Bilećke teme > Bilećke aktuelnosti

Парфемисање "говнаре"!

(1/3) > >>

mi_loske:
 Izgradnja prečistača voda


Nakon što 25 godina na Bilećkom jezeru ne radi prečistač za otpadnu vodu i fekalnu kanalizaciju, odbornici SO usvojili su idejno rješenje ugradnje prečistača koje je uradio Zavod za vodoprivredu RS u Bijeljini.

Njima su povjereni i radovi na izradi glavnog projekta, koji će biti dovršen krajem juna ove godine.

Prema riječima Dušanke Nosović, načelnika Odjeljenja za stambeno-komunalne djelatnosti u opštini Bileća, prečistač će biti ugrađen na istoj lokaciji gdje se nalazi stari.

Добра вијест људи из три разлога, први је - чистије језеро, други - нећемо више морат' прозоре затврат' кад пролазимо колима поред "говнаре" и трећи најбитнији - Требињцима отпада фора о сличности Билеће и п**ке (...кажу... смрде на улазу)! :D

bilecanin:
eto jedna dobra vijest ako bude sve tako kako su zamislili.
nego mene zanima ima li sanse da se sredi malo obala oko jezera
da se ocisti onaj otpad i smece koje se baca?
o tome niko ne razmislja izgleda a sve to na kraju se slije u jezero.
narod kaze bolje sprijeciti nego lijeciti ;)

mi_loske:
У праву си за смеће... катастрофа... поготову она дивља депонија прије Чепелице! Бајаги постовили су знак за забрањено бацање отпада али мајмуне док не клепиш по главуши или по џепу, ништа не вриједи! Недавно су на РТРС-у прозивали комуналну полицију Билеће због те депоније. Кажу ови наши из комуналне да немају возило па не могу вршит контролу, ма смијешно!

GRAU:
Komunalni inspektor drzi kizmice u centru grada

prinudna uprava:

--- Citat: GRAU  05.02.2008. 18:22:40 ---Komunalni inspektor drzi kizmice u centru grada

--- Kraj citata ---
:D :D :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju