Autor Tema: Што волите Хаџибега?  (Pročitano 31192 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #30 poslato: 08.10.2008. 22:13:56 »
dobar je Hadzibeg momak samo mu nevalja sto je pun mrznje i naboja prema srpskom narodu. On je sebi nasao krivca za sve lose sto mu se desilo i desava u zivotu. I ima cudnu potrebu da se ovde konstantno javlja i provocira reakcije. I uspjeva u tome, sto je najgore.
U ovom slucaju vazi ona "Vrana Vrani oci vadi" tako da izaziva brojne frustracije sa suprotne strane. Nacionalizmi se prepoznaju i direktno reaguju na licu mjesta. Dok je ovakvih Hadzibega i njegovih oponenata bice opet i sukoba i ratova i nikad u srecu.
Nego je meni zanimljava ova njegova teza o porijeklu. Ako je Hadzibeg u pravu onda ispade da su svi Srbi Turci, a da su Muslimani cisti Sloveni kao braca Rusi. Ne znam sta kazu savremeni bosnjacki istoricari o tome? Ipak je malo nezgodno sad povezat Bosnjake i Ruse npr. Takodje, ova teorija ne obuhvata ostale balkanske narode.
Naravno da je to sve cista glupost. Prvo otkud podatak da je 98% Srba Crnoputo?
Dalje, nema naroda u Evropi koji se nije mjesao sa ostalim skupinama. Pa cak i izolovani Englezi imaju neke skandinavske uticaje. Najnovije istrazivanje je dokazalo da danasnji Grci (koji se inace kurce svojim nasledjem) imaju samo 10% Antickog Helenskog nasledja u genima. Ostalo su Turski, Egipatski, Arapski uticaji. Interesantno je da najvise helenskih gena pronadjeno u stanovnicima danasnje Makedonije??!!??
Dakle svi su se i svugdje mijesali a pogotovo ovde na Balkanu gdje je prolazila i Kurta i Murta. Kelti, Avari, Tracani, Iliri, Sloveni,Turci, i svi su se mjesali. A sto se tice crne puti, pa svi narodi koji zive oko mediterana su cnomanjasti. Fenotipske razlike se mogu ispoljiti vec nakon nekoliko generacija a ne posle 13 vijekova suncanja. Da nisu mozda turski jebaci ordinirali po Italiji i Juznoj francuskoj?
I vid'te meni je bas drago sto u meni ima svih tih razlicith uticaja. A Vi nastavite da dokazujete vase cisto porijeklo. To je i Hitler radio

Van mreže stormy

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 166
  • Ugled: +14/-9
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #31 poslato: 08.10.2008. 22:54:56 »
moze bit' svasta....i da su da su Egipcani izbegli iz Visokog  :rlol: :rlol: :rlol:

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #32 poslato: 08.10.2008. 23:06:55 »
Dali iko od vas moze smatrati ovoga hadzibega dobrim momkom???
U covjeku se tacno osjeti tolika mrznja prema srbima da je to neopisivo...
sam njegov pozdrav UZDRAVLJU ZUNDELJI ......
ja sebe ne smatram zundeljom  niti ikoga na ovome forumu i vazda cu mu odgovoriti na sto puta gori nacin....a onaj ko se smatra zundeljom neka ga brani ,naziva dobrim,tepa mu itd......... :D :D :D

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #33 poslato: 09.10.2008. 00:13:40 »
Kao prvo moram ti zahvalit sto nas ujedini poslije ovih izbora,nalet ih bilo!
Da su jebali Turci i milom i silom upravu si,i Turci i AustroUgari i Talijani i Svabe...doduse najmanje u Hercegovini i Crnoj Gori!Ono dolje u Srbiji,Vranjanci i ekipa,pljunuti Turci,dolje ste se pravo najebali i nasilovali!
Al bolan Hadzibeze,o kakvoj ti Turskoj kulturi,civilizaciji i toleranciji pricas...jesi ti normalan???Pa jadan ne bio,to je i sad najnekulturni,najnecivilizovani i najbogohumni narod u ovom djelu svjeta,jedino su Arapi gori!
Bolan 1500 hramova na Kosovu je sruseno,o cemu postoje dokazi,kako pisani tako i video zapisi!Ko ih je srusio?Protestanti?O Bosni da ne pricam...
Mi na forumu i ljudi u gradu nemamo nista protiv gradnje dzamije,pa i u Srbiji je svaka ostala,cak ste izgradili i u veseloj Subotici prije neki da dje nikad nije bilo ni Bosnjaka ni Turaka.Pa i ovih po Srbiji nije bilo dok niste zapoceli osvajacki rat pa ste ih izgradili i naselili se,zato ih i gradite,hocete na zapad...e kurac druze,o jadu ste EU zabavili,narucito Njemacku i Austriju,koja je radi vas desno skrenula.A dje su crkve u Turskoj???Pravite od njih dzamije,to je grijeh druze moj,veliki grijeh,a to cijeli svjet zna!
Ja sam prosle godine bio u Istanbulu i ne vidjoh tu toleranciju,kulturu i civilizaciju,najslicni ste vranjstanima,jedino pozitivno je sto se zdravo hranite!
Al jos jednom ti hvala sto nas ujedini i boga mi na neki nacin spasi ovaj forum,ma sta to znacilo :dedica: :dedica:!
« Poslednja izmena: 09.10.2008. 00:16:55 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže gavrilo princip

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #34 poslato: 09.10.2008. 00:46:45 »
STO VOLITE HADZBEGA?????KO KAZE DA GA VOLIMO????NE BIH REKAO IZ PRILOZENOG

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #35 poslato: 09.10.2008. 00:50:02 »
znacajno cu se samocitirati:

"Nate kako... Iz našeg ugla, najteže je jebati one koje svi jebu."

Ili recimo da citiram jednog divnog covjeka iz okoline Knina:

"Bila jedna u mom selu, svi su je jebali. samo je ja nisam jeba"

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #36 poslato: 09.10.2008. 10:32:16 »
Ne znam stvarno šta se svi natežete sa ovim hadžibegom, kad je njegova dijagnoza svima jasna. Pa čovjek samo u sebi akumulira mržnju prema drugima, opterećen je nekakvim ''osunećenim čunama'', silovanjima, čisitotama rase itd. Mogu samo da pretpostavim da je naš dragi član Hadžibeg impotentan. A pošto impotencija ne poznaje rasne, nacionalne i vjerske prepreke mislim da u tom slučaju zaslužuje sažaljevanje. Možda doduše i nije impotentan ali ga muči što bi naš narod rekao nejebica, i to u teškom obliku. 
Možda će nekome ovaj moj post izgledati grub i uvredljiv ali ja zaista ne mogu da shvatim odakle bi ovakve ideje dolazile u glavu jednog normalnog, zdravog i mladog čovjeka.
« Poslednja izmena: 09.10.2008. 10:37:30 S.A.F. »

Van mreže Frida

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 8
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #37 poslato: 09.10.2008. 11:46:16 »
Ama ljudi doso covjek na ovaj sajt da sazna od koga je postao.Zato apelujem na sve clanove ovoga foruma da pomognu drugu napacenom-hadzibegu da se vrati na pravi put i u pravu vjeru.A i time cemo dokazati koliko smo plemeniti ;D.
Iskreno i ja bi bila ljuta i isfrustrirana da su me pretci par stotina vjekova ucili da sam ono sto nisam.Sasvim je opravdano sto je ljut,pa ce da bude razocaran i nakraju ce se pomirit sa istinom.(TO VAM JE KO U SPANSKIM SERIJAMA KAD RODRIGO SAZNA DA JE SAM SEBI MAJKA :-\).Ajde pa kad zavrsimo posao i pomognemo ovoj napacenoj dusi ja vodim na pecenje(SVINJSKO NARAVNO)  ::) ::) ::)

Van mreže bocky

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 75
  • Ugled: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Vjera u pobjedu je pola dobijene bitke!!!
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #38 poslato: 09.10.2008. 12:24:59 »
Ne znam stvarno šta se svi natežete sa ovim hadžibegom, kad je njegova dijagnoza svima jasna. Pa čovjek samo u sebi akumulira mržnju prema drugima, opterećen je nekakvim ''osunećenim čunama'', silovanjima, čisitotama rase itd. Mogu samo da pretpostavim da je naš dragi član Hadžibeg impotentan. A pošto impotencija ne poznaje rasne, nacionalne i vjerske prepreke mislim da u tom slučaju zaslužuje sažaljevanje. Možda doduše i nije impotentan ali ga muči što bi naš narod rekao nejebica, i to u teškom obliku. 
Možda će nekome ovaj moj post izgledati grub i uvredljiv ali ja zaista ne mogu da shvatim odakle bi ovakve ideje dolazile u glavu jednog normalnog, zdravog i mladog čovjeka.
:D :D :D :D 100%  ;D
SLAZEM SE!!!Dosta mu je samog sebe.

Van mreže Gedeon

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 29
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #39 poslato: 09.10.2008. 12:53:54 »
Hadžibega volim zato sto je odlican primjer da su nacionalizam, ksenofobija i fašizam u najmanju ruku emanacije ljudske gluposti, i da, kao i glupst, ne poznaju etnicke, socijalne, vjerske i druge granice. Hadžibegov mrzilacki diskurs, '' oplemenjen'' seljačkim humorom, ni najmanje se ne razlikuje od usplahireog nacionalizma njegovih oponenata koji stereotipne predstave islama rugalački evociraju kao iritantna obilježja drugosti. Hadžibeg se odlicno uklapa u paradigmu nacionalizma bez granica i toga je potpuno svjestan kada  nacističkim intervencijama izaziva nacionalističku nesvijest mnogih forumaša. Stoga, nemojte da se natežete s Hadžibegom jer on u tome uživa, a oni koji uživaju u ''puškaranju'' s njim treba da se dobro zabrinu jer su mu veoma slični. Ako neko u tom dijalektičkom procecu samospoznaje uspije da detektuje da je bolestan od NACIonalizma i još uspije da se izliječi, ja ću Hadžibegu uputiti iskrene izraze zahvalnosti.

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #40 poslato: 09.10.2008. 14:45:42 »
hadzibeg,tvoje obrazovanje sturo i trebao bi to da znas prije nego pustis u etar neku pricu.
1-srbi su porjeklom od plemena skita i naselili su ovaj prostor u 2 vijeku p.n.ere
2-skiti nisu bili plivi
3-u ilire sprdaju i tzv staroslovenska plemena i njihov ten je razlicit tu spadaju i srbi i hrvati i slovenci i slovaci i jos mnogo naroda
4-pricas o pravilu prve bracne noci koju su turci primjenjivali u doba svoje vladavine,sto je tacno,e tu se malo pozabavi fiziologijom i bit ce ti jasno da je to mali procenat.
znaci,hadzibeg,mozda je neki turcin kresao moju pra,pra,pra babu ali tvoje je prjeklo srpsko sto znaci da je tvoje pretke napravio srpski kurac a posto si ti onako kurcevit,sto je odlika srba,provjeri u bliskoj proslosti na koga si.tu je radio srpski kurac.
uzivaj hadzibeg

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #41 poslato: 11.10.2008. 09:23:03 »
Stvarno mi je zao sto mnogi pokusavaju da pojasne Hadzibegu stvari iz istorije,kulture,obrazovanja i sl.

To vam je isto kao da se volu koji je dosao da pojede vas kupus na vasem imanju obratite sa "gospodine vole napustite moj posjed",
nece vas razumjeti, ali zato uzmete toljagu i puknete ga dva-tri puta i on ode, to on razumije, to je njegov jezik.....ja toliko
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #42 poslato: 11.10.2008. 21:35:28 »
Ohohhho,merhaba zundelji,

Evo da vam kazem jos koju postenu posto me vucete za jezik uvezi tih Turaka i poturica,

Ovo sto cu vam sad reci vjerovatno necete cuti od Moma Kapora i Srpske akademije znanosti,

Posto stalno te Turke spominjete objasni te mi kako to da je 98% Srba crno ,tj crne kose kad je sve opste poznato da su Srbi na Balkan dosli kao ilirski narod,a ilirski narodi su i to je opste poznato,plavi narodi,

Da se niste mozda isuncali u zadnjih 600-700 godina?

Kako to da se Rusi neisuncase u uvih 600 godina?

Sve opste je poznato da svi Srpski sveci pocevsi od svetog Save su plavi i svi srpski sveci na ikonama su plavi,e fala bogu recite vi meni sad kako to da ste svi vi skoro crni?

E da vam kazem kako,znate li vi uopste koliko se generacija rodi i umre za 600 godina koliko su Turci bili na podrucju Balkana,i znate li vi uopste koliko su Turci voljeli picku u ta vremena,kad je sad ovoliko vole?

Znate li vi da Turci i dan,danas lude za plavim pickama,a kamoli u ta doba,kad su Srpkinje mahom bile plave kao sto su svedjanke danas?!

Necu sad ulaziti u to dali je to bilo na silu od raznih Sulejmana i Murata ili su Milica i Radojka kad vide zgodnog crnog momka pa brze bolje zadigni suknju u stali dok Miladin nedodje,to su ipak neke druge price

Ovo je samo jedan mali primjer cistoce Srpske nacije!

A nakraju Turci su bili i dan danas su plemenit i kulturan narod koji za 600 godina vladavine nije srusio nijednu srpsku bogomolju,za razliku od vas koji ste za mjesec dana nakon sto ste poubijali neduzne ljude srusili skoro 700 dzamija i BIH.

Prema tome ja mislim da su svi komentari uvezi ove teme nepotrebni i suvisni

E,toliko za ovaj put

Uzdravlju bili moji zundelji 

Opet ti sereš poturico.Jedino si ti turko od svih na ovome forumu.   

Van mreže Veliki_strumpf

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +20/-51
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #43 poslato: 05.11.2008. 15:12:55 »
jebo bi i bega ali nema njega...

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #44 poslato: 05.11.2008. 17:15:02 »
Samo da ja i moj Bole protjeramo kroz ovu temu naše malo krdašce.... Izvinjavamo se....aj Bole goni...
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am