Autor Tema: пластик фантастик  (Pročitano 11710 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
пластик фантастик
« poslato: 03.02.2008. 11:21:07 »
Ево мене интересује да ли би неко од вас лего под нож, естетике ради?! Данас више оперишу све... трансплантација косе, корекција ушију, повећање (подизање и смањење) дојки, корекција капака, подебљавање усана, корекција носа, фејслифтинг, липосукција, уклањање тетоважа, корекција повећање дужине (дебљине) пениса, корекција стидних усана, хименопластика(и то раде... ;)) итд. Наш велики кантаутор и и још већи цар - РамбоАмадеус, о овој тематици интересантно размишља....

Plastik fantastik

Ja sam plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik
polivinilhlorid silikon elastik
lozi se laik skeptik sholastik
suzavam mindzu smanjujem tibu
od lopate pravim vrhunsku ribu
samo pljuni lovu genge pare
armaturu u karu erbeg u jaje.

Zatezem lice smanjujem njonju
pumpam usne na pet atmosfera
Stemujem vilicu na licu anomalije
posuvracujem kozuricu abartujem genitalije
depiliram dlake iz nosa uveta
trajno cupam praziluk iz dupeta
samo donesi love pun kufer
ima da ti ugradim njufer

Ja sam plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik
polivinilhlorid silikon elastik
lozi se laik skeptik sholastik
suzavam mindzu smanjujem tibu
od lopate pravim vrhunsku ribu
samo pljuni lovu genge pare
armaturu u karu erbeg u jaje.

Shvati moje usluge ne moze platiti svako
socijalno te ne pokriva na ruku mi ide zakon
odbijam musterije platezne moci slabe
a ni rodjenu majku ne bi operiso dzabe.
Ako hoces da te ljudi stvarno postuju
da te postuju dok im uzimas lovu
da radis privatne vip promocije
za galantnu gospodu izlozbe erotskog vesa
moraces ordinaciju da mi napunis
kubicima gotovine, kamionom love,
avionom novcanica feribotom kesa,
samo brdo kesa je sila sa dovoljno stila.

Plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik
polivinilhlorid silikon elastik
lozi se laik skeptik sholastik
suzavam mindzu smanjujem tibu
od lopate pravim vrhunsku ribu
samo pljuni lovu genge pare
armaturu u karu erbeg u jaje.

Kurvice, pickice, sponzoruse, mackice,
fufice, lutkice, turbo-folk pjevacice,
maserke PR-menadzerice, hot-line
i ledene televizijske spikerice
u akciju - odmah - na stiklama gibaj
spotove snimaj akontaciju avans
baksis ziralno solarno oralno
istrazivanje trzista akceptni nalog
electron karticu sponzorstvo za projekt
marketing lova pranje ispiranje
odradi ga ispostuj ljubazno sa svima
gazdama, tjelohraniteljima
strateskim partnerima
ali kad se otrombolji mala
kad dodje do zamora materijala
donesi love pun kufer
ima da ti ugradim njufer

Plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik
polivinilhlorid silikon elastik
lozi se laik skeptik sholastik
suzavam mindzu smanjujem tibu
od lopate pravim vrhunsku ribu
samo pljuni lovu genge pare
armaturu u karu erbeg u jaje.

Hipokratova zakletva tjera me da cutim
al moji pacijenti ne zele da se kriju
ne cekaju ni da im izvadim konce
lete odmah na radio televiziju
imao sam slucaj za mene najbolja reklama
uz sipku plesu sestre blizankinje, baba
cerka i mama, i starac fodzo bilder u tange
a kroz tange bubri silikonska salama.
A nekada sam ko budala radio samo humane stvari
za malu platu dezuro operiso i lijecio
u debele knjige oci svake noci becio
po klinikama volontirao dupe svoje kecio.
Sada radim u struci sam sam svoj gazda
sam sam vecinski vlasnik privatnog predizeca
sab jaguar bentli ja sam covjek od ukusa
na balkonu moje vile ne smrdi kaca kiselog kupusa
lozim kamin dok drkam na stenvej
a na klaviru se prevrce mlada pica
u kabinetu u neglizeu cvrkuce sekretarica
prasinu sa knjiga tvrdih korica
brise francuska sobarica
ispod klavira cuci i pusi ga
gimnazijalka ponavljacica.

Ja sam plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik
polivinilhlorid silikon elastik
lozi se laik skeptik sholastik
suzavam mindzu smanjujem tibu
od lopate pravim vrhunsku ribu
samo pljuni lovu genge pare
armaturu u karu erbeg u jaje.
« Poslednja izmena: 04.02.2008. 23:23:30 mi_loske »

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #1 poslato: 07.02.2008. 18:18:19 »
Изгледа сви задовољни са одразом у огледалу....!  Није ваљда људи да немате неки младеж, брадавицу, дио носа, ува.... ког би се вољели отарасити? Добра вијест за дјевојке је да се успјешно раде пластичне oперације реконструкције химена, тако да могу мало да конкретније буду с момцима! ;) Све то доктор "пластик фантастик" среди и опет дјевице! Операција кошта тричавих 800 еврића... а тако сређена ђевојка нема цијену... :D
« Poslednja izmena: 09.02.2008. 19:14:36 mi_loske »

Van mreže sesili

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 59
  • Ugled: +1/-1
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #2 poslato: 28.02.2008. 23:20:50 »
Znaci, ako mi dragi pozeli devicu necu mu morati dovoditi nesto sa strane  ;) ;D.Generalno nemam nista protiv,moze da pomogne u resavanju nekih kompleksa ,tipa malih grudi,ali treba biti umeren,mislim ne preterivati sa velicinom.Jedino sto mi je ruzno je pumpanje usana,to jos nikome nisu odradili kako valja.Ja licno ne bih pod noz,zadovoljna sam svojim izgledom.

Van mreže smizla

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #3 poslato: 16.07.2008. 13:10:28 »
Изгледа сви задовољни са одразом у огледалу....!  Није ваљда људи да немате неки младеж, брадавицу, дио носа, ува.... ког би се вољели отарасити? Добра вијест за дјевојке је да се успјешно раде пластичне oперације реконструкције химена, тако да могу мало да конкретније буду с момцима! ;) Све то доктор "пластик фантастик" среди и опет дјевице! Операција кошта тричавих 800 еврића... а тако сређена ђевојка нема цијену... :D

U Srbiji cijena novog himena je prosle godine iznosila samo 400eura(a ne 800),a sada je jos jeftinije!
E sada,mene zanima misljenje ovog naroda ovdje,dal' je u redu uraditi himenoplastiku,u kom slucaju je u redu i
DA LI PRIRODNA NEVINOST GUBI SMISAO POJAVOM HIMENOPLASTIKE?!

Ja licno nikad ne bi to uradila,zbog cega?!Jel' da bi nekog lagala cijeli zivot,ne pada mi na pamet,takva sam kakva sam!
Mislim,lako je zavaravat druge,al' sebe nikad ne mozes!
Kad te neko iskreno voli,treba da te voli bez predrasuda!
A ako vam je bas stalo da imate nevinu,uz malo troska sve se da sredit,teta Djana krpi nevinost ;D
Tako cure,ako imate zatucane momke,pravac na himenoplastiku,"postenje"na dohvat ruke!

I tako momak dobije idealnu curu-ISKUSNA,A NEVINA :D
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #4 poslato: 16.07.2008. 13:19:35 »
tačno tako šmizla :)
Ide na fox life srbija američka emisija EKSTREMNI PREOBRAŽAJ, tu se svašta može vidjeti i stvarno podržavam u potpunosti plastičnu hirurgiju, jer nisam mogao vjerovati do kog je stepena sve stiglo. Prijave se ljudi kojima je život totalno uništen zbog izgleda, nemaju samopouzdanja i kriju se od ostalih. Kada dođu u emisiju budu po 3-4 mjeseca na operacijama i čudima. Stavljaju silikone u obraze, srede zube, lice, liposukcija(vade viška salo), stavljaju silikone na grudi (naravno ne kao Cecine:) ,već normalne ), srede kosu, izoštre vid, srede kožu, brišu tetovaže, operišu prevelik nos ili uši, dakle najveći profesionalci na svijetu im u potpunosti srede, šta god treba...ni rođena porodica ih ne prepozna kada dođu nakon svih operacija, promjena koja stvarno mijenja život...ne iz objesti već iz potrebe.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #5 poslato: 16.07.2008. 15:58:13 »
Plastična hirurgija je OK ako će nekome pomoći da se riješi kompleksa izazvanih nekim manjim ili većim fizičkim nesavršenostima ili ako hoćete nedostatcima. Nažalost često se desi da doktori srede fiziku ali psiha ostane u haosu. Zato je na zapadu nemoguće ići na plastičnu operaciju bez prethodnog razgovora sa psihijatrom. A što se tiče tih emisija tipa Ekstremni preobražaj ili Pod nož to je zaista nešto što je smišljeno da zadovolji masu željnu gledanja tuđe muke i to ne bih komentarisao.

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #6 poslato: 16.07.2008. 20:36:21 »
Кажу да је химено-пластика велики хит на сјеверу Црне Горе! А што се патријахалности тиче ни ми херцеговци нисмо ништа либералнији. Што вели шмизла људи оће искусну а невину, то је изгледа добитна комбинација за успјешан брак! :D А људи што се тиче операција носева или ушију не да одобравам него подржавам!
Ево фотке једног нашег политичара који очито нема проблема са габаритима! ;D ....за орла не знам...
« Poslednja izmena: 16.07.2008. 20:38:29 mi_loske »

Van mreže darre

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 74
  • Ugled: +16/-1
  • Pol: Muškarac
  • Rodjen da peca natjeran da radi...
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #7 poslato: 17.07.2008. 15:13:32 »
Pogledajte par epizoda serije REZI ME i sve ce vam biti jasno.
Podrzavam ako ljudi imaju neke anomalije, klempave usi,kriv nos itd., to je normalno...
Ne mogu da shvatim neke djevojke koje su tek srednja skola, a imaju komplekse zbog toga sto su im male grudi i nemaju "napucene" usne, ni roditelje koji,da im mezimce nebi bilo depresivno,za 18-te rodjendane poklanjaju silikone.Kod nas nije izrazeno al u vecim centrima Bg,Ns jeste.
Moras prvo puzati da bi znao hodati...

Van mreže masa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 18
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #8 poslato: 25.11.2008. 14:54:17 »
Ja sam za estetsku operaciju ako odredjeni dio tijela predstavlja smetnju doticnoj osobi.
Znam jednu curu koja je uvijek imala kompleks od velikih i klempavih usiju i nije traku s glave skidala,zapravo vise je licila na hobita nego na curu kad sveze kosu...
Posto se zaposlila na Herceg televiziji odlucila je da ih operise i sad su joj maksimalno slijepljene uz glavu,izgleda da su doktori malo pretjerali pa opet djeluje malo neprirodno,ali je sad daleko bolje,a cura je svakako zadovoljnija svojim izgledom!
Dakle,zasto da ne?!

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #9 poslato: 25.11.2008. 18:14:07 »
Sto da ne ako npr. covjek ima neku deformaciju sto mu smeta i ako ima novca ,sto se podrazumijeva, normalno da ce ici na plasticnu operaciju.
Evo ja bi mom prijatelju  Velikom Strumfu toplo preporucio jednu takvu operaciju.. :D :D :D :D :D :D :D
                                                                                                                             p.s.  sala

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #10 poslato: 28.11.2008. 09:55:36 »
Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #11 poslato: 28.11.2008. 13:34:29 »
Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

Pa dobro ovo sto si napisao je u pravu ,ali reci mi ovo na primjer sa kim bi ti prije volio biti sa Pamelom Anderson ili npr. Isidorom Bjelicom...i iskren budi u odgovoru.. ;D

Van mreže mister no

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 186
  • Ugled: +16/-8
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #12 poslato: 28.11.2008. 13:36:10 »
plasticna i rekonstruktivna hirurgija ne podrzumjeva samo uljepsanje nekog dijela tijela vec podrazumjeva funkcionalnu rekonstrukciju nekog organa,to je prioritet a tek posle se moze govoriti o estetskom djelu pl.hirurgije npr.devijacija nosa
potpuno druga prica je estetska hirurgija u koju spadaju gore navedene stvari(iz prethodnih postova) a i svaka od tih intervencija ima svoj maximalni domet tako da je tesko od babe napraviti djevojku.
moj stav u vezi plasticne,rekonstruktivne i estetske hirurgije je da svaki covjek koji ima neki problem i koji se ovim intervencijam mogu rijesiti,je potpuno opravdan,kao i silikonske nadogradnje grudi,usana.polnih organa su potpuno opravdane,samo sto covjek mora biti svjestan rizika koje ove intervencije donose,kao i vrijeme trajanja ovih implanata u organizmu.tu isto bih ubrojao i face lifting,koji se radi botoksom,koji daje odlicne rezultate ali ima svoj vijek trajanja,tako da kroz odredjeno vrijeme imamo mnogo goru sitaciju na licu nego sto b bila da nista nije radjeno.

Van mreže ortodox

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +2/-12
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #13 poslato: 28.11.2008. 19:40:35 »
Svako ima nesto sto bi na sebi promijenio,ali nema svako kompleks,niti je svako opterecen time.Licnost nije ni nos ,ni uvo ,ni sta ti ja znam koji vec dio tijela ,da ne ponizavam ljude i spustam se nize od ovoga.Zivimo u kulturi izgleda,forme a ne sustine,gdje je vaznije izgledati a ne biti.Onda je smijesno govoriti o teroru izgleda kada vecina aplaudira istoj.Onda ispada lakse i bolje posegnuti za istant rjesenjem i ugraditi nesto na sebe,nego procitati nesto i uciniti nesto na svom obrazovanju, na primjer.

Pa dobro ovo sto si napisao je u pravu ,ali reci mi ovo na primjer sa kim bi ti prije volio biti sa Pamelom Anderson ili npr. Isidorom Bjelicom...i iskren budi u odgovoru.. ;D
Ne bi mi iskreno smetalo biti i s jednom i drugom,na kafi naravno.  ::)

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: пластик фантастик
« Odgovor #14 poslato: 28.11.2008. 20:26:38 »
Neznam za tebe ali ja bi nesto prije volio sa Pamelom...... :D.......kafu piti :'(