Autor Tema: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?  (Pročitano 30864 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #30 poslato: 17.03.2008. 14:59:10 »
Ma u pravu je sremac,treba sto prije u evropsku uniju,pa da ono malo srba sto je dole ostalo izbjegne u evropsku uniju!Ili mozda  ako ista ta unija odluci da im smetaju, pa ih potruje,podavi...,a vjerovatno oni imaju savremenih metoda,pa ce mo opet misliti kao ti sremac,sami smo krivi!
Nece niko sremac da ratuje,ali da nas jebu ili kako god hoces da se izrazis,JEBU NAS! A je li ti mislis da ce mo uci u tu uniju za zivota mog i tvog,pa te vize sto nam nude,sto ovi zuti sad masu u novoj predizbornoj kampanji sa njima,hrvatska ima 20 godina,pa jos nisu ni blizu EU!,ma polemika je velika oko ovog pitanja,opet vise nemam zivaca da kucam,uzivo ce mo o ovome!!!

« Poslednja izmena: 17.03.2008. 15:01:47 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #31 poslato: 17.03.2008. 18:34:28 »
Hriste Bože raspeti i sveti,
Srpska zemlja kroz oblake leti.
Leti preko nebeskih visina,
Krila su joj Morava i Drina
Na tri sveto i na tri sastavno,
Odlazimo na Kosovo ravno.
Odlazimo na suđeno mesto
Mila majko, sestro i nevesto.
Zbogom leto, jeseni i zimo.
Odlazimo da ih pobedimo.
Zbogom prvi nerodjeni sine,
Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.
Kad je draga da odlazim čula,
Za rever mi neven zadenula.
Hriste Bože raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.
Hriste dragi raspeti i sveti,
Sva Srbija na Kosovo leti.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #32 poslato: 18.03.2008. 01:09:41 »
Majstor Dinkić ukro milionče kažeš, e ako je on ukro samo milion ja sam helikopter, ili već imam elise pa ne vidim!!!
Kažeš Bilećani da idu u Irsku, pa što ne možemo,nemaju u Bileći problem sa Kosovom, a jeste sad se sjetih, nismo izručili prijatelja ROYA MAKAAYA, RADOVANA KARADZIĆA,koji je inače potpisao te 95 ili 96 god. nakav sporazum sa onim kaubojem Karlom Biltom(ako mu se sjećam imena dobro), pa sad vasi svijet pojma nema dje je,osim nas nekoliko :D
a da,pa mi smo već u EU,mi imamo visokog predstavnika,EU vlada ima tačno 13 godina,a ne pokojni Milošević,koji je inače,OPŠTEPOZNATO američki čovjek,samo kad im više nije trebao popijo je kajlu,pa je on KRIV za nekog ko ne vidi dalje od svog nosa! nego dohvatih se malo i REPUBLIKE SRPSKE,kao i ti,mada ona uopšte nije tema!
E ljeba ti sremac,što nas ovi iz EU jebaše tolike godine za komadanta RATKA MLADIĆA? pa čuli ti ili ja ne perem uši,da ga iko spomenu ima nekoliko, šta?sad možemo u EU i bez te obaveze???
Ja bi prvi išao u EU,ali ja nisam nikad u životu, a poznavajući tebe ,ni ti ne bi išao na mjesta na koja nisam pozvan!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #33 poslato: 18.03.2008. 01:28:48 »
Htjeli mi to ili ne ono je nezavisno(ustvari nije jos a javna je tajna da ce biti 100%)nazalost,postavlja se samo pitanje hoce li Srbija iskoristiti priliku i pogodnosti da sto prije udje u EU-sto joj je vec nudjeno ili ce dopustiti da je citav zivot vode sabani poput Milosevica,Seselja itd....
da,da,sto prije u EU,mene npr. jedino ovi iz EU nisu jebali u DUPE(da se izvinim,ali nemam drugu adekvatnu riječ),jesu nas uvukli u rat,jesu nas posle bombardovali,jesu li nam uveli sankcije,nije tako davno bilo sremac kada smo i ja i ti jeli sve u prahu, NIJE TAKO DAVNO BILO...............
SMIRITE SE BRANKOVIĆI!!!!!!!!!
Pa nije tako davno bilo u pravu si! Samo sto ja mislim da smo mi najvise sami sebi bili krivi. I bojim se da bi mogli opet sami sebi a protiv citavog svijeta jos vise stete napravit.
UZgred Brankovici su samo u narodnim pjesmama bili izdajnici u Stvarnoj istoriji oni jedini nisu nikad surovali sa Turcima i do zadnjeg zivog potomka su ratovali s njima a ostala ekipa primila vazalstvo.
mi sami sebi bili krivi za ono što se desilo 90-tih godina,pa ljudi meni ništa nije jasno jesam li ja živijo u istom okruženju đe i vi!!!???
a koji je to istoričar bio te 1389 god,pa je zapiso da Branković nije izdajnik? A inače volim gusle i narodne pijesme!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #34 poslato: 18.03.2008. 01:52:22 »
mi sami sebi bili krivi za ono što se desilo 90-tih godina,pa ljudi meni ništa nije jasno jesam li ja živijo u istom okruženju đe i vi!!!???

Tu se slazem sa tobom nismo mi krivi...
a koji je to istoričar bio te 1389 god,pa je zapiso da Branković nije izdajnik? A inače volim gusle i narodne pijesme!
Brankovic je bio na sahrani Caru Lazaru....narod je u pjesmama trazio uzrok poraza pa se okomio na Brankovica jer je jedini od vlastele prezivio bitku (i Vlatko Vukovic je prezivio ali je posle umro od rana koje je zadobio na Kosovu).Brankovic nije izdao....kad je bitka vec bila izgubljena povukao se sa prezivjelim djelom vojske.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #35 poslato: 18.03.2008. 01:54:01 »
Htjeli mi to ili ne ono je nezavisno(ustvari nije jos a javna je tajna da ce biti 100%)nazalost,postavlja se samo pitanje hoce li Srbija iskoristiti priliku i pogodnosti da sto prije udje u EU-sto joj je vec nudjeno ili ce dopustiti da je citav zivot vode sabani poput Milosevica,Seselja itd....
da,da,sto prije u EU,mene npr. jedino ovi iz EU nisu jebali u DUPE(da se izvinim,ali nemam drugu adekvatnu riječ),jesu nas uvukli u rat,jesu nas posle bombardovali,jesu li nam uveli sankcije,nije tako davno bilo sremac kada smo i ja i ti jeli sve u prahu, NIJE TAKO DAVNO BILO...............
a vi ono, snašli ste se u ovoj tranziciji,pa sad da idem u EU,da nam odcijepe vojvodinu,pa sandzak.....,pa možda stignu da nas pojebu i u dupe,pošto tako lijepe stvari dolaze baš iz tih naprednih krajeva!!!!
SMIRITE SE BRANKOVIĆI!!!!!!!!!
POZVAO BIH VAS KOJI ZAGOVARATE RAT I SRBOVANJE DA PRVI IDETE NA KOSOVO ILI ZARATITE SA CIJELIM SVIJETOM-OBILICI,A NAS KOJI SMO VEC PROSLI RATNE STRAHOTE(IZBJEGLISTVO ITD...)PUSTITE DA IDEMO U EU,KAD SE VEC VAMA TAMO NIJE SVIDJELO JER STE KOLIKO SE SIJECAM SA VELIKAM ZADOVOLJSTVOM OTISLI NA PRIVREMENI RAD U ISTU I VRATILI SE SA JAKO LIJEPIM ISKUSTVOM I USPOMENAMA.JA MISLIM DA NAM JE EU JEDINO RIJESENJE DA VISE NIKAD NE JEDEMO ''HRANU U PRAHU''I DA TO TREBA ISKORISTITI.MISLIM DA BI TREBALO PRESTATI GLUMITI SEOSKE HEROJE I LOKALNE PATRIOTE JER SE U ZADNJRM RATU VRLO DOBRO VIDJELO KO JE HEROJ A KO NIJE...KAKO SE SAMO NE PITATE GDJE SU,STA RADE,STA JEDU,OD CEGA ZIVE,KAKO SE UOPSTE SKOLUJU ITD. DJECA POGINULIH BORACA A PRICATE MI O NEKOM PATRIOTIZMU...STA IM JE TO DRZAVA DALA...DALA JE I DAJE ONIMA KOJI VEC IMAJU I KOJI SU SVE OVO I ZAKUVALI!
STA TI PREDLAZES DA NAS OGRADE ZICOM...DA NIKUD NEMOZEMO I DA CITAV ZIVOT ZIVIMO KAO IMITACIJU A NE ORIGINAL...ZNA SE KO SE NAJBOLJE SNASAO U TRANZICIJI ISTI ONI KOJI SU DOK SU DRUGI GINULI PUNILI DZEPOVE I SAD GLUME NEKE PATRIOTE...MOZDA POJEDINCIMA OPET ODGOVARA RAT,DA ONI UZIMAJU KES DOK RAJA GINE...
I JA SAM VISE NEGO SVI VI ZA TO DA KOSOVO OSTANE SRPSKO,AL TO JE VECA SILA I TREBA VIDJETI KAKO NAJBEZBOLNIJE IZACI IZ TAKVE SITUACIJE!RAZMISLITE MALO O SVEMU MOJI OBILICI!Nije nas u rat uvela EU vec tada aktuelni politicari i ljudi poput pojedinaca koji su huskali narod i pozivali se na istoriju,jebala nas ona!mogli smo i mi kao recimo ceska I slovacka AL NISU NAM DALI slobo,franjo I alija KOJE SMO BEZREZERVNO KAO BRAVI PODRZAVALI,MOJ BAVARAC!
jebote kako samouvjereno zapisano!!!
Obilići su ratovali za cijelu evropu i ameriku,borili se 500 godina,ali ipak dočekali slobodu,dočekat će mo je opet,kad tad!
Jesam ja bio u EU,ali kad sam se vratio ako se sjećaš,postao sam veliki nacionalista!!!
a ti moj sremac nek si mi zdravo i dobro znaš šta ti ja želim u životu!!! ali neš nikad u EU dok si živ životom,ne barem kolektivno,ne radi mene lokal patriote,seoskog heroja ulice,nego što te oni ne žele,ako to ne vidiš,vodim te kod Aleksiča na VMA!
I da, sad si mi razbio nedoumicu za koga da glasam na narednim izborima,glasat ću za ove što se zalažu za ulazak u EU,i to ću ti i dokazati, pa i ja bi volio još malo da pogledam bajerna u živo,mada mislim da će mo i ja i ti popiti svo pivo ovoga svijeta gledajući ga ispred tv ekrana, jer vjerovatno će biti još milion uslova!!!
STOGA NEK MI SE SVI VISOKI I NISKI PREDSTAVNICI NADILINDAJU KURCA(izvinite na izrazu,ali se uvijek uzbudim kad ih spomene bilo ko,pa čak i ja),šta se god desi,neće biti ništa što do sada nismo vidili!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #36 poslato: 18.03.2008. 01:56:06 »
Brankovic je bio na sahrani Caru Lazaru....narod je u pjesmama trazio uzrok poraza pa se okomio na Brankovica jer je jedini od vlastele prezivio bitku (i Vlatko Vukovic je prezivio ali je posle umro od rana koje je zadobio na Kosovu).Brankovic nije izdao....kad je bitka vec bila izgubljena povukao se sa prezivjelim djelom vojske.

[/quote]
PRIČAJU ŽENE NA BILEĆANCI!!!
kad je bitka bila gotova,malo se povukao,pa radnja radi dok ima gostiju!!!
Evo par  pitanja i za tebe dzole,pa stvarno odoh spavat!
Koliko je puta bilo više turaka na kosovu,je li tu već bitka bila izgubljena,pa što CAR LAZAR ne naredi povlačenje,da nije on možda izdao,što Obilić se nije povukao,no ZAKLA murata,što bi englezi rekli "HIM SELF"
 
« Poslednja izmena: 18.03.2008. 02:11:34 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #37 poslato: 18.03.2008. 01:57:51 »
evo moj sremac nije mi se spavalo,pa sam malo pregledo ove tvoje postove i na kraju naravno na svaki dao odgovor!!!
VIŽIJO
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #38 poslato: 18.03.2008. 02:17:43 »
PRIČAJU ŽENE NA BILEĆANCI!!!
kad je bitka bila gotova,malo se povukao,pa radnja radi dok ima gostiju!!!
Evo par  pitanja i za tebe dzole,pa stvarno odoh spavat!
Koliko je puta bilo više turaka na kosovu,je li tu već bitka bila izgubljena,pa što CAR LAZAR ne naredi povlačenje,da nije on možda izdao,što Obilić se nije povukao,no ZAKLA murata,što bi englezi rekli "HIM SELF" 

Ma ne znam sad cifru pogresicu pa bolje da ne pisem.
Vidi Macak ja se u mnogo cemu gore slazem sa tobom pogotovo u onome sto si pisao o EU.
Sem u tome da je Brankovic izdao, po tvome ispada onda da je i Vlatko izdao i on je prezivio bitku.
Ispada da je Brankovic kriv zato sto je PREZIVIO...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #39 poslato: 18.03.2008. 03:51:48 »
Samo da rijesimo jednu dilemu,ja volim SRIBIJU KOSOVO i svoj narod,al ne mrzim druge,takav se covjek sto bi rekli vi intelektualci valjda zove patriota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Ja sam misljenja da smo mogli sacuvati i Kosovo i dobar zivot i sto je najvaznije mnoge zivote nase omladine i da smo devedesetih bili malo kulturni igraci,a ne samo ha-bu,i sta na kraju...tresla se gora rodijo se mis!
Citav zivot pricamo o toj strani nase istorije,jebala nas ona,ko je izdao a ko bijo heroj,kukala nam nije majka.Pa u drugom svjetskom ratu brat je ubijao brata samo zato sto je jedan cetnik a drugi partizan,a mi pricamo o nekoj nasoj istoriji.Pa ja o Slovencima ne znam nista osim da zive fantasticno!!!!!!!!!
Treba se ponositi Nikolom Teslom,Vukom Karadzicem,Svetim Savom i nekim svjetlim trenutcima nase istorije,al pustite ljudi rat bili veseli odje se o zdravlju zborilo.Ja sam izjavio da Srbija treba iz ove situacije da izadje sto bezbolnije i ako je moguce priblizi se sto blize EU,a vi mi tu pricate o OBILICIMA,BRANKOVICIMA..cak i o Karadzicu i Mladicu,ostavite ljude na miru!
Ako se nekom igra rata ovo je idealna prilika,veceras su jadi u Mitrovici pa neka se heroji spreme i krenu vec sutra da brane Kosovo ili nek izadju na ulice pa Kosovo prodaju za patike!Pun je kurac vise ljudima rata i bijede,narucito onim koji su ratovali a danas nemaju ni za germu.Nek neki sledeci rat ratuju djeca guzonja i politicara a mi obicna raja cemo da sve gledamo sa strane i govorimo im kako su oni dobri momci i heroji.Ljudi ponavljam da je kod ns sve naopako!Ubice su knjizevnici,kurve-svetice,patrioti-izdajnici a dezerteri heroji.Pa jesite vi svjesni koliko je Slobo prodao oruzija mulomanima dok smo mi u BiH ratovali sa njima???!!!!Zamislite samo koliko je nasih ljudi zbog toga pod zemljom...koliko puta je vojska dolazila nadomak Gorazda,Dubrovnika,Stoca,Bihaca itd.,a politicari potom uzimali milione da bi kad izgine jedno 150 ljudi povlacili vojsku iz skoro osvojenih gradova na koje su ih ti isti politicari i poslali da ginu...pa postoji vide zapis kad Alija svom generalu kaze''kurac bi ga ti ikad odbranio da ja nisam dao 5 miliona maraka srbima''

Necu vise da pricam na ovu temu,moj stav je KOSOVO u SRBIJI i onda zajedno u EU!!!!!!!!!Ako nam i uzmu kosovo i tada cu se zalagati za bolji zivot gradjana Srbije u EU!!!!!!!!!!!!!
 

KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA
A NE DOSO NA BOJ NA KOSOVO....

P.S.DIJELA A NE RIJECI!!!!!!!!!!!!!

 
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #40 poslato: 18.03.2008. 07:56:50 »
Samo da rijesimo jednu dilemu,ja volim SRIBIJU KOSOVO i svoj narod,al ne mrzim druge,takav se covjek sto bi rekli vi intelektualci valjda zove patriota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Ja sam misljenja da smo mogli sacuvati i Kosovo i dobar zivot i sto je najvaznije mnoge zivote nase omladine i da smo devedesetih bili malo kulturni igraci,a ne samo ha-bu,i sta na kraju...tresla se gora rodijo se mis!
Citav zivot pricamo o toj strani nase istorije,jebala nas ona,ko je izdao a ko bijo heroj,kukala nam nije majka.Pa u drugom svjetskom ratu brat je ubijao brata samo zato sto je jedan cetnik a drugi partizan,a mi pricamo o nekoj nasoj istoriji.Pa ja o Slovencima ne znam nista osim da zive fantasticno!!!!!!!!!
Treba se ponositi Nikolom Teslom,Vukom Karadzicem,Svetim Savom i nekim svjetlim trenutcima nase istorije,al pustite ljudi rat bili veseli odje se o zdravlju zborilo.Ja sam izjavio da Srbija treba iz ove situacije da izadje sto bezbolnije i ako je moguce priblizi se sto blize EU,a vi mi tu pricate o OBILICIMA,BRANKOVICIMA..cak i o Karadzicu i Mladicu,ostavite ljude na miru!
Ako se nekom igra rata ovo je idealna prilika,veceras su jadi u Mitrovici pa neka se heroji spreme i krenu vec sutra da brane Kosovo ili nek izadju na ulice pa Kosovo prodaju za patike!Pun je kurac vise ljudima rata i bijede,narucito onim koji su ratovali a danas nemaju ni za germu.Nek neki sledeci rat ratuju djeca guzonja i politicara a mi obicna raja cemo da sve gledamo sa strane i govorimo im kako su oni dobri momci i heroji.Ljudi ponavljam da je kod ns sve naopako!Ubice su knjizevnici,kurve-svetice,patrioti-izdajnici a dezerteri heroji.Pa jesite vi svjesni koliko je Slobo prodao oruzija mulomanima dok smo mi u BiH ratovali sa njima???!!!!Zamislite samo koliko je nasih ljudi zbog toga pod zemljom...koliko puta je vojska dolazila nadomak Gorazda,Dubrovnika,Stoca,Bihaca itd.,a politicari potom uzimali milione da bi kad izgine jedno 150 ljudi povlacili vojsku iz skoro osvojenih gradova na koje su ih ti isti politicari i poslali da ginu...pa postoji vide zapis kad Alija svom generalu kaze''kurac bi ga ti ikad odbranio da ja nisam dao 5 miliona maraka srbima''

Necu vise da pricam na ovu temu,moj stav je KOSOVO u SRBIJI i onda zajedno u EU!!!!!!!!!Ako nam i uzmu kosovo i tada cu se zalagati za bolji zivot gradjana Srbije u EU!!!!!!!!!!!!!
 

KO JE SRBIN I SRPSKOGA RODA
A NE DOSO NA BOJ NA KOSOVO....

P.S.DIJELA A NE RIJECI!!!!!!!!!!!!!

 

ovo si nam vec jednom napisao,a ovo pri kraju zvuci kao premjer Vojislav Kostunica,ODJE SE O ZDRAVLJU ZBORILO!!!
« Poslednja izmena: 18.03.2008. 10:22:33 makaay »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #41 poslato: 18.03.2008. 14:31:00 »
Nisam pisao isto,mozda nesto slicno.Kad sam ovo pisao na Kosovu je bilo mirno a sad je jako velika frka u Mitrovici je 150 ljudi  povrijedjeno u sukobima,pa eto samo da napomenem ove koji su rekli da ce ici dole da ostave sve obaveze i podju vec jednom,zavrsice se frka ako se bude puno cekalo...

Vama je izgleda cilj promocija neke politicke stranke u ovome nasem polemisanju,stalno se pozivate na Kostunicu ovog-onog...
« Poslednja izmena: 18.03.2008. 14:41:30 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #42 poslato: 18.03.2008. 14:46:08 »
a joj sremac ti si citiro kostunicu,a ne ja,i procitaj bolan,skoro dva potpuno ista posta,ili kako ti kazes slicna!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #43 poslato: 18.03.2008. 14:56:57 »
druze nas srba ima ajde lupam deset miliona u SRBIJI,od tih deset miliona ljudi mogu da budu za nezavisno kosovo,za kosovo u srbiji ili srbiju u EU sa kosovom ili bez njega,znaci otprilike po tri cetri miliona srba ima isti stav.ja ne citiram nikog,samo imam svoje misljenje.sve ove godine iza nas opominju nas da moramo biti oprezni i paziti sta radimo.Ja nebih vise nigdje da bjezim,ne mogu ni danas da prodam onaj stan iz kog sam pobjegao 92,pun mi je kurac rata i svega sto rat donosi...
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže djeturum

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 380
  • Ugled: +19/-30
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #44 poslato: 18.03.2008. 15:52:46 »
kosovo independence :P :P