Autor Tema: Priča iz jednog bilećkog restorana...ko je gadljiv neka ne čita  (Pročitano 4324 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
UPOZORENJE: KO JE GADLJIV NEKA NE ČITA...AKO SE KOME ŠTA DESI NISAM ODGOVORAN ;D

Došli neki baba i djed prije 2 godine (ljeto) (vidi se da nisu odavde) u jedan restoran u Bileći. Naručuju roštilj, bogami naručiše ćevapa, salata i raznih čuda. Ništa, ljudi ih gledaju, čudno svima odakle baba i djed sami u restoranu. Dođe hrana i počeše, odnosno samo djed jede. Djed pojede sve, jede li jede, a baba ništa. Svima čudno, on skoro pri kraju baba ni da okusi ono njeno. Pita ih konobar da li je sve u redu, oni klimaju glavom. Ma ovaj stari krka li krka, crkava više, kao da nije jeo od prošle godine...ništa, pojede on sve.
I šta se sada dešava? 

-Lagano vadi protezu iz zuba i onako punu hrane i balavu daje babi, baba stavlja na brzinu i poče da jede, pojede sve, ostala joj 3 ćevapa i djed to pojede bez zuba.
Ovi za susjednim stolovima povraćali, urnebes nastao, ali tek kad je baba završila jer nisu vjerovali.
...evo dok sam ovo pisao muka mi, ali evo, da je podijelim sa vama jer je stvarno čudno.

E sad, kako je moguće da djed i baba nose isti broj proteze, nikom nije jasno, ali svi se kunu da je istina. Ne znam...što sam znao ispričao sam.

Izvinjavam se na mučnini.

Van mreže milidragovic

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 231
  • Ugled: +5/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Priča iz jednog bilećkog restorana...ko je gadljiv neka ne čita
« Odgovor #1 poslato: 29.05.2008. 13:29:26 »
Vladix-e care šta je tu mučno, meni je smešno ...  :D Baba baš fino vaspitana!  :brushteeth:

Van mreže celjevo 1

  • Kako ste mi danas ??
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 267
  • Ugled: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • La Linea!
    • Pogledaj profil
Odg: Priča iz jednog bilećkog restorana...ko je gadljiv neka ne čita
« Odgovor #2 poslato: 25.03.2011. 15:29:30 »
Vladix-e care šta je tu mučno, meni je smešno ...  :D Baba baš fino vaspitana!  :brushteeth:

ispovraćao se svukuda  :D :D :D

nije ovde niko normalan :P :P