i suvisni

E,toliko za ovaj put

Uzdravlju bili moji zundelji 

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #26 poslato: 08.10.2008. 20:12:57 »
SLUSAJ TURSKI MAJMUNE....POD BROJ 1 ZUNDELJ TI JE TATA...

a ono sve sto si napisao ....pa mi ti o tome i govorimo sve vrijeme od koga si nastao......najvjerovatnije ti je tvoju cukun cukun babu  koja se najvjerovatnije zvala Milojka ili radojka  ili Zora nebitno kako... silovao nekakav zvaljavi Turcin osunecene prljave cune sto ti kazes...i ti jos imas obraza
da se hvalis sa tim........sa svojim porijeklom, sto ti taj cukun pretak nije rodio  MILOSA,ZORANA,NEMANJU,itd iz prave SRPSKE ljubavi nego sto ti je rodio MEHA,IBRA.ZULFA,SULEJMANA itd zato sto je bila silovana i ciji si krajnji proizvod TI.........koji ni dan danas neznas sta si......
prema tome poklopi se i suti usljiva turska vasko........

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #27 poslato: 08.10.2008. 20:28:47 »
Neznam zasto adminstartor ne izbriše ovakve postove koji prelaze granice pristojnog.Na svim ostalim forumima ovo bi se izbrisalo!!! Uopšte nije bitno što je ovaj "balija" (kad može on da oslovljava sa zundelji ja ću se spustit na njegov nivo) apsolutno sve slaga u ovom postu, nego što stvarno se vidi kakvi su to monstruozno krvnički nagoni u ovom skotu. ČuJ turci klturna nacija tada  :udri: :udri: :udri: a to je u svijetu bio opšti primjer i sinonim za neobrazovanu, zaostalu i primitivnu masu goru i od vrvarskih hordi kojoj apsolutno ništa nije bilo sveto, i koja je počinila bezbroj primjera najgorih skrnavljenja vjerskih objekata, grobnica isl ne samo nad srpskim tekovinama nego bilo gdje da je stizala. Kroz čitav srednji vjek pa isve do reforme Kemala Ataturka zaostajali su nekoliko stotina godina u razvoju za evropskim civilizacijama i kulturama toga vremena. Prije pomenute Ataturkove revolucije živjeli su na nivou koje su ostale zemlje u evropi u kulturnom, i društvenom razvoju prešle 3 do 4 VIJEKA prije. Tolki kako je bila napredna otomanska imperija!!! A ovo sve ostalo je puka laž, neistina i konstrukcija o kojoj sa normalnim sagovornikom ma ko on bio mogu da polemišem kolko treba, ali sa ovakvim primitivnim umom koji bi da beguje u 21 vjeku nepada mi napamet. I mislim da sam već naveo griješimo mi što im postavaljamo te teze da su oni nastali od nas ( to svak normalan zna) treba njima reć "pa vi ste iz srca Andolije vi sa nama nemate apsolutno ništa zajedničko" dovoljan je dokaz samo kad ih vidite kakvi su, šta govore i kako se ponašaju. I vidi se da psolutno nemaju ništa sa nama, ni blizu!!!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #28 poslato: 08.10.2008. 20:56:01 »
Ohohhho,merhaba zundelji,

Evo da vam kazem jos koju postenu posto me vucete za jezik uvezi tih Turaka i poturica,

Ovo sto cu vam sad reci vjerovatno necete cuti od Moma Kapora i Srpske akademije znanosti,

Posto stalno te Turke spominjete objasni te mi kako to da je 98% Srba crno ,tj crne kose kad je sve opste poznato da su Srbi na Balkan dosli kao ilirski narod,a ilirski narodi su i to je opste poznato,plavi narodi,

Da se niste mozda isuncali u zadnjih 600-700 godina?

Kako to da se Rusi neisuncase u uvih 600 godina?

Sve opste je poznato da svi Srpski sveci pocevsi od svetog Save su plavi i svi srpski sveci na ikonama su plavi,e fala bogu recite vi meni sad kako to da ste svi vi skoro crni?

E da vam kazem kako,znate li vi uopste koliko se generacija rodi i umre za 600 godina koliko su Turci bili na podrucju Balkana,i znate li vi uopste koliko su Turci voljeli picku u ta vremena,kad je sad ovoliko vole?

Znate li vi da Turci i dan,danas lude za plavim pickama,a kamoli u ta doba,kad su Srpkinje mahom bile plave kao sto su svedjanke danas?!

Necu sad ulaziti u to dali je to bilo na silu od raznih Sulejmana i Murata ili su Milica i Radojka kad vide zgodnog crnog momka pa brze bolje zadigni suknju u stali dok Miladin nedodje,to su ipak neke druge price

Ovo je samo jedan mali primjer cistoce Srpske nacije!

A nakraju Turci su bili i dan danas su plemenit i kulturan narod koji za 600 godina vladavine nije srusio nijednu srpsku bogomolju,za razliku od vas koji ste za mjesec dana nakon sto ste poubijali neduzne ljude srusili skoro 700 dzamija i BIH.

Prema tome ja mislim da su svi komentari uvezi ove teme nepotrebni i suvisni

E,toliko za ovaj put

Uzdravlju bili moji zundelji 
Niti jedan musliman ne bi ovo napisao kao sto si ti napisao.
E ljudi ajmo da izmislimo nadimak za Hadzibega ako on nas uvijek zove zundeljima,mozemo i mi njega(ali nemojte po nacionalnoj osnovi izmisliti nadimak OK!)
Pa da cujem predloge za naseg velikog prijatelja :D.

Van mreže Frida

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #29 poslato: 08.10.2008. 21:20:57 »
Evo i ja da prozborim koju posto me je povukao za jezik ovaj istorijski neadekvatan komentar nekog tamo nazovi hadzibega.Turci su sve uzimali na silu pa tako i zene(valjda nisu znali i imali ljepsi nacin),vjerovatno si i ti tamnoput,jer ti je neku cukun,cukun babu silovao neki tamo Mujo,Murat...
Srpske zene su to junacki podnosile,i rodile su one ali ne Muja,ni Murata,vec Nikolu,Milosa,Lazara...
I nisu ko tvoj cukun,cukun djed uvlacili se Turcima misleci da ce ih ovi prihvatiti kao sebi ravne.
Zao mi je ako cu te razocarati i ako ti tvoji nisu ovo prije rekli-ALI TI NISI TURCIN TI SI POTURICA ;D,ciji su se pretci klanjali da im bude bolje,a ne zato sto su vjerovali u Alaha.Znaci tvoj je alah za vrijeme Turske vladavine vrijedio mozda vrecu brasna,ili kantu masti(svinjske ;D ;D ;D ;D).
A tu Tursku plemenitost nebi komentarisala :icon_puke_l:.
Eto druze hadzibeze pa ti kad god hoces dodji na ovaj forum da te malo edukujemo(posto vidim da si neinformisan o tim nekim istorijskim cinjenicama)