Anketa

Za koga navijate kada igraju BIH:SRBIJA

ZA SRBIJU
37 (90.2%)
ZA BIH
4 (9.8%)

Ukupno glasova: 41

Autor Tema: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?  (Pročitano 24768 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #30 poslato: 18.10.2008. 13:48:34 »
Srbija!!!Al i za Bosnu kad ne igra protiv Srbije!

Van mreže G F F

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 178
  • Ugled: +16/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #31 poslato: 18.10.2008. 15:17:02 »
Kad igraju Srbija-Bosna i Hercegovina navijam za Hercegovinu. ;DSrbija naravno!!!

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #32 poslato: 20.10.2008. 03:51:36 »
Ohhhohooo,merhaba zundelji,sta se radi

Dobro sve je to fino,vidim ja da vi svi navijate za Srbiju,ali poznavajuci vas,popisate mi se svi na moj brk ako vi za koju godinu nebudete svi navijali za svima nama nasu dragu i lijepu BOSNU I HERCEGOVINU,bicete vi gori od ovih BH FANATICOSA,samo sabur zivi bili pa vidjeli,nekazem da cete razastrti zastavu sa ljiljanima ali hocete zastavu BOSNE I HERCEGOVINE

Pa znam ja da vi to malo hocete Srbiji u guzicu da se uvucete,ali izgleda da je Srbija digla ruke od vas,

Pa bolan nemoze se porez placati u BIH,a navijati za Srbiju,to rade samo budale,ali necete ni vi biti uvjek budale ni frajeri,doci ce i vama iz guzice u glavu

Ma, vidjecete vi akobogda da ce i Dodik ako ga uskoro neuhapse skakati kad Misimovic da gol,pa bilo Turcima bilo,Anticevoj Srbiji

E,toliko za ovaj put,uzdravlju bili zundelji

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #33 poslato: 20.10.2008. 04:41:22 »
Zaboravih da vam recem

Navijam i ja za ove kockaste i ove orlove(samo da nisu bijeli),nije to nista strasno,kad igraju protiv Engleza i Francuza,nekako mi blizi od njih anamo tamo,pogotovo sto nema onog Kezmana i Koromana sto dizu tri prsta i kome treba i kome netreba


Uzdravlju bili zundelji

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #34 poslato: 20.10.2008. 14:35:15 »
Hadzibeg nema potrebe da navijas za Srbiju,sada ce se formirati reprezentacija Republike Srpske i onda cemo zajedno ici ja ti i jos ko hoce nije bitno,na prijateljsku utakmicu izmedju Srpske i Srbije na stadionu Borac BL.Ja cu promjeniti i i istok i zapad odnosno sever-jug NA poluvremenu utakmice ti budi na sjevorozapadu ili sjevoroistoku ;D Veliki pozzzzzzzzz!

Van mreže Trile

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 122
  • Ugled: +6/-5
  • ART CREATURE
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #35 poslato: 20.10.2008. 14:50:21 »
Hadzibeg nema potrebe da navijas za Srbiju,sada ce se formirati reprezentacija Republike Srpske i onda cemo zajedno ici ja ti i jos ko hoce nije bitno,na prijateljsku utakmicu izmedju Srpske i Srbije na stadionu Borac BL.Ja cu promjeniti i i istok i zapad odnosno sever-jug NA poluvremenu utakmice ti budi na sjevorozapadu ili sjevoroistoku;D Veliki pozzzzzzzzz!
Wtf ? Sta rece ??? :-X
Počni ponovo,novo slovo,teške reči ko olovo,
možda sam solo al nisam preboleo,
ništa i nikoga što sam ikada iskreno voleo..

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #36 poslato: 20.10.2008. 15:41:47 »
Hadzibeg nema potrebe da navijas za Srbiju,sada ce se formirati reprezentacija Republike Srpske i onda cemo zajedno ici ja ti i jos ko hoce nije bitno,na prijateljsku utakmicu izmedju Srpske i Srbije na stadionu Borac BL.Ja cu promjeniti i i istok i zapad odnosno sever-jug NA poluvremenu utakmice ti budi na sjevorozapadu ili sjevoroistoku;D Veliki pozzzzzzzzz!
Wtf ? Sta rece ??? :-X
Bogami Trile tebe boli glava,kako ne shvacas BUDI NA sjeverozapadu to znaci DA nece doci.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #37 poslato: 20.10.2008. 22:02:33 »
Ohhhohooo,merhaba zundelji,sta se radi

Dobro sve je to fino,vidim ja da vi svi navijate za Srbiju,ali poznavajuci vas,popisate mi se svi na moj brk ako vi za koju godinu nebudete svi navijali za svima nama nasu dragu i lijepu BOSNU I HERCEGOVINU,bicete vi gori od ovih BH FANATICOSA,samo sabur zivi bili pa vidjeli,nekazem da cete razastrti zastavu sa ljiljanima ali hocete zastavu BOSNE I HERCEGOVINE

Pa znam ja da vi to malo hocete Srbiji u guzicu da se uvucete,ali izgleda da je Srbija digla ruke od vas,

Pa bolan nemoze se porez placati u BIH,a navijati za Srbiju,to rade samo budale,ali necete ni vi biti uvjek budale ni frajeri,doci ce i vama iz guzice u glavu

Ma, vidjecete vi akobogda da ce i Dodik ako ga uskoro neuhapse skakati kad Misimovic da gol,pa bilo Turcima bilo,Anticevoj Srbiji

E,toliko za ovaj put,uzdravlju bili zundelji




Ti prdibže stvarno koristiš neku dobru gudro, al te udara!  Nikad ali nikad nećemo navijati za Bosnu. SRBIJA U SRCIMA!!!
a to što tebe puca pa haluniciraš baš nam je drago. I uvjek kad neko kaže "NAŠI" zna se igarju naši fudbaleri igra "SRBIJA"
SRCA ne plaćaju porez!!!! I nije kesa i duša isto.ako je kod vas tako kod nas nikad biti neće. ZA KRST ČASNI I SLOBODU ZLATNU.


p.s. Drago mi je da si opet kada se prica o bilo cemu spomenuo Dodika, ni porodica ga ne spomene toliko puta koliko ti, to je samo znak da je sve u redu i da ide svojim tokom, pazi samo nemoj da se zaljubis od tolike opsesije,čovek za razliku od tebe nije nastran!!!
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže anicaklisuric

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 3
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #38 poslato: 20.10.2008. 22:34:47 »
I kad igraju i kad neigraju za Srbiju...

Van mreže Trebinjka

  • оптимиста
  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 39
  • Ugled: +3/-0
  • Pol: Žena
  • навратила...
    • Pogledaj profil
Odg: Za koga navijate kad igraju BiH : SRBIJA?
« Odgovor #39 poslato: 27.01.2013. 16:04:34 »
За Србију. :)
А ако БиХ игра против Хрватске, онда за БиХ.
''И нога у задњицу је корак напријед'' - Мао Це Тунг