Anketa

Da li ste zadovoljni sa radom bilećke opštine?

Da
4 (12.9%)
Ne
26 (83.9%)
onako...
1 (3.2%)

Ukupno glasova: 31

Autor Tema: BILEĆKA POLITIKA  (Pročitano 16457 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #15 poslato: 08.01.2008. 18:36:58 »
Hadzibeg ako je ko primitivac to si ti. Mozes li ista da napises a da nekoga ne vredjas?
Pricas o nekom suzivotu, nekoj toleranciji, o tome kakvi su Srbi, vidis li sebe???
Dobro dosao si na ovaj forum, necemo te cak ni brisati niti te brisemo kao sto ti brises mene na bileca.org
samo bi mogao da se malo smiris i pises normalno a ne da provociras ipak je ovo normalan forum, gde dolaze normalni ljudi a ne kao onaj tvoj.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #16 poslato: 08.01.2008. 18:50:52 »
Ne bi o Trebinjcima! Na njih je bacena anatema prije 380 godina i rok trajanja anateme je 400 godine. TAko da narednih 20 godina Nate ih mate bilo!

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #17 poslato: 08.01.2008. 19:06:24 »
To Hadzibegicu Mangupe iz Zauslja!
U pravu si Bileca je prije rata imala operu, balet,filharmoniju, 3 pozorista i 7 bioskopa. A o brojnim predratnim umjetnickim galerijama da ne govorimo!  A tek nocni zivot Bilece 91!??
E moj nostalgicni HAdzibeze!

Van mreže hud

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 735
  • Ugled: +77/-14
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #18 poslato: 13.07.2008. 12:21:30 »
"Bilecka politika" to je tema za doktorsku disertaciju, malo to dublje seze nego li svima nama izgleda. Vec duze vrijeme postoji ekipa koja vlada iz sjenke, na sceni su samo marionete, i to ima korijene jos od prije ratnih desavanja. Bileca je gradic od oko 11 000 - 12 000 stanovnika (mada ja mislim da je to samo na papirima), ne treba biti "Nikola Tesla" da bi se u takvom gradu obezbjedio pristojan zivot. Ljudi su ubijeni s glave, prica kako je Bileca bez potencijala, medjutim Bileca ima potencijal prvenstveno u mladim ljudim koji vole ovaj grad i spremni su da daju svoj doprins gradu ali bez ikakve nade da im se pruzi takva sansa. Da ne pricam o  Bileckom jezeru koji je nepresusni potencijal koji stoji vec godina ne iskoristen, zatim "Bilecki kamen" koji je ne zasticen na trzistu a mogao bi da bude "brand", Bilecki Mlin koji je svojevremeno snabdjevao brasnom cijelu regiju sada stoji kao izvor opasnosti ... itd, sve to tako stoji zbog sitnih interesa pojedinaca koji nisu svjesni posljedica, konacno da bi i njima dugorocno bilo bolje da se pravilno i domacinski odnose prema svemu tome. Iskreno mislim da je Bileci preostalo vrlo malo vremena da se osvjesti i da proradi progres koji bi rezultovao promjena u korist gradjan.

Podrzavam. Treba nam promjena pod hitno!!!
Mudrome više koriste neprijatelji nego glupome prijatelji.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #19 poslato: 14.07.2008. 05:52:40 »
Merhaba zundelji

Sta ima,kako se zivi pod hadzibegovom planinom

Da i ja kazem koju pametnu

E dabogda i vi dobili drzavu,ali pod uslovom da vam Dodik bude presjednik barem u narednih 50 godina,mada bi volio da moze zivjeti jedno 300 godina kao kornjaca i da vam sve to vrijeme bude presjednik te vase drzave

I ja se iskreno nadam da  ce te u dalekoj buducnosti imati lidere kao sto je ovaj silni Dodik

ZDRAVI I ZIVI BILI,UZDRAVLJU

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #20 poslato: 14.07.2008. 15:12:10 »
Hvala na lijepim zeljama poturice  ;D

Nemozete vi iz federacije bez Dodika izgleda nikako, mozda vam i na san dolazi.

Ziv bio poturico

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #21 poslato: 14.07.2008. 15:49:04 »
Hvala na lijepim zeljama poturice  ;D

Nemozete vi iz federacije bez Dodika izgleda nikako, mozda vam i na san dolazi.

Ziv bio poturico


JEL VIDITE DA JE DODIK DOBAR ČIM NJIMA SMETA, samo dodik ovo dodik ono, trn u oku smeta turadima a ništa nam ne mogu. A i odvojićemo se! Šta će nam Federacija kad u jedna doba u budžetu imaju čitavih 400 maruna :D :D :D :D :D, tačno mi dođe da ih pomognem sa jedno pola plate i tako budem kapitalni ulagač u tamonjihovu privredu :D :D :D :D
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #22 poslato: 14.07.2008. 17:07:44 »
Merhaba zundelji

Sta ima,kako se zivi pod hadzibegovom planinom

Da i ja kazem koju pametnu

E dabogda i vi dobili drzavu,ali pod uslovom da vam Dodik bude presjednik barem u narednih 50 godina,mada bi volio da moze zivjeti jedno 300 godina kao kornjaca i da vam sve to vrijeme bude presjednik te vase drzave

I ja se iskreno nadam da  ce te u dalekoj buducnosti imati lidere kao sto je ovaj silni Dodik

ZDRAVI I ZIVI BILI,UZDRAVLJU




JUTORS DOJDEM NA POSAO I OTVORIM BEZVEZE FORUM KAD ONO NANESE LOJ DA JE TO BILO IZGIBENIJE,POGLEDAM I VIDIM DA JE DOLAZIO NAS "DRAGI" FORUMAŠ ALIJA(s) hadžibeg i odamh mi je bilo jasno odakle nanosi ;) Još sam se malo zadržao da vidim kako komsija reži na Dodika kao i uvjek, nista novo i nama nepoznato ALI  UTO MI NA VRATA DOĐOŠE KOLEGE DA SE ŽALE NA NEPRIJATAN GORE POMENUTI MIRIS LOJA I MORAO SAM DA SE ODLOGUJEM.


EVO NA OVAKAV NAČIN SE MORA RAZGOVARATI SA HADŽIBEGOM I NJEMU SLIČNIMA, JER NI U JEDNOM SVOM POSTU NA OVOM FORUMU NIJE IZNIO MA NI JEDAN ARGUMENAT ILI ČINJENICU, PA SE SAMO NA OVAKVOM NIVOU S NJIM(A)  MOŽE KOMUNICIRATI.   

DAJTE MALO ONOG OSVJEŽIVAČA ZA PROSTORIJE( ZNATE ONOG ŠTO ONA TETA REKLAMIRA PO VAS BOŽIJI DAN NA TELEVIZIJI) 8) :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4:
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #23 poslato: 14.07.2008. 23:08:22 »
Nema boljeg muslimana od poturcena Srbina!
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #24 poslato: 16.07.2008. 10:15:49 »
Нема шта да помисли. И када поред свега тога упозна менталитет људи, има да бјежи и никада се не врати... ;)

Не знам, али мислим да се спрадју са нама, поготови Требињци и да је Билећа, по њима, синоним нечега најгорег. Да ли је то заиста тако, шта ви мислите???

Mislim da se ne sprdaju sa nama.
Sem toga mentalitet Bilecana nije uopste  los, sem pojedinacnih slucajeva a toga ima svugde.
A to za Trebinjce ima ona fora kao u prepirci kaze Trebinjac Bilecaninu "ma mi smo za vas Dubrovcani" ;D
Nije za Trebinjce Bileca sinonim najgoreg.Veceras sam iz TB imam dosta raje dole  pa znam

Ma Trebinjci su pravi Skutori!
Nek se oni rugaju s Bilecanima koliko hoce,ali sto se ljudskosti tice Trebinjci su rodjeni prije lisice makar na tri dana!
Ne branim Bilecane,ima i njih svakakvih,ali su sigurno bolji od lucara.
Bileca je siromasna opstina,ali je itekako bogata duhom dobrih ljudi!
Vecina Trebinjaca je ziva sminka...Spolja gladac,a u dusi jadac!
« Poslednja izmena: 17.07.2008. 02:06:43 Hercegovac77 »
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže vuk

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 19
  • Ugled: +3/-5
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #25 poslato: 16.07.2008. 10:33:58 »
Dobro je dok Poturice negoduju , nama Srbima je  onda super, nedaj boze da se okrene naopako.

Van mreže smizla

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 180
  • Ugled: +20/-10
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #26 poslato: 16.07.2008. 10:47:06 »
Hvala na lijepim zeljama poturice  ;D

Nemozete vi iz federacije bez Dodika izgleda nikako, mozda vam i na san dolazi.

Ziv bio poturico


JEL VIDITE DA JE DODIK DOBAR ČIM NJIMA SMETA, samo dodik ovo dodik ono, trn u oku smeta turadima a ništa nam ne mogu. A i odvojićemo se! Šta će nam Federacija kad u jedna doba u budžetu imaju čitavih 400 maruna :D :D :D :D :D, tačno mi dođe da ih pomognem sa jedno pola plate i tako budem kapitalni ulagač u tamonjihovu privredu :D :D :D :D
Iskreno,ja poturice sazaljevam,tako da nemam srca da bilo sta kazem protiv njih.Mislim da je njima dovoljno tesko da budu to sto jesu,a ni oni sami ne znaju sta su,jer pravo porijeklo odbacuju.

Poznati pisac Mesa Selimovic(Srbin,porijeklom od Vujovica iz Bilece)pominje svoje Srpsko porijeklo u knjizi"Sjecanja",jer zna Ko je,Sta je i Odakle je i toga se ne odrice,jer je njegova porodica,na zalost prihvatila islam.
I sam za muslimane kaze:
"MI SMO POTOK KOJI SE ODVOJIO OD SVOG IZVORA(SRBA),A USCE NAS NE PRIMA(TURCI)!"

Mislim da je on sa ovim rekao sve!To je narod koji ima ozbiljnih problema sa indetitetom.Prije su bili Jugosloveni,pa onda Muslimani,a sada su Bosnjaci,a sta ce biti ostaje nam da strpljivo cekamo.Pa kako da ih ne zalimo kad moraju izmisljat porijeklo,jezik,kulturu,istoriju,...

"...Ne pita se ko se kako krsti
    No cija mu krvca dusu grije
    Cije ga je mlijeko zadojilo..."
                           ( NJEGOS)
Ne doozvoli da te provincija kvari

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: BILEĆKA POLITIKA
« Odgovor #27 poslato: 16.07.2008. 16:54:13 »
Hvala na lijepim zeljama poturice  ;D

Nemozete vi iz federacije bez Dodika izgleda nikako, mozda vam i na san dolazi.

Ziv bio poturico


JEL VIDITE DA JE DODIK DOBAR ČIM NJIMA SMETA, samo dodik ovo dodik ono, trn u oku smeta turadima a ništa nam ne mogu. A i odvojićemo se! Šta će nam Federacija kad u jedna doba u budžetu imaju čitavih 400 maruna :D :D :D :D :D, tačno mi dođe da ih pomognem sa jedno pola plate i tako budem kapitalni ulagač u tamonjihovu privredu :D :D :D :D
Iskreno,ja poturice sazaljevam,tako da nemam srca da bilo sta kazem protiv njih.Mislim da je njima dovoljno tesko da budu to sto jesu,a ni oni sami ne znaju sta su,jer pravo porijeklo odbacuju.

Poznati pisac Mesa Selimovic(Srbin,porijeklom od Vujovica iz Bilece)pominje svoje Srpsko porijeklo u knjizi"Sjecanja",jer zna Ko je,Sta je i Odakle je i toga se ne odrice,jer je njegova porodica,na zalost prihvatila islam.
I sam za muslimane kaze:
"MI SMO POTOK KOJI SE ODVOJIO OD SVOG IZVORA(SRBA),A USCE NAS NE PRIMA(TURCI)!"

Mislim da je on sa ovim rekao sve!To je narod koji ima ozbiljnih problema sa indetitetom.Prije su bili Jugosloveni,pa onda Muslimani,a sada su Bosnjaci,a sta ce biti ostaje nam da strpljivo cekamo.Pa kako da ih ne zalimo kad moraju izmisljat porijeklo,jezik,kulturu,istoriju,...

"...Ne pita se ko se kako krsti
    No cija mu krvca dusu grije
    Cije ga je mlijeko zadojilo..."
                           ( NJEGOS)




SVE JE TO TAKO I SVI TO ZNAMO KO SU I ODAKLE SU POTEKLI, ALI JA SAM ZA ONU TEORIJU UGLEDNOG BANJALUČKOG INTELEKTUALCA PROF. G. LAZAREVIĆA KOJI KAŽE NA NJIHOVE TEZE DA NE POTIČU OD SRBA: "MA UPRAVU STE STO POSTO, KO VI? VI STE IZ SRCA ANKRE I ANADOLIJE VI APSOLUTNO NEMATE NIŠTA ZAJEDNIČKO SA NAMA ŠTO SE VIDI PO SVEMU!!!!!!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am