Autor Tema: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?  (Pročitano 30737 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Alexander The Great

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 5
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« poslato: 20.02.2008. 07:23:05 »
Vrhunac cinizma je priznati Kosovo kao suverenu drzavu, a istovremeno izjaviti da si prijatelj Srbiji. Ima slicnih primjera u istoriji, ali ni u jednom slucaju to nije ovako flatantno.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #1 poslato: 20.02.2008. 15:03:55 »
Neka, neka, kad budu Turci od Njemaca ili Francuza tražili dio teritorije vidjećemo kako će im biti.

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #2 poslato: 20.02.2008. 16:38:09 »
Косово као независна држава неће никад постати члан УН-а, док је Русије и Кине! Значи Хашиме џаба вам ова појединачна признања! А ако нису у чланству УН-а не могу постати чланови ОЕБС-а (ту се се нове државе примају консензусом свих држава чланова, а Србија је члан те организације ;))! То јест остаће за сва времена црна рупа Европе илити мафијашка НАТО квази-држава! А ако нису у чланству наведених организација не могу их признати ни међународни Олимпијски комитет, ФИФА, УЕФА,(за ФИБУ не знам...), тако да нема ништа од њихових спортских репрезетација!

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #3 poslato: 21.02.2008. 02:59:24 »
Ne,ne mogu biti ni clanovi FIBE,ako zemlja nije clanica UN-a,cak ne mogu biti clanovi ni ULEB-a,i ako je to privatni savez,mada dzabe se mi razglabamo o ovome,a i ovi novinari malo nam sad hrane taj nacionalni ponos sa tim kako Kosovo ne moze biti clan ove ili one organizacije,a niko ne spominje koje sve organizacije prihvataju u svoje clanstvo zemlje kao Kosovo,a to su sve sportske organizacije osim fudbalske i kosarkaske organizacije.Ali malo po malo postace oni i clanovi UN-a,cim nova rezolucija zamijeni postojecu 1244 SB,doci ce na red i promjene vezane za clanstvo u UN-u,kao i ovlastenja njihovih clanica,u ostalom ko jebe UN,ko je njih ista pitao kad je bombardovana Srbija,koga interesuje UN i Zenevska konvencija.? SILA BOGA NE MOLI!!! A i Albancima na Kosovu se jebe hoce ili nece ih priznati UN,njima je vazno da ih prizna Amerika,i da imaju taj komad zemlje koji ce postati novi Avganistan,a ta medjunarodna istupanja,ma sta ce to njima,pa oni to ne bi ni radili sve da mogu.
I jos samo da kazem da je onaj Tadicev govor u SB. sramota,pa stice se utisak da to radi samo radi birackog tijela a ne zbog interesa drzave,pa jaci utisak je ostavio onaj lik iz Juzno Africke Republike,koji dolazi iz ko zna kog vremena i kaze,mi smo prijatelji Srbije,clanovi smo UN-a i NESVRSTANIH!!!
A tek borac za jednakost tople i hladne vode-----Vuk Jeremic,a joj....
« Poslednja izmena: 21.02.2008. 03:05:29 explorer »

Van mreže Blecina

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 32
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #4 poslato: 21.02.2008. 16:02:24 »
Ljudi, ja ne znam gdje vi živite. Kosovo je nezavisno već 8 godina.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #5 poslato: 21.02.2008. 19:43:13 »
Po cemu je to Kosovo srpsko,pa tamo zivi vise od 90% Albanaca,ko vam je kriv sto ste bjezali trbuhom za kruhom u Beograd i uzu Srbiju,a siptari samo djecu pravili,kad volite toliko Kosovo,sto ga niste naseljavali ili jednostavno sto niste svi isli ratovati za Kosovo ,pa kom odvojci kom opanci,prije ste vodili osvajacke ratove a sad necete ni da ratujete ni za Kosovo

I neznam otkud vam obraz poslije svega sto ste uradili tim ljudima(etnicko ciscenje,genocid itd)trazite da budu jos u Srbiji

Pa svama niko vise nece,cak ni crnogorci,niste vi krivi vec vase politicko rukovodstvo u zadnjih 20 godina,a i vi jer ste glasali za njih

Pa procitajte samo sta vam porucuju Tadic i Kostunica,kosovo ce biti nase ,nasa dusa,i tako te gluposti,pa oni prvi nevjeruju u ono sto pricaju,pa zamisli kakvi idioti vas vode,zarad licnog interesa

Srbija je trebala prva da prizna Kosovo i da se okrene Evropi,a vi palite Americku ambasadu i zastavu,halo,u kom svjetu vi zivite,halo pa jebace vam opet ovi mater

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #6 poslato: 21.02.2008. 20:23:43 »
Ako je to pitanje:Od Srbije ce biti nezavisno sve dok se Srbija apsolutno ne promjeni i ne modernizuje. A mozda ce vec tada biti kasno. A od NATO pakta, Evropske Unije i Amerike vjecno dok ovi postoje. PA i BiH je apsolutno zavisna od volje medjunarodnih faktora. Pa ko ce sad dati Albancima na kosovu da oni sami uredjuju tu "Drzavu" po svojim pravilima? A to sto je situacija takva to smo krivi MI, odnosno pogresna politika i rukovodstvo u zadnjih 20 godina. I sada, ako hocemo da vratimo kosovo unutar teritorije, jedino mozemo popraviti situaciju tako sto cemo prihvatiti realnost i pokazati albancima i svima na svijetu kako cemo ih mi bolje  paziti od njih samih. I sta smo radili ovih 9 godina? Duvali u istu tikvu ko i Milosevic. I sta sad? Kuku nama ode kosovo!jbg!

Van mreže mi_loske

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 284
  • Ugled: +13/-11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #7 poslato: 21.02.2008. 21:21:39 »
Ми Срби се олако одричемо свога, оно као не можемо ми ту ништа. То је погрешно! Треба да се угледамо на Јевреје који су се послије 2000 година прогнанства вратили и основали јеврејску државу у гротлу непријатељски настројених Арапа! Сад би неко реко лако им је кад су им Амери савезници! То јест тачно али нису ни они одувијек имали Американце за савезнике. Значи треба се борити политичким, дипломатским и правним средствима и никад се не одрицати Косова и Метохије! Посебно треба стално помагати Србе на Космету у сваком погледу.
« Poslednja izmena: 21.02.2008. 21:24:09 mi_loske »

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #8 poslato: 21.02.2008. 21:33:58 »
Ми Срби се олако одричемо свога, оно као не можемо ми ту ништа. То је погрешно! Треба да се угледамо на Јевреје који су се послије 2000 година прогнанства вратили и основали јеврејску државу у гротлу непријатељски настројених Арапа! Сад би неко реко лако им је кад су им Амери савезници! То јест тачно али нису ни они одувијек имали Американце за савезнике. Значи треба се борити политичким, дипломатским и правним средствима и никад се не одрицати Косова и Метохије! Посебно треба стално помагати Србе на Космету у сваком погледу.

Tacno tako. Nije bitno sto nam oduzimaju Kosovo, bitno je da ga se mi nikad ne odreknemo.
Ako ga se ne odreknemo a necemo, kad tad cemo da ga vratimo (bilo je i preko 500 god pod Turskom pa je oslobodjeno 1912). Sve sto je gradjeno na nepravdi propalo je, svaka imperija je propala, propanuce i Amerika. Tocak se stalno okrece, mozda sutra bude Rusija ili najverovatnije Kina najveca svetska sila. Sta ce tada da rade siptari?????? Ma proteracemo ih ne u Tiranu nego u Jonsko more ako treba.

Nemam ni malo sumnje opet ce se cuti trube sa kosova polja "trubite jace,trubite bolje opet je nase Kosovo polje"

Van mreže Nid@

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 126
  • Ugled: +6/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #9 poslato: 22.02.2008. 00:11:47 »
Nemojte toliko da velicate SAD.Mislite da Rusija nije spremna da joj se suprostavi.A ako bi pravili alijanse i gledali ko je kome saveznik Rusija+Kina moze protiv ostatka svijeta.Bilo kako bilo jedno je jasno, treci svjetski rat je na pomolum, izbjeci se moze ali amaterskom politikom iz SAD i demonstracijom demokratske sile tesko!
|^^^^^^^^^| |   
|  Niksicko pivo | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|..,]
(@)'(@)"""*| (@)(@)****(@)

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #10 poslato: 22.02.2008. 00:59:08 »
Eto jos Kosovo nije ne zavisno,jer su donijeli samo deklaraciju o nezavisnosti,ali nisu proglasili ne zavisnost,koju ce proglasiti za oko dva mjeseca dok donesu ustav i ta sranja,ali mora svakom da bude jasno da ovo nije stav ni Albanskog rukovodstva koje sada sjedi u skupstini Kosova,alo ljudi pa njih je na Kosovu dva miliona i sto hiljada,poredjenja radi Nikolic je na zadnjim izborima osvojio manje od tri miliona glasova,a sa obzirom da je albansko biracko tijelo mlado i moze samo da napreduje,pa oni bi se pitali  nesto i u Srbiji za deset godina,a ne na Kosovu.Ali jbg. neko je rekao da treba da se odvoje,i oni se odvoje.Njih pomogne USA,a nas brane Rusi,kao i do sada samo rijecima.

Po meni sada postoji samo jedno resenje,sa kojim Srbija moze da sacuva svoju teritoriju od Albanaca,kao i u neko dogledno vrijeme da vrati citavu teritoriju Kosova i Metohije,a to je da diplomatskim putevima izdejstvju podjelu,tako da srbiji pripadne sjeverni dio koji je naseljen Srbima,a Albancima juzni,tako bi opet vecinsko stanovnistvo PMB bilo u okruzenju Srba,ne prijateljski raspolozenih i polako bi pocelo da se seli u novu Albansku drzavu,a i bilo bi zaustavljeno njihovo dalje sirenje na teritoriju Srbije. Albanci bi u tom okruzenju bili potpuno izolovani,jos da ovi Makedonci imalo lice na drzavu,tako da u onako siromasnim sredinama koje cak nemaju ni potencijal da se razvijaju polako bi poceli i da napustaju i nestaju.
Ovako u ovome stanju kakvo je sada,realno je ocekivati da se za nekih deset godina i ono malo Srba sa sjevera Kosova raseli,i da Albancima etnicki cistu drzavu i mogucnost za nove recesije.

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #11 poslato: 22.02.2008. 13:26:44 »
Naj tuznije je sto je ovaj Hadzibeg skoro sve u pravu, osim da Sbija treba da prizna Kosovo.
Srbijom sada upravljaju "Kilavi Radovani i nejaki Urosi" kojima nista nije bitno osim njihove guzice, a i narod ubijen s glave .... tako da ovo nije momenat za bilo sta osim da sacuvamo pozicije koje su nam ostale i sacekati bolje dane da povratimo sto nam pripada (Rusija jos nije spremna, ali se priprema ako nista mora radi sebe ... to ce biti pravi trenutak za nas)

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #12 poslato: 25.02.2008. 21:06:45 »
Ми Срби се олако одричемо свога, оно као не можемо ми ту ништа. То је погрешно! Треба да се угледамо на Јевреје који су се послије 2000 година прогнанства вратили и основали јеврејску државу у гротлу непријатељски настројених Арапа! Сад би неко реко лако им је кад су им Амери савезници! То јест тачно али нису ни они одувијек имали Американце за савезнике. Значи треба се борити политичким, дипломатским и правним средствима и никад се не одрицати Косова и Метохије! Посебно треба стално помагати Србе на Космету у сваком погледу.

Tacno tako. Nije bitno sto nam oduzimaju Kosovo, bitno je da ga se mi nikad ne odreknemo.
Ako ga se ne odreknemo a necemo, kad tad cemo da ga vratimo (bilo je i preko 500 god pod Turskom pa je oslobodjeno 1912). Sve sto je gradjeno na nepravdi propalo je, svaka imperija je propala, propanuce i Amerika. Tocak se stalno okrece, mozda sutra bude Rusija ili najverovatnije Kina najveca svetska sila. Sta ce tada da rade siptari?????? Ma proteracemo ih ne u Tiranu nego u Jonsko more ako treba.

Nemam ni malo sumnje opet ce se cuti trube sa kosova polja "trubite jace,trubite bolje opet je nase Kosovo polje"

E vala ti me decko toliko vuces za jezik sa tim tvojim glupim i primitivnim izjavama

Kazes svaka imperija propala sto je gradjena na nepravdi,pa hoceli to i RS propasti sto je stvorena na genocidu i etnickom ciscenju?

Ili to mozda nevazi za vas posto ste vi biva nebeski narod!

Kazes uzeli vam siptari Kosovo,ma cuj,nisu vam ga siptari uzeli vec g.Milosevic,a politicka struktura koja je dosla poslije njega nije nista uradila da popravi stanje koje je on ostavio,nije nista uradjeno da bi se ti Albanci osjecali sigurnije i bezbjednije da ih nece opet cetnici klati i silovati i protjerivati sa njhovih ognjista!

Kazes proceraces ih nije sala u Jonsko more,kao prvo Srbija je bez zuba da vise ikog a nadam se i ikada nekog proceruje,da nije bezuba sad bi vec ujedala i nebi bez ijedne ispaljene puske Kosovo dala,a drugo sto bih ih proceravo,da ti mozda nesmetaju tu u vranjskim ili u zlatistu ili gdje vec zivis,ili to prevladava taj srpski instikt za osvetom prema ljudima koji zbog toga sto si ti glup moraju da ispastaju sto tebi tvoje politicko rukovodstvo stvara tvoj mentalni sklop,koji uistinu nema veze sa realnoscu?!

Decko nemoj misliti da imam nesto licno protiv tebe,nego citam nekad tvoje komentare,i stvarno me iznerviras da ti kao momak od nekih 30 god. zakljucujem po tvom niku,da moze tako da razmislja,zasto da budes ovca da ti oni pamet sole i pricaju ti price,pa valjda ti je jasno da srpsko politicko rukovodstvo sa obje strane Drine u zadnjih 20 godina je toliko stete nanjelo srbima da se to ukratko moze reci u jednoj recenici "JEBALI SE VAM MATER U NAREDNIH 100 GODINA"

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #13 poslato: 25.02.2008. 22:26:31 »
E moj Hadzibeg kazes da je RS stvorena genocidom.
Ja mislim da je cela BiH stvorena genocidom. Sta ti mislis hoce li da propadne zbog toga???

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #14 poslato: 25.02.2008. 22:44:09 »
Po cemu je to Kosovo srpsko,pa tamo zivi vise od 90% Albanaca,ko vam je kriv sto ste bjezali trbuhom za kruhom u Beograd i uzu Srbiju,a siptari samo djecu pravili,kad volite toliko Kosovo,sto ga niste naseljavali ili jednostavno sto niste svi isli ratovati za Kosovo ,pa kom odvojci kom opanci,prije ste vodili osvajacke ratove a sad necete ni da ratujete ni za Kosovo

I neznam otkud vam obraz poslije svega sto ste uradili tim ljudima(etnicko ciscenje,genocid itd)trazite da budu jos u Srbiji

Pa svama niko vise nece,cak ni crnogorci,niste vi krivi vec vase politicko rukovodstvo u zadnjih 20 godina,a i vi jer ste glasali za njih

Pa procitajte samo sta vam porucuju Tadic i Kostunica,kosovo ce biti nase ,nasa dusa,i tako te gluposti,pa oni prvi nevjeruju u ono sto pricaju,pa zamisli kakvi idioti vas vode,zarad licnog interesa

Srbija je trebala prva da prizna Kosovo i da se okrene Evropi,a vi palite Americku ambasadu i zastavu,halo,u kom svjetu vi zivite,halo pa jebace vam opet ovi mater
ti care nisi ni musliman, ni indijanac ,TI SI GLUP!!!
prvo napišeš da dole ima 90% šiptara, i šta mi tražimo dole,pa napišeš da smo napravili genocid na njima!!!
u pravu si, napravili smo takav genocid da ih ima 90% više na kosovu(kukala nam majka)!!!!!!!!!!!!!!!
ma stvarno treba ukinuti ovu temu politika, samo se nešto primamo,pa pogledaj kako se ovdje lupa,mi loške spominje čak i jevreje, ili kako ja kažem judene,a jadni jevreji,CIJELIM SVIJETOM VLADAJU, (pa nam opet kukala majka)!!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!