Autor Tema: Што волите Хаџибега?  (Pročitano 31190 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #45 poslato: 05.11.2008. 18:07:46 »
evo mu i od mene koja fina slidza.... :zvizduk:

i treba mu dat jednu za pelcovanje da vise ne prismrdjuje ovde..... ;)

Van mreže ševa

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 48
  • Ugled: +2/-5
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #46 poslato: 07.11.2008. 17:05:41 »


treba mu dat jednu za pelcovanje da vise ne prismrdjuje ovde..... ;)
[/quote]

Potpuno te podržavam u tome,stalno nešto prismrđuje.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #47 poslato: 01.12.2008. 06:30:13 »
OOOOHHHHOOO MERHABA ZUNDELJI,STA SE RADI

Vidim neki zundelji se bune,sto ih nazivam zundeljima,posto nisu upoznati sa tim da ih jos jednom podsjetim na istoriju toga vrlo finog i zanimljivog naziva,vjerujte mi da ja to neradim iz dusmanluka,nego je to jednostavno tako,nemate razloga da se ljutite jer je to vec tradicija postala

Bilecki zundelj (Zundus Vlah) je ime karakteristicno za pripadnike pravoslavne vjeroispovjesti na sirem podrucju Bilecke opstine,tj pripadnici muslimanske vjeroispovjesti sa podrucja Bilecke opstine su umjesto pogrdnog naziva vlah tako zvali pripadnike pravoslavne vjeroispovjesti

Klasican Zundelj je nastao krajem "80 godina u SOMINI vrlo popularnoj i vrlo primitivnoj kafani,birtiji medju pravoslavnim zivljem

(ZUNDUS SOMINA) osim sto je glup i pricinjava velike stete,vrlo je opasan,preporucljivo ga je izbjegavati,ali srecom je lako prepoznatljiv

UZDRAVLJU BILI ZUNDELJI


Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #48 poslato: 01.12.2008. 07:45:28 »
ti bi za razliku od ovih glupih i neukusnih postova konačno mogao da možda nešto malo doprineseš razvoju ovog sajta i da ne brukaš pripadnike svog naroda i ne predstavljaš ih u toliko lošoj formi..najlakše je srat i mlatit po drugoj naciji a ti izgleda ni o čemu drugom i ne razmišljaš..mogao si na primjer postavit koju sliku,link za muziku,film ili neku normalnu stvar u koliko to uopšte pratiš (jer vidim da si opterećen sa nacionalne strane)pa da svi kažemo '' e svaka mu čast..'' a ne da lupaš gluposti i samim tim otvaraš ovakve teme...mislim..nedaj bože da mi neko negdje otvori ovakvu temu..pa stvarno..e da.. možda bi za promjenu mogao da odeš na neki Hrvatski sajt pa da se i tamo ''okušaš'' i na ovakav način popularišeš svoju naciju..vjerujem da bi bio toplo prihvaćen

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Што волите Хаџибега?
« Odgovor #49 poslato: 01.12.2008. 12:05:47 »
zoxl,dzaba pricas,hadzibeg  je turbo-glupan,zadojen svim negativnim stvarima a ti hoces da od njega napravis normalnog covjeka.
e,moj zoxl,uz duzno postovanje prema tebi,   ne pravi se od govneta pita.