Društvo > Kutak za nju i njega

пластик фантастик

<< < (3/4) > >>

ortodox:
Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

road king:

--- Citat: ortodox  28.11.2008. 09:55:36 ---Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

--- Kraj citata ---

Pa dobro ovo sto si napisao je u pravu ,ali reci mi ovo na primjer sa kim bi ti prije volio biti sa Pamelom Anderson ili npr. Isidorom Bjelicom...i iskren budi u odgovoru.. ;D

mister no:
plasticna i rekonstruktivna hirurgija ne podrzumjeva samo uljepsanje nekog dijela tijela vec podrazumjeva funkcionalnu rekonstrukciju nekog organa,to je prioritet a tek posle se moze govoriti o estetskom djelu pl.hirurgije npr.devijacija nosa
potpuno druga prica je estetska hirurgija u koju spadaju gore navedene stvari(iz prethodnih postova) a i svaka od tih intervencija ima svoj maximalni domet tako da je tesko od babe napraviti djevojku.
moj stav u vezi plasticne,rekonstruktivne i estetske hirurgije je da svaki covjek koji ima neki problem i koji se ovim intervencijam mogu rijesiti,je potpuno opravdan,kao i silikonske nadogradnje grudi,usana.polnih organa su potpuno opravdane,samo sto covjek mora biti svjestan rizika koje ove intervencije donose,kao i vrijeme trajanja ovih implanata u organizmu.tu isto bih ubrojao i face lifting,koji se radi botoksom,koji daje odlicne rezultate ali ima svoj vijek trajanja,tako da kroz odredjeno vrijeme imamo mnogo goru sitaciju na licu nego sto b bila da nista nije radjeno.

ortodox:

--- Citat: road king  28.11.2008. 13:34:29 ---
--- Citat: ortodox  28.11.2008. 09:55:36 ---Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

--- Kraj citata ---

Pa dobro ovo sto si napisao je u pravu ,ali reci mi ovo na primjer sa kim bi ti prije volio biti sa Pamelom Anderson ili npr. Isidorom Bjelicom...i iskren budi u odgovoru.. ;D

--- Kraj citata ---
Ne bi mi iskreno smetalo biti i s jednom i drugom,na kafi naravno.  ::)

road king:
Neznam za tebe ali ja bi nesto prije volio sa Pamelom...... :D.......kafu piti :'(

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju