Autor Tema: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?  (Pročitano 30849 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #45 poslato: 19.03.2008. 00:59:25 »
Veceras sam malo slusao Tadica i zakljucio da ima puno slicnosti sa mladjom zenskom populacijom Bilece. I on bi da se je*e a da mu ne udje. Na stranu to sto je zvucao ko nadilindani Kostunica pa malo Kosovo je Srbija, malo Peace Brother.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #46 poslato: 19.03.2008. 17:09:26 »
evo jedna dobra
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #47 poslato: 19.03.2008. 20:20:42 »
E vala da znas SAF. Dobra Ti je ta! Oce cojek da bude dobar sa svima!
Kurac brate!
Sta se majke Ti raspravljate? Bice sve ko sto oni kazu! Ko Oni?
Ma ovi nasi antievropejci seru malo! NE bi sad nikog udarili po ruci ni radikali a pogotovo ni ovi cetnici (Velja i Kostunica) da ih sad prime u EU nego loze narod! Skontali su oni psihologiju ovog naroda. Mene sto su lozili - lozili.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #48 poslato: 20.03.2008. 02:51:03 »
Ma pun mi je ku*ac vise te neke politicke korektnosti. Sta ovi oce, da nas sve pretvore u globaliste, stanovnike svijeta i polu-robote, da svi mislimo isto, oblacimo se isto, jedemo isto. Da na izborima biramo izmedju pepsija i coca cole, izmedju nike-a i adidasa, izmedju McDonaldsa i KFC-a. Zivio Manu Chao.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #49 poslato: 20.03.2008. 07:54:33 »
E moj Safe fino je to pricat punog stomaka. Lako je Kusturici srat o Antiglobalizmu kad se rade poslovi na sve strane.
Ali pretpostavljat takvu ideju citavom narodu, to je malo licemjerno. Ako ne budes biro izmedju ovoga dole pomenutog, ostaces i gladan i zedan i bjesan, pa Ti onda nece biti ni do cega. A ko zna kad bi zivjeli u ovakvoj (polu)izolaciji jos jedno 40 godina mozda bi nam se trajno promjenio mentalitet pa bi i mi bili ko Kubanci. Ali kurac, ne mozemo. Kod nas nekad malo i zastudi. A te narode oko Ekvadora citav zivot samo ubija sunce i vrucina pa su onda tako pasivni i veseli.
Havana je najtrosniji grad na svijetu, Kubanci masovno emigriraju u sjevernu Ameriku, Rade za 20 dolara mjesecno, Ako im ne das baksisa nece ni da Te pogledaju, A i Kastro ode. Mogo bi se taj antiglobalisticki raj za cas pretvoriti u nestabilnu zonu.

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #50 poslato: 20.03.2008. 16:18:14 »
Ima u svemu tome istine, ide i meni Kusta na ku*ac, ali mora mu se priznati da je svoju suplju dobro prodo. Ali meni recimo americke humoristicke serije 95% nisu smijesne, a tek kada bi neki amer gledao maratonce...... Nisam ja za to da se izolujemo i zivimo svoje zivote odvojeni od drugih, ali ni Orvel nije pretpostavljao da ce ljudi sami hrliti u 1984. Najvise od svega mi se ne svidja sto pojedine drzave i ljudi imaju licencu da sude sta je demokratija a sta nije demokratija, sta je pravedno a sta nepravedno, sta je zlocin a sta odbrana. Pri tome se ta licenca ne zasluzuje primjenom demokratije i postovanjem ljudskih prava i sloboda, vec posjedovanjem naftnih izvora i nuklearnog arsenala. Dakle sto se tice kosovske nezavisnoti, ima jedna stara izreka koja je tu 100% primjenjiva a glasi: Ne moze se susa sa rogatim bost. Znamo mi svi i ko je tu rogat a ko susa, ali je vrhunsko licemjerje tvrditi da sve to oni rade za nase dobro. Vjerovatno je za nase dobro bilo i kad su nas bombardovali iz humanitarnih razloga, koliko se sjecam tad je bila prica samo da smjenimo Milosevica i sve ce da nam procvjeta. Sad je samo jos da halalimo Kosovo i opet ce sve da nam procvjeta. Dabogda da hoce, ne bi mi uopste bilo krivo, mada mi se cini da neki ovdje misle da sam ja protivnik da se otvorimo prema zapadu i udjemo u EU. Ja samo hocu da kazem da ne trcimo pred rudu, jer ce nas opet klepit po tintari.


Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #51 poslato: 20.03.2008. 18:26:18 »
Emir Kusturica je ĆALE,mislim da ste vas dvojica neki reperi,niko i ništa vam ne valja!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #52 poslato: 20.03.2008. 20:34:59 »
Kusturica i jeste kralj,prvo je pravio filmove narodnim parama koje mu je dao Milosevic da bi ga preveo na nasu stranu,a sad to isto radi uz blagoslov Tadica i Kostunice,cak vise nije Emir vec Nemanja.Mislim da je sigurno kao svaki posteni gradjanin platio sve poreze,zemljiste na mokroj gori i ko zana sta sve jos...  ;)  Od 365 dana u godini-65 je u Srbiji a 300 u inostranstvu!!!!!!!On jeste vrhunski umjietnik,svaka cast,al njemu je svejedno kako god bude,zato moze da dipla-diple.
Kad ovde dodje zakon on ce se prijaviti u Monte Karlo ili Monako,gdje su vec najmanji porezi...a do tada ce da zivi,dipla-diple,radi i placa poreze u Srbiji! ;)

AL DA JE MANGUP,MANGUP JE-SVAKA MU CAST!!!!!!!!!!
« Poslednja izmena: 20.03.2008. 21:55:53 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #53 poslato: 20.03.2008. 22:37:59 »
Ljudi,najzalosnije je sto bi svi mi voljeli da narod dobro zivi,al to jebiga uveliko zavisi od tih nekih jebenih politicara i raznoraznih hostaplera koji nam samo mazu oci!Dok se mi veseljaci patimo ko isus hrist,oni rade sta im se cefne,i niko ne moze da ospori to da njim ovakva situacija u drzavi odgovara da bi jade radili i uzeli sto vise kesa za sebe!Mi se u sustini slazemo,samo stvari gledamo sa razlicitih pozicija i simpatijamo prema ovom ili onom,svi bi valjda da zivimo bolje!?
Mislim da bi trebalo da se bavimo nekim vedrim temama kad vec ne mozemo nista da promjenimo,ne kazem ja,fino se ponekad izjadati i razmjeniti mislenja,lakse nam je veseljacima u ovome teskom vremenu gdje se izgleda ne zna ko je ko.
Evo ja predlazem da veceras tacno u 24h na javnom smotamo jedan,bice nam lakse!Ja cu u mislima da pijem kafu sa Solanom u Briselu,ti ces MAKKAY sa Pristinskim korpusom napredovavi ka jugo-istoku,ko ALEKSANDAR VELIKI,nazdravlje tebi,S.A.F ce vjerovatno sa ZELJEZNICOM iz TRNOVA osvojiti ligu sampiona,ZID da dobije drzavljanstvo a GFF nek opali Anu Nikolic..... :joint:
 

Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #54 poslato: 20.03.2008. 23:12:59 »
Dragi akademici,političari,sportisti,umjetnici,naučnici,ma jednom riječju MESIJE ovog našeg foruma!!!
Pošto je Emir Kusturica ovdje za neke prevarant, za neke lažni umjetnik(a to sam još jedino čuo u Sarajevu početkom devedesetih), ja se isključujem iz ove teme zauvijek, jer stvarno ste prevelike ličnosti i mozgovi,za mene lokal patrotu i lokalnog mangupa!!!
Hvala i drago mi je bilo!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže kerber_

  • Start moderator
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 206
  • Ugled: +12/-16
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #55 poslato: 20.03.2008. 23:42:01 »
Ima u svemu tome istine, ide i meni Kusta na ku*ac, ali mora mu se priznati da je svoju suplju dobro prodo. Ali meni recimo americke humoristicke serije 95% nisu smijesne, a tek kada bi neki amer gledao maratonce...... Nisam ja za to da se izolujemo i zivimo svoje zivote odvojeni od drugih, ali ni Orvel nije pretpostavljao da ce ljudi sami hrliti u 1984. Najvise od svega mi se ne svidja sto pojedine drzave i ljudi imaju licencu da sude sta je demokratija a sta nije demokratija, sta je pravedno a sta nepravedno, sta je zlocin a sta odbrana. Pri tome se ta licenca ne zasluzuje primjenom demokratije i postovanjem ljudskih prava i sloboda, vec posjedovanjem naftnih izvora i nuklearnog arsenala. Dakle sto se tice kosovske nezavisnoti, ima jedna stara izreka koja je tu 100% primjenjiva a glasi: Ne moze se susa sa rogatim bost. Znamo mi svi i ko je tu rogat a ko susa, ali je vrhunsko licemjerje tvrditi da sve to oni rade za nase dobro. Vjerovatno je za nase dobro bilo i kad su nas bombardovali iz humanitarnih razloga, koliko se sjecam tad je bila prica samo da smjenimo Milosevica i sve ce da nam procvjeta. Sad je samo jos da halalimo Kosovo i opet ce sve da nam procvjeta. Dabogda da hoce, ne bi mi uopste bilo krivo, mada mi se cini da neki ovdje misle da sam ja protivnik da se otvorimo prema zapadu i udjemo u EU. Ja samo hocu da kazem da ne trcimo pred rudu, jer ce nas opet klepit po tintari.



Složio bih se sa starim liscem iz Škotske, pametan je on kad ne pravi budalu od sebe iz samo sebi znanih razloga... :)

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #56 poslato: 21.03.2008. 02:08:10 »
Dragi akademici,političari,sportisti,umjetnici,naučnici,ma jednom riječju MESIJE ovog našeg foruma!!!
Pošto je Emir Kusturica ovdje za neke prevarant, za neke lažni umjetnik(a to sam još jedino čuo u Sarajevu početkom devedesetih), ja se isključujem iz ove teme zauvijek, jer stvarno ste prevelike ličnosti i mozgovi,za mene lokal patrotu i lokalnog mangupa!!!
Hvala i drago mi je bilo!!!
Ne sporim ja njemu da je umjetnik. Ja samo molim drzavu da i meni kao Kusti omoguci da postavim nedje na putu rampu i uzimam lovu. Bicu i ja jeftin, 50 dindzi prolaz ;)

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #57 poslato: 21.03.2008. 04:29:51 »
Vidi ovih ne shvacenih umjetnika,alo,fulali ste temu,nije ovo tema<za i protiv evropske unije>niti <zivot i djelo Emira Kusturice> Nemojte kao bdjole,cim vam padne nesto na pamet,strpaj u najblizu temu. A i ovaj sto je smislio naziv teme svaka mu cast.

Van mreže ksc

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 64
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #58 poslato: 21.03.2008. 09:14:12 »
Na sledecoj skupstini SO BILECA, pored asvaltiranja ,vodovoda Plana -Meka Gruda- Baljci, ulicne
rasvjete i kredita het-a uvrstena je i tacka dnevnog reda Kosovo i  djela Emire Kusturice.
U lokalnoj skupstini  niko nezna ko je predlagac jer su ove tacke stigle putem interneta.
klub odbornika penzionera sumnja da iza ovih tacaka stoji  cia i zapadne sile koje su krive za rat.
po najavama iz skupstinskih kuloara ocekuje se zestoka rasprava.

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Da li ce Kosovo ikad biti nezavisno?
« Odgovor #59 poslato: 22.03.2008. 00:35:37 »
Na sledecoj skupstini SO BILECA, pored asvaltiranja ,vodovoda Plana -Meka Gruda- Baljci, ulicne
rasvjete i kredita het-a uvrstena je i tacka dnevnog reda Kosovo i  djela Emire Kusturice.
U lokalnoj skupstini  niko nezna ko je predlagac jer su ove tacke stigle putem interneta.
klub odbornika penzionera sumnja da iza ovih tacaka stoji  cia i zapadne sile koje su krive za rat.
po najavama iz skupstinskih kuloara ocekuje se zestoka rasprava.
aj asvaltirajte ono iznad kovnice bog vam zdravlje dao!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
« Poslednja izmena: 22.03.2008. 03:05:26 sremci »
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!