Autor Tema: VAŽNO OBAVJEŠTENJE !  (Pročitano 7137 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
VAŽNO OBAVJEŠTENJE !
« poslato: 01.02.2008. 14:36:31 »
Noćas je došlo do zagušivanja servera zbog preopterećenja mail sistema na forumu. Šta se ustvari desilo:
Pošto 60% članova na forumu nije unijelo pravilnu email adresu u svoj profil MAIL FAILURE funkcija je aktivna svakim obavještenjem i novom privatnom porukom. Tako da je od oktobra do sada na server došlo 287 913 poruka, što je uzokovalo padom.   
Zamolio bih sve članove da u svoje profilu upišu validne email adrese, u suprotnom blokiraće se ti članovi !!!

-Email adresu možete promijeniti u profilu - izmjena informacija na nalogu
« Poslednja izmena: 28.03.2008. 22:24:59 vladix_vlado »

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: VAŽNO OBAVJEŠTENJE !
« Odgovor #1 poslato: 01.02.2008. 16:32:46 »
Znaci, krivci za tu pojavu su neki klinci koji se prijavljuju pod nekakvim adresama i to cini mi se pogotovo u zadnjih mjesec dana. A ti njih fino zajebi pa ih obrisi i  implementiraj neki fazon da kad se neko registruje mora ottvoriti svoj nalog u svom inboxu.
A mozda i neki ljudi samo hoce da vide sta ima na forumu a nece da se registruju,pa se registruju sa nekim laznim adresama. Mozda bi mogo da dozvolis tu opciju da se bez registracije moze pregledat forum, ili jedan dio foruma.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: VAŽNO OBAVJEŠTENJE !
« Odgovor #2 poslato: 01.02.2008. 18:52:53 »
Znam, to se zove aktivacija uz pomoć emaila, znači mora biti korisnik te adrese...ali ima to i svojih mana, pošto znam da mnogi ne bi skontali proceduru, želio sam što jednostavnije za korisnike, ovako mi vraćaju....