Ostalo > Pozdravi i čestitke

Поздрављам и чувам се.

(1/67) > >>

ВЕЛИКИ БРАТ:


Велики брате молим те пази се добро и немој дозволити да ико сазна ко си.

Поздравља те само свој,

Велики Брат.

drug_do_groba:
ево и ја поздрављам све из билеће ;) :)

prinudna uprava:
Ovom prilikom zelim da pozdravim mog velikog prijatelja Frenkija Simatovica!Inace mog dugogodisnjeg komsiju,saradnika,saveznog statisticara i prijatelja sporta i omladine,ZIVIJO FRENKI!

Mica:
poz za ekipu iz elita............special za Bora
 :) :)

kuksi:
Evo jedan mali izbor najboljih zelja pozdrava i cestitki za sve prilike :) :) :) :)

    * Sretan odlazak u vojsku pesmom "Kad bi bio ranjen"
    * Srećna nova godina deci iz doma za nezbrinutu decu sa pesmom "Nece mama doci"
    * Mojoj ženi koja se vratila iz ludnice: "Ostala si uvijek ista"
    * Brat sestri cestita 13. rodjendan uz pesmu "Prvi sam te put ljubio na travi"
    * Pedofil se kaje zbog pocinjenih dela i peva svojim zrtvama pesmu od Harisa Dzinovica:"Zavoleh te ludo, cini mi se od rodjenja"
    * Srecno zidanje septicke jame komsiji Miladinu zeli komsinka Mileva spesmu: "Malo ti malo ja"
    * Miloradu srecno pokapanje oca Dimitrija te da sto pre strune zele nećaci Savo i Kostadin pesmu "Kud ne ode pre"
    * Hendikepirana majka zeli svom sinu sve najbolje za rodjendan uz pesmu "Nek ti bude kao meni"
    * Pozdrav mom prijatelju koji boluje od Side, uz pesmu: "Ozdravi mi prijatelju moj"
    * retan odlazak na pijac muzu Zivoradu te da srecno proda junicu "Belku" zele deca i zena sa pesmom: "Otisla si jednog dana"
    * Čestitam zetu ginekologu hiljaditi abortus pesmom: "Gde će ti duša?"
    * Sretan oporavak curi koja je pala u kiselinu, uz pesmu "Toxic"
    * Najvernijem drugu zelimo sve najbolje zato sto je dobio sina sa pesmom "Sta ucini bolan komsija"
    * Srecan odlazak na posao prijatelju mineru uz pesmu "Oko mene lete, lete svi"
    * Majka sinu narkomanu zeli brz povratak iz bolnice uz pesmu "Sta je to u tvojim venama"
    * Srecnu amputaciju nogu svom unuku , baba i deda cestitaju pesmom "Ne klepeci nanulama"
    * Unuk svojoj babi cestita 90 rodjendan uz pesmu "Vreme ti je isteklo"
    * Zahvaljujem se svom psihijatru na uspesnom lecenju uz pesmu. "Jos mogu da poludim"
    * Puno pozdrava saljem iz zatvora mojoj dragoj kojoj je nedavno poginuo muz uz pesmu "Ubio sam coveka zbog tebe"
    * Dragom sinu bez ruku i zubi mama zeli sretan rodjendan uz pesmu "Svijet voli pobjednike, stisni sake,stisni zube budi sto jesi..."
    * Sinu jedincu srecnu operaciju ociju uz pesmu: "Jos ne svice rujna zora"
    * Cestitam mom komsiji sretno otelenje krave sa pesmom "Rodio se sin"
    * Svom klempavom dedi zelim uspesnu operaciju usiju uz pesmu "Lepotan"
    * Mojoj zeni koja se nedavno utopila: "Da bog da te voda odnijela"
    * Puno pozdrava zetu mineru uz pesmu: "Učini bar jedan pogresan korak"
    * Zelimiru srecan 18-sti rodjendan sa pesmom "Hej mama jure me mladici"
    * Dragoj sestri Kaci, zelim srecu na kontrolnom iz matematike uz pesmu "Dva i dva su osam, cik pogodi ko sam"
    * Svoju buducu snaju Velinku pozdravlja njena buduca svekrva Stojanka pesmom "Ne trepeci ispod belog vela"
    * Unuci cestitamo treci rodjendan, uz zelju da dozivi jos toliko, uz pesmu "Kraljica trotoara"
    * Premijeru Kostunici i haskim optuzenicima srecne pregovore uz pesmu "Ajde jano konja da prodamo"
    * Srecan odlazak u prodavnicu, snaja zeli sverkrvu, uz pesmu "Vrati se brzo vrati!"
    * Pokojnoj baki izgoreloj u pozaru zelimo pokoj vecni uz pesmu "Sve jos mirise na nju"
    * Srecno useljenje u novosagradjenu kucu - uz pesmu "Sini munjo, udri grome"
    * Sretan odlazak u penziju svekru sa pesmom "Da ti dani brze prodju"
    * Srecno sklapanje braka drugarici uz pesmu "Tri bunara jedna kofa sluzi"
    * Bratu Faruku, srecno sumecenje, zeli sestra Fatima, sa pesmom: "Sta te boli brate moj"
    * Sretno sklapanje braka sinu Milutinu zeli otac sa pesmom "Dotako sam dno zivota"
    * Samo za drustvo u cosku koje pije o svom trosku pjesma Himze Core "Vrati se oko moje"
    * Arapski bećarac: "Prokleta je Amerika i njihiva zlata sva , što će njima tornja dva, kad avion vozim ja"
    * Najcesce muzicke zelje semptembra 2001: Na prvom mestu "Sve je postalo pepeo i dim" na jakom drugom "Udri jace manijace"

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju