Anketa

ДА ЛИ СТЕ ЗА НЕЗАВИСНУ РЕПУБЛИКУ СРПСКУ?

ДА
41 (89.1%)
НЕ
5 (10.9%)

Ukupno glasova: 46

Autor Tema: Да ли сте за независну РЕПУБЛИКУ СРПСКУ?  (Pročitano 16992 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Zasto bi to bilo super?

Zbog mnogo cega.

Ja mislim da si ti glasao za NE.Dok me to pitas.Nemoj da se ljutis!

Van mreže logic

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 41
  • Ugled: +21/-18
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Glasao gdje i kad? I daj mi jedan razlog zasto bi to bilo super? Nisma rekao ni da ni ne al daj konkretno.
"Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku!".

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Zasto ovdje vecina pod nezvisnosti RS podrazumijeva i pripajanje sa Srbijom? Realno, ni jedno ni drugo nije izvodljivo,mada po medjunarodnom pravu ako steknete vecinu u regiji koja se granici sa maticom imate pravo na otcjepljenje i pripajanje matici. Tako i Albanci imaju pravo na Kosovo i Metohiju,medjutim da bi ostvarili to pravo trebaju da imaju zahtjev i podrsku matice,ali i Albanija kao i Srbija nece, i ne smiju da se petljaju u ustavno uredjenje drugih zemalja,zbog drugih faktora. Licno mislim da nam to ponovno pripajanje Srbiji ne bi nista donijelo,a i to pitanje se samo postavlja pred izbore da bi se sakupilo sto vise glasova, a i kada uzmemo ljudski faktor, ko je to spreman od nasih politicara da raspise referendum o samostalnosti i pripajanju sa Srbijom,pa i oni su svjesni da tada za njih ne bi bilo mjesta u politickom zivotu te nove drzave.Ovako oni ce biti kod nas polubogovi bar dvadeset god.



Van mreže logic

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 41
  • Ugled: +21/-18
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
I ja mislim da na to trenutno ne bi donijelo nista i da bi u srbiji bili gradjani nizeg reda.
"Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku!".

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
JA sam za nezavisnu hercegovinu koja bi se pripojila Crnoj Gori ili Italiji ili Svedskoj recimo! Mozda je najbolja opcija da se pripojimo nekoj od skandinavskih zemalja!?!
A ne! Mogla bi Bileca da proglasi samostalnost da bude nesto kao San Marino, a kasarnu da pretvorimo u medjunarodni pain ball centar i da dolaze iz cijelog svijeta da se krljaju zesce!

Sta Vi je kukali

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Prije sam za samostalnost nego za pripajanje Srbiji. Sta ce Srbiji jos jedna pasivna regija? MAda ni ova BiH nesretna ne funkcionise kako treba. Ali je trenutno jedina opcija koju imamo. Tragedija je u tome sto niko u RS dijelu ne vjeruje u tu drzavu. NE moze ona naprijed a ni mi s njom dok je gradjani podrivaju iznutra. Nije bolja stvar ni sa Federacijom! Sve u svemu vrzino kolo! Niko ni s kim nece a drzava postoji i postojace. Nema danas u BiH Covjeka ni partije koja bi nasla rjesenje ove situacije.
 NAjnesretnija zemlja u evropi!!!

Van mreže logic

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 41
  • Ugled: +21/-18
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Djelimicno se slazem sa tobom. ali da ne postoji u RS niko ko ne vjeruje u BiH nije tacno. Ko se bori za dejtonski ustav najzesce? Milorad Dodik.. Jadna je drzava u kojoj se ne postuje ustav.
"Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku!".

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
I jeste jadna drzava u kojoj se ne postuje ustav,ali htjeli mi to ili ne,mi cemo morati da zivimo u drzavi BiH.Sve se u naprijed isplanira,i sve po istom scenariju. Uvijek OHR prvo zahtijeva neku bombasticnu reformu, tako se osjeti puls naroda,i dodje do trenutne politicke krize, nasi politicari na vlasti pokupe malo nacionalnih poena,da bi na kraju prihvatili neko kompromisno resenje.Konkretno,sjetite se vojske RS. OHR je odmah trazio ukidanje svih entitetskih nadleznosti i stvaranja zajednicke komande, i znate kako je tada reagovala RS, i narod i politicari. Kompromisno resenje bilo je zajednicki operativni stab za odnose sa drugim armijama i NATO-m. Malo po malo dosli smo do pocetnih zahtjeva OHR-a. Tako ce biti sada i sa policijom,a poslije i sa RS. Zato se mi okrenimo malo vise ekonomiji,i novim idejama za razvoj,a ove stvari na koje ne mozemo da uticemo mozemo samo blijedo posmatrati. Sto se tice Srbije,i oni u Srbiji bi nas vise voljeli ovako nego kao dio iste drzave,sve se vise svodi na novac i ekonomiju,dok im stitimo granicu dotle smo dobri,a da im uzimamo pare iz budzeta bili bi za njih Siptari.

Van mreže Сингидунум

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 9
  • Ugled: +2/-0
    • Pogledaj profil
Живела независна Српска!
Биће хлеба, биће рада док је Додик Милорада

Van mreže !Alko TeSt!

  • !AlKo TeSt!
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 430
  • Ugled: +14/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
DADA              ДА     - 23 (88.5%)
                     НЕ    - 3 (11.5%)
   
                         Ukupno glasova: 26
!AlKo TeSt!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Proglasenje nezavisnosti Republike Srpske 2 mart.

Van mreže Cvrčak

  • Super član
  • *
  • Poruke: 776
  • Ugled: +15/-20
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Mozda

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Prije ili kasnije Republika Srpska ce se proglasiti nezavisnom.90% sam siguran!

Van mreže Cvrčak

  • Super član
  • *
  • Poruke: 776
  • Ugled: +15/-20
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
ko ti garantuje

Van mreže coma

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 456
  • Ugled: +19/-8
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • moj sajt
pa i treba da se proglasi nezavisnom
ove balije se ponasaju kao da smo mi njihovi ;D